زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۴۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

از هر دانشگاهی هر چی میدونی بیا برای کمک به بچه ها بگو !

ارسال: #۳۱
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۱:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۱۰ ق.ظ، توسط esi.)
دیروز داشتم لیست اساتید علم و صنعت رو نگاه می کردم دیدم هیچ استاد تمامی تویه گروه نرم افزارش نداره ، دکتر پارسا و دکتر حق جو هم هر دو استادیار هستن که خیلی ازشون می گن همچنین من تعریف سیستم عامل دکتر شریفی رو هم شنیدم.
واقعا جالبه دانشگاه علم و صنعت(یه جورایی ۴و۵ امین یونی ایران) تویه نرم افزار استاد تمام نداره !!!!!!!!!!
شهید بهشتی هم استاد تمام نداره !!!!!!!! و از کیفیت اساتیدش اطلاعی ندارم(فقط دکتر جابری پور رو کمی میشناسم چون سره کلاس کامپایلرشون بودم، که خیلی استاد باحال و پر شور و خنده رویی هستند و تویه کامپایلر که تسلط دارند).

هر جور حساب کنیم اساتید علم و صنعت نام آشناتر و با تجربه تر از اساتید بهشتی هست (البته به نظر خودم) اما خیلیا تو انتخاب رشتشون بهشتی رو جلو تر از علم و صنعت زدن و بهشتی رو به علم و صنعت ترجیح می دن ؟؟؟؟؟

از دوستمون BR2012 می خواستم یه لطفی کنه در مورد اساتید نرم افزاری علم و صنعت یه مطلب کوتاه جهت آشنایی بنویسه ممنون میشیم.
من رفیقم کارشناسی اونجا بوده خیلی تعریف می کنه . می خواستم بدونم تو ارشد اوضا چطوره.

