زمان کنونی: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۲۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نظر سنجی بهترین گرایش در مجموعه کامپیوتر و IT؟

نظرسنجی: بهترین گرایش از بین گرایش های مجموعه کامپیوتر چیه؟
نرم افزار
سخت افزار
هوش مصنوعی
الگوریتم
فناوری اطلاعات(فا)
امنیت
شبکه
فناوری اطلاعات پزشکی
تجارت الکترونیکی
رباتیک
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۰۰ ب.ظ، توسط abraham.)
سلام به نظر شما بهترین گرایش از بین گرایش های :
نرم افزار،سخت افزار،هوش مصنوعی،الگوریتم،امنیت اطلاعات،شبکه های کامپیوتری،تجارت الکترونیکی،فناوری اطلاعات،فناوری اطلاعات پزشکی،رباتیک چیه؟

شهر شلوغ شد قورباغه هفت تیر کش شد
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۳۰ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۰۴ ق.ظ
البته فناوری اطلاعات پزشکی و رباتیک رو تازه از شما شنیدم!!
جزء گرایش های ارشد هست؟ چه رشته ای؟!!!
۰
۰
ارسال:
۳۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۲۹ ب.ظ
RE: نظر سنجی بهترین گرایش در مجموعه کامپیوتر و IT؟
(۳۰ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۰۴ ق.ظ)zeinab نوشته شده توسط:  البته فناوری اطلاعات پزشکی و رباتیک رو تازه از شما شنیدم!!
جزء گرایش های ارشد هست؟ چه رشته ای؟!!!

آره رباتیک هوش مصنوعی

فناوری اطلاعات پزشکی هم فناوری اطلاعات

۰
۰
ارسال:
۳۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۳۷ ب.ظ
بهترین به نظرم یه صفت کیفیه که با توجه به برخی ملاک ها تعریف می شه منظورتون از بهترین از چه نظره؟
ادامه تحصیل، بازار کار و ....

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zeinab , fateme66 , Pakzad
ارسال:
۳۰ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۱۱ ب.ظ
چه جالب !! این آی تی مثل قارچ هر روزی براش یه گرایش پیدا میشه!!
چرا اینچوریه؟!! تو دفترچه ارشد که فقط ۴ گرایش هست!!
۱
۱
ارسال:
۳۱ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۰۱ ق.ظ
به نظرم خانم انرژی مثبت درست میگن خوب، بهترین بودن جنبه های مختلفی داره ولی من خودم خیلی گرایشم رو دوست ندارم یعنی نه دوسش دارم، نه بدم میاد تا حدی که یکی دیگه رو بهش ترجیح بدم، امیدوارم هیچکی از سر اجبار تو یه رشته ای تحصیل نکنه که بد دردیه.

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sellena , Happiness.72
ارسال:
۳۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۲۷ ق.ظ
بهترین گرایش، گرایش مورد علاقه ی فرد هستش.از این نظر سنجی فقط میشه میزان طرفدارهای گرایش ها رو سنجید.. به نظر من بهتر دنبال بهترین علاقتون در ارشد باشید..شاید این علاقه اصلن جزو گرایش های کامپیوتر نباشه!!
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pakzad , Jooybari
ارسال:
۰۲ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۳۲ ق.ظ
(۳۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۳۷ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  بهترین به نظرم یه صفت کیفیه که با توجه به برخی ملاک ها تعریف می شه منظورتون از بهترین از چه نظره؟
ادامه تحصیل، بازار کار و ....

