زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۵۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گام به گام تا ارشد ۹۹

ارسال: #۱۲۱
۲۳ مرداد ۱۳۹۸, ۱۲:۵۳ ق.ظ
RE: گام به گام تا ارشد ۹۹
(۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۴۲ ق.ظ)Fati4242 نوشته شده توسط:  مچکرم از لطفتون خیلی خیلی تشکر میکنم ک دید منو باز کردید. منم از کتاب شروع میکنم

کار خوبی میکنی دوست عزیز، شما فقط دقت کن ما اینجا در مورد منابع خیلی صحبت کردیم. منابع خوب و مناسبی رو انتخاب کنی برای خوندن. امیدوارم که موفق باشیSmile

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۲۲
۲۳ مرداد ۱۳۹۸, ۱۰:۱۲ ق.ظ
(۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۱۴ ق.ظ)Fati4242 نوشته شده توسط:  سلام من تازه با شما مانشتی های عزیز اشنا شدم و ممنونم بابت مشاوره های خوبتون و اینکه تجربیات خودتون رو بیان میکنید. ی سوال داشتم ازتون اگر امکانش هست منو راهنمایی کنید.میخاستم ارشد نرم افزار شرکت کنم امسال و هنوز شروع نکردم.
میخاستم بپرسم کسی از کلاس های انلاین استاد رضوی و یا استاد یوسفی استفاده کرده و ایا مفید بوده براش. من نمیدونم واسه شروع با کتاب شروع کنم یا کلاس؟ و همین اول راه دچار سردرگمی شدم..

خیلی ممنون میشم اگر کسی تجربه ای داشته بیان کنه. ممنون

سلام من از فیلم های استاد رضوی استفاده میکنم فوق العادس تدریسش و بنظرم اگه فیلم نکته و تست رو هم بگیری که خیلی عالیه
با فیلم شروع کن و برای تست بیشتر از کتاب استفاده کن
۰
۲
ارسال: #۱۲۳
۲۳ مرداد ۱۳۹۸, ۱۰:۲۸ ق.ظ
سپاسگزارم از راهنماییتون
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال: #۱۲۴
۲۴ مرداد ۱۳۹۸, ۱۲:۰۲ ق.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
برای تهیه فیلمهای آموزشی کنکور ارشد تا اونجا که من میدونم باید به کانال خود اساتید و موسساتی که توشون مشغول هستن مراجعه کنین. توی آپارات به عنوان مثال از هادی یوسفی من فیلم گسسته یه قسمت دیدم و یه فیلم ساختمان داده و طراحی الگوریتم. اونجا میتونی مثلا فیلمهای استادهای مختلف رو پیدا کنی مقایسه کنی ببینی با کدوم بهتر ارتباط میگیری و بری دنبال همون.

امروز من سعی کردم کمتر اینجا آنلاین باشم و بیشتر وقتم رو گذاشتم روی درس. الان قیافم شبیه الگوریتم بازگشتی شده!!!!
الان که یخرده تو ساختمان داده جلو رفتم احساس میکنم آسون ترین درس روی کره زمینه! نمیدونم چرا ازش این همه میترسیدم. لااقل فرمولهایی که داره کمتر از درس ماشینهاس. ولی خوبم خدا رو شکر و خوب پیش میرم.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fati4242
ارسال: #۱۲۵
۲۶ مرداد ۱۳۹۸, ۰۲:۵۸ ق.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
دارم کم کم با درسها حال میکنم، فقط مشکلم اینه که چون کار بیرون هم دارم، که البته پروژه ای هست و تو خونه انجام میدم، یهو قاط میزنم. میترسم. واقعا اینجور مواقع میمونم چیکار کنم.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۰
۰
ارسال: #۱۲۶
۲۷ مرداد ۱۳۹۸, ۰۱:۰۴ ب.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
سلام بچه ها.
برای شبکه چی میخونین؟
چی خوندین که خوب بود و یا خوب نبوده و ازش راضی نبودین؟
کسی جزوه ی کراس راس رو داره؟
کتاب از کدوم انتشارات گرفتین؟
۰
۰
ارسال: #۱۲۷
۲۷ مرداد ۱۳۹۸, ۰۲:۲۱ ب.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
سلام، کراس راس رو با ترجمه دکتر ملکیان میخونم. کتابش مال انتشارات نص هست و قیمتی هم نداره.
اولش به من گفتن شبکه دکتر حقیقت رو بخونم ولی در واقع کتاب دکتر حقیقت از انتشارات پارسه اصلا نبود. بعد فهمیدم که کراس راس بهترین منبعه فعلا. الان دارم اونو میخونم

