زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۵۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

زمینه تحقیقاتی برای سمینار و پایانامه ارشد

ارسال: #۳۱
۱۶ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۳۸ ق.ظ
موضوع پایان نامه ارشد
دوستان دنبال موضوع هستم برای پایان نامه و میخوام در زمینه روش های رمزنگاری باشه.اما این موضوع خیلی کلی هست و من میخوام فقط یه موضوع جزیی و مشخص باشه و شاخه های زیادی در زیرمجموعه خودش نداشته باشه.
خودم چند تا موضوع پیدا کردم:quantum cryptography-public key distribition methods-combination of cryptography algorithms
دوستانی که تو این زمینه سررشته دارن‌، به نظر شما این موضوعات چطورن وکدوما بهتر و کابردی ترن؟ارزش وقت گذاشتن دارن و چطور میتونم اینها رو جزیی‌تر و مشخص‌تر کنم؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۱۶ آبان ۱۳۹۰, ۰۴:۴۹ ب.ظ
موضوع پایان نامه
سلام بچه ها
م برای پایان نامه کارشناسی دنبال موضوع خوب میگردم
موضوعی که برای applyبه دردم میخوره اگر موضوعی میدونید پیشنهاد کنید
رشتم ای تی هست ..تشکر ویژه

نمیدون م جای موضوع درست هست یا نه

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
ارسال: #۳۳
۱۶ آبان ۱۳۹۰, ۰۵:۰۲ ب.ظ
موضوع پایان نامه
سلام دوست عزیز

من خیلی راجع به انتخاب موضوع تحقیق کردم ... همچنان هم تصمیم قطعی نگرفتم ... ولی جدید ترین موضوعی که مطرح شده( سال ۲۰۱۱) موضوع Crowd Computing هست که جدیدتر از Cloud Computing می باشد و مکمل محاسبات ابری هست... اما کلا ۲/۳ تا مقاله چاپ شده ... توسط استادای دانشگاه "‌ام آی تی" . (این موضوع کار کردن روش ریسک هست... بهتره همون محاسبات ابری کار کنید)

یه موضوع دیگه Crowdsourcing هست که فکر میکنم جالب باشه ...( فکر کنم سال ۲۰۰۶ مطرح شده ...من هم نمیدونم چی هست ... دارم فعلا Search میکنم.)

موضوع Autonomic computing هم هست.

موضوع خیلی زیاده ... و انتخاب سخت‌! بستگی به علاقه شما داره .

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
 سپاس‌گزاری شده توسط: arshad91 , mkarimi1987 , mahsaii , سجاد۶۷
ارسال: #۳۴
۱۶ آبان ۱۳۹۰, ۰۵:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آبان ۱۳۹۰ ۰۵:۳۶ ب.ظ، توسط arshad91.)
موضوع پایان نامه
من مقطع کارشناسی هستم..مشکلی نداره فکر میکنید بتونم..از راهنماایتون ممنون..موضوعات جالب بودند تشکر.
برای محاسبات ابری منابع چطور میتونم پیدا کنم؟
هدفم موضوع خوب هست علاقه مهم نیست واسم اینکه شاید بخواهم apply کنم به دردم بخوره

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
ارسال: #۳۵
۱۶ آبان ۱۳۹۰, ۰۵:۴۷ ب.ظ
موضوع پایان نامه
نه من فکر نمیکنم مشکلی باشه‌، در حد لیسانس تحقیق میکنید . برای محاسبات ابری مقاله زیاد هست‌، اگه search بزنید زیاد پیدا میکنید ... البته قبلش بهتره تحقیق کنید ببینید چی هست‌، بعد برید سراغ مقاله های خیلی ساده کنفرانسی . البته من تو این زمینه تحقیق نکردم ... فقط شنیدم که میگن خوب و جدید هست .( شاید دوستان دیگه پیشنهادهای بهتری هم داشته باشند)

