زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۲۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مصاحبه با رتبه ۸ معماری ،۳۱ هوش، ۵۱ نرم افزار

نظرسنجی: آیا روش مز رو مفید ارزیابی می کنید؟
بله
خیر
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
ارسال: #۳۱
۱۵ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۵۱ ب.ظ
RE: مصاحبه با رتبه تک رقمی، معدل ۱۲ !!! . پیروزی از آن همه ماست.
خیلی ممنون چه پاسخهای روشمندی چه رتبه خوبی چه معدل جذابی
آقای زرین کلاه وقتی مصاحبتون رو خوندم احساس کردم مغزم خنک شد (انگار یه خمیردندون با طعم نعنا بودBig Grin )
ممنون خیلی زیاد که اینقدر خوب وکامل راهنماییمون کردی

مرغ باغ ملکوتم ، نیم از عالم خاک
چندروزی قفسی ساخته اند از بدنم
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mjzarrin
ارسال: #۳۲
۱۵ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۵۸ ب.ظ
مصاحبه با رتبه تک رقمی، معدل ۱۲ !!! . پیروزی از آن همه ماست.
منم یکی از مشکلاتم سنمه.الان ۲۵ سالمه.سربازیم دارم و اگه بخوام یه سال دیگه بخونم میشه ۲۶ و با ارشد و خدمت میشه ۳۰ یعنی دوران جوانی تقریبا تموم میشه.موندم سال دیگه رو بخونم؟ نخونم؟بد جوری فکرم درگیره.
۰
۰
ارسال: #۳۳
۱۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ، توسط askary_amir69.)
خیلی خوب بود ممنون

راستی مز مخفف چیه؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۳۴
۱۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۲۹ ب.ظ
(۱۵ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۲۷ ق.ظ)mam نوشته شده توسط:  باز هم ممنونم از شما.
یک سوال: اینطور که معلومه، از اول شروع به خلاصه‌نویسی نکردید.
به نظرتون حاشیه‌نویسی در کتاب٬ موثرتر هست؟

ببینید، وقتی به چیزی تسلط ندارید نمی تونید خلاصه نویسی کنید.فرض کن هیچی ریاضی مهندسی بلد نیستی و می خواهی خلاصه چیزهایی که می خونی رو بنویسی. این حداقل ۸۰ صفحه میشه. نوشتن ۸۰ صفحه یه کار بیهوده است.
باید مرحله به مرحله پیش برید. دقیق تر بگم زمان نوشتن خلاصه به صورت جداگونه وقتی هست که شما کل کتاب رو بتونی تو ۱۰ الی ۱۵ صفحه جا بدی در غیر اینصورت نوشتن درون کتاب و زیر مطالب مهم خط کشیدن خیلی به زمانت بیشتر کمک می کنه. خوب با این حساب و دلایل فقط از نظر خلاصه نویسی، در مز اول نوشتن و هایلایت کردن نوشته های کتاب خیلی کار عاقلانه ای هست. در مز دوم خواندن این نوشته ها مهمه و تعیین مهمتر ها از کمتر مهم ها و اونایی که مهم هستند و خوب یاد گرفتیشون، در مز سوم هست که شما باید روی خلاصه نویسی به صورت یه بخش جداگونه کار کنی. امیدوارم جواب تون رو داده باشم. اگه مشکلی بود بازم بپرس و تعارف نکن.

شاد باشید . بدرووود
۱۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: navid-p , انرژی مثبت , Solmaziranica , Belissima , SarahArshad , **sara** , narges_r , Mansoureh , homa , sohrablou , Mohammad-A , Mahbanoo313 , sajad_8900 , najme60 , negin90 , kashir , Manix , reyhaneh64 , عسل شیرین , Parva , negar.28 , MShariati , 8Operation , Sector
ارسال: #۳۵
۱۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۰۰ ب.ظ
تبریک میگم. امیدوارم به همه ی آرزوهای طلاییتون برسین. در ضمن خیلی ممنون از اینکه صادقانه و کامل به سوالات جواب دادین.

