زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۲۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

فاصله ی بین حقیقت و آرزو در کنکور ارشد ۹۱

ارسال: #۳۱
۲۳ فروردین ۱۳۹۱, ۰۸:۱۹ ب.ظ
RE: فاصله ی بین حقیقت و آرزو در کنکور ارشد ۹۱
(۲۲ فروردین ۱۳۹۱ ۱۱:۲۱ ب.ظ)fa_karoon نوشته شده توسط:  سلام
خیلی دوست دارم انرژی مثبت بدم، اما وقتی می بینم هر روز قیمت ها بالا میره و مشکلات اقتصادی بیشتر می شه می ترسم مجبور بشم قید درس خوندن رو بزنم و بازهم مشغول به کار بشم(متاسفانه وقتی کار می کنم نمی تونم درس بخونم)
اما خوب خدا بزرگه ، قبلا هم با مشکلات زیاد به خیلی چیزهایی که می خواستم رسیدم خدا رو شکر
باز هم تلاش می کنیم
در دل من چیزیست مثل یک بیشه نور/ مثل یک خواب دم صبح/ و چنان بی تابم که دلم می خواهد بدوم تا دشت بروم تا سرکوه/ دورها آوایی ست که مرا می خواند(سپهری)

علم در فقر بدست میاد.
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: berkeley , pofef
ارسال: #۳۲
۲۳ فروردین ۱۳۹۱, ۰۸:۵۹ ب.ظ
(۲۳ فروردین ۱۳۹۱ ۰۸:۱۹ ب.ظ)nomad:D نوشته شده توسط:  
(22 فروردین ۱۳۹۱ ۱۱:۲۱ ب.ظ)fa_karoon نوشته شده توسط:  سلام
خیلی دوست دارم انرژی مثبت بدم، اما وقتی می بینم هر روز قیمت ها بالا میره و مشکلات اقتصادی بیشتر می شه می ترسم مجبور بشم قید درس خوندن رو بزنم و بازهم مشغول به کار بشم(متاسفانه وقتی کار می کنم نمی تونم درس بخونم)
اما خوب خدا بزرگه ، قبلا هم با مشکلات زیاد به خیلی چیزهایی که می خواستم رسیدم خدا رو شکر
باز هم تلاش می کنیم
در دل من چیزیست مثل یک بیشه نور/ مثل یک خواب دم صبح/ و چنان بی تابم که دلم می خواهد بدوم تا دشت بروم تا سرکوه/ دورها آوایی ست که مرا می خواند(سپهری)

علم در فقر بدست میاد.

دوست عزیز خیلیا هستن هم کار می کردن وهم برای آزمون می خوندن (: مثل خودم، نگران نباشید، در بدترین حالت شما سابقه کار دارین که خودش خیلی خوبه! خدا بزرگه
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: berkeley
ارسال: #۳۳
۲۳ فروردین ۱۳۹۱, ۱۱:۲۹ ب.ظ
کار یه نعمته.درکنارش هم میشه درس خوند.اما اگر علاقه تون به درس شدیدتره و میخواید دیگه حتما و تضمینی قبول بشید باید یجوری با درس خودتون رو سرگرم کنید تا موقع کنکور
۱
۰
ارسال: #۳۴
۲۴ فروردین ۱۳۹۱, ۰۹:۳۸ ق.ظ
(۲۳ فروردین ۱۳۹۱ ۱۱:۲۹ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  کار یه نعمته.درکنارش هم میشه درس خوند.اما اگر علاقه تون به درس شدیدتره و میخواید دیگه حتما و تضمینی قبول بشید باید یجوری با درس خودتون رو سرگرم کنید تا موقع کنکور

عزیز جان شما متوجه منظور ایشون نشدی! یه عده افراد حالا به دلایل مختلف نمی تونن کار رو کنار بذارن و با خیال آسوده برای کنکور بخونن، خود من عاشق تحقیق و مطالعه ام ولی زندگی همیشه اونطور که ما میخوایم نیس، برای همه دوستان آرزوی موفقیت در کار و درس و زندگی می کنم (:
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: berkeley
ارسال: #۳۵
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۴۶ ب.ظ
خوب دانشگاه ازاد چطوره یعنی اینقدر مدرکش بی ارزش که بحثی براش نمی شه یا دوستان توقعشون از خودشون زیاده؟؟
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: pofef
ارسال: #۳۶
۱۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۲۳ ب.ظ
سلام
شاید به بحث ربطی نداشته باشه ولی می خواستم بدونم کسی می دونه
تو کنکور امسال نرم افزار چند نفر شرکت کرده بودند و چند نفر قبول میشن؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۲۸ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۴۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  جستجو و ارتباط بین جداول aryana25000 ۰ ۱,۸۲۴ ۰۳ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: aryana25000
Lightbulb خرید کتاب شبکه - پارسه - دکتر حقیقت marvelous ۵ ۴,۶۵۸ ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sems
Lightbulb کتاب شبکه های کامپیوتری دکتر حقیقت marvelous ۴ ۵,۲۰۷ ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  فاصله دو راس(دکتری ۹۷) ss311 ۱ ۱,۷۰۹ ۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Jooybari
  ارتباط دائم بین سیستم استنتاج فازی و یک نرم افزار دیگر fa_karoon ۱ ۲,۳۵۳ ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۱:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۴۴ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  راهنمایی شرکت در آزمون دوره های بین المللی مایکروسافت azad_ahmadi ۳۶ ۴۱,۱۷۰ ۰۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۷:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: mahdi_atd@yahoo.com
  اولویت بندی دانشگاه ها در نرم افزار بین علم و صنعت، بهشتی ، نصیر و شهرستانها Sepideh96 ۷ ۶,۵۴۰ ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saeed_vahidi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close