زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۰۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

زمینه تحقیقاتی برای سمینار و پایانامه ارشد

ارسال: #۶۱
۱۸ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۳۸ ب.ظ
سوال در زمینه سمینار؟؟؟
من کمتر دیدم که کسی ایده ریاضی در رشته ما بده شاید دوستان علوم بیشتر در این زمینه کار کنند. در ضمن به نظرم همه انواع پیاده سازی ها سخت نیست به نظرم مهمترین مساله اینه که قراره در چه زمینه ای کار کنید و علاقه دارید و چه ایده ای می تونید در اون زمینه داشته باشید.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Potential
ارسال: #۶۲
۱۸ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۴۳ ب.ظ
RE: سوال در زمینه سمینار؟؟؟
ممنون از Luna و انرژی مثبت

راستش موضوع م در مورد "رابطه ی crowdsourcing و social networks " هست ... و کاملا درست میگید که دیدم درست نیست
چون خودم هم نمیدونم دنبال چی هستم ...

این موضوع رو خودم به صورت ناخودآگاه گفتم ... یعنی هنوز specific نیست ... شاید بشه بعدا یه کم عوضش کرد!

من نمیدونم چه کاری میشه کرد که نه ریاضی و نه پیاده سازی باشه !!! آخه هر ایده ای بدیم باید تجربا یا ریاضیتا اثبات کنیم !

به هر حال خیلی خیلی ممنون .... مقالات بیشتری میخونم ...

راستی مثلا میشه یه کم موضوع سمینار رو بعدا عوض کرد؟ رو crowdsourcing ش مطمین م ولی در مورد اون یکی که چه شکلی ربط بدم مطمین نیستم؟!!!

Huh

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
ارسال: #۶۳
۱۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۲۳ ق.ظ
سوال در زمینه سمینار؟؟؟
باید ببینید استاد و دانشگاتون چی میگن. اگه موضوتون تصویب نشده باشه فکر نمی کنم مهم باشه ولی بازم از استادتون بپرسین

to get something you've never had, you have to do something you've never done
ارسال: #۶۴
۲۱ اسفند ۱۳۹۰, ۰۹:۴۶ ب.ظ
RE: پایان نامه:فرصت یا چالش؟؟؟؟؟
(۱۴ اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۲۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  از تز ارشد تا اونجایی که من اطلاع دارم ممکنه یه مقاله ISI در بیاد. به نظرم توقعتون خیلی زیاده. اگه شما اگه بتونید یه مقاله جورنال هم بدید خیلی خوبه.
تصحیح می کنم: تو اطراف خودم که نگاه کردم دیدم افراد نوعا ۳ یا ۴ تا مقاله تو ارشد دادن. البته نمیدونم جورنال بود یا کنفرانس.
ارسال: #۶۵
۲۴ اسفند ۱۳۹۰, ۰۴:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اسفند ۱۳۹۰ ۰۴:۵۹ ب.ظ، توسط farnoosh.)
درخواست کمک برای انتخاب موضوع
سلام
اگر ممکن در مورد موضوع های زیر نظر بدهید می خوام بدونم برای کدام بازار کار در ایران بیشتره و یا بهتره برای وقت گذاشتن:Huh

تجارت الکترونیک
کلود
grid
sensor network
multi agent_ mobile agent

با تشکر
ارسال: #۶۶
۲۶ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۲۰ ب.ظ، توسط parvaz_hj.)
RE: درخواست کمک برای انتخاب موضوع
(۲۴ اسفند ۱۳۹۰ ۰۴:۴۳ ب.ظ)farnoosh نوشته شده توسط:  سلام
اگر ممکن در مورد موضوع های زیر نظر بدهید می خوام بدونم برای کدام بازار کار در ایران بیشتره و یا بهتره برای وقت گذاشتن:Huh