هر کجا هستم باشم
آسمان مال من است
پنجره, فکر, زمین, عشق, هوا مال من است.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sector
ارسال: #۳۶
۱۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۳۱ ب.ظ، توسط nina.)
(۱۵ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۰۰ ق.ظ)mjzarrin نوشته شده توسط:  من با خیلی از تست ها آشنا بودم.من روی ۱۰ درس تسلط داشتم. من اعتقاداتم واسه تست زدن سر جلسه کنکور هم فرق می کنه.من با روشی که واسه تست زدن داشتم در حالی که بعضی تست ها رو که به جواب نرسیده بودم بار سوم می خوندم وقتم تمام شد.

میشه در مورد روشتون واسه تست زدن هم توضیح بدین ؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Belissima , mjzarrin
ارسال: #۳۷
۱۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۵۴ ب.ظ، توسط shahryar.)
مجید جون تبریک بسیار ویژه بت می گم.خیلی خوشحال شدم از خبر قبولیت.می دونم که واقعا حقت بود بیای اینجا.
ایشالا مهر تو شریف می بینمت!
بی صبرانه منتظر شیرنی هستم.(خودم میگم چی باشه!!!! ترجیحا همین امروز عصر!!!!!!! :دی)

(۱۵ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۵۱ ب.ظ)askary_amir69 نوشته شده توسط:  خیلی خوب بود ممنون

راستی مز مخفف چیه؟؟؟

بچه ها من روش مجید را قبلا کامل ازش پرسیدم.به نظرم یه روش روانشناسی شده هست و مطابق توانایی های مغز طراحی شده.
مجید اون اواخر چند تا کتاب را راحت تو یه روز تمام می کرد.در مورد مز یادمه که "مرحله زمانی" بود ولی ما بهش می گفتیم مز را به خاطر اسمو فامیلت گذاشتی.چون مجید تدریس می کنه و مشاوره می ده خیلی عالی میشه که روشش به نام خودش باشه.به خاطر همین، من روش مز را روش مجید زرین می دونم!!
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: panaali , Mansoureh , SarahArshad , majid67110 , homa , milad1367 , aminrahimi , mjzarrin , Sophia , Parva , عسل شیرین , Sector
ارسال: #۳۸
۱۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۱۳ ب.ظ
(۱۵ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۴۰ ب.ظ)shahryar نوشته شده توسط:  مجید جون تبریک بسیار ویژه بت می گم.خیلی خوشحال شدم از خبر قبولیت.می دونم که واقعا حقت بود بیای اینجا.
بی صبرانه منتظر شیرنی هستم.(خودم میگم چی باشه!!!! ترجیحا همین امروز عصر!!!!!!! :دی)

راستی مز مخفف چیه؟؟؟

بچه ها من روش مجید را قبلا کامل ازش پرسیدم.به نظرم یه روش روانشناسی شده هست و مطابق توانایی های مغز طراحی شده.
مجید اون اواخر چند تا کتاب را راحت تو یه روز تمام می کرد.در مورد مز یادمه که "مرحله زمانی" بود ولی ما بهش می گفتیم مز را به خاطر اسمو فامیلت گذاشتی.چون مجید تدریس می کنه و مشاوره می ده خیلی عالی میشه که روشش به نام خودش باشه.به خاطر همین، من روش مز را روش مجید زرین می دونم!!

