زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۲۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

از کنکور برگشته ها خسته نباشید (داغ داغ)

ارسال: #۲۱۱
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۱۱:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ، توسط afshinmu.)
RE: از کنکور برگشته‌ها خسته نباشید (داغ داغ)
(۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۳۳ ق.ظ)pos نوشته شده توسط:  اینکه تو دفترچه A هم گزینه چهار زده گزینه یک و دو. یعنی تو همه دفترچه‌ها غلط بوده؟

نه تو دفترچه A گزینه ۴ درست هستش چون ۱و۲ درسته ولی تو دفترچه C جای گزین ۱و۳ عوض شده . متوجه میشید؟یعنی۲و۳ درسته ولی بازم ۴ نوشته "گزینه۱و۲"
(۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۰۹:۳۶ ق.ظ)eilderim نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۰ ۰۴:۳۵ ب.ظ)pos نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۰ ۰۳:۴۶ ب.ظ)shervinrs نوشته شده توسط:  کسی سیستم عامل زده کلا؟
من دومیش رو زدم فقط. (بقیش رو اصلا نخوندم، انقدر طولانی و قیافش سخت بود)
دومی رو زدم بن بست نمیشه، اما Starve میشن. خدا رحم کنه. بعد از این همه خوندن، واقعا باید برن بمیرن. یعنی اونی که همینطوری اومده و سیستم عامل نزده با من فرق چندانی نداره. (اگر جلوتر نباشه. Undecided)
اسمش هم شده امتحان برای ارزش یابی. واقعا می خوام بدونم این سوالات سیستم عامل کیا رو ارزش یابی میکنه. رتبه ۱-۲۰ رو؟

منم همان را زدم. امیدوارم درست باشه

من پایگاه نخواندم. اون سوالی که گفته بود با توجه به جدول کدوم کوئری را نمیشه بدست آورد چی زدین؟ من زدم همسر یک شخص را. آخه فیلد همسر نداشت Big Grin

جواب همسر یک شخص به این دلیل درسته که اگر زن و شوهری فرزند نداشته باشن با توجه به جدولها پیدا کردن زوج یا زوجه امکان پذیر نیست نه به دلیل اینکه فیلد همسر نداشت.
یا علی

پس با این حساب این تست هم ۲ جواب داره چون اگه همسرو نشه بدست آورد همسر بالای ۹۰ رو هم نمیشه
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۱۲
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۱۱:۱۰ ق.ظ
RE: از کنکور برگشته ها خسته نباشید (داغ داغ)
سلام بچه ها ، من کارمندم و بار اولم بود که کنکور امتحان دادم و هیچی نخونده بودم،تحلیل من اینه که: مدار منطقی گلابی بود! همه رو درست زدم ،معماری دو تا راحت زدم ، ساختمان داده ها یکم ور رفتم از سوال های پارسال بهتر بودن،نظریه افتضاح بود!کامپایلر آسون بود ولی خیلی نامردی بود!(آخه دو تا سوال ؟ )برنامه سازی هم پر اشکال بود. در ضمن چرا از مبحث تحلیل سر شکن سوال آوردن ؟ مگه مال ارشدها نیست ؟ این خیلی نامردیه! از سیستم عامل هم گله دارم!Sad آخه این سوال سیستم عامل هست یا تست هوش ؟ در کل بد نبود ولی استاندارد نبود.

یه سوال فنی تخصصی: فکر میکنید افرادی که سر کلاس دکتر حقیقت رفتن ، تونستن به سوالات سیستم عامل جواب بدن ؟

Heart انشالله همه موفق باشید.