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: baziramzi.ir , Br2012
ارسال: #۳۲
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۲:۱۲ ق.ظ
RE: از هر دانشگاهی هر چی میدونی بیا برای کمک به بچه ها بگو !
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۴۸ ق.ظ)esi نوشته شده توسط:  دیرزو داشتم لیست اساتید علم و صنعت رو نگاه می کردم دیدم هیچ استاد تمامی تویه گروه نرم افزارش نداره ، دکتر پارسا و دکتر حق جو هم هر دو استادیار هستن که خیلی ازشون می گن همچنین من تعریف سیستم عامل دکتر شریفی رو هم شنیدم.
واقعا جالبه دانشگاه علم و صنعت(یه جورایی ۴و۵ امین یونی ایران) تویه نرم افزار استاد تمام نداره !!!!!!!!!!
از دوستمون BR2012 می خواستم یه لطفی کنه در مورد اساتید نرم افزاری یه مطلب کوتاه جهت آشنایی بنویسه ممنون میشیم.
من رفیقم کارشناسی اونجا بوده خیلی تعریف می کنه . می خواستم بدونم تو ارشد اوضا چطوره.
این مطلب من راجع به تمام دانشگاه های ایرانه:
فرض کنید که شما بعد از حدود ۲۳ سال درس خوندن مدرک دکتراتونو گرفتید. بعد میرید و هیئت علمی میشید. در این زمان میبینید که بخش مهمی از جوونیتونو ریختید پای درس و تازه الان یه حقوق کم از بابت تدریس بهتون میدن. همچنین نیاز های مادی زندگی هم هست (زن و بچه و ...) در این لحظه شما سه تا انتخاب دارید:
۱- میتونید کار علمی کنید ولی بعد از کلی زحمت کشیدن وقتی مرتبه علمیتون رفت بالا یه کم حقوقتون بیشتر میشه. همچنین قدر زحمات شما رو هم کسی نمیدونه و مقاله های شما رو کیلویی (منظور همون امتیازی هست که اساتید بابت مقاله ها میگیرن) وزن میکنن یعنی یه مقاله که باعث پیشرفت علم بشه با یه مقاله که تو یه کنفرانس زپرتی تو گواتمالا چاپ بشه خیلی فرق نمیکنه (یعنی فکر کنم هیچ فرقی نکنه از لحاظ امتیاز). در نهایت بعد کلی خون دل خوردن و زجمت زیاد یه حقوقی خیلی کمتر از حقتون بهتون میدن.
۲- میتونید پروژه های دولتی و غیر دولتی بگیرید. کلی مزیت داره. هم پولش خوبه هم آشنا پیدا میکنید هم راحت تر از مفاله دادنه.
۳- میتونید در موسسات مختلف کنکوری درس بدید و دانشگاه های دیگه حق التدریس درس بدید.
البته راه های مخلوط موارد بالا هم موجوده.
شما باشید کدومو انتخاب میکنید؟ حالا فهمیدید چرا ما استاد تمام کم داریم؟!
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: esi , baziramzi.ir , Mansoureh , nasogh , maryami , banou , baran , kerm , reyhaneh64 , AI.
ارسال: #۳۳
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۲:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۴۰ ق.ظ، توسط esi.)
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۱۲ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(05 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۴۸ ق.ظ)esi نوشته شده توسط:  دیرزو داشتم لیست اساتید علم و صنعت رو نگاه می کردم دیدم هیچ استاد تمامی تویه گروه نرم افزارش نداره ، دکتر پارسا و دکتر حق جو هم هر دو استادیار هستن که خیلی ازشون می گن همچنین من تعریف سیستم عامل دکتر شریفی رو هم شنیدم.
از دوستمون BR2012 می خواستم یه لطفی کنه در مورد اساتید نرم افزاری یه مطلب کوتاه جهت آشنایی بنویسه ممنون میشیم.
این مطلب من راجع به تمام دانشگاه های ایرانه:
فرض کنید که شما بعد از حدود ۲۳ سال درس خوندن مدرک دکتراتونو گرفتید. بعد میرید و هیئت علمی میشید. در این زمان میبینید که بخش مهمی از جوونیتونو ریختید پای درس و تازه الان یه حقوق کم از بابت تدریس بهتون میدن. همچنین نیاز های مادی زندگی هم هست (زن و بچه و ...) در این لحظه شما سه تا انتخاب دارید:
۱- میتونید کار علمی کنید ولی بعد از کلی زحمت کشیدن وقتی مرتبه علمیتون رفت بالا یه کم حقوقتون بیشتر میشه. همچنین قدر زحمات شما رو هم کسی نمیدونه و مقاله های شما رو کیلویی (منظور همون امتیازی هست که اساتید بابت مقاله ها میگیرن) وزن میکنن یعنی یه مقاله که باعث پیشرفت علم بشه با یه مقاله که تو یه کنفرانس زپرتی تو گواتمالا چاپ بشه خیلی فرق نمیکنه (یعنی فکر کنم هیچ فرقی نکنه از لحاظ امتیاز). در نهایت بعد کلی خون دل خوردن و زجمت زیاد یه حقوقی خیلی کمتر از حقتون بهتون میدن.
۲- میتونید پروژه های دولتی و غیر دولتی بگیرید. کلی مزیت داره. هم پولش خوبه هم آشنا پیدا میکنید هم راحت تر از مفاله دادنه.
۳- میتونید در موسسات مختلف کنکوری درس بدید و دانشگاه های دیگه حق التدریس درس بدید.
البته راه های مخلوط موارد بالا هم موجوده.
شما باشید کدومو انتخاب میکنید؟ حالا فهمیدید چرا ما استاد تمام کم داریم؟!

حرف شما کاملا درسته ، اما باید یه دیدو معیار کلی داشته باشیم ، مثلا مسلما هرچه دانشگاه معتبر تر باشه اساتید بهتری رو جدب می کنه حتی شده به خاطر رنک جهانی و حیثیت ملی و ... ، مثل استاد های شریف رو با تبریز تویه کامپیوتر مقایسه کنید ؟؟ الان هم طوری شده که دانشگاه تویه گرایش ها دارن تخصصی کار می کنن پس بهتره یه اطلاعاتی در مورد اساتید دانشگاه ها داشته باشیم. مثلا امیر کبیر واقعا تو هوش داره غوغا می کنه اما نرمش ضعیفه نسبتا.
حرف شما در مورد کل دانشگاه ها و مشکلات اساتید درسته ، ما اینجا فقط می خواییم در مورد اساتید دانشگاه ها تویه گرایش مد نظر بحث کنیم تا بتونیم یه انتخاب درست داشته باشیم.

