زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۲۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷

ارسال: #۲۱۱
۱۸ آبان ۱۳۹۶, ۰۵:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آبان ۱۳۹۶ ۰۵:۱۱ ب.ظ، توسط amirhossein.mohandes.)
RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷
(۱۶ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۵۷ ب.ظ)mrezat نوشته شده توسط:  سلام به همگی

یه سورس میخوام برای تست زدن درس ساختمان گسسته ! آیا نارنجی پوران خوبه ؟؟ یا اصلا نارنجی پوران گسسته داریم ؟

کتاب آبی پوران رو تموم کردم و میخوام تا کنکور هفته ای ۳۰ ۴۰ تا تست بزنم که تثبیت بشه

درمورد فصل ۱ معماری کامپیوتر هم اگه کسی درسنامه ای بهتر از آبی پوران داره، لطفا بگه ! درسنامه فصل ۱ رو اصلا نفهمیدم ! اما خب فصل ۲ش خیلی آسون بود ... همه هم میگن فصل ۱ش خیلی سخته ... !

این اولین پست من تو مانشت هستش و امیدوارم که هممون تو کنکور امسال رتبه ای که دوست داریم بیاریم ۳>

سلام
بله پوران گسسته و داده الگوریتم غیر از ابی ،نارنجی دارن که حتما بزنید تستاشو
درمورد معماری هم کلا معماری یه کم اذیت میکنه به نظرمن البته،که فیلم آموزشیشوگرفتم و خیلی خوب بوده تا اینجایی که دیدم و خوندم.

(۱۶ آبان ۱۳۹۶ ۰۸:۵۷ ب.ظ)farnoosh12 نوشته شده توسط:  سلام به همه
من از الان شروع کردم خوندن برا ارشد فکر میکنم دیره!!!
کسی هست مشاوره وراهنمایی بده؟
یه مشاوره انجام دادم خیلی نا امیدم کردهSad

سلام من فکر نمیکنم دیر باشه اگه از همین الان خوب بخونید.خیلی ها از زمستون شروع کردن رتبه شدن ولی خب مفید خوندن.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۱۲
۱۸ آبان ۱۳۹۶, ۱۱:۰۹ ب.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷
سلام شبتون بخیر
یه تعدادی کتاب کنکوری هست که می خوام بفروشم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

«بسیار سفر باید .... تا پخته شود خامی»
۰
۰
ارسال: #۲۱۳
۲۰ آبان ۱۳۹۶, ۰۹:۲۸ ق.ظ
(۱۹ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۵۳ ب.ظ)omidelf نوشته شده توسط:  دوستان کسی خبر داره فاز سنجش تو سال ۹۶ چی بوده؟

چون سال های قبلش رو هم ۲۴۰ دقیقه برای هر زیرشاخه کامپیوتر وقت بود و جالب اینجاست که تعداد کل سوالات هر زیرشاخه هم کمتر بود بعد سال ۹۶ هم تعداد سوالا رفت بالا هم وقت از ۲۴۰ رفت به ۱۹۵ و سوالات ریاضی رو هم حتی زیاد کردن! چرا؟

و اینکه امسال الان تکلیف ما چیه دوباره همینطوری قراره باشه یا برمیگرده حالت قبل؟! ریاضی مهندسی هم شده ۲ تا درس ریاضی ۱ و ۲ نکنه دوباره تعداد سوالای ریاضی رو قراره ببرن بالا؟!

فاز سنجش، فاز غافلگیری هست....یهو مثلا سر جلسه میاد بچه ها رو غافلگیر میکنهBig GrinBig GrinBig Grin
ولی در کل فک کنم تعداد سوالات همون ۱۰۰ باشه (زبان انگلیسی ۳۰،ریاضیات ۲۰،مشترک ۳۰ و تخصصی هم ۲۰) و زمان هم ۱۹۵ دقیقه...خوبه...وقت کم نمیاد به نظرم...یعنی مثلا یه چنین توزیع زمانی باید داشته باشی.. تقریبا ۳۵ دقیقه برای زبان، ۲۰ تا ۲۵ دقیقه برای ریاضیات، ۱۰۰ دقیقه واسه مشترک ۴۰ دقیقه هم برای تخصصی دیگه...فک کنم منطقی باشه اینقدر زمان(به جز ریاضی که خب من فقط آمار و گسسته رو در نظر گرفتم)

