زمان کنونی: ۳۰ شهریور ۱۳۹۹, ۱۰:۲۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتخاب رشته

ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۹, ۰۲:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۰۳:۰۹ ب.ظ، توسط شانی.)
Wink انتخاب رشته
سلام به دوستای عزیز
یه سوالی داشتم با رتبه ۱۵۱ فناوری اطلاعات کد رشته ۱ عملا روزانه هیچ جا تهران رو نمیشه اورد؟
با این رتبه کجاها رو میشه اورد؟
کد ۲ اصلا جایی براش اعلام نیاز نکرده چرا ۴۰۰ نفر رو مجاز کردن؟؟

از وقتی شبکه و امنیت اطلاعات رو از ایتی بردن توی کامپیوتر عملا ایتی هیچ انتخاب مناسبی برای قبولی در شهرستان نداره
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۹, ۰۳:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۰۳:۳۹ ب.ظ، توسط شانی.)
انتخاب رشته
چرا قبکلی های سال ۹۸ توی سایت وجود نداره؟

کسی جواب نمیده؟
۰
۰
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۹, ۰۹:۰۶ ب.ظ
انتخاب رشته
واقعا ضرفیت های قبولی افتضاحه
کسی اگه تهران قبول نشه ایتی هیچ چیز بدردبخوری براش نیست تو شهرستان ها
۰
۰
ارسال:
۱۶ شهریور ۱۳۹۹, ۰۸:۴۷ ب.ظ
انتخاب رشته
مند۳ سال پیش اینجا عضو بودم که البته اکانتم یادم نیست کلی قبلا یه انجمن کاملا پویا بود
الان طاهرا کاربرد قبلی و کاربرای فعالشو دیگه نداره
۰
۰
ارسال:
۱۷ شهریور ۱۳۹۹, ۰۸:۵۹ ب.ظ
انتخاب رشته
من دقیقه ای ۳تومن پول دادم به این مشاور تلفنی ها در اومده به من اسم ۴تا دانشگاه مجازی و غیرانتفاعی رو میگه یا اینها کلاهبرداری تو روز روشن هستن یا اتفاقی برای رشته ایتی افتاده
۰
۰
ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۹, ۰۱:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۹ ۰۱:۲۲ ق.ظ، توسط .:tarannom:..)
RE: انتخاب رشته
(۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۵۹ ب.ظ)شانی نوشته شده توسط:  من دقیقه ای ۳تومن پول دادم به این مشاور تلفنی ها در اومده به من اسم ۴تا دانشگاه مجازی و غیرانتفاعی رو میگه یا اینها کلاهبرداری تو روز روشن هستن یا اتفاقی برای رشته ایتی افتاده

شما همه رو بزن، با ۱۵۰ فکر کنم از روزانه یا شبانه های شهر تهران و بیاری ایشالله.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۱۸۰ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۰۱,۳۵۶ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  ترجیح رشته مورد علاقه یا انتخاب دانشگاه قوی تر tesla66 ۱ ۵۴۲ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Sad انتخاب رشته و روند مصاحبه در دانشگاه های خاص dj_abed ۲ ۳,۷۷۵ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۱۷,۱۷۴ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  انتخاب رشته ارشد ۹۸ foxn ۲۳ ۲,۵۶۱ ۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: شبگرد
  انتخاب رشته ارشد Amirhosseinam ۲ ۶۳۰ ۲۲ تیر ۱۳۹۸ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Amirhosseinam
  نرم‌افزار انتخاب رشته سازمان سنجش WILL ۰ ۵۵۹ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  آیا کسایی که رشته شرایط خاص قبول شدن شانس قبولی برا رشته های انتخابی قبل اونو ندارن؟؟ mahyar12 ۱۹ ۳,۵۰۲ ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Mokhtar021
Question تغییر اولویت انتخاب رشته دکتری uniquegirl ۳ ۱,۶۰۳ ۰۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: uniquegirl

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close