زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۴۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷

ارسال: #۴۰۶
۰۷ فروردین ۱۳۹۷, ۰۱:۱۵ ب.ظ
RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷
سلام دوستان
میشه لطفا این سوال رو حل کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۰۷
۲۰ فروردین ۱۳۹۷, ۱۲:۲۴ ق.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷
دوستان کنکوری در چه حالین؟؟
درسا خوب پیش میره؟؟
سوالای گسسته چرا اینجوریه بعضیاش(نه همش)...احساس میکنم دوباره همون سوال رو خود طراح بخواد حل کنه بازم اشتباه کنهSmile))))
نظر شما چیه؟؟

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hun73r.9h0s7
ارسال: #۴۰۸
۲۱ فروردین ۱۳۹۷, ۰۲:۲۶ ب.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷
سلام دوستان
میخواستم بدونم رتبه ودرصدهای لازم برای ارشد مهندسی کامپیوتر نرم افزار دانشگاه های آزاد تهران به صورته؟
چه رتبه و درصدهایی لازمه؟
من هیچی نخوندم و در حال حاضر دانشجو هستم میخوام دانشگاه آزاد برم ولی میترسم آزادم قبول نشم
ممنون میشم اگر اطلاعی دارید بگید
۰
۰
ارسال: #۴۰۹
۲۱ فروردین ۱۳۹۷, ۰۵:۰۶ ب.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷
سلام دوستان
میشه لطفا این سوال رو پاسخ بدید؟؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۴۱۰
۲۲ فروردین ۱۳۹۷, ۰۹:۲۹ ب.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷
دوستان کسی حل تشریحی معماری کامپیوتر آیتی ۹۵ رو نداره؟؟هیچ جا پیدا نمیشه...اگه توی کتابای چاپ جدیدتون هست خواهشا بفرستین واسم..ممنون میشمممم..

۰
۰
ارسال: #۴۱۱
۲۳ فروردین ۱۳۹۷, ۱۰:۴۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۵۶ ق.ظ، توسط αɾια.)
(۲۲ فروردین ۱۳۹۷ ۰۹:۲۹ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  دوستان کسی حل تشریحی معماری کامپیوتر آیتی ۹۵ رو نداره؟؟هیچ جا پیدا نمیشه...اگه توی کتابای چاپ جدیدتون هست خواهشا بفرستین واسم..ممنون میشمممم..

البته این فک کنم رشته کامپیوتره ،IT رو ندیدم منم :/

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
۰
۰
ارسال: #۴۱۲
۲۳ فروردین ۱۳۹۷, ۰۶:۰۸ ب.ظ
(۲۲ فروردین ۱۳۹۷ ۰۹:۲۹ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  دوستان کسی حل تشریحی معماری کامپیوتر آیتی ۹۵ رو نداره؟؟هیچ جا پیدا نمیشه...اگه توی کتابای چاپ جدیدتون هست خواهشا بفرستین واسم..ممنون میشمممم..

سلام بفرمایید

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini
ارسال: #۴۱۳
۲۳ فروردین ۱۳۹۷, ۰۶:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ۰۶:۲۳ ب.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
(۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ۰۶:۰۸ ب.ظ)hun73r.9h0s7 نوشته شده توسط:  
(22 فروردین ۱۳۹۷ ۰۹:۲۹ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  دوستان کسی حل تشریحی معماری کامپیوتر آیتی ۹۵ رو نداره؟؟هیچ جا پیدا نمیشه...اگه توی کتابای چاپ جدیدتون هست خواهشا بفرستین واسم..ممنون میشمممم..

سلام بفرمایید

دوست عزیز مرسی ازینکه این همه عکس از پایگاه داده گذاشتی...من جواب تشریحی معماری کامپیوتر آیتی سال ۹۵ رو میخوام....نه این چیزی که شما فرستادی(البته این چیزی هم که فرستادی هم خوبه ها..استفاده میکنیم ازشSmile)))

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hun73r.9h0s7
ارسال: #۴۱۴
۲۳ فروردین ۱۳۹۷, ۱۰:۳۶ ب.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷
(۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ۰۶:۲۱ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  
(23 فروردین ۱۳۹۷ ۰۶:۰۸ ب.ظ)hun73r.9h0s7 نوشته شده توسط:  
(22 فروردین ۱۳۹۷ ۰۹:۲۹ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  دوستان کسی حل تشریحی معماری کامپیوتر آیتی ۹۵ رو نداره؟؟هیچ جا پیدا نمیشه...اگه توی کتابای چاپ جدیدتون هست خواهشا بفرستین واسم..ممنون میشمممم..

