زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۴۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هک شدن مانشت

ارسال: #۴۶
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۲:۱۷ ب.ظ
هک شدن مانشت
من دیگه از مانشت نمی تونم sign out کنم! هر چند بار که دکمه خروج رو می زنم صفحه refresh میشه اما اتفاق خاصی نمی افته. اینم از طبعات مشکلات امنیتی هستش یا چیز دیگه

One who is raised by sword can't be beaten. One who is toughened by fire can't be burned
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۷
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۲:۲۲ ب.ظ
RE: هک شدن مانشت
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۱۷ ب.ظ)mfXpert نوشته شده توسط:  من دیگه از مانشت نمی تونم sign out کنم! هر چند بار که دکمه خروج رو می زنم صفحه refresh میشه اما اتفاق خاصی نمی افته. اینم از طبعات مشکلات امنیتی هستش یا چیز دیگه
باید cookie ها رو از رو مرورگر حذف کنی درست میشه امتحان کن

درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانیست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: admin , elhameli
ارسال: #۴۸
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۳:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۴:۰۷ ب.ظ، توسط a.hooshmand.)
هک شدن مانشت
Big Grinآقا فرداد این هاتف را شده برای یک ساعت بن کن که دیگه از این توطئه ها نکند.
البته قبلش هماهنگ کن یک تابپیک به همین نام و موضوع من ایجاد کنم توش کلی بخندیم.Big Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A , nomad:D , هاتف
ارسال: #۴۹
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۳:۲۵ ب.ظ
هک شدن مانشت
ای بابا این حاج هاتف رو اذیت نکنید تازه برگشتند از سفر Smile
(ولی تو پرانتز هر کی رو خواستید اذیت کنید به منم خبر بدید Big GrinBig GrinBig Grin )

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: a.hooshmand , هاتف
ارسال: #۵۰
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۳:۳۹ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۳:۰۹ ب.ظ)a.hooshmand نوشته شده توسط:  توطعه ها

Big Grin

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: a.hooshmand , Mansoureh
ارسال: #۵۱
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۸:۲۸ ب.ظ
هک شدن مانشت
من که هیچ چزی از خرابکاری های این هگر گرامی رو حس نمی کنم

شهر شلوغ شد قورباغه هفت تیر کش شد
۰
۰
ارسال: #۵۲
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۸:۵۱ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۲۸ ب.ظ)abraham نوشته شده توسط:  من که هیچ چزی از خرابکاری های این هگر گرامی رو حس نمی کنم
خدایی ۷ ریشتر زلزله اومد تو این مانشت چجوری نفهمیدی Big Grin ما که با تمام وجود حسش کردیم البته خرابیا رو دکتر سریع برطرف کرد Smile

درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانیست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده
۰
۰
ارسال: #۵۳
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۳۹ ب.ظ، توسط farzad.arshad.)
هک شدن مانشت
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۲۰ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  با سلام
چند روز پیش یکی از هکرهای خوب وطنی سایت مانشت رو هک کردن. البته این موضوع فعلاً جای نگرانی نداره، ایشون از اونجا که بچه خوبی هستند فرآیند هک رو توضیح دادن، متاسفانه سیستمی که برای انجمن استفاده می‌شه به شدت دارای حفره امنیتی هست.
تغییراتی که ممکنه در چند ساعات آینده تو سایت ببینید در جهت رفع مشکل و حفره‌های موجود خواهد بود.
پس نگران تغییرات عجیب و غریب نباشیدSmile
با سلام بر مدیریت گرامی
می دونم هنوز دارید روی مشکلات پیش آمده توسط هکر کار می کنید و وقت برای پیشنهاد و انتقاد ندارید Big Grin

میشه بپرسم شما از کدوم ورژن MyBB استفاده می کردید که هک شدید و الان از چه ورژنی استفاده می کنید؟
من هکر نیستم ولی یه نگاهی به سورس صفحه انداختم و احساس کردم شاید ورژن کنونی مانشت ۱/۶/۷ نباشه Huh
البته شایدم اشتباه فکر میکنم
موفق باشید
۰
۰
ارسال: #۵۴
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۱۳ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۵۷ ب.ظ)farzad.arshad نوشته شده توسط:  ...میشه بپرسم شما از کدوم ورژن مای بی بی استفاده می کردید ...

این تکه ایهام داره (یه معنی دور براش متصوره ) ! بهتر بودن به زبان اصلی مینوشتیش Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , انرژی مثبت , Avicenna , Lantern , **sara** , Mansoureh
ارسال: #۵۵
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۴۰ ب.ظ
هک شدن مانشت
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۵۷ ب.ظ)farzad.arshad نوشته شده توسط:  با سلام بر مدیریت گرامی
می دونم هنوز دارید روی مشکلات پیش آمده توسط هکر کار می کنید و وقت برای پیشنهاد و انتقاد ندارید Big Grin