بچه ها کسی در مورد اساتید نرم دانشگاه تهران اطلاعاتی داره ممنون میشیم اگه بنویسه ما هم استفاده کنیم.

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: baziramzi.ir
ارسال: #۳۴
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۱:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۳۰ ب.ظ، توسط farazin.)
دانشگاه پیام نور هشترود
دانشگاهی که من لیسانسم و اونجا گرفتم.۱۲۰ کیلومتر با تبریز فاصله داره.اگه با اتوبوس برین تقریبا باید ۵ ساعت زمان در نظر بگیرین چون هیچ تضمینی نداره که اتوبوس کی حرکت می کنه.اگه هم با سواری بخوایین برین باید خودتون و برای دعواهای راننده ها واسه شکار کردن شما(سوار کردن)آماده بکنین

دانشگاه تقریبا تو دورترین منطقه شهر قرار داره بالای تپه.که مجبورین وسط شهر سوار تاکسی بشین که واقعا حال آدم از رفتارهای راننده ها بهم می خوره و وتا ۵ نفر و بعضا ۶ نفر و سوار نکنن محاله حرکت بکنن.جاده ارتباطی با دانشگاه خاک و گل و ... که از سال اولی که من رفتم اونجا تا الان فقط بدتر شده(من کلا موندم رییس دانشگاه و کارمندا که هر روز می رن و می یان واقعا متوجه نمی شن!!!)

وارد (مثلا)که دانشگاه می شین(من کودکستان که می رفتم از اینجا بزرگتر بود)همه جا خاک و گل ...فقط وسط راه سنگ ریختن که مجبورین از رو اونا برین.
مخوطه دانشگاه : در این مورد چیزی نمی گم خودتون تو عکس ببینین.فقط اشاره کنم که تو فصل بهار اطراف دانشگاه گندم می کارن.

ساختمان دانشگاه: یه ساختمان دو طبقه کوچک هستش که کلا همه چیز تو اونه.فکر کنم کلا ۱۰ تا کلاس داشته باشه . امکانات آزمایشگاه و اینجور چیزا هم تقریبا در سطح مدارس ابتدایی

محیط دانشگاه و دانشجو هاهم دیگه خودتون حدس بزنین.فقط این و بگم که اگه با حرکات عجیب و غریب و فحش و...مواجه شدین نباید تعجب بکنین.در کل نمی شه گفت دانشجو!!!!!!!!

سلف: من تا حالا جرات نکردم اونجا غدا بخورم و از بوی سلف نمی شه از جلوش رد شد.

استادای (البته استاد نیستن-هییت علمی نداره)گروه کامپیوتر هم ۹۹% فوق لیسانس دانشگاه آزاد هستن(بعضی هاشون خودشون و از استادای شریف بالاتر می دونن) فقط دو تا استاد خوب من اونجا دیدم که مهندس علامی و مهندس امامقلیزاده(جزوه برنامه سازی ایشون تو بسته مانشت هست)که دومی چون کارمند دانشگاه هستش اجازه تدریس نداره.
انتخاب رییس دانشگاه هم ارتباط مستقیمی که کسی داره که به عنوان نماینده مجلس انتخاب می شه!!!!

کلا واسه هر درس فکر کنم ۷-۸ جلسه تشکیل می شه که معمولا (به جز چند تا از اساتید)اساتید حوصله تدریس ندارن و به رفع اشکال سپری می شه

خیلی چیزا هم واسه گفتن هست که ...دیگه از تایپ کردن خسته شدمBig Grin
فقط خواستم قدر دانشگاه های خودتون و بدونین

اینم عکس محوطه دانشگاه ما(می بینین چه صفایی دارهTongue)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

Your education can change your life
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mansoureh , baziramzi.ir , fatima1537 , **sara** , najme60 , rozh66 , AI.
ارسال: #۳۵
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۲:۰۵ ب.ظ
آقای esi، حرفتون کاملا غلطه... خیلی از اساتید توپ هستند که در دانشگاه های خیلی پایین تر، با مدارک پایین تدریس میکنند، ولی گمنامند. مثلا توی دوره ی کارشناسیم، دانشگاه شهید چمران دوتا استاد فوق العاده داشت، که اتفاقا فوق لیسانس داشتند! یعنی حتی دکترا هم نگرفته بودند! (هر چند که الان دانشجو دکترا هستند) ولی در عوض یه استادی دانشگاه شریف داره، استاد تمام کامل هم هست ولی به نظر من دانشجوهاش هستند که اون رو بالا بردند، نه خودش و علمش!!!

