زمان کنونی: ۲۷ آبان ۱۳۹۸, ۰۴:۲۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه ترجمه ی مانشت

ارسال:
۰۷ آبان ۱۳۹۸, ۰۱:۲۴ ق.ظ
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت
سلام خدمت همه دوستان گرامی،
خدمت تمامی دوستانی که به کار ترجمه علاقه دارن و همینطور دوستانی که دوست دارن کار ترجمه انجام بدن. من پیشنهاد میکنم که یه کتاب خوب و مفید رو انتخاب کنیم و دسته جمعی ترجمه کنیم.
من کمی به تکنیک های ترجمه وارد هستم چون قبلا خیلی کار کردم و میتونم که در حین کار اشکالات شما رو هم بگیرم و نکته ها رو هم بهتون آموزش بدم. اگه دوستان دیگه ای هم هستن که میتونن به این شکل کمک کنن خیلی خوبه.

الان چیزی که من دنبالشم یه کتاب بکر هست که هنوز نمونش تو فارسی ترجمه نشده و نیاز دانشجو ها هست، دوستان محبت کنن کتابهایی رو هم که میشناسن و ترجمه نشدن رو اینجا معرفی کنن تا یکی انتخاب بشه و بتونیم روش کار کنیم.

اینطوری هم برای خودمون و هم برای انجمن یه کار خوب انجام دادیم و تازه به کار ترجمه هم وارد تر شدیم و زبانمون هم پرفکت شده.
از دوستانی که علاقمند به همکاری هستن دعوت میشه به این تاپیک.
و اینکه کتابهای مهم و مورد نیازی رو که ترجمه فارسی ندارن رو معرفی کنین.
به امید موفقیت و سلامتی همگی

منتظرم

بنی آدم اعضای یکدیگرند
که در آفرینش ز یک گوهرند
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , فاطمه سلیمانی
ارسال:
۰۸ آبان ۱۳۹۸, ۱۲:۱۳ ق.ظ
گروه ترجمه ی مانشت
آیا کسی هست که مرا یاری کند؟
بابا بیاین جمع بشیم باهم یه کار خفن انجام بدیم. حس همکاری داشته باشین و جرات داشته باشین. بیاین ببینم چه کتاب یا کتابهایی هستن که بیشتر کمبودشون احساس میشه؟ یا لااقل بگین در چه زمینه ای بیشتر تا خودمون باهم یه کتاب خوب انتخاب کنیم.

بنی آدم اعضای یکدیگرند
که در آفرینش ز یک گوهرند
۰
۰
ارسال:
۰۸ آبان ۱۳۹۸, ۰۹:۴۶ ب.ظ
گروه ترجمه ی مانشت
Neural Networks and Deep Learning
Michael Nielsen

این کتاب ترجمه شده؟ کسی خبر داره؟
من گفتم منبع معرفی کنین کار ترجمه شروع کنیم.

بنی آدم اعضای یکدیگرند
که در آفرینش ز یک گوهرند
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۶ ۸۳,۸۳۴ ۲۵ آبان ۱۳۹۸ ۰۵:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: Diar
Heart انجمن دختران مانشت ملیکا ۱,۷۳۲ ۱۵۶,۳۸۰ ۱۵ آبان ۱۳۹۸ ۱۲:۴۱ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  بهترین کتاب یا پکیج آموزشی برای یادگیری فن ترجمه انگلیسی چیه؟ saeid4x ۷ ۶۲۲ ۰۶ آبان ۱۳۹۸ ۰۲:۵۶ ق.ظ
  ترجمه تخصصی چه معیار هایی دارد hightrans ۲ ۵۴۴ ۰۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۴:۲۶ ب.ظ
  ترجمه لهمشد ۹۹۶ ۴۸,۵۶۲ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ب.ظ
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ Diar ۱۲ ۴۴۵ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Diar
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۵۸۷ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۳,۱۶۳ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ F.N.44 ۵۱ ۶,۵۹۴ ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶ ب.ظ
Wink شب زنده داران (جغدهای) مانشت Bache Mosbat ۲,۶۴۱ ۴۲۶,۷۷۶ ۰۱ مهر ۱۳۹۸ ۰۴:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: khalilparvar

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close