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
۰
۰
ارسال: #۲۱۴
۲۰ آبان ۱۳۹۶, ۰۹:۴۹ ق.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷
(۱۸ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۲۳ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  
(16 آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۵۷ ب.ظ)mrezat نوشته شده توسط:  سلام به همگی

یه سورس میخوام برای تست زدن درس ساختمان گسسته ! آیا نارنجی پوران خوبه ؟؟ یا اصلا نارنجی پوران گسسته داریم ؟

کتاب آبی پوران رو تموم کردم و میخوام تا کنکور هفته ای ۳۰ ۴۰ تا تست بزنم که تثبیت بشه

درمورد فصل ۱ معماری کامپیوتر هم اگه کسی درسنامه ای بهتر از آبی پوران داره، لطفا بگه ! درسنامه فصل ۱ رو اصلا نفهمیدم ! اما خب فصل ۲ش خیلی آسون بود ... همه هم میگن فصل ۱ش خیلی سخته ... !

این اولین پست من تو مانشت هستش و امیدوارم که هممون تو کنکور امسال رتبه ای که دوست داریم بیاریم ۳>

سلام...
من خودمم تقریبا بیشتر تست های گسسته پوران پژوهش آبی رو زدم...میگن کتاب نارنجی پوران هم خوبه و فقط تست و سوال تالیفی هست...(کلن زیاد روی گسسته حساب باز نکن به نظرم)....ولی راجع به معماری و فصل اولش اینکه تقریبا بهترین کتاب همون پوران پژوهش دکتر یوسفی هست ولی در کنارش کتاب مدرسان شریف رو بخون خوب توضیح داده اون دو فصل اول رو..توضیحاتش کامل هست...فیلم های ساختار کامپیوتر دکتر موحدین از دانشگاه شریف (فقط ۶ جلسه اولش، بقیش میشه دستورات و عملکرد پردازنده MIPS و غیره) رو هم ببین( از توی سایت مکتب خونه میتونی دانلود کنی)..خیلی ایشون خوب درس دادن...یخورده سنگین هست جو کلاسش ولی خوب بود واقعا...تست زیاد بزن ازون فصل اول...چندبار تست ها رو بزن....اون بخش اعداد شناور و اینا سخت و بدقلق هستن...
موفق باشی...

مرسی از راهنماییت حسین جان؛ اما چون ریاضیم خوبه، روی گسسته و درسای ریاضی طوری حساب باز کردم، تا الان که تست های آبی پوران رو زدم، یه تیپ سوالا هست که تو هرفصل داره تکرار میشه اما به شکلای مختلف ! از اونجایی که گسسته ۵ تا تست بیشتر نداره، نمیخوام همه وقتمو بذارم براش ! نارنجی شو میگیرم و تست میزنم هفته ای ۳۰ تا یا شایدم ۴۰

درمورد معماری هم، میخوام فیلمای دکتر یوسفی رو بگیرم، پک کامل فیلمای دکتر یوسفی رو میخوام بگیرم ! اما تو گسسته فقط فیلم نکته و تست ! فیلمای آموزشی رو که همه تعریف کردن ازش و میدونم خوب هستن و اثبات شدن
اما برای نکته و تست، کسی این فیلما رو گرفته ؟ مثل فیلمای آموزشی خوب هستن ؟؟؟

راستی تو مکتب خونه اون فیلمایی که گفتی رو پیدا نکردم، اگه لینکشو داری، برام بفرستی ممنون میشم ۳>
۰
۰
ارسال: #۲۱۵
۲۰ آبان ۱۳۹۶, ۱۰:۲۵ ق.ظ
(۲۰ آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۴۹ ق.ظ)mrezat نوشته شده توسط:  
(18 آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۲۳ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  

