زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۳۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چالش خودسازی شخصی تا عید

ارسال: #۱۶
۰۳ دى ۱۳۹۷, ۰۵:۱۹ ب.ظ
RE: چالش خودسازی شخصی تا عید
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۰۳ دى ۱۳۹۷, ۰۶:۳۵ ب.ظ
(۰۳ دى ۱۳۹۷ ۱۲:۵۱ ب.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  خلیل درونم به شدت احساس غمگینی و تنهایی میکنه.

یه جورایی دارم زیر بار یه مساله ایی له میشم که انگار پاتو داری میذاری روی یه آلوچه سبز کوچولو :|

موندم چیکار کنم تا خوب بشم
کاش میشد خلیل درونمو یکم نوازش کنم و باهاش مهربون باشم

فک کنین یکی از دوستاتون اسم شما رو با خلیل تو گوشیش ذخیره کرده باشه.... بعدم همیشه جلو مامان و باباش بتون زنگ بزنه احوال پرسی کنهBig Grin
ارسال: #۱۸
۰۳ دى ۱۳۹۷, ۰۸:۵۴ ب.ظ
چالش خودسازی شخصی تا عید
(۰۳ دى ۱۳۹۷ ۱۲:۵۱ ب.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  خلیل درونم به شدت احساس غمگینی و تنهایی میکنه.

یه جورایی دارم زیر بار یه مساله ایی له میشم که انگار پاتو داری میذاری روی یه آلوچه سبز کوچولو :|

موندم چیکار کنم تا خوب بشم
کاش میشد خلیل درونمو یکم نوازش کنم و باهاش مهربون باشم

باید برید کلاس ورزش گل دختر...
برای روحیه ات بسیار لازمه. کلاسهای ورزشی مثل یوگا و پیلاتس برو
الان که به گذاشته فکر میکنم میبینم اگر ورزش نمیکردم نمیتونستم در مقابل این حجم از اتفاقات پرچالش زندگیم بایستم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: elect , .:tarannom:.
ارسال: #۱۹
۰۹ دى ۱۳۹۷, ۰۹:۱۳ ق.ظ
(۳۰ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۴۲ ق.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  
(10 آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۵۳ ق.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  منم یکی از مشکلاتم اینه که خیلی واسه اطرافیانم وقت میذارم..میخوام کمتر کنم ابن کارو
واقعا نتونستم کاری بکنم واسه این اخلاقِ خودم...نمیدونم واقعا چرا..شاید دست خودم نبوده، شاید دیگران خیلی از من انتظار دارن، شاید خودم اینجوری بزرگ شدم و عادت کردم و خیلی چیزای دیگه...شاید واقعا میتونم تاثیر بزارم روی دیگران و مشکلی از مشکلاتشون کم کنم..Huh
ولی خب خیلی موفق نبودم توی این چالش تا به الان، متاسفانهSad
راهکار هم بدید خشنود میشیم..

یه سری چیزاش دست خودم نیست و نبود واقعا...
مثلا جمعه هفته قبل، ساعت هشت، نه صبح، یکی از بهترین دوستام زنگ زد، گفتم سلام، خوبی؟؟ گفت سلام، نه، بعدش یهو شروع کرد گریه کردن..مثل ابربهار گریه کرد...سه روز پیاپی فقط باهام صحبت کردیم..تا الان که خدا رو شکر حالش اینقده خوب شد...
این کلمه ها که هیچ حسی انتقال نمیدن لعنتی...
شاید شما بخندین وقتی دارین اینا رو میخونین، ولی من دارم واقعا بالا میارم وقتی فکر میکنم اون یکی دو روز که چطور گذشت و اون کسی رو من میشناختم، چی بود، چی شد و اینکه آدم ها چقدر دغدغه های جالبی میتونن داشته باشن توی زندگیشون...

آخرش فک کنم باید واسه یه مدت طولانی ای گوشیم رو خاموش کنم..SmileSmile
بهترین راهکار همینه به نظر خودمBig Grin
متاسفانه منم این مشکلو دارم.Confused..هر کاری هم میکنم تا مدیریت بهتری داشته باشم نمیتونمDodgy
همه هم وقتی حالشون خوب نیس زنگ میزنن به من و با من حرف میزننSad
این موضوع خیلی داره اذیتم میکنهDodgy
راهکار بدینConfused
ارسال: #۲۰
۰۹ دى ۱۳۹۷, ۰۱:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ دى ۱۳۹۷ ۰۱:۲۴ ب.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
(۰۹ دى ۱۳۹۷ ۰۹:۱۳ ق.ظ)alma1988 نوشته شده توسط:  متاسفانه منم این مشکلو دارم.Confused..هر کاری هم میکنم تا مدیریت بهتری داشته باشم نمیتونمDodgy
راهکار بدینConfused

واقعا نمیدونم باید چه کار کنیم دقیقا..
چند بار خواستم رُک و راست باشم با بعضیا و گفتم بهشون که اگه میخوای بدبختی هاتو بگی بهم من برم...فک کنم ناراحت شدن Huh
و اینکه به قول شما که هر موقع هم حالشون خوب نیست زنگ میزنن اکثرا(نه همشون) و به نظرم گربه صفت بودن خیلی بده...حالا بعضیا هستن جبران میکنن واست به هر طریقی لطف و محبتت رو(همین وقتی که میذاریم واسشون تا شاید یکی دوتا از مشکلاتشون حل شد)....ولی خب اکثر خیلی راحت میگذرن ازت...

