زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نمونه سوالات

ارسال:
۱۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۵۵ ب.ظ، توسط unicornux.)
Information نمونه سوالات
سلام خدمت همه دوستان
اول بگم که نمیدونم این تاپیک جاش اینجا هست یا نه .اگه نیست عذر خواهی میکنم!!!
دوم بگم که با توجه به اینکه الان فصل امتحانات هست به نظر جای یک تاپیک که دوستان بتونن نمونه سوالات امتحانی دروس مختلف که دارند و اینجا بزارن خالیه.
واقعا ممنون میشم چون اینکار ممکنه تو معدل این ترممون تاثیر مثبت بزاره و تاثیر مثبت در این ترم برابر است با تاثیر مثبت در معدل موثرمون.
دوستان اگه ممکنه نمونه سوالات امتحانی سالهای گذشته دانشگاه خودشون یا هر دانشگاه دیگه حتی دانشگاههای خارجی و لطف کنن با لینک صحیح دانلود اینجا قرار بدن.
برای اینکه حسن نیت خودمو نشون بدمBlush نمونه سوالات امتحانی درس سیستم عامل دانشگامونو اینجا میزارم...
Heartپیشاپیش سپاس از همگیHeart

===>
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

امضا چیه؟ مرد باید غیرت داشته باشه.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss
ارسال:
۱۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۲۵ ق.ظ
RE: نمونه سوالات
شما که چیزی نذاشتین اما اینم یه سری دیگه از نمونه سوالات درس سیستم عاملDodgy

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ارسال:
۰۴ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۲۹ ق.ظ
نمونه سوالات
دوست من یه نگاهی به این جا بیندازید . به کارتون میاد .

سپاس‌گزاری شده توسط: unicornux
ارسال:
۰۴ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۰۳ ب.ظ
نمونه سوالات
(۰۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۲۹ ق.ظ)sybarite نوشته شده توسط:  دوست من یه نگاهی به این جا بیندازید . به کارتون میاد .

ممنون ازتون منتها یکم دیر شد و من فارغ التحصیل شدم. انشاله بچه های سال بعد ازش استفاده کنن. Smile

ممنون Smile

سپاس‌گزاری شده توسط: sybarite

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۳۳۱ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  ثبت نام نمونه دولتی هفتم ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۷۹۱ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۴۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  نمونه تست برای دروس ارشد marvelous ۵ ۳,۸۶۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Lightbulb درخواست نمونه سوالات دروس ارشد Dark Knight ۱۰۴ ۹۳,۳۹۳ ۱۴ دى ۱۳۹۷ ۰۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه امیروداعی
  نمونه قبولی های سالهای قبل ya3ya6 ۱۳ ۹,۷۲۷ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
Question نمونه حل تمرین های کتاب CLRS javad94 ۶ ۸,۹۶۳ ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taranombaran_00
  نمونه سوال درس fault telorance دکتر صادق زاده mojdehjafari ۰ ۱,۶۹۲ ۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: mojdehjafari
  اصول برنامه نویسی و شروع کار با تحلیل یک نمونه کار Msccom ۳۰ ۱۵,۹۳۹ ۲۸ آذر ۱۳۹۶ ۰۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: AliRezaJe
  نمونه سوالات مهندسی فناوری اطلاعات گرایش مدیریت سیستم های اطلاعاتی ali139084 ۳ ۴,۲۵۱ ۱۰ تیر ۱۳۹۶ ۰۷:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: ali139084

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close