زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۳۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

با داشتن سرمایه چه کاری رو راه میاندازید؟

ارسال: #۴۶
۲۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۵۷ ق.ظ
بابا دمتون گرم حالا شداااااااا دلم حال اومد Big Grin
اینجا یه شهر که ۷۰% مردم شرکا نفتین این یعنی پول زیاد دس مردم ، مردم آبادان بالقوه ولخرجن ، اون ۳۰ درصدم با منطقه ازاد شدن و رشد این شهر تو این ۲ ساله وضعشون توپ شده ، خیلی کارای کاسبی زیاد جواب میده ، اون mdf که دیگه آخر سود دهیه ، ضمن اینکه دوستی دارم انیمیتور حرفه ای ، میتونم از اون در زمینه طراحی و مدلینگ هم استفاده کرد ، اما آیا کلاسهای فنی حرفه ای دارند ؟؟؟

جای مرد بی ادب زندان است .
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۷
۲۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۰۹ ق.ظ
فکر نمی کنم فنی وحرفه ای اهواز هم داشته باشه چه برسه به ابادان اما می تونی یه زنگ بزنید به فنی حرفه ای ابادان واهواز سوال کنید .اما به نظرم یه مدت تو بازار حتی بدون گرفتن دستمزد کار بکنید خیلی بهتره وکلی تجربه کاری پیدا می کنید .من تو کیانپارس اهواز سراغ دارم یه مغازه ای رو که هم روی دکوراسیون داخلی کار می کنه وهم Mdf های خیلی شیک وجدیدی داره که فکر میکنم سلیقه ای کار کرده می تونید برید شهر های دیگه مخصوصا فکر کنم اصفهانی ها خیلی تو این کار ها سلیقه دارن یه مدت اونجا باشید وبررسی کنید حتی تو بازارش کار کنید به شکل کا اموزی (تا اونجایی که من تو اصفهان خبر دارم کار اموز زیاد میگیرن ) بعد بیایید شهر خودتون کار کنید .

یه چیز دیگه هم من دیدم تو اهواز تو زیتون کارمندی وکیانپارس که خیلی هم مشتری های خاص وانتیکی داره .وسائل انتیک ودکوری خیلی شیک وبعضا در ابعاد بزرگ که از اندونزی و تایلند(چوبی هستند) میارن وخیلی طرفدار داره وفکر کنم کلی هم سود دارن .

یه چیز دیگه هم مبل فروشی هست اونم خیلی تو اقشار کارمند مرفه (شرکت نفتی ها ) طرفدار داره .

ببخشید دوستان شهر دیگه که مثال هایی از محله های اهواز زدم .این دوستمون ابادانی هستند و اکثر مشتریانش قشر پولدار شرکت نفتی با اینها دارم زندگی می کنم وخصوصیات اونها رو کاملا می شناسم برای همین این مثال ها رو برای دوستمون زدم .

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Premier Homme , mazda3n
ارسال: #۴۸
۲۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۱۴ ق.ظ
مرسی سارا خانم همینجوره که میگید

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad
ارسال: #۴۹
۲۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۴۱ ب.ظ
(۲۵ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۵۷ ق.ظ)Premier Homme نوشته شده توسط:  آیا کلاسهای فنی حرفه ای دارند ؟؟؟
تماس بگیرید و بپرسید از فنی و حرفه ای . چون کلاسهاشون دوره ایه ممکنه داشته باشند یا نه.
۱
۰
ارسال: #۵۰
۲۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۲۳ ق.ظ
'mjjoon' جان مرسی از پاسخت
تو کار ازادم نظری داری مشتاقم

سپاس

۰
۰
ارسال: #۵۱
۲۸ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۲۴ ق.ظ
بچه ها دو سه تا سوال :Big Grin

۱/این راسته که دفاتر خدمات ارتباطی درامدشون بالای سه چار ملیونه ؟

۲/ شرایط دریافت مجوز پلیس +۱۰ رو کسی میدونه چطوریاست ؟

۰
۰
ارسال: #۵۲
۲۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۳۲ ق.ظ
فکر میکنم باید پلیس باز نشسته باشید...

