زمان کنونی: ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۲۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

قبول شدگان سال ۹۶ کجا قبول شدین ؟ رتبتون ؟ و رشته و گرایش ؟

ارسال: #۶۱
۱۱ شهریور ۱۳۹۶, ۰۶:۳۷ ب.ظ
RE: قبول شدگان سال ۹۶ کجا قبول شدین ؟ رتبتون ؟ و رشته و گرایش ؟
(۱۱ شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۳۹ ب.ظ)vajihehsalehi نوشته شده توسط:  سلام
کارنامه نهایی قرا است ۱۳ ام روی سایت بارگذای شود امکان تغییر قبولی وجود دارد؟
لطفا جواب بدید
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۶۲
۱۱ شهریور ۱۳۹۶, ۰۶:۵۱ ب.ظ
دوستان سلام من هوش صنعتی اصفهان قبول شدم خداروشکر اما هدفم این نبود من دوست داشتم که تهران قبول شم که نشدSad
دوستان حالا موندم بمونم برای سال بعد بخونم برای تهران یا نه همین رو برم؟؟؟ نمی دونم یعنی واقعا در صورتی این رو می رم بدونم که واقعا از نظر سطح علمی چیزی کم نداره و دوما آیا برای دکترا شانس این رو دارم که دانشگاه های تهران برم؟ اصلا شرایطش چیه که برای دکترا بری؟؟ هستن اینجا دوستانی که ارشد صنعتی اصفهان بودن دکترا الان دانشگاه های تهران بخونن یا خونده باشن؟؟ یا اصلا شانس برای رفتن به خارج کشور وجود داره یا نه؟؟ چون من تهران رو برای بازار کارش هم می خوام، راستی دوستان شرایط کار اصفهان چطور؟؟؟؟ هدف من اینه که اگه به هر دلیلی نشد خارج رفت بتونی ایران حرفی برای گفتن و جایی برای کار کردن داشته باشی که من این شرایط رو فقط توی تهران می بینم!!! نظر دوستان چیه از دوستانی که الان دارن اصفهان می خونن خواهش می کنم کمک کن، چون زیاد وقت ندارم،،،
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۶۳
۱۱ شهریور ۱۳۹۶, ۰۷:۱۰ ب.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۶ ۰۶:۵۱ ب.ظ)archDevil نوشته شده توسط:  دوستان سلام من هوش صنعتی اصفهان قبول شدم خداروشکر اما هدفم این نبود من دوست داشتم که تهران قبول شم که نشدSad
دوستان حالا موندم بمونم برای سال بعد بخونم برای تهران یا نه همین رو برم؟؟؟ نمی دونم یعنی واقعا در صورتی این رو می رم بدونم که واقعا از نظر سطح علمی چیزی کم نداره و دوما آیا برای دکترا شانس این رو دارم که دانشگاه های تهران برم؟ اصلا شرایطش چیه که برای دکترا بری؟؟ هستن اینجا دوستانی که ارشد صنعتی اصفهان بودن دکترا الان دانشگاه های تهران بخونن یا خونده باشن؟؟ یا اصلا شانس برای رفتن به خارج کشور وجود داره یا نه؟؟ چون من تهران رو برای بازار کارش هم می خوام، راستی دوستان شرایط کار اصفهان چطور؟؟؟؟ هدف من اینه که اگه به هر دلیلی نشد خارج رفت بتونی ایران حرفی برای گفتن و جایی برای کار کردن داشته باشی که من این شرایط رو فقط توی تهران می بینم!!! نظر دوستان چیه از دوستانی که الان دارن اصفهان می خونن خواهش می کنم کمک کن، چون زیاد وقت ندارم،،،
تنها چیزی که متونم بگم اینه که دانشگاه صنعتی اصفهان جزو بهترین دانشگاه هاست و قطعا برو و درس بخون، البته اگه روزانه قبول شده باشی که اصلا سال دیگه نمیتونی شرکت کنی
۰
۰
ارسال: #۶۴
۱۱ شهریور ۱۳۹۶, ۰۷:۱۵ ب.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۶ ۰۷:۱۰ ب.ظ)mhcavalier نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۶ ۰۶:۵۱ ب.ظ)archDevil نوشته شده توسط:  دوستان سلام من هوش صنعتی اصفهان قبول شدم خداروشکر اما هدفم این نبود من دوست داشتم که تهران قبول شم که نشدSad
تنها چیزی که متونم بگم اینه که دانشگاه صنعتی اصفهان جزو بهترین دانشگاه هاست و قطعا برو و درس بخون، البته اگه روزانه قبول شده باشی که اصلا سال دیگه نمیتونی شرکت کنی
ممنون از پاسخ شما دوست عزیز توی اینکه یه دانشگاه خوبه شک ندارم،اما توی دانشگاه برای پذیرش در دکترا ملاک اول اینه که شاگرد خودشون باشی ومن می خوام تهران باشم بخاطر موضوعی که گفتم. در مورد روزانه و شبانه دقیقا بخاطر اینکه بتونم سال بعد بخونم و به فشار چند تا از دوستان شبانه اصفهان رو زدم که اگه نخواستم نرم،،،
۰
۰
ارسال: #۶۵
۱۱ شهریور ۱۳۹۶, ۰۷:۳۴ ب.ظ
سلام..به همتون تبریک میگم...من که شرکت نکردم راستش میترسم..پایه قوی ندارم.معدلمم خوب نیست...خیلی چیزهارو فراموش کردم..نمیتونم چطوری با اون ترسه مقابله کنم.