سلام...
من خودمم تقریبا بیشتر تست های گسسته پوران پژوهش آبی رو زدم...میگن کتاب نارنجی پوران هم خوبه و فقط تست و سوال تالیفی هست...(کلن زیاد روی گسسته حساب باز نکن به نظرم)....ولی راجع به معماری و فصل اولش اینکه تقریبا بهترین کتاب همون پوران پژوهش دکتر یوسفی هست ولی در کنارش کتاب مدرسان شریف رو بخون خوب توضیح داده اون دو فصل اول رو..توضیحاتش کامل هست...فیلم های ساختار کامپیوتر دکتر موحدین از دانشگاه شریف (فقط ۶ جلسه اولش، بقیش میشه دستورات و عملکرد پردازنده MIPS و غیره) رو هم ببین( از توی سایت مکتب خونه میتونی دانلود کنی)..خیلی ایشون خوب درس دادن...یخورده سنگین هست جو کلاسش ولی خوب بود واقعا...تست زیاد بزن ازون فصل اول...چندبار تست ها رو بزن....اون بخش اعداد شناور و اینا سخت و بدقلق هستن...
موفق باشی...

مرسی از راهنماییت حسین جان؛ اما چون ریاضیم خوبه، روی گسسته و درسای ریاضی طوری حساب باز کردم، تا الان که تست های آبی پوران رو زدم، یه تیپ سوالا هست که تو هرفصل داره تکرار میشه اما به شکلای مختلف ! از اونجایی که گسسته ۵ تا تست بیشتر نداره، نمیخوام همه وقتمو بذارم براش ! نارنجی شو میگیرم و تست میزنم هفته ای ۳۰ تا یا شایدم ۴۰

درمورد معماری هم، میخوام فیلمای دکتر یوسفی رو بگیرم، پک کامل فیلمای دکتر یوسفی رو میخوام بگیرم ! اما تو گسسته فقط فیلم نکته و تست ! فیلمای آموزشی رو که همه تعریف کردن ازش و میدونم خوب هستن و اثبات شدن

راستی تو مکتب خونه اون فیلمایی که گفتی رو پیدا نکردم، اگه لینکشو داری، برام بفرستی ممنون میشم ۳>

سلام دوست عزیز. پیامتونو اتفاقی دیدم . راستش منم با معماری فصل ۱ پوران خیلی مشکل دارم و برام وقت گیر شده میخواستم بدونم راه حلی پیدا کردین براش؟ همینطور گسسته هم با آبی پورا ن میخونم ولی خیلیییییی کند دارم پیش میرم SadSadSadSad
۰
۰
ارسال: #۲۱۶
۲۰ آبان ۱۳۹۶, ۱۰:۵۱ ق.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷
برای معماری، اول باید مدار رو خوند بعدش معماری رو شروع کنیم
چون از مدارهایی که فصل ۱ دارن هیچی نمیفهمیدم و یه عزیزی گفتن که مدار رو بخون‌بعدش معماری رو شروع کن
فصل سخت معماری هم، همون فصل ۱ ش هست بقیه ش مثل اب خوردنه
من فیلمای دکتر یوسفی رو میخوام بگیرم که رتبه های برتر ۹۶ همشون تعریف کردن ازش
گسسته پوران هم خوبه ! اتفاقا من خوندم، یه چیزایی دستم اومد ! تستا و تمریناشو حل کنین متوجه میشین چی میگه
اینجوری که من تحقیق کردم، گسسته پوران از همه منابع دیگه بهتره !!!
۱
۰
ارسال: #۲۱۷
۲۰ آبان ۱۳۹۶, ۰۲:۵۲ ب.ظ
(۲۰ آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۴۹ ق.ظ)mrezat نوشته شده توسط:  
(18 آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۲۳ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  

سلام...
موفق باشی...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینم لینکش که بالا گذاشتم....منم تعریف اون فیلمای دکتر یوسفی رو شنیدم و حتی یه قسمتاییش توی آپارات گذاشتن ولی توی اون قسمت ممیز شناور تنها چیزی که میتونه کارگشا باشه فقط و فقط تست زدن هست...همین...هزارتا فیلم و کتاب رو هم ببینید بازم باید تست بزنید..

