زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۳۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کارنامه مرحله اول آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۳۹۱

ارسال: #۴۶
۰۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۲۹ ب.ظ
RE: کارنامه مرحله اول آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۳۹۱
حالم گرفته شد،امیر کبیر هوش نداره...
(آخه من حتما قبول میشدم Big Grin)
ضمنا اصلا خوب نیست ظرفیتا تو دکترا بره بالا

بزارید دکترا،دکترا بودنش رو حفظ کنه

The elevator to success is out of order. You'll have to use the stairs... one  step at a time
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , m_al , baran , sohrablou , Mansoureh , Msccom , sina_bhh , saba_1984 , peniya , jabi2a
ارسال: #۴۷
۰۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۳۴ ب.ظ
(۰۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۲۹ ب.ظ)inteligentium نوشته شده توسط:  بزارید دکترا،دکترا بودنش رو حفظ کنه
اره این یکی رو قبول دارم.

مثل این که از بچه های شریف هم گرایش معماری رتبه زیر ۱۰ و ۲۰ داشتیم ولی فعلا که کارنامه ای ازشون ندارم

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: baran , Mansoureh
ارسال: #۴۸
۰۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۴۱ ب.ظ
نمی دونم امسال بر سر امیرکبیر چه آمده که هوش نداره. یکی از عجایب هفتگانه کنکور امساله. چنین چیزی سابقه نداشته. با توجه به اینکه بچه های امیرکبیر جز دانشجویان قوی هستند حتما باعث اعتراض بزرگی میشه.
ارسال: #۴۹
۰۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۴۴ ب.ظ
(۰۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۴۱ ب.ظ)behnaz110 نوشته شده توسط:  نمی دونم امسال بر سر امیرکبیر چه آمده که هوش نداره. یکی از عجایب هفتگانه کنکور امساله. چنین چیزی سابقه نداشته. با توجه به اینکه بچه های امیرکبیر جز دانشجویان قوی هستند حتما باعث اعتراض بزرگی میشه.

این موضوع در این تایپیک نیز مطرح شده است

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۵۰
۰۳ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۰۹ ب.ظ
آقا یکی نیست سوالات تخصصی هوشو حل کرده باشه یا جوابای تستشو داشته باشه. من هر جوری حساب می کنم باید درصد تخصصی ام بیشتر از این حدی باشه که اومده. واقعا ناراحتم Sad
اگه بچه ها موافقن بیایم س.الارو حل کنیم جواباشو به دست بیاریم من خیلی نیاز دارم بهشون. مرسی
ارسال: #۵۱
۰۳ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۲۵ ب.ظ
(۰۳ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۰۹ ب.ظ)mahdiii نوشته شده توسط:  اگه بچه ها موافقن بیایم سوالارو حل کنیم جواباشو به دست بیاریم من خیلی نیاز دارم بهشون. مرسی
مانشت هم از این کار حمایت می‌کنه. به شخصه هم اگه بتونم کمک می‌کنم.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
ارسال: #۵۲
۰۴ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۲۲ ق.ظ
خواستم خدمت دوستانی که روی نتیجه دکتری اعتراض دارند عرض کنم که بخش درخواست برای بررسی مجدد در سیستم پاسخگویی سنجش (سمت چپ بالای صفجه اصلی سنجش) فعال هست و می توانید مراجعه کنید. و دقت هم بفرمایید که فقط یکبار می توانید درخواست خودتون را ثبت کنید پس با دقت گزینه هاش رو پر کنید. خدا را چه دیدید شاید فرجی شد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: baran
ارسال: #۵۳
۰۴ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۱۷ ق.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۱ ق.ظ)inteligentium نوشته شده توسط:  من ترم دو بودم همین جوری کنکور دادم بدون آمادگی،pattern recognition هم پاس نکردم ،دیرم رسیدم به جلسه،یه چند دقیقه هم خوابم برد پس نخندید به درصدام
زبان ۱۸/۶۷ (به احتمال ۹۹ درصد غلط حساب شده من نقطه قوتم زبانه،فکر میکردم حداقل ۶۰ زدم)
استعداد تحصیلی ۴۵
دروس تخصصی ۲۲/۹۶
معدل موثر ۱۵/۳۵

رتبه ۱۰۰
آخرین مجاز ۱۷۴

مجاز شدم!