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fati4242
ارسال: #۱۲۸
۲۷ مرداد ۱۳۹۸, ۰۳:۲۶ ب.ظ
(۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۲۱ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  سلام، کراس راس رو با ترجمه دکتر ملکیان میخونم. کتابش مال انتشارات نص هست و قیمتی هم نداره.
اولش به من گفتن شبکه دکتر حقیقت رو بخونم ولی در واقع کتاب دکتر حقیقت از انتشارات پارسه اصلا نبود. بعد فهمیدم که کراس راس بهترین منبعه فعلا. الان دارم اونو میخونم
اکی. مرسی.
۰
۰
ارسال: #۱۲۹
۲۹ مرداد ۱۳۹۸, ۱۱:۱۸ ق.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
سلام بچه ها.
عید همگی مبارک.
بچه ها کتاب سیستم عامل دکتر حقیقت امسال ویراست جدیدش چاپ شده؟ کسی گرفته؟ اخرین ویراستش مربوط به چه سالی هست؟
بعد پایان همه ی فصل ها تستهای کنکور سالهای گذشته اورده یا نه؟
فایلی چیزی هست که حل تستهای ارشد سیستم عامل (جوابهای دکتر حقیقت) باشه؟ یا باید حتما کتابشون تهیه کنیم؟
۰
۰
ارسال: #۱۳۰
۲۹ مرداد ۱۳۹۸, ۱۱:۳۸ ق.ظ
(۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۱۸ ق.ظ)مهسا.م نوشته شده توسط:  سلام بچه ها.
عید همگی مبارک.
بچه ها کتاب سیستم عامل دکتر حقیقت امسال ویراست جدیدش چاپ شده؟ کسی گرفته؟ اخرین ویراستش مربوط به چه سالی هست؟
فایلی چیزی هست که حل تستهای ارشد سیستم عامل (جوابهای دکتر حقیقت) باشه؟ یا باید حتما کتابشون تهیه کنیم؟

کتاب سیستم عامل دکتر حقیقت قبلا توسط انتشارات پارسه چاپ میشد الان ایشون با انتشارات پر همکاری دارند و ویرایش جدید کتابشون اونجا چاپ میشه. برای تهیه کتاب میتونید به خودشون در تلگرام پیام بدید @Dr_Haghighat
بعد از پایان هر فصل تستهای کنکور رو داره.
بجز کتاب ایشون آقای خلیلی فر کتابی در انتشارات راهیان ارشد چاپ کردند که فقط تست هست و جواب تشریحی. البته همون تستها در کتاب دکتر حقیقت هم هست.
در مورد فایل یا پی دی افی که سوالات کنکور سیستم عامل با جواب تشریحی داشته باشه من چیزی ندیدم و فکر هم نمیکنم باشه.
۰
۰
ارسال: #۱۳۱
۲۹ مرداد ۱۳۹۸, ۱۲:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۲۳ ب.ظ، توسط مهسا.م.)
(۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۳۸ ق.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  
(29 مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۱۸ ق.ظ)مهسا.م نوشته شده توسط:  سلام بچه ها.
عید همگی مبارک.

