زمان کنونی: ۲۸ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۳۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چالش خودسازی شخصی تا عید

ارسال: #۳۱
۱۱ فروردین ۱۳۹۸, ۰۴:۱۰ ق.ظ
RE: چالش خودسازی شخصی تا عید
(۱۰ فروردین ۱۳۹۸ ۰۳:۱۹ ب.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  چالش دارم چه چالشییی

تا آخر پاییز باید بتونم خودمو برسونم به امتحان آیلتس

میتونم؟

(۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ۰۶:۳۱ ب.ظ)negarin_ نوشته شده توسط:  حس تصادف توی زندگی دارم. تا حالا اینطور احساسی داشتید؟ بعدش چطوری بلند شدید؟

آره داشتم

خوردم زمین

له شدم
قشنگ عین یه موز که وسط خیابون بیوفته زمین و یه ماشین از روش رد شه ...در اون حد شیتک شدم..

تا بفهمم چه بر سرم اومده ۲ ۳ ماه طول کشید..اولین قدمای بلند شدنم بعد ۲ ۳ ماه مرور اون اتفاق، این بود انداختمش توی گاربیج مخم..حتی دیگه یادآوری نمیکنم

اهدافمو بولد کردم

نشون دادم به خودم که دنیا هر چقدرم پست باشه آدما هرچقدرم نامرد باشن..من خوبم و تموم تلاشمو میکنم برای موفقیت بیشتر...تا یه چوبی بزنم تو دهن اونایی که فکر میکردن من ضعیفم...

قدرت و انگیزه ایی که من دارم برای موفقیت هام هیشکییییی ندارهShy

پ ن: هر کسی هم که منو برای لحظات فانش بخواد فقط، و منو به چشم یه دلقک ببینه منم اونو دلقک میبینم و حذفش میکنم از زندگیم. به همین راحتی..به همین خوشمزگی Smile Big Grin

اراده ایی هم که توی حذف کردن آدما از زندگیم دارم رو هیشکی نداره Big Grin

چقدرررررررررر خوبمممم مننننن....Big Grin Tongue
عااالی هستیدHeartHeart بنظرم اومد هر آنچه که لازمه بهش عمل کنیم رو گفتید ... ممنونم دوستمHeart
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۱۲ فروردین ۱۳۹۸, ۰۲:۵۳ ق.ظ
(۱۱ فروردین ۱۳۹۸ ۰۵:۳۹ ق.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  فدااااااای یه تار موت نگارین جونم Heart....تو میتونیییی...پیش به سوی موفقیت های بیشترRolleyes
مرررسی عزیزمHeart ممنون از محبتتHeartHeart
ارسال: #۳۳
۱۳ فروردین ۱۳۹۸, ۰۲:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ فروردین ۱۳۹۸ ۰۲:۴۲ ق.ظ، توسط عزیز دادخواه.)
(۱۲ آذر ۱۳۹۷ ۰۳:۰۱ ب.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  
(12 آذر ۱۳۹۷ ۰۱:۰۴ ق.ظ)negarin_ نوشته شده توسط:  راستش من دلم میخواد یه آرامشی رو در خودم بوجود بیارم...از جنس آدم هایی باشم که وقتی کنارشون هستی یا کاراشون رو میبنی یه جور آرامشی دارن که قشنگ این آرامش رو حس میکنی...
برای بدست آوردن این آرامشی که میخوام فکر میکنم در مرحله اول باید کمال پرستی خودم رو درمان کنم اما واقعا نمیدونم چطوری باید اینکارو کنم.

ببین چه چیزی بهت آرامش میده..وقتی میری پیاده روی؟ یا وقتی آشپزی میکنی؟ یا وقتی داری کتاب میخونی....

حواست باشه کارای آرامش بخش رو با کارای هیجان انگیز قاطی نکنی.