باز هوای وطنم وطنم آرزوست Heart مهر بود بر دهنم، سخنم آرزوست
۰
۰
ارسال: #۲۱۳
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۱۱:۵۱ ق.ظ
بچه ها من یادم رفت رو پاسخنامه اسمم رو بنویسم و امضا کنم . البته کارت ورود به جلسه رو امضا کردم . به نظرتون اشکالی نداره؟قبلا تجربه داشتید؟
۰
۰
ارسال: #۲۱۴
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۱۱:۵۹ ق.ظ
RE: از کنکور برگشته‌ها خسته نباشید (داغ داغ)
(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۰۳:۴۶ ب.ظ)shervinrs نوشته شده توسط:  کسی سیستم عامل زده کلا؟
من دومیش رو زدم فقط. (بقیش رو اصلا نخوندم، انقدر طولانی و قیافش سخت بود)
دومی رو زدم بن بست نمیشه، اما Starve میشن. خدا رحم کنه. بعد از این همه خوندن، واقعا باید برن بمیرن. یعنی اونی که همینطوری اومده و سیستم عامل نزده با من فرق چندانی نداره. (اگر جلوتر نباشه. Undecided)
اسمش هم شده امتحان برای ارزش یابی. واقعا می خوام بدونم این سوالات سیستم عامل کیا رو ارزش یابی میکنه. رتبه ۱-۲۰ رو؟
شرمندتم اشتباه زدی این سوال ۸۲ آی تی پارسال هستش متاسفانه منم مث شما اشتب زدم

ذره را تا نبود همت عالی حافظ
طالب چشمه خورشید درخشان نشود
Heart
۰
۰
ارسال: #۲۱۵
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۲۶ ب.ظ، توسط numberone.)
خیلی سخت بود
واسه شماهام سخت بوده ؟

نا امید شدم فکر نکنم قبول شم
(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۰۳:۴۸ ب.ظ)abasii نوشته شده توسط:  سوالا خوب بود راحت و استاندارد

شما مطمئنی نرم افزار امتحان دادی ؟
کجاش استاندارد بود
سوالای تخصصی که دو تاش غلط بود
سیستم عامل که به قول دوستان داستان داده بودنHuh
۱
۰
ارسال: #۲۱۶
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۲۹ ب.ظ
من که عذاب وجدان گرفتم، همش سوال‌ها میان جلوی چشمم، مخصوصا یه سوال معماری که درست حلش کردم ولی فکر کردم اشتباهه ولش کردم Confused
۰
۰
ارسال: #۲۱۷
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۳۲ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۵۱ ق.ظ)afshinmu نوشته شده توسط:  بچه ها من یادم رفت رو پاسخنامه اسمم رو بنویسم و امضا کنم . البته کارت ورود به جلسه رو امضا کردم . به نظرتون اشکالی نداره؟قبلا تجربه داشتید؟

منم همین مشکلو دارم
از دیروز تا حالا خودمو خفه کردم که با سازمان سنجش تماس بگیرم اما هیچکس جوابگو نیست
تو رو خدا اگه شما تهران هستید برید سازمان سنجش بپرسید به منم بگید چیکار باید بکنیم
ممنون
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: iliyya
ارسال: #۲۱۸
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۵۰ ب.ظ
ماشالله این تاپیک چه رشدی داره یه شب نبودم.
این فک و فامیل های اقای ارش کمانگیر هم که کل تاپیک رو گرفته Big Grin

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
ارسال: #۲۱۹
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۰۳ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۳۲ ب.ظ)zahra412 نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۵۱ ق.ظ)afshinmu نوشته شده توسط:  بچه ها من یادم رفت رو پاسخنامه اسمم رو بنویسم و امضا کنم . البته کارت ورود به جلسه رو امضا کردم . به نظرتون اشکالی نداره؟قبلا تجربه داشتید؟

منم همین مشکلو دارم
از دیروز تا حالا خودمو خفه کردم که با سازمان سنجش تماس بگیرم اما هیچکس جوابگو نیست
تو رو خدا اگه شما تهران هستید برید سازمان سنجش بپرسید به منم بگید چیکار باید بکنیم
ممنون
خودتون اذیت نکنید بچه ها،مهم اون اثر انگشتی هست که پای کارتتون زدید ،بعدش هم از هفت خان گذشتیم تا رسیدیم به صندلی مون پس نگران نباشید.