چه جالب منم با این حرفت موافقم.قبلش داشتم فکر می کردم مز حس درس خوندن به سادگی چیپس خوردن بهم میده.Big Grin
اما واقعا این روش روی زمینه های مختلف خیلی خوب کار کرده مخصوصا زمان بندی و انگیزه. از الان منم روش مز رو همون روش مجید زرین کلاه می دونم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mjzarrin
ارسال: #۳۹
۱۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۱۱ ب.ظ
معرکه بود.
با پوست و استخون قضیه معدل و استادارو درک میکنم. دقیقا ما هم بیخیالی نیبت به نمره را در اثر خرابکاری استادا تجربه کردیم.
ما میتونیم Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mjzarrin , navid-p , MShariati
ارسال: #۴۰
۱۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۰۴ ب.ظ
عالی بود مرد Smile

من اگر پیامبر بودم، رسالتم شادمانى بود, بشارتم آزادى و معجزه ام خنداندن کودکان... نه از جهنمى مى ترساندم و نه به بهشتى وعده میدادم...تنهامى آموختم اندیشیدن را و "انسان" بودن را...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mjzarrin , Sector
ارسال: #۴۱
۱۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۵۳ ب.ظ، توسط aminrahimi.)
بعضی آدما هستن که فقط رتبه و موفقیت و ... نیست که ارزشمندشون کرده بلکه چیزایی دارن که حتی اونایی که نمیشناسنش با برخورد اول به دلشون میشینه مثل صداقت ، احترام به انسانها ، فکر سالم و خیلی چیزای دیگه... و برای من یه دوست کار درست.
تکرار کردن کار دیگران چه ارزشی داره! بعضیا میشینن فقط میحونن دکترا شریف هم میگیرن و همون چیزایی ناقص یا کاملی رو که یاد گرفتن تکرار میکنن و تکرار میکنن...
مجید توی درس خوندنشم متفاوت بود.متدش Smile. خط کشی هاش تو کتابای مشترکمون برای من تنبل غنیمت بزرگی بود. Wink
یه استادی داریم من و مجید همین حالا که از در بریم تو میگه چرااااا درس نخوووندی
خلاصه همه با معدل ۱۲ ای ها یجورایی لج هستن D:
مجید کارت بیسته کاکام
الان که اینو نوشتم میفهمم چه وقتی گذاشتی برای این جوابا دستت درد نکنه.
پیروزی از آن همه ماست.
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mjzarrin , shahryar , farazin , reyhaneh64 , Sector
ارسال: #۴۲
۱۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۵۰ ب.ظ، توسط mjzarrin.)
(۱۵ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۵۱ ب.ظ)elize نوشته شده توسط:  خیلی ممنون چه پاسخهای روشمندی چه رتبه خوبی چه معدل جذابی
آقای زرین کلاه وقتی مصاحبتون رو خوندم احساس کردم مغزم خنک شد (انگار یه خمیردندون با طعم نعنا بودBig Grin )
ممنون خیلی زیاد که اینقدر خوب وکامل راهنماییمون کردی

Big Grin چه سری چه دمی چه رتبه خوبی Big Grin
رتبه من نیافته برش داری Blush

(۱۵ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۲۹ ب.ظ)nina نوشته شده توسط:  
(15 خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۰۰ ق.ظ)mjzarrin نوشته شده توسط:  من با خیلی از تست ها آشنا بودم.من روی ۱۰ درس تسلط داشتم. من اعتقاداتم واسه تست زدن سر جلسه کنکور هم فرق می کنه.من با روشی که واسه تست زدن داشتم در حالی که بعضی تست ها رو که به جواب نرسیده بودم بار سوم می خوندم وقتم تمام شد.

میشه در مورد روشتون واسه تست زدن هم توضیح بدین ؟

سلام دوست من
حتما توضیح خواهم داد. اما عجله نکنید.باید سر فرصت بنویسم واستون.

(۱۵ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۵۸ ب.ظ)navid-p نوشته شده توسط:  منم یکی از مشکلاتم سنمه.الان ۲۵ سالمه.سربازیم دارم و اگه بخوام یه سال دیگه بخونم میشه ۲۶ و با ارشد و خدمت میشه ۳۰ یعنی دوران جوانی تقریبا تموم میشه.موندم سال دیگه رو بخونم؟ نخونم؟بد جوری فکرم درگیره.

