زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۰۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رتبه ۱۳۱ نرم افزار کجا میتونم قبول شم؟

ارسال: #۱۶
۱۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۵۱ ب.ظ
رتبه ۱۳۱ نرم افزار کجا میتونم قبول شم؟
ان شا ا... که هر چه زودتر مشکلت حل بشه . و وقتی حل شد و شبانه شریف رو آوردی شیرینی به من رو فراموش نمی کنی .
موفق باشی

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeedhlk
ارسال: #۱۷
۱۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۳۶ ب.ظ
RE: رتبه ۱۳۱ نرم افزار کجا میتونم قبول شم؟
(۱۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۳۶ ب.ظ)esi نوشته شده توسط:  پارسانا جان : "اگه شبانه شریفو نیاوردی بیا بزن تو گوش من ."
من که از خدامه شریف شبانه رو بیارم اما با توجه به ظرفیت امسال بعید می دونم ، ان شاالله که بشیم اون وقتی بهت یه شیرنی میدم حال کنی.
در مورد "من انتخابمو پارسال انجام دادم رفیق ، فعلا نوبت شماست " با کسی هستم که تاپیکو زده نه شما.
در مورد کارنامه نهایی خودت :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خودتم که تهران رو بعد از شریف و قبل امیر کبیر زدی !!!!!!!!!!!!!
- دانشگاه صنعتی شریف || مجموعه مهندسی کامپیوتر || نرم افزار || (روزانه)(متمرکز)
۲- دانشگاه تهران || مجموعه مهندسی کامپیوتر || نرم افزار || (روزانه)(متمرکز)
۳ - دانشگاه صنعتی امیرکبیر || مجموعه مهندسی کامپیوتر || نرم افزار || (روزانه)(متمرکز)
........... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! پس چرا الان چیزه دیگه ای میگی !!!!!!!!!! شاید هم رفتی امیر کبیر به این نتیجه رسیدی .

اینم یه نیگاه بنداز
راهنماییش کن اولویتاشو یا دلیلشو ازش بپرس.
در مورد حرفایه دوستمون Br2012 هم شاید حق با ایشونه ، من خودم سر کلاسای دانشگاه تهران رفتم و دوستی داشتم به نام مسعود که الان داره شهید بهشتی میخونه (شاید آقای mfXpert بشناسنشون) تهران خونده و با جو و اساتید تهران آشنا هستم ، مطمئن باشید من نمی خوام خودمو قول بزنم و من هم میخوام بهترین گزینه رو انتخاب کنم، تهران از نظر تحقیقات بنده نرم افزارش خیلی خوبه ، تو جو دانشگاه بودم و دیدم ، نمیشه جنبه رنکم در نظر نگرفت و خودش یه امتیازه . همه معیار ها واسه من یکی مهمه، جو دانشگاه، اساتید ، اعتبار دانشگاه و ...

در مورد هیئت علمی هم امیر کبیر زیاد هم نام آشنا نیست جز دکتر بارفروش و میبدی. تهران کارگهی واقعا استاد نام آشنا و درستیه اما هیئت علمی برق و کامپیوتر تهران رویه هم ۶۷ تا میشه که دقیق نمی دونم چندتاش واسه کامپیوتره. این قضیه رو قبول دارم که اساتیدش نام آشنا نیستند زیاد اما این قضیه رتبه بندی دانشگاه ها زیاد هم به نام آشنا بودن اساتید ربطی نداره ، مثلا اساتید علم و صنعت خیلی نام آشنا تر از امیر کبیر و تهرانن (دکتر پارسا،دکتر حق جو، دکتر مینایی و ...) یا مثلا شهید بهشتی انقدر استاد نام آشنا نداره به جز دکتر جابری پور که زیاد هم نام آشنا نیست. مثلا فردوسی هم اساتید نام آشنا داره مثل دکتر سپید نام اما خوب نسبتا تهرانی ها تویه اولویت پایین تری قرار داره. اساتید شریف هم زیاد نام آشنا نیستند به جز دکتر قدسی . اصلا ما انقدر هم استاد نام آشنا نداریم تویه کامپیوتر که بخواهیم دانشگاه هارو بر اساس اونا رتبه بندی کنیم. نظر من اینه.
من جو امیر کبیر رو دیدم اما هوش، سره کلاس پردازش تصویر و شبکه عصبیشم نشستم. شاید اینا زیاد دقیق هم نباشه اما می تونه مفید باشه. امیر کبیر م خوبه اما من به شخصه با توجه به تحقیقات خودم نرم تهران رو ترجیح میدم به امیر کبیر اما امیر کبیر اساتید هوشه فوق العاده ای داره. اما هیچ جا شریف نمیشه لا مصب !!!!!
بی خیال،زیاد هم سخت نگیرید ، همش تو ایرانه !!!! فکر کنم دیگه زیادی داریم کشش می دیم، به سلیقه علاقه و نظر خودتون نگاه کنید.
من الان مشکل نظام وظیفه دارم تو شرایط روحی واقعا اسف باری هستم و واسم تهرون امیر کبیر زیاد مهم نیست ، انقدر اذیتم کردن راضیم برم علم و صنعت و بی خیال شریف، تهران و امیر کبیر بشم !!!!!!!!!!!!!!!!!!
توکل بخدا.
انشالله که مشکلت حل بشه و توشریف هم قبول بشی ما هم قاطی شما
یا حق
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: esi
ارسال: #۱۸
۱۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۲۲ ب.ظ
RE: رتبه ۱۳۱ نرم افزار کجا میتونم قبول شم؟
(۱۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۵۱ ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  ان شا ا... که هر چه زودتر مشکلت حل بشه . و وقتی حل شد و شبانه شریف رو آوردی شیرینی به من رو فراموش نمی کنی .
موفق باشی
رفیق خدا رحم کنه بهم، من دارم به هر دری میزنم ردیف شه ، تو دعا کن که خدا درستش کنه ، شیرینی رو چشم ، یکی واسه شریف یکی واسه شمسی پوری Smile
تو که باید شیرینی رو بدی حتما (واسه امیر کبیر پارسال Tongue)

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۸۵ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۴۸ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۶۶ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۶۶ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۴۳ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۶۵۷ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۵۱ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Heart نرم افزار رها بختیاری ۰ ۳,۰۳۶ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: رها بختیاری

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close