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
۰
۰
ارسال: #۲۱۸
۲۰ آبان ۱۳۹۶, ۰۶:۵۴ ب.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷
سلام دوستان قصد فروش یک سری کتاب یا معاوضه با کتاب های دیگه رو دارم

توی این لینک میتونین ببینین.اگه کتاب هایی ک در قسمت کتاب های درخواستی نوشتم رو دارین ممنون میشم بهم اطلاع بدین
۰
۰
ارسال: #۲۱۹
۲۰ آبان ۱۳۹۶, ۰۶:۵۹ ب.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷
سلام دوستان من دو ترم دیگه کارشناسیم تموم میشه و به کنکور ۹۸ میرسم..درسم تو دانشگاه بد نبود ولی در واقع چیز زیادی یاد نگرفتم که بخوام روشون حساب کنم...به نظرتون الان چیکار میتونم بکنم که سال دیگه راحت تر شروع کنم به جدی خوندن و درصد موفقیتم بیشتر بشه؟
۰
۰
ارسال: #۲۲۰
۲۰ آبان ۱۳۹۶, ۰۹:۰۲ ب.ظ
(۲۰ آبان ۱۳۹۶ ۰۶:۵۹ ب.ظ)moomyaei نوشته شده توسط:  سلام دوستان من دو ترم دیگه کارشناسیم تموم میشه و به کنکور ۹۸ میرسم..درسم تو دانشگاه بد نبود ولی در واقع چیز زیادی یاد نگرفتم که بخوام روشون حساب کنم...به نظرتون الان چیکار میتونم بکنم که سال دیگه راحت تر شروع کنم به جدی خوندن و درصد موفقیتم بیشتر بشه؟

سلام. یعنی برای کنکور ۹۷ نمیخواید شرکت کنید؟ رشته شما چیه؟
برای کنکور نرم و شبکه پیشنهاد من:
برای امسال اگه خواستید شرکت کنید با توجه به نمرات هر درس اولویت بندی کنید. و میتونید دروس با نمرات کمتر را حذف کنید و دروس پر نمره مثل دروس تخصصی و یا مشترک برنامه ریزی کنید. ریاضی کمی حجیم و سنگین است و وقت گیر. زبان هم برای کسی که پایه خوبی نداره و زمان هم کم داره اصلا توصیه نمیشه. البته من فکر نمیکنم کار درستی باشه که برنامه ریزی صد در صد بر اساس دفترچه امسال باشه چون تغییرات سال آینده باز هم ممکنه همه رو غافل گیر کنه. اما خب کاچی به از هیچیهTongue
موفق باشید.
۰
۰
ارسال: #۲۲۱
۲۰ آبان ۱۳۹۶, ۰۹:۱۹ ب.ظ
(۲۰ آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۰۲ ب.ظ)olizan نوشته شده توسط:  
(20 آبان ۱۳۹۶ ۰۶:۵۹ ب.ظ)moomyaei نوشته شده توسط:  سلام دوستان من دو ترم دیگه کارشناسیم تموم میشه و به کنکور ۹۸ میرسم..درسم تو دانشگاه بد نبود ولی در واقع چیز زیادی یاد نگرفتم که بخوام روشون حساب کنم...به نظرتون الان چیکار میتونم بکنم که سال دیگه راحت تر شروع کنم به جدی خوندن و درصد موفقیتم بیشتر بشه؟