من اوایلِ این خودسازی واقعا اشتباه میگرفتم. آشپزی برای من هیجان انگیز بود..و بهم انرژی ۴ برابر میداد..و من فکر میکردم وقتی اینقدرررررررر انرژی داشته باشم به آرامش رسیدمBig Grin...اما غافل از اینکه وقتی هیجانم فروکش میکرد احساس میکردم یه چیزی یه جایی یه حسییی جاش درست نیست و آشفته میشدم. Confused
بعد اومدم پیاده روی رو امتحان کردم.Sleepy خب پیاده روی انرژی ناشی از اون هیجان رو از من میگرفت و بعد که از پیاده روی میومدم هلاک میشدم..خب دیگه حوصله ی انجام هیچ کاری رو نداشتم...Cool

اما یکم که دقت کردم دیدم وای من وقتایی که میشینم کتاب یا مقاله میخونم چقدرررر احساس خوب و مفید بودن دارم..یه جورایی هیجانم کنترل میشد..انرژیمم میزون نگه داشته میشد.

اما باید بگم که دختر فوق العاده بازیگوشیم..فوق العاده هاااااا...و این بازیگوشی باعث میشد من بیشتر کارای هیجان انگیز انجام بدم تا آرامش بخش.

دسته بندی قشنگی بود مخصوصا خوشم اومد که منم توی یکی از این مراحلی که شما گفتی گیر بودم و نسبتا به جواب نزدیک شدم با حرف شما

(۱۶ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۰۵ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  این هفته نسبتن موفقق بودم ب جز ی دفش ک از دسم دررفت

دقت کرردم کمال گراییی مشکل منم هس اما بمونه برا فاز بعد

من با این قضیه که کمالگرایی خوب نیست مشکل دارم/ چرا خوب نیست؟ اگه استرس میده خب این روی مقابل افسرده بودنه ینی به نظرم آدما باید بین استرس و افسردگی یکیو انتخاب کنن یا حرکت کنن و استرسشو تجربه کنن یا هیچ کاری نکنن و افسرده بشن!

(۰۳ دى ۱۳۹۷ ۱۲:۳۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(03 دى ۱۳۹۷ ۱۲:۰۶ ب.ظ)αɾια نوشته شده توسط:  
(03 دى ۱۳۹۷ ۱۰:۲۶ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یکی از مشکلات من اینه که وقتی میرم خونه همه رو با کمربند میزنم. باید سعی کنم تا عید درستش کنم. از این به بعد می‌خوام با چوب گیلاس بزنمشون. Big Grin
ولی به نظرم مشکلُ از ریشه حل کنین، مثلا دستتونُ بکنین بندازین دور BlushBig Grin
نه اون فایده نداره. از زندگی میفتم. ولی از داغ کردن با سیخ کباب هم میشه استفاده کرد.

بعد شما با این طبع لطیفتون چجوری از کارهای خشنی مثل موسسه خیریه سر در آوردید؟Big Grin

(۰۹ دى ۱۳۹۷ ۰۱:۳۷ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  نذارید چهره تون در دیگران حس اعتماد به وجود بیاره مگر اینکه رابطه با اون شخص لازم و ضروری باشه .
برقرار کردن ارتباط چشمی خصوصا اگر چهره هاتون قابل اعتماد نشون میده و کاریزما دارید تا حدودی کار اشتباهی هست.

بعدش اینو هم بگم ما به دنیا نیومدیم که دیگران رو خوشحال کنیم.
خیلی شانس بیاریم میتونیم خودمون غمگین نباشیم.

این سیستم فداکاری و دلسوزی و خودت بسوز که دیگران پیشرفت کنن خیلی مسخره س.

نذارید بحث هم در بگیره که طرف بیاد ذکر مصیبت کنه. من از وقتی که انرژیم رو خرج خودم میکنم خیلی موفقیت و پیشرفت داشتم
من تقریبا ۴ ماه میشه همه ی اینا رو مسدود کردم.مرامم هم تعریف شده خرج میکنم.چون در غیر این صورت دردسر میشه برام(تجربه ثابت کرده بهم)
اگر روزی یه عشق دوطرفه واقعی تجربه کردم(نه که طرف بگه برو پزشک شو تا زنت بشم بعد خودش سوادش در حد جلبکه) برای اون حاضرم فداکاری کنم

خب این فلسفه اونقدر جذابی نبود که بخواید اینجوری با حرارت توضیح بدید. یه جور میشه حاجی بازاری بودن یا کاسبیسم اسمشو گذاشت بدیهیه که خودخواهی محض و اینکه هر کسی کار خودش بار خودش زندگی رو راحت تر میکنه اما خب یه ذره انسانیت هم اگه بدیم و اگه بگیریم در کل باز سودش میاد تو جیب خودمون.
آخرشم خیلی کاسبکارانه یه تعریف ناز از خودت کردی که من یکی بد جور دلم رفت Big Grin