موفق باشید

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
ارسال: #۳۶
۰۶ آذر ۱۳۹۰, ۰۸:۲۷ ب.ظ
زمینه های تحقیقاتی برای پایان نامه ارشد نرم افزار
سلام
اگر ممکن چند تا موضوع در مورد پایان نامه ارشد نرم افزار در زمینه برنامه نویسی بهم معرفی کنید
ارسال: #۳۷
۰۸ آذر ۱۳۹۰, ۰۴:۲۰ ق.ظ
RE: زمینه های تحقیقاتی برای پایان نامه ارشد نرم افزار
(۰۶ آذر ۱۳۹۰ ۰۸:۲۷ ب.ظ)farnoosh نوشته شده توسط:  سلام
اگر ممکن چند تا موضوع در مورد پایان نامه ارشد نرم افزار در زمینه برنامه نویسی بهم معرفی کنید

منظور دقیقتون چیه؟ می خواین در زمینه زبانها و پارادایم های برنامه نویسی تحقیق کنید؟ یا می خواین یه پروژه بردارین که فقط برنامه نویسی باشه؟؟

to get something you've never had, you have to do something you've never done
ارسال: #۳۸
۰۹ آذر ۱۳۹۰, ۰۱:۴۱ ب.ظ
(۰۸ آذر ۱۳۹۰ ۰۴:۲۰ ق.ظ)luna نوشته شده توسط:  
(06 آذر ۱۳۹۰ ۰۸:۲۷ ب.ظ)farnoosh نوشته شده توسط:  سلام

منظور دقیقتون چیه؟ می خواین در زمینه زبانها و پارادایم های برنامه نویسی تحقیق کنید؟ یا می خواین یه پروژه بردارین که فقط برنامه نویسی باشه؟؟
در مورد هر دو
ارسال: #۳۹
۰۹ آذر ۱۳۹۰, ۰۲:۳۷ ب.ظ
(۰۹ آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۴۱ ب.ظ)farnoosh نوشته شده توسط:  
(08 آذر ۱۳۹۰ ۰۴:۲۰ ق.ظ)luna نوشته شده توسط:  
(06 آذر ۱۳۹۰ ۰۸:۲۷ ب.ظ)farnoosh نوشته شده توسط:  سلام

در مورد هر دو

منم علاقه مندم بدون.
مثلا اگه بخوای توی ارشد پروژه ات برنامه نویسی باشه چقدر باید گسترده باشه؟
حول چه موضوعاتی؟

قبل از ایجاد تاپیک جدید فقط ۴ دقیقه در تالار جستجو کنیم.....
ارسال: #۴۰
۰۹ آذر ۱۳۹۰, ۰۲:۵۹ ب.ظ
زمینه های تحقیقاتی برای پایان نامه ارشد نرم افزار
در زمینه تحقیقاتش که خوب خیلی کار سختی نیست! می تونید برید یه سری از کنفرانس هایی که در این زمینه هست رو ببینید تا بفهمید روی چه زمینه هایی کار میشه اما در مورد اینکه صرفا برنامه نویسی باشه نمی دونم میشه یا نه. ببینید شما در پروژه ارشد باید یه کار جدید انجام بدید. اینکه صرفا بشینین یه سیستم بنویسید نمی تونه ایده جالبی باشه. مگه اینکه یه نوآوری در این کار داشته باشین! (حالا دیگه خودتون باید ببینید که چه مدلی میشه!)
لینک زیر اطلاعات خیلی خوبی در زمینه های تحقیقاتیش بهتون میده:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

