زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۵۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

لینک خبر درج شده+تماس یکی از خبرگزاریها با من

ارسال:
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۲۶ ب.ظ، توسط sarbaz1214.)
چند دقیقه پیش یه بزرگوار از خبرنامه دانشجویان ایران با بنده تماس گرفتن و جزئیات رو پرسیدن
من هم سه مورد اصلی رو بصورت کامل توضیح دادم
ایشون گفتن که بعد ایمیل و پیامک من با آقای توکلی تماس گرفتن و آقای توکلی گفتن که چون من مسئولش نیستم میپرسم و با جزئیات بهتون اطلاع میدم

ببینیم ایشون چی میگن
-----------
این هم لینک خبر درج شده:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

قطعه ای از پر پرواز کم است.......یازده بار شمردیم و یکی باز کم است
این همه آب که جاریست نه اقیانوس است.......عرق شرم زمین است که سرباز کم است
۳۸
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: pos , maryam88 , blackhalo1989 , hamidkhl , 0rkide , **sara** , SARA.2009.20 , Aurora , eris229 , arman405 , hani89 , najme60 , انرژی مثبت , kavehn , imi , annmary , Sunshine Off , marjan_gh , cormen , nomad:D , maryami , fatima1537 , Avicenna , Sophia , sohrablou , kerm , saharp , 862222822 , ماه بانو , Mahbanoo313 , capitan , Farhaneh , hamid.adldoost , Mansoureh , رضا خان , مازیار صفایی , mehrdad66 , zohre shah , pofef , hnarghani , cs_std , neilabak , M.H.P , rasoul67 , Amoojan
ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۷ ب.ظ، توسط annmary.)
sarbaz1214 دست مریضاد ! ایشالا که تلاشاتون نتیجه بده.
۳
۰
ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۱۹ ب.ظ
RE: لینک خبر درج شده+تماس یکی از خبرگزاریها با من
دستتون درد نکنه.مگر اینکه همه دست به دست هم بدیم شاید فرجی بشه وحق کسی ضایع نشه.ممنون.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: annmary
ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۲۵ ب.ظ، توسط cormen.)
از نخل برهنه سایه بانی مطلب
از سازمان سنجش کاری مطلب

ما که چشممون آب نمیخوره!!!
اما دم شما گرم که هم امیدوارید هم به فکر هستین

ممتاز و نمونه شدن برای یکسال است،

و ماندگار شدن برای یک عمر؛
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zzsnowdrop , pofef
ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۲۶ ب.ظ
سلام
خسته نباشین
دمتون گرم
خدا کنه جواب بده این حرکات،خدا یی نسبت به درصد ریاضیم واقعا معترضم

هیج اگر سایه پذیرد ما همان سایه ی هیچیم .
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pofef
ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۵۸ ب.ظ
خیلی ممنون به خاطر پیگیریتون
۲
۰
ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۵۹ ب.ظ
(۱۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۱۲ ب.ظ)sarbaz1214 نوشته شده توسط:  چند دقیقه پیش یه بزرگوار از خبرنامه دانشجویان ایران با بنده تماس گرفتن و جزئیات رو پرسیدن
من هم سه مورد اصلی رو بصورت کامل توضیح دادم
ایشون گفتن که بعد ایمیل و پیامک من با آقای توکلی تماس گرفتن و آقای توکلی گفتن که چون من مسئولش نیستم میپرسم و با جزئیات بهتون اطلاع میدم

ببینیم ایشون چی میگن
-----------
این هم لینک خبر درج شده:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دستت درد نکنه مهندس ، انشاا.. که اینطور بشه و این درصدای مشترک منم بره سر جای خودش.!!(۵۲درصد کجا ۳۷ کجا!!۱)

ولی من چشمم آب نمیخوره!! فوقش بگن سال آینده اینکارو میکنیم!چون اگه الان اینکارو بکنن و حتی یک نمونه کارنامه باشه که مشکل دار باشه اونوقت خیلی چیزا میریزه بهم. پس متاسفانه مجبورن سال دیگه این تصمم رو اجرا کنن(البته اگه بشه)
۲
۰
ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۱۲ ب.ظ، توسط sarbaz1214.)
ممنون از همه دوستان بخاطر محبتشون

راست قضیه اینه که برای اولین بار یه صدایی بگوش مسئولین سنجش رسید نه صرفا از راههایی که اونا میگن بلکه از راه های خودمون

شکایت از این سازمان به سازمان بازرسی کل کشور،رسیدن موضوع به دکتر توکلی،یا سایر معاونتها،یا درج شدن تو بعضی خبرگزاریها(که البته گفتن پیگیر میشن).انشاالله حضوری هم مراجعه میکنیم و آینده هم میشه کارهای دیگه ای انجام داد
اما
چرا ما پیگیریم؟با اینکه میدونیم احتمال اثر داشتن اعتراضها به نتیجه نهایی تقریبا صفره؟
آیا حتما باید جلوی این سازمان و مجلس و وزارت علوم تجمع و این کارها رو بکنیم که متوجه بشن دارن اشتباه میکنن؟؟و حداقل باید پاسخگو باشن؟؟

نه،چون نباید زود پا پس کشید بخاطر اینکه "نتیجه بخشی اعتراضات" یه محال عقلی که نیست.نباید زود پا پس کشید چون میشه "غیراثر بخش بودن اعتراضها در گذشته رو" دید اما ناامید نشد...