آره، این مشکل بزرگیه. اما امیدی به کارهای دیگه هم نیست. می دونی جواب ارشد رو اگه می دادند موسسه قلم چی ۵ ساعته جواب می داد. اما ببین ما رو چقدر منتظر گذاشتند. اونوقت هم دفترچه رو آماده نکرده بودند.رشته مکانیک رشته مختلف کد یکسان داشت!!!!!!!!!!!
ببین تعداد جوان های دهه ۶۰ خیلی زیاده. سیاست اینه که به هر طریقی اون ها رو از کار دور نگه دارن. یا با پشت کنکور یا حتی با دانشگاه(جوری که اینقدر برن تا دکترا)، یا با سربازی ، حتی مدت زمانی که طول می کشه ببرنت سربازی. فکر نکن این فقط دقدقه خودت تنها هست. ما باید این مشکلات رو خودمون درست کنیم.
اما واسه اونایی که زحمت میکشن همیشه راه هست که بالاتر از بقیه و بدون دردسر از این مسیر ها عبور کنند.من بهتون درس کنکور نمیدم. من می خوام به خود باوری برسید تا آینده رو ما واسه فرزندامون خوب بسازیم.من دیگه باور دارم که من پیروزم.خیلی از شما هم یادتون رفته کی بودید.باید اینقدر بهتون بگم تا بیدار شید.
نوید خان تصمیم تو بگیر هدف تو مشخص کن و با قدرت تمام برو جلو.
مطمئن باش پیروز میشی.
و پیروزی از آن همه ماست.

راستی مز مخفف چیه؟؟؟

سلام دوست من ،
مز رو به خاطر حسی که بهش داشتم انتخاب کردم، مراحل درس من باید یه اسم می داشت که واسه خودش احترام بگیره.
مز رو همون جوری که دوستان گفتند از مرحله زمانی گرفتم. اما حسی که ازش می گرفتم درس خوندن با مزه بود.
مثل اینکه دوستان نزدیکم که لطفشون خیلی زیاده گفتند مجید زرین.جالب بود. سپاس بی نهایت ازشون.
اما مهم اینه که یه اسم داشته باشه به سادگی و خوشمزگی مز

(۱۵ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۴۰ ب.ظ)shahryar نوشته شده توسط:  مجید جون تبریک بسیار ویژه بت می گم.خیلی خوشحال شدم از خبر قبولیت.می دونم که واقعا حقت بود بیای اینجا.

راستی مز مخفف چیه؟؟؟

از دوستای نزدیکم ، امین و شهریار خیلی ممنونم.
این ها دوستان خیلی نزدیکم هستن.امیدوارم تعریف هاشون خالی از جانب داری دوستانه باشه.
در کل دوستشون دارم

(۱۵ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۱۷ ب.ظ)ماه بانو نوشته شده توسط:  خیلی مصاحبه انرژی بخش و عالی ای بووود
واقعاً به قول دوستمان مغزم خنک شد !

از همین امروز دست به کار شدم و با این روش برای پایان ترما برنامه ریزی کردم
البته برای پایان ترما خیلی فرصت ام کمتر از این حرفاست :-S
فقط به جای تست سوالای امتحانی سال گذشته رو قرار دادم
و به جای ۷ مرحله ۵ مرحله شد Smile