به نظر من راهکار اینه که قدر حالِ دلِ خودمونو بیشتر بدونیم...خیلی سَرک نکشیم توی زندگی دیگران.اگر واقعا دوستی واسمون خیلی ارزش داشت، خب ططبیعی که واسش وقت بذاریم..ولی در غیر این صورت خیلی رک و منطقی به نظرم باید گفت دوست عزیز من خودم مشکلات زیادی دارم..واقعا ببخشید نمیتونم همراهیت کنم بابت مشکلی که داری...
خودم تا حالا یکی دو بار این کارو کردم...خیلی سخته ولیSmileSmile

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
ارسال: #۲۱
۰۹ دى ۱۳۹۷, ۰۱:۳۷ ب.ظ
چالش خودسازی شخصی تا عید
نذارید چهره تون در دیگران حس اعتماد به وجود بیاره مگر اینکه رابطه با اون شخص لازم و ضروری باشه .
برقرار کردن ارتباط چشمی خصوصا اگر چهره هاتون قابل اعتماد نشون میده و کاریزما دارید تا حدودی کار اشتباهی هست.

بعدش اینو هم بگم ما به دنیا نیومدیم که دیگران رو خوشحال کنیم.
خیلی شانس بیاریم میتونیم خودمون غمگین نباشیم.

این سیستم فداکاری و دلسوزی و خودت بسوز که دیگران پیشرفت کنن خیلی مسخره س.

نذارید بحث هم در بگیره که طرف بیاد ذکر مصیبت کنه. من از وقتی که انرژیم رو خرج خودم میکنم خیلی موفقیت و پیشرفت داشتم
من تقریبا ۴ ماه میشه همه ی اینا رو مسدود کردم.مرامم هم تعریف شده خرج میکنم.چون در غیر این صورت دردسر میشه برام(تجربه ثابت کرده بهم)
اگر روزی یه عشق دوطرفه واقعی تجربه کردم(نه که طرف بگه برو پزشک شو تا زنت بشم بعد خودش سوادش در حد جلبکه) برای اون حاضرم فداکاری کنم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , alma1988 , big cloud
ارسال: #۲۲
۰۹ دى ۱۳۹۷, ۰۲:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ دى ۱۳۹۷ ۰۲:۳۴ ب.ظ، توسط alma1988.)
(۰۹ دى ۱۳۹۷ ۰۱:۲۴ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  
(09 دى ۱۳۹۷ ۰۹:۱۳ ق.ظ)alma1988 نوشته شده توسط:  متاسفانه منم این مشکلو دارم.Confused..هر کاری هم میکنم تا مدیریت بهتری داشته باشم نمیتونمDodgy
راهکار بدینConfused

واقعا نمیدونم باید چه کار کنیم دقیقا..
چند بار خواستم رُک و راست باشم با بعضیا و گفتم بهشون که اگه میخوای بدبختی هاتو بگی بهم من برم...فک کنم ناراحت شدن Huh
و اینکه به قول شما که هر موقع هم حالشون خوب نیست زنگ میزنن اکثرا(نه همشون) و به نظرم گربه صفت بودن خیلی بده...حالا بعضیا هستن جبران میکنن واست به هر طریقی لطف و محبتت رو(همین وقتی که میذاریم واسشون تا شاید یکی دوتا از مشکلاتشون حل شد)....ولی خب اکثر خیلی راحت میگذرن ازت...

به نظر من راهکار اینه که قدر حالِ دلِ خودمونو بیشتر بدونیم...خیلی سَرک نکشیم توی زندگی دیگران.اگر واقعا دوستی واسمون خیلی ارزش داشت، خب ططبیعی که واسش وقت بذاریم..ولی در غیر این صورت خیلی رک و منطقی به نظرم باید گفت دوست عزیز من خودم مشکلات زیادی دارم..واقعا ببخشید نمیتونم همراهیت کنم بابت مشکلی که داری...
خودم تا حالا یکی دو بار این کارو کردم...خیلی سخته ولیSmileSmile
با حرف های شما موافقم