ما پیگیریم،چون اگر بعدا بخودمون به مراجعه کردیم و پرسیدیم:چیکار کردی برای خودت،جوابی داشته باشیم

بگیم:مهم اینه که من درحدی که توان و امکانات داشتم تلاش کردم،حالا به اون چیزی که تو هدفم بود(اثربخشی به نتایج در امسال)رسیدم یا نه...من تلاشمو کردم

قطعه ای از پر پرواز کم است.......یازده بار شمردیم و یکی باز کم است
این همه آب که جاریست نه اقیانوس است.......عرق شرم زمین است که سرباز کم است
۳۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: phoenix021 , fatima1537 , SarahArshad , kerm , annmary , M.H.P , nomad:D , 862222822 , Mahbanoo313 , blackhalo1989 , capitan , najme60 , pos , narges_r , admin , مازیار صفایی , zohre shah , انرژی مثبت , farhud , kavehn , a_azarbarzin , eris229 , edge , Aurora , marzieh_s , rasoul67 , s.sadri , arixooo , hardware23 , Amoojan
ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۴۸ ب.ظ
سلام

اینو باید خیلی واضح دوستان بدونن که اعتراض دسته جمعی و بخصوص حضوری چنان تاثیری داره که قابل تصور نیست!

مثلا فقط کافیه بچه های مانشت تحصن کنن!شک نکنید کمه کمش استیضاح وزیر علومه!

چرا که خیلی از مدیران بالا اصلا خبر ندارن که چه اتفاقاتی داره می افته.نه که کم کاری کنن.بلکه مشغله زیاده!

دل سوز توی مملکت ما زیاده.شک نکنید.فقط باید به گوششون برسه!

من خودم تجربه شو درخصوص اعتراض داشتم!

فقط کافیه متحد بود و مراقب بود درست اعتراض رو بیان کرد!و همیشه یک سخنگوی قدر در جلو داشت که مانشت کم نداره از این ادما.

البته منظور من صرفا اصرار به تحصن نیست.این مثال بود.منظور مشارکت و پیگیری مداوم و از طرق مختلف و موثر بود

بابا تمام سازمانای اطلاعاتی کشورهای غربی(مرگ بر آمریکا) بیشتر اطلاعات امنیتی و ملیشون توی سایتشون هست!دیگه اطلاعات سازمان سنجش که اطلاعات خودمونه!این همه مارموز بازی چیه آخه؟!!!
۱۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nomad:D , white bird , مازیار صفایی , annmary , eris229 , M.H.P , rasoul67
ارسال: #۱۰
۱۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۲ ق.ظ، توسط memco.)
(۱۸ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۸ ب.ظ)hp1361 نوشته شده توسط:  دل سوز توی مملکت ما زیاده.شک نکنید.فقط باید به گوششون برسه!

دلسوز زیاده اما اونا معمولا کسایی هستن که قدرتی ندارن و کاری از دستشون برنمیاد.

این نظر منه. لطفا منفی ندینConfused
۳
۰
ارسال: #۱۱
۱۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۰۶ ق.ظ
تشکر از دوستمون بابت پیگری. کاری لازم باشه انجام بدیم دریغ نمیکنیم...
اینطور که از این پستا معلومه خیلیا به نتایجشون اعتراض دارن!!
دوستان با هم باشیم مطمئنن نتیجه میگیریم.
مطمئن....

مرنجان دلم را که این مرغ وحشی
زبامی که برخاست، مشکل نشیند
۱
۰
ارسال: #۱۲
۱۹ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۵۳ ق.ظ
ای بابا هر سال از این مشکلات پیش می یاد یک عده می سوزند و سال بعد مشکل جدید.(update مشکل)
ما دهه شصتی ها که دیگه باید به این چیزا عادت کرده باشیم.

Heart غربت آن نیست که ندانند کجایی و بگیرند سراغت
غربت آن است که بدانند کجایی و نگیرند سراغت Heart
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zohre shah , pofef
ارسال: #۱۳
۱۹ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۵۶ ق.ظ
امیدواریم که بشود...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: annmary
ارسال: #۱۴
۱۹ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۱۰ ق.ظ
بچه ها اگر کسی واقعا مطمئنه که درصداش اشتباه حساب شده اصلا ناامید نشه یه بنده خدایی میشناسم بعد از کنکور حساب کرد و مطمئن بود از درصدهاش،وقتی نتایج اومد رتبه اش سه رقمی شده بود!! باور کنید سه ماه تابستون با اینکه ساکن تهران نبود یه پاش وزارت علوم بود یه پاش سازمان سنجش تا به حقش رسید رتبه اش دو رقمی شد ،پاسخنامه اشو بیرون کشید و دوباره تصحیح شد و قبول شد جایی که میخواست.
پس ناامید نشید.Smile
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pofef , sarbaz1214 , annmary , eris229 , Aurora , SarahArshad , Parva , elhamak , باران سپهری , Sunshine Off
ارسال: #۱۵
۱۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۵۷ ب.ظ
به سکوت عادت نکنید. حداقل نتیجش اینه که سال آینده این مشکلات کم میشه. برای بقیه که خوب میشه حداقل. حق گرفتنیه دادنی نیست.

مهمترین اصل موفقیت یک جمله است:

"مواظب افکارت باش"
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off , sarbaz1214

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل یکی از تمرینات کروس راس Ha153 ۰ ۳۵۲ ۲۷ مهر ۱۴۰۲ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Ha153
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۱۰۰ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  فیلم قفل شده Mohammad_TeZaR ۰ ۰ ۰۵ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Mohammad_TeZaR
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۳,۸۴۲ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۸۹۹ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
Rainbow درخواست لینک دانلود جزوه پایگاه داده پارسه bijibuji ۰ ۲,۲۲۶ ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ ۰۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۵۰۵ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  تشریح تست همروندی - بررسی یکی از سوالات سال ۸۲ abji22 ۵ ۴,۶۲۷ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۶,۸۹۳ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  چگونه گوشی داغ شده را خنک کنیم؟ niloofarmajdi ۰ ۲,۴۲۳ ۰۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: niloofarmajdi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close