برای امسال اگه خواستید شرکت کنید با توجه به نمرات هر درس اولویت بندی کنید. و میتونید دروس با نمرات کمتر را حذف کنید و دروس پر نمره مثل دروس تخصصی و یا مشترک برنامه ریزی کنید. ریاضی کمی حجیم و سنگین است و وقت گیر. زبان هم برای کسی که پایه خوبی نداره و زمان هم کم داره اصلا توصیه نمیشه. البته من فکر نمیکنم کار درستی باشه که برنامه ریزی صد در صد بر اساس دفترچه امسال باشه چون تغییرات سال آینده باز هم ممکنه همه رو غافل گیر کنه. اما خب کاچی به از هیچیهTongue
موفق باشید.
نه من ترم پنج کارشناسی ام هنوز دو ترم از درسم مونده یعنی دی ماه سال آینده درسم تموم میشه و میتونم برا کنکور ۹۸ ثبت نام کنم ...
رشتم هم بله نرم افزاره میخوام میخوام ببینم چطور میتونم کارمو سبک تر کنم...
۰
۰
ارسال: #۲۲۲
۲۰ آبان ۱۳۹۶, ۰۹:۴۹ ب.ظ
(۲۰ آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۱۹ ب.ظ)moomyaei نوشته شده توسط:  
(20 آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۰۲ ب.ظ)olizan نوشته شده توسط:  
(20 آبان ۱۳۹۶ ۰۶:۵۹ ب.ظ)moomyaei نوشته شده توسط:  سلام دوستان من دو ترم دیگه کارشناسیم تموم میشه و به کنکور ۹۸ میرسم..درسم تو دانشگاه بد نبود ولی در واقع چیز زیادی یاد نگرفتم که بخوام روشون حساب کنم...به نظرتون الان چیکار میتونم بکنم که سال دیگه راحت تر شروع کنم به جدی خوندن و درصد موفقیتم بیشتر بشه؟

موفق باشید.
نه من ترم پنج کارشناسی ام هنوز دو ترم از درسم مونده یعنی دی ماه سال آینده درسم تموم میشه و میتونم برا کنکور ۹۸ ثبت نام کنم ...

شما اگه تو این ترم های باقیمانده دروسی رو دارید که در آزمون نمره دارند رو اساسی و به شدت کنکوری بخونید و تابستون سال دیگه رو اصلا از دست ندید .زبان انگلیسی چون وقتتون زیاده ( از الان تا کنکور )میتونید روش برنامه ریزی کنید و به شدت سعی کنید دامنه لغاتتون رو افزایش بدید با توجه به نمره دروس اصلا دروس تخصصی رو از دست ندید هر سه درس مهم و از نظر من تا حدودی قابل فهم هستند مخصوصا که منابع قوی براشون وجود داره. درمورد دروس مشترک تلاشتون رو بکنید که حتی الامکان درسی حذف نشه ( البته در نظر داشته باشید بعضی دروس به معنای واقعی سخت اند و هر چقدر تلاش کنید ممکنه طراح سوالاتی رو طرح کنه که شما قادر به پاسخ همه سوالات نباشید اما تعداد کم پاسخ درست هم میتونه خوب باشه اما یه سری درسها تیپ مشخصی برای طرح سوال دارن و با کمی تلاش بیشتر میشه درصد بالایی ازشون بدست آورد ) و در مورد ریاضی سعی کنید گسسته و آمار رو هم از دست ندید (چون هم پیشنیاز دروس دیگه اند و همچنین منابع مشخص و خوبی دارن )
روی انتخاب منابع کمی دقت کنید. منبع خوب و درست بهترین کمک به شماست.
امیدوارم مفید باشه. موفق باشید.
۱
۰
ارسال: #۲۲۳
۲۰ آبان ۱۳۹۶, ۱۱:۲۹ ب.ظ
(۲۰ آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۴۹ ب.ظ)olizan نوشته شده توسط:  
(20 آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۱۹ ب.ظ)moomyaei نوشته شده توسط:  

موفق باشید.

شما اگه تو این ترم های باقیمانده دروسی رو دارید که در آزمون نمره دارند رو اساسی و به شدت کنکوری بخونید و تابستون سال دیگه رو اصلا از دست ندید .زبان انگلیسی چون وقتتون زیاده ( از الان تا کنکور )میتونید روش برنامه ریزی کنید و به شدت سعی کنید دامنه لغاتتون رو افزایش بدید با توجه به نمره دروس اصلا دروس تخصصی رو از دست ندید هر سه درس مهم و از نظر من تا حدودی قابل فهم هستند مخصوصا که منابع قوی براشون وجود داره. درمورد دروس مشترک تلاشتون رو بکنید که حتی الامکان درسی حذف نشه ( البته در نظر داشته باشید بعضی دروس به معنای واقعی سخت اند و هر چقدر تلاش کنید ممکنه طراح سوالاتی رو طرح کنه که شما قادر به پاسخ همه سوالات نباشید اما تعداد کم پاسخ درست هم میتونه خوب باشه اما یه سری درسها تیپ مشخصی برای طرح سوال دارن و با کمی تلاش بیشتر میشه درصد بالایی ازشون بدست آورد ) و در مورد ریاضی سعی کنید گسسته و آمار رو هم از دست ندید (چون هم پیشنیاز دروس دیگه اند و همچنین منابع مشخص و خوبی دارن )

