زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۱۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

برای یادگیری برنامه نویسی اندروید از کجا شروع کنم؟

ارسال:
۳۰ مهر ۱۳۹۷, ۰۶:۳۰ ب.ظ
سلام به همه مهندیسین

خسته نباشید

من میخوام توی خونه شروع کنم به یاد گرفتن اندروید میشه بگید از کجا شروع کنم؟؟؟

............خدایا مرا ببخش به خاطر تمام درهای که کوبیدم و خانه ی تو نبود..............
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۳۰ مهر ۱۳۹۷, ۰۶:۴۰ ب.ظ
سلام. اول برنامه نویسیتون را قوی کنید.همون مباحث برنامه نویسی که در دوره دانشگاه خوندیم و بیس برنامه نویسی را قوی کنید
بعد یکسری فیلم آموزشی تهیه کنید که میتونید از اینترنت دانلود کنید. اونها ببینید و همزمان طبق روالی که پیش میره شما هم باهاش کار کنید
بعد خودتون برطبق مواردی که یاد گرفتید یک پروژه تعریف کنید و شروع کنید به انجام دادنش. خطایی اگر بوجود میاد باید خودتون سعی کنید رفعش کنید. تا خطا رخ نده ودنبالش سرچ نکنید و رفع خطا نکنید و نپرسید نمیتونید کامل مسلط بشید به مبحث
حتما یکی دوتا پروژه انجام بدید و هردفعه کل مباحثی که یاد گرفتید را باهاش پوشش بدید تا دستتون راه بیفته
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar bano
ارسال:
۳۰ مهر ۱۳۹۷, ۰۶:۵۲ ب.ظ
ممنون از پاسختون

میشه گفت بیس برنامه نویسیم خوبه و به تازگی درسهای دانشگاه رو مطالعه کردم

یسری ها میگن برای اینکه خوب خوب یاد بگیرید بهتره از HTML شروع کنید بعد CSS بعد جاوا و بعد برید سراغ اندروید میخواستم ببینم راهم درسته یا نه؟

............خدایا مرا ببخش به خاطر تمام درهای که کوبیدم و خانه ی تو نبود..............
۰
۰
ارسال:
۳۰ مهر ۱۳۹۷, ۱۰:۳۴ ب.ظ
خواهش میکنم.
والا بعید میدونم نیاز به دونستن html , css باشه. من مدتی که اندروید اموزش میدیدم و کار کردم ربطی به htmlنداشت ! ولی جاوا تا حدودی لازم بود.
من پیشنهاد میکنم نظرهایی که بقیه و حتی من میدم را کنار بگذارید و یک نمونه فیلم اموزشی خیلی خوب که اموزش اندروید را همراه با پروژه کار کرده ببینید فقط. فارغ از هرگونه نظر و حرفهایی که بقیه زدن ببینید اون اموزش چی بهتون یاد میده.برطبق همون پیش برید و هرچه نیاز بود یاد بگیرید را همزمان که اون اموزش داره بهتون یاد میده شما هم همون چیز را در همون لحظه یاد بگیرید. این بهترین نوع اموزش هست.
گستردگی نرم افزارها و اموزشهاشون زیاده.شما همیشه هرچی میخواهید یاد بگیرید را در همون لحظه که نیاز دارید همراه با اون اموزشی که بهتون داده میشه یاد بگیرید. اینکه html ,css,java یا ... را بخواهید یاد بگیرید بعد برید ببینید اندروید چی هست و چجوریه وقت تلف کردنه.
شاد و پیروز باشید Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar bano , αɾια
ارسال:
۰۱ آبان ۱۳۹۷, ۱۱:۴۰ ق.ظ
RE: برای یادگیری برنامه نویسی اندروید از کجا شروع کنم؟
باسلام، ضمن تشکر از راهنمایی های کامل ادمین محترم، به نظرم فیلم های آموزشی فرادرس برای اندروید هم خوب باشه(البته خودم ندیدم با توجه به آموزش های دیگه ای که ازشون دیدم میگم)

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , sahar bano
ارسال:
۰۲ آبان ۱۳۹۷, ۱۲:۴۷ ق.ظ
ممنون از پیشنهادتون
من خودم ساختمان داده رو که استفاده کردم خیلی خوب بود حتما استفاده میکنم

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۰۵۲ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۴۲ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۵۹ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۲۱۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۸۹۴ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  پروپوزال نویسی ف.ش ۹ ۱۲,۳۵۳ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۱:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۷۴۵ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۴۵۶ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  ۷ قانون طلایی یادگیری آسان مکالمه زبان انگلیسی morweb ۱۲ ۱۰,۹۲۵ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۵۳۹ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close