زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۴۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۶۱ هوش مصنوعی و سردرگمی انتخاب دانشگاه

ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۷, ۰۵:۲۵ ب.ظ
با عرض سلام خدمت همگی
من ۶۱ هوش شدم و معدل موثرمم ۱۵ هست تقریبا
میخواستم بدونم دانشگاه تهران شانسی برای قبولی دارم؟
و اینکه اگر دوستان دانشگاه تهران هستن شرایطتش را بگن.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۷, ۰۸:۳۳ ب.ظ
RE: 61 هوش مصنوعی و سردرگمی انتخاب دانشگاه
تبریک می گم بهتون.
ظرفیت دفترچه امسال برای شریف ۳۵ (با احتساب بیوانفورماتیک)، تهران ۱۶ و امیرکبیر ۹ هست. یعنی ۶۰ نفر.
با توجه به رتبتون و دیدگاه دانشجوها که معمولاً این ۳ دانشگاهو اولویت می دن، و یه عده کمی هم قبل از شما که فقط برای پر کردن رزومه شرکت کردن و انتخاب رشته نمی کن، بدبینانه امیرکبیر رو میارید (البته از سهمیه های دیگه صرف نظر کردم). من در خصوص همپوشانی رتبه ها توی امسال اطلاع ندارم ولی اگر همپوشانی رتبه ها زیاد باشه شانس تهران دارید.
یه موضوع دیگه هم هست در خصوص بیو شریفه که معمولاً دانشجوها به خاطر مدرک شریف اونو احتمالاً جرو اولویتهاشون می ذارن. ولی اگرم نزنن یه مقدار می رن سراغ هوش تهران و امیرکبیر که در این صورت تا حدودی شانس شریف البته بیو پیدا می کنید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: speeedd
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۱۸ ق.ظ
ممنون از شما.
این موضوع همپوشانی چیه؟
و اینکه الان رتبه با سهمیه اهمیت داره یا بدون سهمیه؟ من الان بدون سهمیه ام ۱۵۰ هست !! عجیب غریبه Undecided
اینکه میگن دانشگاه تهران کاری می‌کنه ۵ ۶ ترمه بشین راسته؟
۰
۰
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۴۶ ب.ظ
قبلا به خاطر ضرایب وضعیت طوری بود که رتبه ۱ تا ۱۰ حتی تا ۳۰-۴۰ نرم تقریبا همین رتبه ها رو توی هوش و سخت افزار می آوردن یا همین حدود. که یک نفر از نرم افزاری ها می رفت رشته خودش یه دونه خالی می شد برای هوش. ولی امسال فکر نکنم این طوری باشه یعنی رتبه ۱ نرم افزار احتمالا شاید ۲۰-۳۰ هوش باشه. ور رتبه های ۲۰-۳۰ نرم احتمالا ۱۰۰ هوش باشه یعنی همپوشانی کمه.

اختلاف رتبه سهمیه و بدون سهمیه زمان ما خیلی کم بود! دقیقا در این خصوص مطمئن نیستم که سهمیه مهمه یا کشوری. همینطور در خصوص وضعیت دانشگاه تهران.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: speeedd
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۷, ۰۵:۳۷ ب.ظ
بله دقیقا همینطوری هست من رتبه هوش و رتبه نرم خیلی فرق داره
البته من سهمیه ۵ درصدی هم استفاده کردم ایثارگران.به نظرتون خیلی اثر داره که شده ۶۰؟
۰
۰
ارسال:
۱۲ خرداد ۱۳۹۷, ۰۶:۴۴ ب.ظ
(۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۱۸ ق.ظ)speeedd نوشته شده توسط:  ممنون از شما.
این موضوع همپوشانی چیه؟
و اینکه الان رتبه با سهمیه اهمیت داره یا بدون سهمیه؟ من الان بدون سهمیه ام ۱۵۰ هست !! عجیب غریبه Undecided
اینکه میگن دانشگاه تهران کاری می‌کنه ۵ ۶ ترمه بشین راسته؟