من میخواهم پس میتوانم
۰
۰
ارسال: #۶۶
۱۱ شهریور ۱۳۹۶, ۰۸:۱۴ ب.ظ
دانشگاه ارومیه مهندسی کامپیوتر-شبکه های کامپیوتری شدم
بنظرتون دانشگاه لولش چطوره؟؟؟ میخوام دکترا هم همون دانشگاه باشم سخت میگیرن؟؟باید چیکارا بکنم؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پرهوده
ارسال: #۶۷
۱۱ شهریور ۱۳۹۶, ۰۸:۱۹ ب.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۶ ۰۶:۵۱ ب.ظ)archDevil نوشته شده توسط:  دوستان سلام من هوش صنعتی اصفهان قبول شدم خداروشکر اما هدفم این نبود من دوست داشتم که تهران قبول شم که نشدSad
سلام. صنعتی اصفهان دانشگاه شناخته شده ای هست هرچند اساتید بسیار سخت گیری داره و البته گروه کامپیوترش مثل بقیه گروه هاش قوی نیست. ولی به هر حال دانشگاه شناخته شده ای هست و همه میدونن فارغ التحصیلای این دانشگاه با سواد هستن. از نظر کار من در مورد اصفهان اطلاعی ندارم ولی چیزی که هست اینه که در کنار درس کار کردن سخته و به معدل لطمه وارد میکنه. اما در تهران کار بسیار هست و دانشجوهای دانشگاهای دولتی رو هم بهشون بها میدن حتی بدون تجربه . اصفهان هم شهر بزرگی هست ولی تا جایی که من اطلاع دارم حقوق ها پایینه و بیمه هم معمولا نمیکنن.البته همه چیز به خود شما و تخصص شما بستگی داره.

در مورد اپلای هم کاملا به معدل و رزومه و تز و نمره زبان شمابستگی داره. میشه گفت دانشجوهای شریف و . . ‌. بهتر میتونن پذیرش بگیرن و خب دلیلش صرفا شریفی بودنشون نیست.اساتید شناخته شده ای دارن و مقالات معتبری چاپ میکنن و پایان نامه ی قوی انجام میدن و معمولا اساتیدشون با اساتید شناخته شده ی دیگه در ارتباط هستن و همه ی اینها برگ برنده میشه براشون. ولی در کل تهران بودن یه شانس و یه برگ برنده هست. اگه سال اولی هست که کنکور میدی شاید موندن ارزش داشته باشه. و البته این رو هم در نظر بگیر که امسال کنکور قراره تغییراتی داشته باشه . پشت کنکور موندن صبر و حوصله و تلاش بسیار زیادی میخواد.
من بودم میموندم
حالا شما خودتو بهتر میشناسی تصمیم با خودته

یک چشم من از روز جدائی بگریست / چشم دگرم گفت چرا گریه ز چیست؟

چون روز وصال شد فرازش کردم / گفتم نگریستی نباید نگریست .........
۳
۰
ارسال: #۶۸
۱۱ شهریور ۱۳۹۶, ۰۸:۴۸ ب.ظ
بچه ها دو سوال داشتم...اگه جواب بدید ممنون‌ میشم...