کتاب سیستم عامل دکتر حقیقت قبلا توسط انتشارات پارسه چاپ میشد الان ایشون با انتشارات پر همکاری دارند و ویرایش جدید کتابشون اونجا چاپ میشه. برای تهیه کتاب میتونید به خودشون در تلگرام پیام بدید @Dr_Haghighat
بعد از پایان هر فصل تستهای کنکور رو داره.
بجز کتاب ایشون آقای خلیلی فر کتابی در انتشارات راهیان ارشد چاپ کردند که فقط تست هست و جواب تشریحی. البته همون تستها در کتاب دکتر حقیقت هم هست.
در مورد فایل یا پی دی افی که سوالات کنکور سیستم عامل با جواب تشریحی داشته باشه من چیزی ندیدم و فکر هم نمیکنم باشه.
متشکرم از پاسخگویییتون.
به خودشون پیام دادم و همین طور ادمین کانالشون. خودشون فعلا پاسخی ندادن. ادمینشون هم در جریان نبودن که ایا چاپ جدید تر از ۹۶ هم داره کتاب سیستم دکتر حقیقت یا نه.
+کلا کتابشون رو برای متن درس و محتوا نیمخوام . صرفا حل های تست ارشد سیستم عامل دکتر حقیقت رو میخوام. یعنی سوالات و جواب پایان فصلش. که ظاهرا به جز همون کتابشون جای دیگه نمیشه دسترسی پیدا کرد.
ادرس سایتشون par.ir هست. درسته؟ فکر کنم سایتشون مشکل داره. اصلا نمیاره.
۰
۰
ارسال: #۱۳۲
۲۹ مرداد ۱۳۹۸, ۰۹:۲۱ ب.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
ببین یه سری به کتابفروشی آنلاین انتشارات تحصیلات تکمیلی بزن. من این کتاب هیچ کجا گیرم نیومد الا اونجا. مال منم چاپ سال ۹۶ نوشته البته نوشته چاپ اول سال ۹۶ ولی مال انتشارات پر هست. نمونه تست هم به نظرم باید تو اینترنت سرچ کنی. من سری قبلی که ارشد خوندم برای کنکور همینطور سرچ میکردم برای تست. شش سال پیش بود و الان مسلما آرشیو ها قوی تر هستن. ولی این کتاب ارسطو خلیلی فر که میگن کتاب خیلی خوبیه از نظر تست.

آخ بچه ها من با کتاب مدار منطقی اجلالی خیلی حال کردم. واقعا زیبا و منطقی و قابل فهم توضیح داده. با اینکه کتاب حجیمیه ولی فکر میکنم اگه خوب روش وقت بزارم راحت میتونم مدار منطقی رو تستهاشو صد بزنم. کلا گفتم من با کتابهای نصیر هم بیشتر حال کردم و این سلیقه ایه. احساس میکنم برای من که مثلا برای اولین باره دارم ساختمان داده رو میخونم خیلی قشنگ تر شرح داده کتاب ابراهیمی مقدم رو میگم ساختمان داده ها و الگوریتم ، فوق العاده کتاب خوبیه. من خیلی کلا تو ساختمان داده هم با این کتاب راه افتادم و الان افتادم به جون کتاب هادی یوسفی.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه
ارسال: #۱۳۳
۳۰ مرداد ۱۳۹۸, ۰۵:۳۷ ب.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
مرسی. اره رفتم به سایت تحصیلات تکمیلی و اونجا دیدم که دارن. فقط اینکه چند روز طول میکشه به دستم برسه؟ فرق میکنه تهران و شهرستان؟ اگر تهران باشیم چند روز طول میکشه ارسالشون؟

کتاب نصیر اینقدر خوب هست که داوطلب نخواد ویدیو بگیره برای اموزش ساختمان؟
۰
۰
ارسال: #۱۳۴
۳۰ مرداد ۱۳۹۸, ۱۰:۴۱ ب.ظ
(۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۳۷ ب.ظ)مهسا.م نوشته شده توسط:  مرسی. اره رفتم به سایت تحصیلات تکمیلی و اونجا دیدم که دارن. فقط اینکه چند روز طول میکشه به دستم برسه؟ فرق میکنه تهران و شهرستان؟ اگر تهران باشیم چند روز طول میکشه ارسالشون؟

برای من چهل و هشت ساعت نشد کتاب رو آوردن، نگران نباش زود به دستت میرسونن خیلی هم مرتبن. با پست سفارشی میفرستن.

