زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۰۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آیا در صورت تغیی گرایش ممکن است در مصاحبه قبول نشویم؟

ارسال:
۰۵ دى ۱۳۹۶, ۱۲:۴۵ ق.ظ
با عرض سلام
در صورت تغییر گرایش از نرم افزار به هوش مصنوعی ممکن است در جلسه مصاحبه قبول نشویم؟؟؟؟
با تشکر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۹ دى ۱۳۹۶, ۰۹:۴۱ ق.ظ
به نظرم، اگه دنبال دانشگاه دولتی هستین، به پایان نامه شما بستگی داره که آیا فیلد پایان نامه شما به گرایش جدید میخوره و اساتید مصاحبه کننده، از پایان نامه شما خوششون میاد یا خیر.
اگه هم دنبال دکتری آزاد هستین که نگران هیچ چیز نباشین. من خودم با ارشد آیتی و یک ماه مطالعه، آزاد رشت گرایش نرم افزار قبول شدم (ولی ثبت نام نکردم).
ارسال:
۰۹ دى ۱۳۹۶, ۰۷:۳۲ ب.ظ
من پایان نامه ام در مورد روش های مسیریابی الگوریتم چند پخشی دو سطحی در شبکه هایادهاک است
مشکل اینجاست که من گرایشم از کاردانی تا فوق لیسانس نرم بوده و پایان نامه ام مربوط می شه به شبکه از اون طرف چونکه با پروتکل ها استفاده کردم و پروتکل هم خودش به نوعی الگوریتم است می تونه جز نرم افزار باشه
پس فکر کنم بهتره برای نرم افزار بخونم دسته؟
ارسال:
۱۳ دى ۱۳۹۶, ۰۳:۲۱ ب.ظ
سلام
مهم اینه که چه استادی با چه فیلدی شما را انتخاب کنه.کسانی بودن که نرم افزار بودن و پایان نامشون شبکه بوده و روز مصاحبه استاد حوزه شبکه انتخابشون کرده
کسانی هم بودن معماری بودن و استاد هوش انتخابشون کرده

من الان نمیدونم آزمون دکتری ایران چطوری شده. مثل سال ۹۴هست که یک آزمون کلی برگزار میکنن و همه رشته ها باهم میرن مصاحبه؟ اگر اونجوری هست خوبه براتون و استادهای گروههای مختلف روز مصاحبه میبیننتون و انتخابتون میکنن. اگر اونجوری نیست و آزمون گرایشها جدا شده ببینید به کدوم علاقه دارید. من فکر میکنم گرایش شبکه بخونید بهتره. چون اصل فیلد شما شبکه بوده و دانشجوها توی هر موضوعی که باشن با الگوریتمهای مختلف کار میکنن .فکر نکنم اینجوری که میگید چون از نوعی الگوریتم استفاده میکنید پس نرم افزاری باشید؟!
(این نظر من هست.از بقیه هم جویا بشید تا انتخاب درستی انجام بدید)
Smile

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۳,۹۳۲ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۵۶ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۰۷ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۶۵۱ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۲۶۱ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۹۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۳۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۵ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۶۴ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۵,۹۷۱ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close