من نرم افزار شبانه دانشگاه تهران قبول شدم. بعد از این نرم روزانه امیرکبیر زدم...

۱- اگه کارنامه سبز بیاد و روزانه امیرکبیر بعدش رو قبول شده باشم میتونم برم امیرکبیر روزانه رو؟ اگه شرایط داره مثلا چیه؟

۲- از لحاظ مالی مشکل شهریه ندارم در کل ولی خب اگه مثلا بشه رفت انتخاب امیرکبیرم رو بنظرتوت برم یا اینکه می ارزه واقعا دانشگاه تهران و برتری داره نسبت به امیرکبیر و...؟بنطرتون کلا چنین کاری بکنم؟[/quote]
۰
۰
ارسال: #۶۹
۱۱ شهریور ۱۳۹۶, ۰۸:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ ۰۸:۵۷ ب.ظ، توسط TRon.)
(۱۱ شهریور ۱۳۹۶ ۰۸:۴۸ ب.ظ)ah.gh74 نوشته شده توسط:  بچه ها دو سوال داشتم...اگه جواب بدید ممنون‌ میشم...

من نرم افزار شبانه دانشگاه تهران قبول شدم. بعد از این نرم روزانه امیرکبیر زدم...

۱- اگه کارنامه سبز بیاد و روزانه امیرکبیر بعدش رو قبول شده باشم میتونم برم امیرکبیر روزانه رو؟ اگه شرایط داره مثلا چیه؟

۲- از لحاظ مالی مشکل شهریه ندارم در کل ولی خب اگه مثلا بشه رفت انتخاب امیرکبیرم رو بنظرتوت برم یا اینکه می ارزه واقعا دانشگاه تهران و برتری داره نسبت به امیرکبیر و...؟بنطرتون کلا چنین کاری بکنم؟

تا جایی که من میدونم اگه تغییر رشته بدین شبانه میشین، یعنی در هر دوحالت پرداخت شهریه دارین، این ۳دانشگاه در کل کادر خیلی قوی توی کامپیوتر دارن، ولی من چندتا رنکینگ توی زمینه علوم کامپیوتر که میدیدم، مثلا رنکینگ شانگهای، اول امیرکبیر بود بعد شریف بعد تهران، ولی خب از لحاظ برند کلی توی دنیا اول شریف بعد تهران بعد امیرکبیر، در کل به نظرم قبولیتون خیلی خوبه و ادامه بدین
۰
۰
ارسال: #۷۰
۱۱ شهریور ۱۳۹۶, ۰۹:۱۹ ب.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۶ ۰۷:۳۴ ب.ظ)saharitst نوشته شده توسط:  سلام..به همتون تبریک میگم...من که شرکت نکردم راستش میترسم..پایه قوی ندارم.معدلمم خوب نیست...خیلی چیزهارو فراموش کردم..نمیتونم چطوری با اون ترسه مقابله کنم.

سلام خوبین من معدل کارشناسیم ۱۱/۸۰ بود با این که اصلا هیچ مدل پایه ای نداشتم شروع کردم به خوندم الان شبانه دانشگاه تهران فناوری اطلاعات قبول شدم.فقط کتابای خوبی داشته باشی بدون هیچ پایه ای سال دیگه میتونی یه جای خوب قبول بشین روزی میانگین ۴ تا ۶ ساعتم خوندم
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پرهوده
ارسال: #۷۱
۱۱ شهریور ۱۳۹۶, ۰۹:۲۲ ب.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۱۹ ب.ظ)rastgar.mohammad نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۶ ۰۷:۳۴ ب.ظ)saharitst نوشته شده توسط:  سلام..به همتون تبریک میگم...من که شرکت نکردم راستش میترسم..پایه قوی ندارم.معدلمم خوب نیست...خیلی چیزهارو فراموش کردم..نمیتونم چطوری با اون ترسه مقابله کنم.