از طرفی یه استاد دانشگاه مهم اینه که زبون داشته باشه و بتونه حتی اون علم اندکی که داره رو درست منتقل کنه، اصلا نیازی به داشتن فلان تا مقاله با هزارتا citation هم نیست!

حالا اگر استادی پیدا بشه که هم پژوهشی باشه و هم قدرت بیان خوبی داشته باشه که چه بهتر...

Change Your FATE
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: baziramzi.ir , luna , banou , najme60 , SarahArshad , rasoul67 , AI.
ارسال: #۳۶
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۴:۰۳ ب.ظ
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۴۸ ق.ظ)esi نوشته شده توسط:  دیروز داشتم لیست اساتید علم و صنعت رو نگاه می کردم دیدم هیچ استاد تمامی تویه گروه نرم افزارش نداره ، دکتر پارسا و دکتر حق جو هم هر دو استادیار هستن که خیلی ازشون می گن همچنین من تعریف سیستم عامل دکتر شریفی رو هم شنیدم.
شهید بهشتی هم استاد تمام نداره !!!!!!!! و از کیفیت اساتیدش اطلاعی ندارم(فقط دکتر جابری پور رو کمی میشناسم چون سره کلاس کامپایلرشون بودم، که خیلی استاد باحال و پر شور و خنده رویی هستند و تویه کامپایلر که تسلط دارند).

هر جور حساب کنیم اساتید علم و صنعت نام آشناتر و با تجربه تر از اساتید بهشتی هست (البته به نظر خودم) اما خیلیا تو انتخاب رشتشون بهشتی رو جلو تر از علم و صنعت زدن و بهشتی رو به علم و صنعت ترجیح می دن ؟؟؟؟؟

از دوستمون BR2012 می خواستم یه لطفی کنه در مورد اساتید نرم افزاری علم و صنعت یه مطلب کوتاه جهت آشنایی بنویسه ممنون میشیم.

البته شاید سایت صفحه استادها به روز نشده وگرنه استادایی که اسم بردی استاد تمامن قبلا هم گفتم که هر گروهی هم استاد ضعیف داره و هم قوی اما با شناختی که از استادای اینجا دارم(گروه نرم افزار) خوب هر استادی توی زمینه تخصصی خودش کار میکنه
مثلا دکتر پارسا در زمینه کامپایلر و تست نرم افزار آزمایشگاه خوبی رو داره از نظر تعداد مقالاتی که منتشر می کنن
در مورد دکتر شریفی (استاد پایان نامه خودم) هم باید بگم که آزمایشگاه سیستم عامل و سیستم ههای توزیع شده ایشون حرف اول رو در دانشگاه های تهران میزنن چون کلا بچه های آزمایشگاه ایشون بعد از فارغ التحصیلی قطعا حداقل یک مقاله منتشر میکنن و همینطور پروژه ای که روی اون کار می کنن رو باید پیاده سازی کنن . البته شرایط خاصی وجود داره برای گرفتن پروژه با ایشون
در مورد دکتر حق جو هم باید بگم که خیلیا دوس دارن دانشجوی ایشون بشن به این علت که ایشون در زمینه پایگاه داده ها در ایران از صاحب نظران هستند ایشون هم واحد پایگاه پیشرفته ارائه میدن و هم پایگاه توزیع شده که من خودم این ترم پایگاه توزیع شده رو با ایشون می گذرونم.
۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: banou , baziramzi.ir , ahmadi_development
ارسال: #۳۷
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۴:۱۸ ب.ظ
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۴:۰۳ ب.ظ)Br2012 نوشته شده توسط:  در مورد دکتر شریفی (استاد پایان نامه خودم) هم باید بگم که آزمایشگاه سیستم عامل و سیستم ههای توزیع شده ایشون حرف اول رو در دانشگاه های تهران میزنن چون کلا بچه های آزمایشگاه ایشون بعد از فارغ التحصیلی قطعا حداقل یک مقاله منتشر میکنن و همینطور پروژه ای که روی اون کار می کنن رو باید پیاده سازی کنن . البته شرایط خاصی وجود داره برای گرفتن پروژه با ایشون
اینکه باعث برتری نمیشه. همه دانشگاه ها دانشجوها در مقطع ارشد حداقل یه مقاله دارن و پیاده سازی پروژه هم چیز کاملا طبیعی ای هست در آزمایشگاه هایی که محصولات تجاری میدن بیرون.
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: luna , inteligentium , baziramzi.ir , AI.
ارسال: #۳۸
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۴:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۴:۳۶ ب.ظ، توسط luna.)
من یه پرانتز وسط این بحث ها باز می کنم! شما خیلی توجه نکنید به بحث اصلیتون ادامه بدید:

واقعیت اینه که بعضی از استادا برین تو صحفشون کلی مقاله می بینید ولی خیلی از استادا در اون مقالات فقط اسمشون اومده و خیلی سهمی نداشتن. خیلی از مقالات هم واقعا مقالات به درد بخوری نیستن و مال کنفرانس های الکی هستند. به نظر من برای انتخاب استاد بهتره با دانشجوهای استادا در آزمایشگاهشون صحبت کنید اونم با دانشجویانیشون که در شرف فارغ التحصیلی هستند. این که یه استاد خیلی سخت دانشجو انتخاب کنه هم دلیل این نیست که اون خیلی استاده خوبیه.

یکم واقع نگر باشید! همه چیز به خودتون بستگی داره! نمیگم شریف و تهران فرقی با آزاد یه شهر دورافتاده نداره. مطمئنا امکانات خیلی موثر هست ولی اکثر استادا و دانشگاه و ... در ایجاد انگیزه و کمی راهنمایی مفیدن نه بیشتر! کار اصلی رو قرار خودتون انجام بدین!
تازه ممکنه بعضی مواقع شما به بهترین دانشگاه برید و اونجا یه چیزایی ببینید که کلا از درس خوندن و پژوهش ناامید بشید.

to get something you've never had, you have to do something you've never done
۷
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , banou , baziramzi.ir , diligent , baran , Mansoureh , rasoul67 , AI.
ارسال: #۳۹
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۵:۱۲ ب.ظ
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۴:۱۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(05 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۴:۰۳ ب.ظ)Br2012 نوشته شده توسط:  در مورد دکتر شریفی (استاد پایان نامه خودم) هم باید بگم که آزمایشگاه سیستم عامل و سیستم ههای توزیع شده ایشون حرف اول رو در دانشگاه های تهران میزنن چون کلا بچه های آزمایشگاه ایشون بعد از فارغ التحصیلی قطعا حداقل یک مقاله منتشر میکنن و همینطور پروژه ای که روی اون کار می کنن رو باید پیاده سازی کنن . البته شرایط خاصی وجود داره برای گرفتن پروژه با ایشون
اینکه باعث برتری نمیشه. همه دانشگاه ها دانشجوها در مقطع ارشد حداقل یه مقاله دارن و پیاده سازی پروژه هم چیز کاملا طبیعی ای هست در آزمایشگاه هایی که محصولات تجاری میدن بیرون.

بله خودت داری میگی آزمایشگاه هایی که محصولات تجاری میدن بیرون !! نه آزمایشگاه های دانشگاه های ایران Tongue فک نکنم منظورت این باشه که آزمایشگاه های ما محصولاتشون تجاریه !

پیاده سازی نه تنها طبیعیه اکثرا ضروری هم هست . حتی توی علوم کامپیوتر که همه فکر می کنن کلا تئوری محضه پیاده سازی یه بخش مهمی از پروژه است و برای گرایش هوش که جز لاینفکه .

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Br2012 , banou , baziramzi.ir , AI.
ارسال: #۴۰
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۶:۱۵ ب.ظ
نقل قول: بله خودت داری میگی آزمایشگاه هایی که محصولات تجاری میدن بیرون !! نه آزمایشگاه های دانشگاه های ایران Tongue فک نکنم منظورت این باشه که آزمایشگاه های ما محصولاتشون تجاریه !