کسی خبر داره من که هنوز یه سال تا پایان ارشد دارم در صورت داشتن publication بتونم تو مصاحبه قبول شم؟راه داره؟

فکر کنم در حد ماموریت غیر ممکن ۴ سخت باشه!
سلام
آقا inteligentium عزیز فکر کنم از دوستان بپرسید به این نتیجه برسید ارزش این ۱۸/۶۷ تو مایه‌های ۶۰ هستش، همونطور که می‌دونید امسال هم نمره منفی داشته و هم واقعا سخت بود... من خودم فکر میکردم ۳۰ یا ۴۰ زبان رو بزنم ولی ۱۳ Blush در اومد که البته بعدا از خواهرزادم شنیدم که پارسال ۵۶ زبان رو زده بود و امسال ۱۸ زده!!! پس شما درواقع ۶۰ زدی!
به شما تبریک میگم و دعا کنید دانشگاه خودتون قبول بشم تا همونجا سال دیگه (البته جسارتا و محترمانه) خفت‌تون کنم و شیرینی بگیرم! Big Grin

خانم انرژی مثبت به شما هم تبریک میگم، امیدوارم همانطور که مطمئنا شایسته هستید در مصاحبه نمره لازم رو بیارید و شیرینی بدید حتی به تازه وارد‌هایی چون بنده Big Grin

میشه یکی از دوستان مطلع در مورد این پژوهش محور تو یه پستی توضیح بده سر در بیاریم چی به چیه؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , inteligentium
ارسال: #۵۴
۰۴ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۰۳ ب.ظ، توسط kavehn.)
اطلاعیه جدید سنجش :

نقل قول: داوطلبان گرامی آزمون دکتری سال ۱۳۹۱، می توانند برای انتخاب رشته از ساعت ۱۴ امروز به آدرس همین سایت مراجعه نمایند

پ.ن : شاد باشین Wink
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۵۵
۰۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۳۷ ب.ظ
متاسفانه مثل اینکه کسی گرایش نرم افزار نیست اینجا همه هوش و معماری هستن
من میخواستم در مورد انتخاب رشته باهاتون مشورت کنم آخه من گرایش خودم رو امتحان ندادم
درصدهای من:
زبان انگلیسی: ۲۴/۶۷
استعدادتحصیلی: ۲۵/۰۰
مجموعه دروس تخصصی کارشناسی وکارشناسی ارشد(نرم افزار): ۵۴/۸۱
معدل موثر : ۱۸/۵۳
نمره کل: ۷۲۶۱
سهمیه: آزاد
رتبه: ۹
آخرین رتبه مجاز: ۲۰۹
آیا امیدی هست که قبول بشم با توجه به اینکه گرایش خودم رو امتحان ندادم؟؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: yaser_ilam_com , Potential , Manix , banou , peniya , انرژی مثبت , Xilinx
ارسال: #۵۶
۰۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۱۶ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۰۵ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۳۷ ب.ظ)lsamimi نوشته شده توسط:  متاسفانه مثل اینکه کسی گرایش نرم افزار نیست اینجا همه هوش و معماری هستن
من میخواستم در مورد انتخاب رشته باهاتون مشورت کنم آخه من گرایش خودم رو امتحان ندادم
درصدهای من:
زبان انگلیسی: ۲۴/۶۷
استعدادتحصیلی: ۲۵/۰۰
مجموعه دروس تخصصی کارشناسی وکارشناسی ارشد(نرم افزار): ۵۴/۸۱
معدل موثر : ۱۸/۵۳
نمره کل: ۷۲۶۱
سهمیه: آزاد
رتبه: ۹
آخرین رتبه مجاز: ۲۰۹
آیا امیدی هست که قبول بشم با توجه به اینکه گرایش خودم رو امتحان ندادم؟؟
شما که رتبتون خوب شده ضمن این که دانشگاه تهران می خونید پس فکر کنم خیلی امید باشه فقط باید خودتون بدونید چرا می خواید تغییر گرایش بدی . یعنی به نظرم ازتون می پرسن چرا گرایش خودتون رو ادامه ندادید یا چرا این گرایش می خواید بخونید.

سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۵۷
۰۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۲۶ ب.ظ
(۰۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۴۱ ب.ظ)pos نوشته شده توسط:  چرا امیرکبیر هوش نداره!

هوش داره منتها کل ظرفیت را در قسمت نرم افزار نوشته. این ظرفیت شامل همه گرایش ها میشه.
ارسال: #۵۸
۰۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۰۳ ب.ظ
(۰۵ خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۲۶ ب.ظ)mkiani نوشته شده توسط:  
(03 خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۴۱ ب.ظ)pos نوشته شده توسط:  چرا امیرکبیر هوش نداره!

هوش داره منتها کل ظرفیت را در قسمت نرم افزار نوشته. این ظرفیت شامل همه گرایش ها میشه.

من همین کد نرم افزار رو که بدون گرایش نوشته، تو فرم انتخاب رشته وارد کردم ،ایراد گرفت که مرتبط با آزمونی که دادی نیست.

The elevator to success is out of order. You'll have to use the stairs... one  step at a time
ارسال: #۵۹
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۱۹ ب.ظ
من دیروز یه درخواست نوشتم برای سازمان سنجش (سیستم پاسخگویی) در مورد اینکه صنعتی اصفهان چرا نرم افزار گرفته در صورتیکه سالهای قبل دکترای نرم نداشته و چرا هوش و معماری نمیگیره(مثل امیرکبیر)
امروز جوابش اومد که طبق دفترچه انتخاب رشته کنید!!!!!!!
خیلی از دوستای من که نرم افزار شرکت نکردن این مشکل رو دارن. هیچکی در این مورد پیگیر نشده؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Potential
ارسال: #۶۰
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۲۷ ب.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۱۹ ب.ظ)lsamimi نوشته شده توسط:  من دیروز یه درخواست نوشتم برای سازمان سنجش (سیستم پاسخگویی) در مورد اینکه صنعتی اصفهان چرا نرم افزار گرفته در صورتیکه سالهای قبل دکترای نرم نداشته و چرا هوش و معماری نمیگیره(مثل امیرکبیر)
امروز جوابش اومد که طبق دفترچه انتخاب رشته کنید!!!!!!!
خیلی از دوستای من که نرم افزار شرکت نکردن این مشکل رو دارن. هیچکی در این مورد پیگیر نشده؟
منم سوال کردم که دانشگاه هایی که تمام ظرفیتشون رو بدن نرم افزار بعد توی توضیحات نوشتن بدون گرایش!!! یعنی هوش و معماری هم می تونن این کدها رو انتخاب کنن که جواب دادن : با سلام هر داوطلب بر اساس رشته یا گرایشی که در ان مجاز شدخ حق انتخاب رشته دارد. با تشکر !!!

یعنی نمی تونیم این دانشگاه ها رو انتخاب کنیم

سپاس‌گزاری شده توسط: Potential

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۳۹ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۷۳ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کارنامه ارشد ۱۴۰۰ فاطمه دیبا ۰ ۱,۶۱۸ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۷۵۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۲۹۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۵۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۱۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۵۹۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
  مرخصی در ترم اول و سپس انصراف MSZ ۱۷ ۳۹,۵۸۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۵۷ ق.ظ
  کارنامه های دکتری ۹۹ کامپیوتر maryam368 ۱۰ ۵,۳۶۲ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۵:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: pedramamini

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close