بعد از امتحانا میام نتیجش رو میگم Big Grin

موفق باشیییید

سلام دوست من ،
مشتاقانه منتظر نتیجه زیباتون هستم

شاد باشید . بدرووود
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ماه بانو , navid-p
ارسال: #۴۳
۱۵ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۰۱ ب.ظ
(۱۵ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۴۹ ب.ظ)aminrahimi نوشته شده توسط:  بعضی آدما هستن که فقط رتبه و موفقیت و ... نیست که ارزشمندشون کرده بلکه چیزایی دارن که حتی اونایی که نمیشناسنش با برخورد اول به دلشون میشینه مثل صداقت ، احترام به انسانها ، فکر سالم و خیلی چیزای دیگه... و برای من یه دوست کار درست.
تکرار کردن کار دیگران چه ارزشی داره! بعضیا میشینن فقط میحونن دکترا شریف هم میگیرن و همون چیزایی ناقص یا کاملی رو که یاد گرفتن تکرار میکنن و تکرار میکنن...
مجید توی درس خوندنشم متفاوت بود.متدش Smile. خط کشی هاش تو کتابای مشترکمون برای من تنبل غنیمت بزرگی بود. Wink
یه استادی داریم من و مجید همین حالا که از در بریم تو میگه چرااااا درس نخوووندی
خلاصه همه با معدل ۱۲ ای ها یجورایی لج هستن D:
مجید کارت بیسته کاکام
الان که اینو نوشتم میفهمم چه وقتی گذاشتی برای این جوابا دستت درد نکنه.
پیروزی از آن همه ماست.

امین جون دستت درد نکنه،
من خیلی چیزامو ازت یاد گرفتم. تو با استعداد ترین آدمی هستی که می شناسم.من همیشه استعداد تو رو تحسین می کنم. مخصوصا در زمینه برنامه نویسی.
واسه دوستانی که امین رو نمی شناسن. امین کار می کرد و واسه ارشد کمتر از ۲ ماه درس خوند. ما تقریبا ۲۰ روز با هم درس خوندیم. رتبه ۲۵۰ نرم افزار تو این مدت خیلی جالبه و مبارکش باشه.امیدوارم امین تهران قبول بشه چون دوری از این دوست خوب خیلی به ضرر من میشه.
آره امینو راست میگه ، شب نشستیم از ساعت ۹ محاسبات خوندیم تا ساعت ۳ شب. بدون هیچ پیش زمینه ای. استاده سوال هاش خیلی غیر استاندارد بود و حتما باید ماشین حساب می بردی و ما یادمون نبود. همه از استاد سوال می پرسیدن اینم جواب می داد. تا امین ازش سوال پرسید استاده با یه لهجه قشنگ و مشیده گفت :" چرا درس نخوندی؟!؟!؟"
من از خنده قش کرده بودم. امین به من گفت : من بابام هم بهم نمی گه چرا درس نخوندی. یک ساعت می خندیدیم تا استاد منو برد جلو ولی خنده ما قطع نمی شد که.Big Grin

شاد باشید . بدرووود
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aminrahimi , SarahArshad , Msccom , m@hboobe
ارسال: #۴۴
۱۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۵۲ ق.ظ
سلام دوستان عزیز
دوستان سعی کنید سوال هاتون رو همین جا بپرسید که بقیه دوستان هم استفاده کنند جواب دادن به پیغام های خصوصی که خیلی هاشون عمومی هستند کار وقت گیریه.
تازه با یه مشکل دیگه هم روبرو شدم:سایت نمی گذاره بیش از حد پیام بدم
"شما نمی توانید امروز بیشتر از این پیام ارسال نمایید. برای رفع این مشکل می توانید به جمع کاربران ویژه سایت بپیوندید."

شاد باشید . بدرووود
۹
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , navid-p
ارسال: #۴۵
۱۶ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۰۱ ق.ظ
سعی شده سوالات مصاحبه به نوعی طرح بشه که نیاز کمتری به پاسخ گویی بصورت خصوصی و با پیام باشه. با این وجود منم از دوستان عزیز خواهش می کنم که اگه سوالی دارن همین جا مطرح کنند ضمن این که اقای زرین کلاه هر زمان که سر می زنن سوالات توی تاپیک خودشون رو جواب میدن و حواب دادن در پ.خ وقت زیادی ممکنه ازشون گرفته بشه چون یه سوال رو ممکنه افراد مختلف به گونه های مختلف بپرسن و ایشون باید جواب بدن .

پیشاپیش از همکاری همه ممنونم Smile

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mjzarrin , navid-p , fatima1537

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۷ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۷۶ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۴۷ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۴۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۶۵ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۶۵ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۶۵۳ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۵۱ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۳۳۷ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close