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور
۰
۰
ارسال: #۲۲۰
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۱۷ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۳۲ ب.ظ)zahra412 نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۵۱ ق.ظ)afshinmu نوشته شده توسط:  بچه ها من یادم رفت رو پاسخنامه اسمم رو بنویسم و امضا کنم . البته کارت ورود به جلسه رو امضا کردم . به نظرتون اشکالی نداره؟قبلا تجربه داشتید؟

منم همین مشکلو دارم
ممنون

من خودم پارسال اگه درست یادم باشه همین اشتباهو کردم ولی شکر خدا مشکلی پیش نیومد . نه من تهران نیستم متاسفانه . ایشالا که چیزی نمیشه . هرچی خدا بخواد
۰
۰
ارسال: #۲۲۱
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۲۷ ب.ظ
من که نمیدونم این سیر سخت شدن وغلط شدن آزمونا کجا داره میره!!!!!
من آزمونا اکسینو میدادم اونجا رتبم بد نمیشد ولی این آزمونو افتضاح دادم.
حس میکنم چند ماه از زندگیمو هدر دادم. واقعا این طراحا یا ۱جو عقل وشعور تو سرشون نیست یا وجدان ندارن که کارشونو درست انجام بدن!!!Huh
۰
۰
ارسال: #۲۲۲
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۳۶ ب.ظ
اگه اثر انگشت نباشه مشکلی پیش می یاد؟

Your education can change your life
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۲۳
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۴۱ ب.ظ، توسط aramiri.)
خدایا تا کی باید با کنکور دادن وقتمو صرف هیچی کنم.از کنکور نفرت دارم.اسوالات مسخرش از طراحهای بی وجدان-
خدایا به دادمون برس
(۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۳۶ ب.ظ)farazin نوشته شده توسط:  اگه اثر انگشت نباشه مشکلی پیش می یاد؟

نه بابا چه مشکلی
۰
۰
ارسال: #۲۲۴
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۴۵ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۳۶ ب.ظ)aramiri نوشته شده توسط:  خدایا تا کی باید با کنکور دادن وقتمو صرف هیچی کنم.از کنکور نفرت دارم.اسوالات مسخرش از طراحهای بی وجدان-
خدایا به دادمون برس

شما که رتبه ۱ هستین...شما دیگه چراااا؟؟؟؟

Your education can change your life
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۲۵
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۴۸ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۴۵ ب.ظ)farazin نوشته شده توسط:  خدایا تا کی باید با کنکور دادن وقتمو صرف هیچی کنم.از کنکور نفرت دارم.اسوالات مسخرش از طراحهای بی وجدان-
خدایا به دادمون برس

صنتعی را خوب آمدی Big Grin

از زندگانیم گله دارد جوانیم
شرمنده ی جوانی از این زندگانیم
"شهریار"
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چگونه گوشی داغ شده را خنک کنیم؟ niloofarmajdi ۰ ۲,۴۷۸ ۰۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: niloofarmajdi
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۴۱ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  خسته تر از خسته ام brave96 ۳ ۱۲۸ ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  مصاحبه با ۷۹ نرم افزار(کنکور مهندسی کامپیوتر) و ۱۶۲ شبکه(کنکور آی تی) theshatoonak ۳ ۷,۳۶۵ ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: yahmat
  موضوع داغ برای پایان نامه ارشد شبکه raakhshan ۳ ۴,۲۴۶ ۰۲ مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: codin
  زمان و دروس کنکور و شرایط کنکور دکترا friendchp ۱۱ ۷,۹۹۶ ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: yaser.b
  خسته شدم ، من میخوام عوض بشم! dokhtare kh00b ۱۶ ۱۱,۳۰۱ ۱۳ تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mehrline
  کنکور ارشد بدون کنکور ازمایشی!!!!! vahid_sh@hotmail.com ۳ ۳,۹۱۶ ۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kazhal@
  داغون شدم ۵۰۲ شبکه ،چجوری از سهمیه رتبه اولی دانشگاه استفاده کنم؟ sunsmile ۴ ۲,۳۸۶ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: neda.h
  تو رو خدا کمک کنید دیگه خسته شدم vahid_sh@hotmail.com ۵ ۲,۲۷۷ ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: gunnersregister

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close