تجارت الکترونیک
کلود
grid
sensor network
multi agent_ mobile agent

با تشکر

تا جایی که من اطلاع دارم در زمینه ی کلود و grid جدیدا خیلی مباحث زیادی مطرح شده و علوم نویی هستند.البته من خودم برای تحقیق درس سیستم عاملم یه مقاله مربوط به موبایل ایجنت ها رو انتخاب و کنفرانس دادم که به شخصه خیلی علاقه مند این موضوع شدم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: farnoosh , banou
ارسال: #۶۷
۰۸ فروردین ۱۳۹۱, ۰۳:۴۸ ب.ظ
کدوم موضوع برای پایان نامه وسمینار
۲ و ۳ و ۴ واسه هوشه.
ضمن اینکه ۴ خیلی کلیه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: robot2050
ارسال: #۶۸
۰۹ فروردین ۱۳۹۱, ۰۱:۳۵ ق.ظ
تقزیبا مواردی که نوشتید همشون کلیند. امنیت شبکه که بیشتر واسه بچه های ای تی هست. البته چون نرم نیستم شاید زیاد نتونم نظر بدم.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
ارسال: #۶۹
۰۹ فروردین ۱۳۹۱, ۰۲:۱۵ ق.ظ
(۰۸ فروردین ۱۳۹۱ ۰۳:۳۳ ب.ظ)robot2050 نوشته شده توسط:  راستس ارشد نرم افزار هم هستم ومیخام برای پذیرش اقدام کنم
من ارشد نیستم ولی اگر رشته تون نرم افزاره پس همون نرم افزاری ها رو انتخاب کنید بهتره ، ولی اگر به فکر بازار کار و مسائل دیگه باشید دیگه من صاحبنظر نیستم
ارسال: #۷۰
۱۲ فروردین ۱۳۹۱, ۱۲:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ فروردین ۱۳۹۱ ۰۱:۲۸ ب.ظ، توسط farnoosh.)
sensor network ,cloud computing از نیاز های فعلی ایران هستند اما در مورد بقیه اطلاعی ندارم
 سپاس‌گزاری شده توسط: robot2050 , banou , coffee , Morris
ارسال: #۷۱
۲۶ فروردین ۱۳۹۱, ۰۴:۱۳ ب.ظ
Question پایان نامه
سلام
کسی در مورد امنیت نرم افزار یا امنیت در وب اطلاعاتی داره .می خوام بدونم آیا موضوع مناسبی برای پایان نامه هست یا از خیر؟ Huh
ارسال: #۷۲
۲۶ فروردین ۱۳۹۱, ۰۹:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۲۲ ق.ظ، توسط diligent.)
RE: پایان نامه
(۲۶ فروردین ۱۳۹۱ ۰۴:۱۳ ب.ظ)farnoosh نوشته شده توسط:  سلام
کسی در مورد امنیت نرم افزار یا امنیت در وب اطلاعاتی داره .می خوام بدونم آیا موضوع مناسبی برای پایان نامه هست یا از خیر؟ Huh

بله. امنیت از بحث های روزه به خصوص امنیت در تجارت الکترونیک. (نقل قول از استادمون)
متاسفانه توضیح زیادی ندارم بدم چون خودمم تازه می خوام در موردشون مطالعه کنمBlush

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: farnoosh
ارسال: #۷۳
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۷:۲۰ ب.ظ
پایان نامه-گرید
آیا انتخاب گرید برای موضوع پایان نامه خوب است؟ آیا جای کار دارد؟آیا رفرنس زیاد هست؟البته من صورت کلی موضوع را گفتم و هنوز وارد جزییات نشدم.

به نظر شما گرید بهتر است یا شبکه سنسورها؟ضمن اینکه من و استادم به هر دو موضوع مسلط هستیم. کمکم کنید .ازبین این دو کدام را انتخاب کنم؟ نیاز به راهنماایی دارم.ممنون.Confused
ارسال: #۷۴
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۲۱ ب.ظ
پایان نامه-گرید
با سلام

من خودم به شبکه های حسگر بی سیم خیلی علاقه داشتم ...

ولی وقتی پست Dr.Matt Welsh رو (
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
)

دیدم،نا امید شدم ... بطور خلاصه بگم که ایشون فرمودن که همه ی میوه های در دسترس شبکه های حسگر بی سیم چیده شده و فقط در صورتی میتوان مقاله داد و پیشرفت کرد که بالاتر پرید و میوه هایی که در اوج هستند رو چید ...

و این هم کار هر کسی نیست (اینو من میگم .... )

البته شاخه هاش رو بررسی کنید ، شاید بعضی شاخه ها هنوز جای کار داره ...

اگه به شبکه ها علاقه دارید ... یکی میگفت ۶LoWPAN هم موضوع خوبیه ... پیگیری کنید
................................................................................​................................................................................​.....

در مورد "Grid" اطلاع زیادی ندارم ...

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , -Ali- , Aurora
ارسال: #۷۵
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۱۱ ب.ظ
پایان نامه-گرید
صحبت دوست خوبمون potential کاملا" درسته.
در مورد grid اگه بخواید کار کنید Smart grid cyber security and privacy موضوع جدید و به روزیه.

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ایجاد شغل در زمینه خدمات hiradupvc ۱ ۲,۶۵۹ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  درخواست کمک سمینار ... شناسایی موجودیت های خاص sahar bano ۲ ۲,۶۴۵ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Exclamation کمک برای انتخاب موضوع سمینار و پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری engeneer_19 ۱۷ ۳۶,۰۱۲ ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: bahman.shoghi
  راهنمایی برای انتخاب موضوع قابل پیاده سازی در زمینه بیگ دیتا برای پایان نامه one hacker alone ۱ ۳,۰۱۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ ۰۶:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  زمینه مشکی برای صفحات chrome moslem73421 ۴ ۲,۹۸۸ ۱۷ دى ۱۳۹۷ ۱۱:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ph0en1x
  سمینار موفقیت دکتر شاهین فرهنگ m.abbaszadeh1995 ۳ ۳,۴۳۹ ۱۸ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: m.abbaszadeh1995
  انتخاب موضوع پایان نامه ارشد در زمینه پردازش تصویر Rezvan0411 ۱ ۲,۸۴۴ ۰۷ آذر ۱۳۹۷ ۰۸:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Baran15
  فیلدهای تحقیقاتی در گرایش نرم افزار iCanDoIt ۳ ۴,۱۹۶ ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  پایان نامه هوش مصنوعی در زمینه بیوانفورماتیک یا پزشکی safoora s ۲ ۴,۱۱۹ ۰۸ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: safoora s
  معرفی منبع در زمینه امضای گروهی - رمزنگاری yass147 ۱ ۲,۴۱۵ ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: zpp

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close