سلام خوبین من معدل کارشناسیم ۱۱/۸۰ بود با این که اصلا هیچ مدل پایه ای نداشتم شروع کردم به خوندم الان شبانه دانشگاه تهران فناوری اطلاعات قبول شدم.فقط کتابای خوبی داشته باشی بدون هیچ پایه ای سال دیگه میتونی یه جای خوب قبول بشین روزی میانگین ۴ تا ۶ ساعتم خوندم

یه سری کتابها مثل کتاب سیستم عامل حقیقت رو که نگاه انداختم دیدم واقعا چیزی ازش متوجه نمیشم..برای همین نمیدونم چی کار باید بکنم..

من میخواهم پس میتوانم
۰
۰
ارسال: #۷۲
۱۱ شهریور ۱۳۹۶, ۰۹:۲۸ ب.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۲۲ ب.ظ)saharitst نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۱۹ ب.ظ)rastgar.mohammad نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۶ ۰۷:۳۴ ب.ظ)saharitst نوشته شده توسط:  سلام..به همتون تبریک میگم...من که شرکت نکردم راستش میترسم..پایه قوی ندارم.معدلمم خوب نیست...خیلی چیزهارو فراموش کردم..نمیتونم چطوری با اون ترسه مقابله کنم.

یه سری کتابها مثل کتاب سیستم عامل حقیقت رو که نگاه انداختم دیدم واقعا چیزی ازش متوجه نمیشم..برای همین نمیدونم چی کار باید بکنم..

هیچ کاری نمیخواد بکنی فقط بخون. منم نمیفهمیدم اول دیگه. ببین وقتی من قبول شدم پس همه میتوننSmileSmile
۲
۰
ارسال: #۷۳
۱۱ شهریور ۱۳۹۶, ۰۹:۴۸ ب.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۲۸ ب.ظ)rastgar.mohammad نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۲۲ ب.ظ)saharitst نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۱۹ ب.ظ)rastgar.mohammad نوشته شده توسط:  

هیچ کاری نمیخواد بکنی فقط بخون. منم نمیفهمیدم اول دیگه. ببین وقتی من قبول شدم پس همه میتوننSmileSmile

ممنون از انرژی مثبتتونSmile

من میخواهم پس میتوانم
۰
۰
ارسال: #۷۴
۱۱ شهریور ۱۳۹۶, ۰۹:۵۱ ب.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۶ ۰۸:۵۶ ب.ظ)TRon نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۶ ۰۸:۴۸ ب.ظ)ah.gh74 نوشته شده توسط:  بچه ها دو سوال داشتم...اگه جواب بدید ممنون‌ میشم...

۲- از لحاظ مالی مشکل شهریه ندارم در کل ولی خب اگه مثلا بشه رفت انتخاب امیرکبیرم رو بنظرتوت برم یا اینکه می ارزه واقعا دانشگاه تهران و برتری داره نسبت به امیرکبیر و...؟بنطرتون کلا چنین کاری بکنم؟

تا جایی که من میدونم اگه تغییر رشته بدین شبانه میشین، یعنی در هر دوحالت پرداخت شهریه دارین، این ۳دانشگاه در کل کادر خیلی قوی توی کامپیوتر دارن، ولی من چندتا رنکینگ توی زمینه علوم کامپیوتر که میدیدم، مثلا رنکینگ شانگهای، اول امیرکبیر بود بعد شریف بعد تهران، ولی خب از لحاظ برند کلی توی دنیا اول شریف بعد تهران بعد امیرکبیر، در کل به نظرم قبولیتون خیلی خوبه و ادامه بدین

ممنونم از شما.

اگه بقیه دوستان هم نظری دارن بدن کمال تشکر رو دارم
۰
۰
ارسال: #۷۵
۱۱ شهریور ۱۳۹۶, ۱۰:۰۶ ب.ظ
رتبه ۵۱ شبکه و امنیت ۳۸ آی تی
شبکه علم و صنعت قبول شدم
جالبه امنیت تربیت مدرس رو بالاتر زده بودم ولی نیاوردمSad
تبریک به همه دوستای عزیز...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hun73r.9h0s7 , پرهوده

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۲۸۳ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۱۷ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۱۷ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۹۵ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۰۷۰ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۶۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۲۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بهترین گرایش برای موقعیت شغلی تحلیل سیستم shahabkarimi00 ۳ ۵,۵۶۴ ۰۹ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  بهترین گرایش ها برای اپلای در مقطع دکتری rezamim2020 ۰ ۲,۵۰۴ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  از کجا هیتلر شکن بگیرم؟ moslem73421 ۸ ۶۰ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: unipaper

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close