کتاب نصیر به نظر من خیلی خوبه و بیشتر روی شباهتهای دو درس ساختمان داده و طراحی الگوریتم هم مانور داده، خداییش من اونو میخونم راحت میفهمم چه خبره ولی نمیدونم چرا با کتاب پوران مشکل دارم. کتاب پوران کار میبره ولی با کتاب نصیر زیاد خسته نمیشی. الان من دوتاشونو میخونم به موازات هم که اینطوری یه طور یادآوری هم برام میشه.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۰
۰
ارسال: #۱۳۵
۳۱ مرداد ۱۳۹۸, ۰۲:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۵۰ ب.ظ، توسط KavehIsHere.)
گام به گام تا ارشد ۹۹
(۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۱ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  
(30 مرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۳۷ ب.ظ)مهسا.م نوشته شده توسط:  مرسی. اره رفتم به سایت تحصیلات تکمیلی و اونجا دیدم که دارن. فقط اینکه چند روز طول میکشه به دستم برسه؟ فرق میکنه تهران و شهرستان؟ اگر تهران باشیم چند روز طول میکشه ارسالشون؟

برای من چهل و هشت ساعت نشد کتاب رو آوردن، نگران نباش زود به دستت میرسونن خیلی هم مرتبن. با پست سفارشی میفرستن.

کتاب نصیر به نظر من خیلی خوبه و بیشتر روی شباهتهای دو درس ساختمان داده و طراحی الگوریتم هم مانور داده، خداییش من اونو میخونم راحت میفهمم چه خبره ولی نمیدونم چرا با کتاب پوران مشکل دارم. کتاب پوران کار میبره ولی با کتاب نصیر زیاد خسته نمیشی. الان من دوتاشونو میخونم به موازات هم که اینطوری یه طور یادآوری هم برام میشه.
سلام
من زیاد اینجا پست نمیدم اما اکثر مطالب مرتبط رو میخونم. یه موردی درباره ساختمان داده دکتر یوسفی هست، اونم اینه که ایشون ساختمان داده رو به عنوان درس مستقل در نظر نگرفتن، درواقع ساختمان داده و طراحی الگوریتم رو یه درس در نظر گرفتن (دانشگاه شریف هم همینطوری درس میدن)، به همین دلیل خوندن تنهایی ساختمان داده و الگوریتم از روی کتاب پوران یکم میتونه گنگ باشه. خودشون هم برای خوندن این ۲ تا درس یه برنامه پیشنهاد دادن که یکم از این کتاب میخونین، بعد میرین سراغ اون یکی کتاب، بعد دوباره برمیگردین سراغ این کتاب. نصیر اما جفت درس هارو جدا در نظر گرفته و مطالب مرتبط به هم رو تو یک کتاب جمع آوری کرده، برا اون برای خوندن ترتیبی نصیر میتونه قابل درک تر باشه.
جفتشون هم کتاب های بسیار خوبی هستن،به نظرم هرکس هرجور که میتونه بهتر درک کنه همونطوری بخونه خوبه.
تا جایی که متوجه شدم هم جفتمون هم رشته هستیم و قراره ارشد هوش بدیم، انشالا با یه برنامه درست و تلاش موفق بشیم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question برنامه ریزی به سبک ۳ گام sara417 ۴ ۶,۴۵۸ ۲۰ آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question موسسه سه گام برای مشاوره ارشد marvelous ۱ ۳,۲۵۸ ۰۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  انتخاب رشته برای رتبه ۹۹۱ نرم افزار + سهمیه رتبه اولی Denize ۵ ۵,۲۱۸ ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۴:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa74103
  کتاب آموزش گام به گام c# sisili ۰ ۲,۰۴۳ ۱۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sisili
Question سوال، مرتبه اجرایی و گام برنامه Mr.R3ZA ۶ ۵,۵۵۳ ۰۲ مرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: mino0z
  پنج گام برای ارزیابی یک فرصت شغلی good-wishes ۴ ۵,۳۱۷ ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: terme86
  محاسبه تعداد گام.. farazz ۴ ۳,۸۲۱ ۲۴ آبان ۱۳۹۴ ۰۳:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: farazz
  ۹۹۶ امنیت و شبکه hadi_hjh ۶ ۴,۵۸۵ ۰۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: MehdizadeMilad
Smile ۹۹۶ امنیت hadi_hjh ۰ ۱,۳۷۴ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hadi_hjh
  گام محاسباتی فاطمه ارشد ای تی ۳ ۲,۹۴۱ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه ارشد ای تی

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close