پیاده سازی نه تنها طبیعیه اکثرا ضروری هم هست . حتی توی علوم کامپیوتر که همه فکر می کنن کلا تئوری محضه پیاده سازی یه بخش مهمی از پروژه است و برای گرایش هوش که جز لاینفکه .
بله کلاً دانشگاههای ما از بالا تا پایینش اگه در نظر بگیریم تو رشته ما مخصوصاً هوش زیاد رو پروژه های تجاری و کلاً عملی زیاد کار نمی کنن. متاسفانه استادا ما فقط یاد گرفتن مقاله بدن تازه اگه مقاله هم کاره خودشون باشه.
۰
۰
ارسال: #۴۱
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۶:۲۱ ب.ظ
بچه ها چون این تاپیک یک تاپیک مفید برای کسایی هست که می خوان انتخاب دانشگاه بکنن شاید بهتر باشه بحث های جانبی در یک تاپیک دیگه دنبال بشه تا این تاپیک هم منحرف نشه. هرچند این مباحث هم مباحث خیلی مهمی هست ولی فکر کنم به موضوع تاپیک خیلی مرتبط نباشه.

۹
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05 , Fardad-A , fatima1537 , banou , baziramzi.ir , pos , yaser_ilam_com , انرژی مثبت , ahmadi_development , kerm , AI.
ارسال: #۴۲
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۶:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۶:۵۶ ب.ظ، توسط parsaNA.)
بله پس بهتره پرانتزی هم باز نشه تا بحث غیر مرتبطی هم صورت نگیره . تذکر بیشتر از همه متوجه خودتون هست ! تنها چیز غیر مرتبطی که تو پست شما یافت نمیشه ، مسی و رونالدو و ... هستش Big Grin

۵
۵
ارسال: #۴۳
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۷:۱۱ ب.ظ
حالا که بحث نظم توی تالاره ، پس توجه داشته باشید که این تالار صرف نظر از این چند تا پست آخری ، فی نفسه بهم ریخته و نامنظم هست ، شما و بقیه مدیران دلسوز ، بهتر بود از همون اول برای هر دانشگاه یه تالار جدید باز می کردید و بعد برای هر رشته و گرایش توی اون دانشگاه یه تاپیک جدا و ... نه اینکه یه تالار باز بشه و هر کی از هر دری از هر دانشگاهی بنویسه /

من از حرف شما ناراحت نشدم ، حرفم اینه که اگه خیلی دلسوز نظم و انضباط هستید لازم نیست تو یه تاپیک بهم ریخته اونم پس از چند روز ، یهو یاد حفظ انسجام بحث بیفتید ، این تاپیک کلا از اول هم قابل پیش بینی بود که کلی بحث جنبی توش صورت میگیره . پس یا درستش کنید یا تذکر دادنتون نه بجاست و نه توجیه منطقی داره !

۳
۶
ارسال: #۴۴
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۷:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۷:۱۵ ب.ظ، توسط luna.)
شما این بخش رو دیدین؟

۴
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: baziramzi.ir , انرژی مثبت
ارسال: #۴۵
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۷:۲۱ ب.ظ
بله دیدم . اتفاقا میخاستم بگم که کلا عنوان این تاپیک چیزی هستش که قبلا مفصل در موردش صحبت شده ( که باز همین نکته هم تذکر بجای شما یا هر کی که مسئول این بخشه رو در ابتدای ایجاد تاپیک می طلبید ) . اما دوستمون خواستند که اطلاعات به روز رو بدست بیارند . این خیلی هم خوبه اما نه همه چی تو یه تاپیک . بهتر بود اطلاعات به روز ته همون تاپیکای قبلی یا به عنوان یه تاپیک جدید اضافه می شدند .

۱
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هرچه می خواهد دل تنگت بگو... mengan ۵۸,۱۶۰ ۱۲,۸۶۵,۹۲۴ ۱۹ فروردین ۱۴۰۳ ۱۰:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۸۳ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۱۵۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۴۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۰۵ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۶۴ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  کمک برای حل تمرین پایگاه داده zhila1994 ۰ ۱,۹۸۹ ۲۲ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: zhila1994
Sad راهنمایی برای نوشتن پایان نامه کمک!!!!!!! Sarabeh ۱ ۲,۴۷۷ ۱۴ آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
  کمک برای چند تا سوالات شبکه کامپیوتری Hamedudk ۳ ۵,۷۹۵ ۲۷ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close