امضا چیه؟ مرد باید غیرت داشته باشه.
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Premier Homme
ارسال: #۵۳
۲۹ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۱۶ ق.ظ
در مورد سوال اول کسی چیزی میدونه ؟

۰
۰
ارسال: #۵۴
۲۹ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۴۷ ق.ظ
(۲۹ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۶ ق.ظ)Premier Homme نوشته شده توسط:  در مورد سوال اول کسی چیزی میدونه ؟
میتونید از یکی از کارمندانشون بپرسید ،ممکنه خودشون خیلی نخوان این مسئله را بگن که رقیب داشته باشند.ولی خب درحدی هست که بتونند حداقل ۳-۴ تا کارمند خانم وآقا را برای صبح و بعد از ظهر استخدام کنند و بهشون حقوق بدن.میدونید که حقوق ۲ تایم کاری بیشتر هم هست.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Premier Homme
ارسال: #۵۵
۲۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۱۰ ب.ظ، توسط hajar2261.)
(۲۸ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۴ ق.ظ)Premier Homme نوشته شده توسط:  2. شرایط دریافت مجوز پلیس +۱۰ رو کسی میدونه چطوریاست ؟
سری به این لینک بزنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

البته مربوط به مهر سال ۹۰ هست و هنوز هم نتایج سال پیش اعلام نشده. فراخوان امسال در نیمه دوم سال اعلام می شود. و البته برای همه استان ها نیست و هر سال یک سری از استان ها در فراخوانی دعوت می شوند

(۱۹ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۳۶ ب.ظ)Premier Homme نوشته شده توسط:  سلام دوستان خوبید

من یه کمی سرمایه دارم و ار بیکاری واقعا خسته شدم ، هرچی ازمون استخدامی هم میزنن ۱ نفر دو نفر میخوان ، علارغم احساس بدی که به بازار و کاسبی دارم اما بیکاری بیش از این جایز نیست ، دوستان میتونن پیشنهاد بدن ؟ کسانی که تجربه ای دارند یا فکر خوبی دارند ؟ اولویت هم با شغلهای با درامد بیشتر Big Grin

سپاس بیکران
من شنیدم راه اندازی یک مرکز ورزشی جامع که همه امکانات رو در اختیار مشتری قرار بده و همینطور یک مرکز مشاوره لاغری و چاقی هم درآمد خوبی داره.
راه اندازی یک مرکز اسپا هم راه جدید و بسیار نو با آینده ای روشن هست.
۰
۰
ارسال: #۵۶
۲۴ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۴۶ ق.ظ
بالاخره کار مناسبتون استارت خورد!!!!!
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کسب درآمد از طریق ارزهای دیجیتال بدون سرمایه alem1 ۰ ۳,۰۸۲ ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  درآمد فروشگاه کامپیوتری چطوره چقدر سرمایه می خواد؟ friends ۶ ۱۷,۸۸۵ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  چند راه برای این که پرواز طولانی راحت تری را تجربه کنید - خبرگزاری فارس abolfazlda ۰ ۹ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: abolfazlda
  ضرورت داشتن طراحی سایت mohi72 ۱ ۲,۳۲۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۲۰ ق.ظ
آخرین ارسال: ali.rafami
  زمینه کاری cloud computing برای پایان نامه rezaqazvin ۸۳ ۸۴,۲۱۲ ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  راه حلی برای یافتن تداخل در روشهای تقدم Sepideh96 ۱ ۱,۹۶۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: alilash
Question درخواست معرفی راه‌های مختلف مهاجرت deuxshiri ۳ ۴۹ ۲۶ دى ۱۳۹۶ ۰۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  اولین تجربه کاری من! وقتی پروژه‌ای رو قبول کردم که توش صفر بودم! Milestone ۶۹ ۴۲,۹۶۶ ۰۸ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
  هزینه راه اندازی یک سایت zohre321 ۴ ۳,۴۸۱ ۲۹ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: abines
  زمینه های کاری تجارت الکترونیک Miladanty ۱ ۲,۹۶۳ ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close