سلام
در مورد دانشگاه تهران راسته. ورودی ما هیچکی ۵ ترمه دفاع نکرد. زودترین کسی که دفاع کرد هم اواخر اسفند ماه بود.
به طور پیشفرض قطعا ۶ ترمه خواهید بود مگه اینکه خیلی کارتون خوب باشه و مقاله داشته باشید.
۰
۰
ارسال:
۱۶ خرداد ۱۳۹۷, ۰۶:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۱۴ ب.ظ، توسط paradox.)
(۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۴۶ ب.ظ)Computer92 نوشته شده توسط:  قبلا به خاطر ضرایب وضعیت طوری بود که رتبه ۱ تا ۱۰ حتی تا ۳۰-۴۰ نرم تقریبا همین رتبه ها رو توی هوش و سخت افزار می آوردن یا همین حدود. که یک نفر از نرم افزاری ها می رفت رشته خودش یه دونه خالی می شد برای هوش. ولی امسال فکر نکنم این طوری باشه یعنی رتبه ۱ نرم افزار احتمالا شاید ۲۰-۳۰ هوش باشه. ور رتبه های ۲۰-۳۰ نرم احتمالا ۱۰۰ هوش باشه یعنی همپوشانی کمه.

اختلاف رتبه سهمیه و بدون سهمیه زمان ما خیلی کم بود! دقیقا در این خصوص مطمئن نیستم که سهمیه مهمه یا کشوری. همینطور در خصوص وضعیت دانشگاه تهران.

به نظر منم امسال هم پوشانی خیلی کمتره ...
چون کارنامه تک رقمی نرم افزار شده آخرای دو رقمی هوش

مگه این که بچه های نرمی بوده باشن که وقت اضافه آورده باشن چند تا سوال هوش زده باشن

(۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۳۷ ب.ظ)speeedd نوشته شده توسط:  بله دقیقا همینطوری هست من رتبه هوش و رتبه نرم خیلی فرق داره
البته من سهمیه ۵ درصدی هم استفاده کردم ایثارگران.به نظرتون خیلی اثر داره که شده ۶۰؟

شما با ۱۵۰ بدون سهمیه رسیدید به ۶۱ هوش؟ خیلی عجیبه...
چون الان ۲۰۰ خورده ای بدون سهمیه ،تو سهمیه ۵ درصد شده ۲۰ خورده ای پس شما حداقل باید رتبه تون بیشتر از اون دوستمون بوده باشه که شده ۶۱

یک نکته دیگه هم هست شما باید ۸۰ درصد تراز آخرین فرد قبولی توی دانشگاه مثلا شریف تهران یا امیرکبیر رو بیارید...
الان تراز شما به صورت بدبینانه حداقل برای شریف ۶۱۰۰ ( با احتساب ۸۰ درصد تراز شده ۶۱۰۰) به بالا، تهران ۵۳۰۰ به بالا، برای امیرکبیر هم۴۹۰۰ به بالا باید باشه...
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۲۹۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۹ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۱۶ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۶۹۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۱۹ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  هوش مصنوعی مالک اشتر m.abbaszadeh1995 ۰ ۳,۸۴۷ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: m.abbaszadeh1995
  هوش مصنوعی یا بیوانفورماتیک fateme_TMR ۶ ۵,۷۲۹ ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: fateme_TMR
  رفع اشکال سؤالات کنکور دکتری هوش مصنوعی Lootus ۱۲ ۸,۲۴۱ ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Lootus
  جواب سوالهای تخصصی دکتری هوش مصنوعی سال ۹۸ Lootus ۱ ۲,۵۱۵ ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: machine86
  چه زبان برنامه نویسی برای هوش مصنوعی بهتر ؟ Sanazzzz.mi ۳ ۳,۷۲۴ ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: milo

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close