میشه بپرسم شما از کدوم ورژن مای بی بی استفاده می کردید که هک شدید و الان از چه ورژنی استفاده می کنید؟
من هکر نیستم ولی یه نگاهی به سورس صفحه انداختم و احساس کردم شاید ورژن کنونی مانشت ۱/۶/۷ نباشه Huh
موفق باشید
با سلام
قبلاً از نسخه ۱.۶.۳ استفاده می‌کردیم اما الان به نسخه ۱.۶.۷ آپگرید کردیم. مشکلات مربوط به امنیت بیشتر متوجه پلاگین‌هاست. هر چند هنوز هم خود mybb یه سری مشکلات حاد داره ولی به صورت موقت یه کارهایی روش کردیم که ایمن باشه.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: farzad.arshad , Manix , Lantern
ارسال: #۵۶
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۵۲ ب.ظ
هک شدن مانشت
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۴۰ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۵۷ ب.ظ)farzad.arshad نوشته شده توسط:  با سلام بر مدیریت گرامی

میشه بپرسم شما از کدوم ورژن مای بی بی استفاده می کردید که هک شدید و الان از چه ورژنی استفاده می کنید؟
موفق باشید
با سلام
قبلاً از نسخه ۱.۶.۳ استفاده می‌کردیم اما الان به نسخه ۱.۶.۷ آپگرید کردیم. مشکلات مربوط به امنیت بیشتر متوجه پلاگین‌هاست. هر چند هنوز هم خود mybb یه سری مشکلات حاد داره ولی به صورت موقت یه کارهایی روش کردیم که ایمن باشه.
اگر مطمئنید ۱/۶/۷ هم باگ داره لطفا گزارش بدید:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

به هر حال سیستم اوپن سورس رو خود استفاده کننده ها باید ایمن کنن.نباید از توسعه دهندگان اصلی انتظار زیادی داشت

کلا نشون میده من خیلی شانس آوردم که تا الان هک نشدم(به جاش ddos میکنن).تعریف از خود نباشه بنده هم مدیر یک تالار هستم که تا دلتون بخواد دشمنان داخلی و خارجی داره...... Big Grin
هر از گاهی میومدم مانشت مطالب رو میخوندم.خیلی برای مانشت زحمت کشیدید.مخصوصا بر روی Theme
وقتی دیدم هک شده نگران شدم که نکنه ۱/۶/۷ مشکل حادی داشته باشه و از فردا هر روز مجبورشم بک آپ ریستور کنم

حالا هر وقت خیالتون از همه چیز راحت شد، لیست پلاگین های مشکل دار رو هم بفرمایید یا حداقل به سازندگانشون اطلاع بدید که ملتی دعاگوی شما خواهند بود Heart
۱
۰
ارسال: #۵۷
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۲:۳۵ ق.ظ
هک شدن مانشت
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۵۲ ب.ظ)farzad.arshad نوشته شده توسط:  حالا هر وقت خیالتون از همه چیز راحت شد، لیست پلاگین های مشکل دار رو هم بفرمایید یا حداقل به سازندگانشون اطلاع بدید که ملتی دعاگوی شما خواهند بود
من مجدد باید یه سری آزمایش‌ها انجام بدم. حتماً اگه چیز بدرد بخوری پیدا کردم گزارش می‌کنم.
البته مانشت دشمن نداره. این‌هایی هم که هک کردن تنها راه هک رو نشون دادن. اینکه چند روز تالار به هم ریخته به خاطر مشکلات خود ۱.۶.۷ با برخی پلاگین‌ها، یه سری مشکلات ارتقا، یه سری دستکاری‌ها که توی هسته کردیم و از این جور چیزها بوده.
فعلاً از اون باگ‌های وحشتناک خبری نیست.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
ارسال: #۵۸
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۳:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۳۸ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
هک شدن مانشت
دکتر فکر کنم یه مشکلی پیش اومده!!!
من روی هر کدوم از بخش های داخل پروفایل توی ارسالها مثل وضعیت یا دانشگاه یاگرایش یا .. کلیک می کنم مثل سابق لیست اعضا رو نمیاره.!!! نمی دونم شاید من اشتباه می کنم!

یه مطلب دیگه Big Grin نمی شه کاری کرد که وقتی این "سیستم خودکار پانوشت" واسمون ادرس می فرسته فقط ادرس تاپیک رو نده بلکه ادرس ارسالی که توش پانوشت گذاشته شده رو بده؟ (ببخشید من خیلی دارم گیر میدم فکر کنم Sad )

مثل این که این یکی سیستم خودکار برخلاف "خودکار هدیه" که اقا بودند جنسیت ندارن Big Grin
admin، در تاریخ ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۳:۳۲ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

ممنون بابت تذکر. کد مورد نظر اصلاح شد.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
ارسال: #۵۹
۰۱ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۱۱ ق.ظ
هک شدن مانشت
اره منم همین ارور رو دیدم

شکست ها، ستون های موفقیتند
۰
۰
ارسال: #۶۰
۱۱ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۳۳ ب.ظ
الان که من تاریخ ها رو نمیتونم بخونم یعنی مال همین مشکلات است یا ربطی نداره؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۳۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۲۱۱ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۸۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۶۹۴ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۴۳ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  مهمان شدن دانشگاه nasrin81r ۲ ۲,۴۲۸ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: majidnourirad10
Tongue انجمن پسران مانشتی aatwo ۴۰ ۳۰,۴۵۶ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۰,۷۸۳ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۷۰۴ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close