من این ترم طراحی الگوریتم، سیستم عامل، هوش، سیگنال، مهندسی نرم افزار دارم..برای اینا چه کتابایی بهترین منبع هست به نظرتون؟ بعد آیا خوندن کتابای مرجع هم لازمه یا نه؟ از بین تمام این درسها فقط یکیشون(الگوریتم) استاد خوبو بدرد بخوریه بقیه در واقع چیز خاصی درس نمیدن
ممنونم از راهنمایی هاتون
۰
۰
ارسال: #۲۲۴
۲۱ آبان ۱۳۹۶, ۱۲:۲۰ ق.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷
سلام دوستان
وقت بخیر
ببخشید یک کمک می خواستم ازتون. نظرتون درباره فیلم های آموزشی استاد یوسفی برای دروس طراحی الگوریتم و ساختنان داده و استاد خلیلی فرد برای پایگاه داده و مهندسی نرم افزار چی هست؟
لطفا اگه کسی استفاده کرده بگه تا اگر مفید هست استفاده شود.
با تشکر

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
۰
۰
ارسال: #۲۲۵
۲۱ آبان ۱۳۹۶, ۰۷:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آبان ۱۳۹۶ ۰۷:۵۲ ق.ظ، توسط olizan.)
(۲۰ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۲۹ ب.ظ)moomyaei نوشته شده توسط:  
(20 آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۴۹ ب.ظ)olizan نوشته شده توسط:  
(20 آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۱۹ ب.ظ)moomyaei نوشته شده توسط:  

موفق باشید.

من این ترم طراحی الگوریتم، سیستم عامل، هوش، سیگنال، مهندسی نرم افزار دارم..برای اینا چه کتابایی بهترین منبع هست به نظرتون؟ بعد آیا خوندن کتابای مرجع هم لازمه یا نه؟ از بین تمام این درسها فقط یکیشون(الگوریتم) استاد خوبو بدرد بخوریه بقیه در واقع چیز خاصی درس نمیدن
ممنونم از راهنمایی هاتون

برای طراحی الگوریتم کتابهای آبی و نارنجی یوسفی (پوران پژوهش) بعلاوه ۶۰۰ مسئله قدسی . برای سیستم عامل کتاب حقیقت (پارسه ) البته الان تو بازار نیست و چاپ جدیدش گفتن به زودی (شاید یکی دو هفته دیگه) میاد هوش مرجع راسل بعلاوه کتاب راهیان خلیلیفر (راسل اگر خواستی ترجمه شده بگیرید برای انتخاب مترجم دقت کنید شنیدم کتاب نصیر بعنوان یه ترجمه مناسبه اما خودم ندارمش . هم نصیر و هم راهیان کتابهای کنکوری هستن یکی رو انتخاب کنید فکر کنم کافیه ) سیگنال و مهندسی نرم هم برای رشته نرم افزار نیست.
باز میتونید تو قسمت مصاحبه رتبه های برتر سالهای قبل منابعشون رو چک کنید. ,
خوندن مرجع برای دانشگاه مناسبه اما برای کنکور برای همه دروس اصلا مناسب نیست و وقت گیره ودر ضمن تست زنی یاد نمیگیرید. شما چون دانشجویید میتونید از این کتابهای کنکور در کنار منابعتون استفاده کنید
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۹۳ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۴۵ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۲۹۲ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۳۷ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۰۱۶ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۴۶ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۳۱ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ F.N.44 ۵۱ ۲۷,۵۴۷ ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  آمادگی برای آزمون های استخدامی negarin_ ۱۱ ۷,۳۳۷ ۲۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  فروش یک سری کتاب آمادگی برای آزمون آیلتس ، GRE و یک سری کتاب آموزشی انگلیسی و فرانسه niloo72 ۰ ۲,۳۱۳ ۰۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: niloo72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close