ولی خب فک نمیکنم ما قصدمون سرک کشیدن تو زندگی دیگران باشه در واقع خودشون میان از زندگیشون میگن و حال ما رو آشفته میکننDodgy
کلا حس خوبی ندارم ازینکه شخصیتم طوری هستش که بقیه بخوان فقط درد و غمشون رو بهم بگنConfused
حالا اگه شادی و غم در کنارش باشه یه مسئله طبیعیه و برای خود من به شخصه قابل درک تر ولی اینکه فقط بیان از غم و آشفتگی بگن .....
من خودم یه دوست دارم خیلی هم دوسش دارم ولی تا تماس میگیرم یا باهاش حرف میزنم از درد و رنج میگه....تا یه حدی میتونم قبول کنم و همدردش باشم ولی فراتر نه و متاسفانه همین موضوع رو زندگی شخصی خودم خیلی تاثیر گذاشته....متاسفانه فکر میکنه بقیه بدون درد و غم هستن و تمام درد و غم های دنیا مال اونه...هزار بار هم بهش گفتم ک تفکرت اشتباهه ولی بازم قانع نشدهHuh

(۰۹ دى ۱۳۹۷ ۰۱:۳۷ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  نذارید چهره تون در دیگران حس اعتماد به وجود بیاره مگر اینکه رابطه با اون شخص لازم و ضروری باشه .
برقرار کردن ارتباط چشمی خصوصا اگر چهره هاتون قابل اعتماد نشون میده و کاریزما دارید تا حدودی کار اشتباهی هست.

نذارید بحث هم در بگیره که طرف بیاد ذکر مصیبت کنه. من از وقتی که انرژیم رو خرج خودم میکنم خیلی موفقیت و پیشرفت داشتم
من تقریبا ۴ ماه میشه همه ی اینا رو مسدود کردم.مرامم هم تعریف شده خرج میکنم.چون در غیر این صورت دردسر میشه برام(تجربه ثابت کرده بهم)
اگر روزی یه عشق دوطرفه واقعی تجربه کردم(نه که طرف بگه برو پزشک شو تا زنت بشم بعد خودش سوادش در حد جلبکه) برای اون حاضرم فداکاری کنم
بعضیا واقعا ارزش فداکاری رو دارن Rolleyes
رسیدن به این حرفایی که میگین سخته ول شدنیه
خداکنه بتونم اینطوری شمShy
ارسال: #۲۳
۱۰ دى ۱۳۹۷, ۰۱:۲۱ ب.ظ
(۱۰ دى ۱۳۹۷ ۰۴:۲۳ ق.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  
(09 دى ۱۳۹۷ ۰۱:۳۷ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  نذارید چهره تون در دیگران حس اعتماد به وجود بیاره مگر اینکه رابطه با اون شخص لازم و ضروری باشه .

وای آقا سامان من این حالات رو تجربه کردم و ترک اصلی و سخت ماجرا برام اینجاس که گفتید : " این سیستم فداکاری و دلسوزی و خودت بسوز که دیگران پیشرفت کنن خیلی مسخره س..".

و این جمله ی آخرت که بولد کردم هم منو یاد یکی دیگه از حماقتای خودم انداخت که تونستمو ترکش کردمBig Grin

پ ن: گام آخر رو دارم قدم جای قدم میذارم..انگار دارم روی یه طناب بندبازی راه میرم..Sad
من دوس دارم ترکش کنمConfused

به منم یاد بده Undecided

از کجا و چطوری شروع کنمSad
ارسال: #۲۴
۱۰ دى ۱۳۹۷, ۰۴:۰۵ ب.ظ
آقا این بیماری که "از طرف خوشت میاد ولی یه جوری رفتار میکنی که انگار بدت میاد" داروشو کجا میدن؟ Confused

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
ارسال: #۲۵
۱۰ دى ۱۳۹۷, ۰۴:۴۸ ب.ظ
(۱۰ دى ۱۳۹۷ ۰۴:۰۵ ب.ظ)αɾια نوشته شده توسط:  آقا این بیماری که "از طرف خوشت میاد ولی یه جوری رفتار میکنی که انگار بدت میاد" داروشو کجا میدن؟ Confused

به نظر من این بیماری دارو نداره...تنها راهش اینه که یکی همونطوری باهاشون برخورد کنه تا بفهمند چقدر منزجر کنندست این رفتار..و دیگه خوب میشن این بیمارا...
دیگه دفعه ددم اگر خوب نشدن، راهکار من سرب داغ هست...راحت، سریع مطمئن و بی رحمانه..(یه چیز توی مایه های سریال game of thrones همونجایی که دوتراکی ها توی اون شب مراسم عروسیشون با کالیسی روی برادر کالیسی سرب داغ و البته یه چندتا تیکه طلا ریخته بودن)