to get something you've never had, you have to do something you've never done
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی , انرژی مثبت , farnoosh , ف.ش , Lonely Palm , shahedeh68
ارسال: #۴۱
۱۲ آذر ۱۳۹۰, ۰۴:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ آذر ۱۳۹۰ ۰۴:۳۵ ب.ظ، توسط rezaqazvin.)
موضوع سمینار
سلام
من نرم افزار می خونم ولی زمینه کاری استاد راهنمام شبکه است.به نظرتون چه فیلدی را انتخاب کنم؟
کسی درباره internet measurment چیزی میدونه؟
ممنون
ارسال: #۴۲
۱۲ آذر ۱۳۹۰, ۰۸:۰۸ ب.ظ
RE: موضوع سمینار
(۱۲ آذر ۱۳۹۰ ۰۴:۳۴ ب.ظ)rezaqazvin نوشته شده توسط:  سلام
من نرم افزار می خونم ولی زمینه کاری استاد راهنمام شبکه است.به نظرتون چه فیلدی را انتخاب کنم؟
کسی درباره internet measurment چیزی میدونه؟
ممنون
از خودشون راهنمایی بخواید چند تا فیلد بهتون پیشنهاد میکنن. بعد از بین اونا یه کدوم رو انتخاب کنید
موضوع sementic web هم موضوع خوبیه به شرطی که بتونی در نهایت یه الگوریتم ارائه بدی یا اینکه یکی از الگوریتمها رو بهبود بدی..

[تصویر:  2hpj6v9.png]
ارسال: #۴۳
۱۸ آذر ۱۳۹۰, ۰۲:۱۲ ق.ظ
زمینه تحقیقاتی مهندسی نرم افزار برای سمینار و پایانامه ارشد
سلام
از دانشجویان ارشد اگر کسی می خواهد موضوعی در زمینه مهندسی نرم افزار کار کند به همراه توضیحات و منابع درج شود تا برای سایرین هم ایجاد انگیزه شده و هم موجب ترویج این زمینه مهم در علم کامپیوتر گردد

Winning doesn't always mean being first, winning means you're doing better than you're done before.
ارسال: #۴۴
۱۸ آذر ۱۳۹۰, ۱۲:۲۱ ب.ظ
زمینه تحقیقاتی مهندسی نرم افزار برای سمینار و پایانامه ارشد
در ادرس های زیر تاپیک هایی با این عنوان ایجاد شده است
احتمالا این تاپیک در یکی از دو تاپیک زیر ادغام خواهد شد

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: luna
ارسال: #۴۵
۳۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۳:۵۲ ب.ظ
موضوعات داغ پایان نامه ای
سیستم های فازی که موضوع داغی نیست اصلا. به بلوغ رسیده و دیگه کار چندانی توش نمیشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ایجاد شغل در زمینه خدمات hiradupvc ۱ ۲,۶۴۳ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  درخواست کمک سمینار ... شناسایی موجودیت های خاص sahar bano ۲ ۲,۶۲۰ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Exclamation کمک برای انتخاب موضوع سمینار و پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری engeneer_19 ۱۷ ۳۵,۹۷۲ ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: bahman.shoghi
  راهنمایی برای انتخاب موضوع قابل پیاده سازی در زمینه بیگ دیتا برای پایان نامه one hacker alone ۱ ۳,۰۰۶ ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ ۰۶:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  زمینه مشکی برای صفحات chrome moslem73421 ۴ ۲,۹۷۳ ۱۷ دى ۱۳۹۷ ۱۱:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ph0en1x
  سمینار موفقیت دکتر شاهین فرهنگ m.abbaszadeh1995 ۳ ۳,۴۲۱ ۱۸ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: m.abbaszadeh1995
  انتخاب موضوع پایان نامه ارشد در زمینه پردازش تصویر Rezvan0411 ۱ ۲,۸۳۰ ۰۷ آذر ۱۳۹۷ ۰۸:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Baran15
  فیلدهای تحقیقاتی در گرایش نرم افزار iCanDoIt ۳ ۴,۱۸۳ ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  پایان نامه هوش مصنوعی در زمینه بیوانفورماتیک یا پزشکی safoora s ۲ ۴,۱۰۰ ۰۸ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: safoora s
  معرفی منبع در زمینه امضای گروهی - رمزنگاری yass147 ۱ ۲,۴۰۳ ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: zpp

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close