(۱۰ دى ۱۳۹۷ ۰۴:۰۵ ب.ظ)αɾια نوشته شده توسط:  آقا این بیماری که "از طرف خوشت میاد ولی یه جوری رفتار میکنی که انگار بدت میاد" داروشو کجا میدن؟ Confused

اتفاقا این رفتار خیلی هم بد نیست یه سیگنالای خاصی میده به قلب طرف که اونم با خودش میگه ای بابا این که این همه از من بدش میاد چرا من اینقدر ازش خوشم اومده؟

...

(۲۸ بهمن ۱۳۹۷ ۰۴:۵۹ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  من چالشم این بود تا عید برم باشگاه بدنسازی و بدنم رو خوش فرم و عضلانی کنم و همین کار رو هم شروع کرده بودم ولی متاسفانه مشکل کمر نمی زاره من جدی کار کنم . امیدوارم هیچ کس مشکل کمر پیدا نکنه

مشکل کمرت از اونجاست که نیت کردی که عدل تا خود شب عید مانکن بشی که خب زده کمره رو ترکونده. یه کمی فرصت بده به خودت یه کم یواش یواش برو به سمت خوش تیپی و عضلانی شدن تازه من شنیدم گویا قراره تپل بودن مد بشه چون ظاهرا الان ما تپلا کم کم در اقلیتیم و خب کمتر الان گیر میایم و حتی خیلی ها الان دارن پز رفیق تپلشون رو میدن توی این فضای مجازی و اینا. به نظر من به یه شیب آهسته تر به سمت اون چالشت حرکت کن که هم کمره بهش فشار نیاد هم یهو اگه معیارهای عمومی جامعه چرخش کرد راه برای بازگشت داشته باشی . Heart

جناب خلیل عزیز حس همزاد پنداری شما با میوه ها رو دوست داشتم Smile از حس آلوچه تا موز بودن رو تجربه کردید و این خیلی قشنگه به نظرم.

خب دشمن تراشی بسه من برم بخوابم شب همگی خوش Smile
ارسال: #۳۴
۲۰ فروردین ۱۳۹۸, ۰۲:۵۴ ق.ظ
چالش خودسازی شخصی تا عید
مشکل بعدی هم محروم شدن هست Smile
چرا کاربرا محروم میشن؟؟
ارسال: #۳۵
۱۷ مهر ۱۳۹۸, ۱۲:۲۹ ب.ظ
چالش خودسازی شخصی تا عید
ایده ی جالبی هست.

مرسی

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معماری کامپیوترهای شخصی moslem73421 ۱ ۱,۳۶۶ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  چالش ده ساله soltanMohammad ۴ ۲,۸۱۶ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: unipaper
  چالش انتخاب موضوع پایان نامه ارشد amin279 ۲ ۲,۸۰۶ ۲۹ آبان ۱۳۹۷ ۰۹:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Hakimi
  تجربه شخصی در دانشگاه آزاد H-Arshad ۳ ۳,۹۲۵ ۰۸ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  تجربه های شخصی رتبه ۳ هوش از کنکور ۹۶ marjan_m ۲۰ ۳۲,۲۰۹ ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: dashyasin
  رتبه ۴۵۰۰ نرم افزار..(تجربه شخصی متفاوت) Milad_Hosseini ۰ ۲,۷۳۹ ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Milad_Hosseini
  چگونه از شخصی ایمیل دریافت نکنیم خودش هم بفهمد zohre321 ۰ ۱,۷۱۷ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: zohre321
  دوران طلایی عید Happiness.72 ۵۳ ۲۳,۰۱۲ ۰۹ فروردین ۱۳۹۶ ۰۷:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saeedmihan
  خوشحال میشم همراهم شی(ویژه عید غدیر) vesta ۱۰ ۷,۹۳۰ ۲۶ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Aurora
  انتخاب چالش پایان‌نامه با موضوع کلی Big Data soheil08 ۵ ۴,۲۸۰ ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: saeedehs

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close