چه تجویز خوبی کردما...Smile Smile

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
ارسال: #۲۶
۱۰ دى ۱۳۹۷, ۰۷:۲۴ ب.ظ
(۱۰ دى ۱۳۹۷ ۰۴:۴۸ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  به نظر من این بیماری دارو نداره...تنها راهش اینه که یکی همونطوری باهاشون برخورد کنه تا بفهمند چقدر منزجر کنندست این رفتار..و دیگه خوب میشن این بیمارا...
دیگه دفعه ددم اگر خوب نشدن، راهکار من سرب داغ هست...راحت، سریع مطمئن و بی رحمانه..(یه چیز توی مایه های سریال game of thrones همونجایی که دوتراکی ها توی اون شب مراسم عروسیشون با کالیسی روی برادر کالیسی سرب داغ و البته یه چندتا تیکه طلا ریخته بودن)

چه تجویز خوبی کردما...Smile Smile
ممنونم... ممنووووونم Big Grin (با لهجه داود زی)

آخه دست دست میکنن همش، بیان جلو قشنگ حرفشونو بزنن یا میگیم آره یا میگیم نه!
از دور ایستادن و نخ دادن، بدونِ هیچ حرفِ محکم و قاطعی، اعصابمُ خورد میکنه و از اینکه یه مدتِ طولانی پا در هوا باشم واقعا بدم میاد.
(بنده از همین تریبون اعلام میکنم: زبونِ نخ و سوزن و ایما و اشاره بلد نیستم)

(۱۰ دى ۱۳۹۷ ۰۴:۵۵ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  راهکاراتون یکیی از یکی لطیفترConfused

داروش اینکه مهارتت ارتباطشو قوی کنه بین علاقش و غرورشش تعادل برقررار کنه

شاید این دفه ب نتیجه نرسه ولی برا اینده اقلن ب کارش میاد
بله، درسته

هراسی ندارند!
ارسال: #۲۷
۱۰ دى ۱۳۹۷, ۰۷:۴۱ ب.ظ
(۱۰ دى ۱۳۹۷ ۰۴:۰۵ ب.ظ)αɾια نوشته شده توسط:  آقا این بیماری که "از طرف خوشت میاد ولی یه جوری رفتار میکنی که انگار بدت میاد" داروشو کجا میدن؟ Confused
منم همینم دقیقاBig Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια
ارسال: #۲۸
۱۰ دى ۱۳۹۷, ۰۹:۰۱ ب.ظ
(۱۰ دى ۱۳۹۷ ۰۷:۴۱ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  منم همینم دقیقاBig Grin
ما خیلیم خوبیم اصن تقصیر خودشونه Big Grin

هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015
ارسال: #۲۹
۲۸ بهمن ۱۳۹۷, ۰۴:۵۹ ب.ظ
چالش خودسازی شخصی تا عید
من چالشم این بود تا عید برم باشگاه بدنسازی و بدنم رو خوش فرم و عضلانی کنم و همین کار رو هم شروع کرده بودم ولی متاسفانه مشکل کمر نمی زاره من جدی کار کنم . امیدوارم هیچ کس مشکل کمر پیدا نکنه
ارسال: #۳۰
۲۶ اسفند ۱۳۹۷, ۰۶:۳۱ ب.ظ
چالش خودسازی شخصی تا عید
حس تصادف توی زندگی دارم. تا حالا اینطور احساسی داشتید؟ بعدش چطوری بلند شدید؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معماری کامپیوترهای شخصی moslem73421 ۱ ۱,۳۸۲ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  چالش ده ساله soltanMohammad ۴ ۲,۸۵۰ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: unipaper
  چالش انتخاب موضوع پایان نامه ارشد amin279 ۲ ۲,۸۲۱ ۲۹ آبان ۱۳۹۷ ۰۹:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Hakimi
  تجربه شخصی در دانشگاه آزاد H-Arshad ۳ ۳,۹۵۳ ۰۸ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  تجربه های شخصی رتبه ۳ هوش از کنکور ۹۶ marjan_m ۲۰ ۳۲,۳۲۵ ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: dashyasin
  رتبه ۴۵۰۰ نرم افزار..(تجربه شخصی متفاوت) Milad_Hosseini ۰ ۲,۷۵۴ ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Milad_Hosseini
  چگونه از شخصی ایمیل دریافت نکنیم خودش هم بفهمد zohre321 ۰ ۱,۷۳۲ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: zohre321
  دوران طلایی عید Happiness.72 ۵۳ ۲۳,۱۸۸ ۰۹ فروردین ۱۳۹۶ ۰۷:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saeedmihan
  خوشحال میشم همراهم شی(ویژه عید غدیر) vesta ۱۰ ۷,۹۸۱ ۲۶ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Aurora
  انتخاب چالش پایان‌نامه با موضوع کلی Big Data soheil08 ۵ ۴,۳۱۳ ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: saeedehs

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close