سلام بفرمایید

دوست عزیز مرسی ازینکه این همه عکس از پایگاه داده گذاشتی...من جواب تشریحی معماری کامپیوتر آیتی سال ۹۵ رو میخوام....نه این چیزی که شما فرستادی(البته این چیزی هم که فرستادی هم خوبه ها..استفاده میکنیم ازشSmile)))
من از همین جایگاه واقعا عذر میخوام برای این اشتباه Big Grin
اینم فایل اصلی

۰
۰
ارسال: #۴۱۵
۲۳ فروردین ۱۳۹۷, ۱۰:۴۹ ب.ظ
(۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۳۶ ب.ظ)hun73r.9h0s7 نوشته شده توسط:  
(23 فروردین ۱۳۹۷ ۰۶:۲۱ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  
(23 فروردین ۱۳۹۷ ۰۶:۰۸ ب.ظ)hun73r.9h0s7 نوشته شده توسط:  

سلام بفرمایید

من از همین جایگاه واقعا عذر میخوام برای این اشتباه Big Grin
اینم فایل اصلی

واقعـــــــــــــــــــــــا ممنون...از چه کتابی گرفتین؟؟کتاب دکتر یوسفی هست؟؟

۰
۰
ارسال: #۴۱۶
۲۴ فروردین ۱۳۹۷, ۱۲:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ فروردین ۱۳۹۷ ۱۲:۰۲ ق.ظ، توسط hun73r.9h0s7.)
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷
(۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۴۹ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  واقعـــــــــــــــــــــــا ممنون...از چه کتابی گرفتین؟؟کتاب دکتر یوسفی هست؟؟
خواهش میکنم بله از کتاب دکتر یوسفی هستش و اگه اشتباه نکنم (‌اخه کتاب الان دم دستم نیس دقیق بگم ) چاپ ۱۸ام هستش
۰
۰
ارسال: #۴۱۷
۲۶ فروردین ۱۳۹۷, ۰۹:۳۹ ب.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷
(۲۱ فروردین ۱۳۹۷ ۰۲:۲۶ ب.ظ)diamond_71 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
میخواستم بدونم رتبه ودرصدهای لازم برای ارشد مهندسی کامپیوتر نرم افزار دانشگاه های آزاد تهران به صورته؟
من هیچی نخوندم و در حال حاضر دانشجو هستم میخوام دانشگاه آزاد برم ولی میترسم آزادم قبول نشم
ممنون میشم جواب منم بدین نگرانم
۰
۰
ارسال: #۴۱۸
۲۷ فروردین ۱۳۹۷, ۰۷:۵۲ ب.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷
(۲۶ فروردین ۱۳۹۷ ۰۹:۳۹ ب.ظ)diamond_71 نوشته شده توسط:  
(21 فروردین ۱۳۹۷ ۰۲:۲۶ ب.ظ)diamond_71 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
ممنون میشم جواب منم بدین نگرانم
سلام چیزی که بنده دیدم دانشگاهای روزانه خوبی مثل شیراز تا حدود ۶۰۰ اخرین رتبه های قبولیشون بوده و حتی دانشگاهای مثل
دانشگاه گیلان با باهنر کرمانم تا حدود ۱۰۰۰خورده ای رسیده مطمعنم ازاد تهران هم اگه از ۷۰۰ اینا
بیشتر نشه کمترم نمیشه به نظرم میتونین راحت قبول شید اونجا
۰
۰
ارسال: #۴۱۹
۲۸ فروردین ۱۳۹۷, ۱۲:۴۶ ب.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷
سلام بچها
سوال ۱گسسته سال ۹۴ چطوری حل شده؟
۰
۰
ارسال: #۴۲۰
۳۰ فروردین ۱۳۹۷, ۱۰:۲۱ ق.ظ
روزای آخر شده و من بعد چند ماه خوندن احساس میکنم هیچی بلد نیستمUndecided
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۰۶ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۵۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۳۰۲ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۱۳ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۲۵۴ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۵۷ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۴۶ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ F.N.44 ۵۱ ۲۷,۶۲۳ ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  آمادگی برای آزمون های استخدامی negarin_ ۱۱ ۷,۳۷۲ ۲۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  فروش یک سری کتاب آمادگی برای آزمون آیلتس ، GRE و یک سری کتاب آموزشی انگلیسی و فرانسه niloo72 ۰ ۲,۳۲۲ ۰۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: niloo72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close