از هر نظر بهترین چیه

۰
۱
ارسال:
۰۲ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۴۷ ق.ظ
بهترین تجارته
به نظر من

دنیا آنقدر وسیع هست که برای همه مخلوقات جایی باشد،
پس به جای آنکه جای کسی را بگیریم تلاش کنیم جای واقعی خود را بیابیم
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۰ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۴۶ ق.ظ
به نظر من این سوال منطقی نیست بهترین گرایش از چه نظر.؟

شریف ترین قلب ها قلب کسانی است که در آن اندیشه ی آزارکسی نباشد.
(زرتشت)
۲
۱
ارسال: #۱۱
۱۲ مرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۴۱ ب.ظ
(۱۰ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۴۶ ق.ظ)nmusavi نوشته شده توسط:  به نظر من این سوال منطقی نیست بهترین گرایش از چه نظر.؟

با توجه به همه چی دیگه !! کار، ادامه تحصیل، احتمال قبولی
اگر اینا رو کنار هم بذاری کدوم رو انتخاب میکنین
۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۶ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۲۷ ق.ظ
(۱۲ مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۴۱ ب.ظ)zeinab نوشته شده توسط:  
(10 مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۴۶ ق.ظ)nmusavi نوشته شده توسط:  به نظر من این سوال منطقی نیست بهترین گرایش از چه نظر.؟

با توجه به همه چی دیگه !! کار، ادامه تحصیل، احتمال قبولی
اگر اینا رو کنار هم بذاری کدوم رو انتخاب میکنین
از نظر کاری که تو ایران نرم افزار و شبکه و امنیت حرف اول رو میزنه گرایشهای دیگه هم همشون رو تو یه رده قرار میدم.
از نظر ادامه تحصیل خوب تو همه گرایشها شما میتونید ادامه تحصیل بدید چه ایران چه خارج از کشور.
احتمال قبولی رو نظری ندارم. هر کسی گرایشو با علاقه خودش انتخاب می کنه شما هم همین کارو کنین چون علاقه باعث میشه پیشرفت بهتری داشته باشی من خودم هوش رو انتخاب کردم چون از معماری و ایتی اصلا خوشم نمیآد نرم افزار هم آدم میتونه خودش خودشو بالا بکشه منم تا حدی این کارو کردم.

شریف ترین قلب ها قلب کسانی است که در آن اندیشه ی آزارکسی نباشد.
(زرتشت)
۰
۰
ارسال: #۱۳
۱۶ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۲۸ ق.ظ
سلام. درکل با اینجور نظرسنجی ها مخالفم. اینکه بگیم کدوم گرایش بهتره منو یاد انتخاب رشته کارشناسی و حرف و حدیثهاش میندازه. یکی میگه برق یکی مکانیک یکی نفت یکی شیمی یکی عمران و ... هرکی یه چیزی میگه. بجای اینکارا باید یه تعریف درست از یه رشته یا گرایش داشته باشیم. انصافاً چند درصد دانشجوهای کشور قبل از انتخاب رشته درمورد رشتشون اطلاعات داشتن؟ چند درصد میدونستن چه چیزایی بدرد رشتشون میخوره؟ میرن پیش مشاور انتخاب رشته میکنن طرف اول براش برق و مکانیک و کامپیوتر و چندتارشته دیگه رو پشت سر هم بترتیب شهر مرتب میکنه و بعد از قبولی کلاهشو میندازه هوا و میگه بهترین جا قبول شدم.
چندروز پیش با پسرعموم درمورد انتخاب رشتش پرسیدم گفت مهندسی ها رو میزنم. یعنی میخاد مهندسی قبول بشه. کدومشو؟ خوب معلومه دیگه اونی که قبل از بقیه انتخاب کرده و قبول شده. قبل از قبولیم اطلاعی درمورد نرم افزار نداشتم. الحمدلله کم نیاوردم. چون توی برنامه نویسی مشکل نداشتم. ولی الآن میگم اگه به حرف مردم میرفتم رشته برق صددرصد کم میاوردم. نفت هم همینطور. چون توی فیزیک الکتریسیته و سیالات و از اینجور چیزا مشکل دارم. اگه از رشته علوم کامپیوتر هم اونموقع اطلاع داشتم به احتمال زیاد علوم کامپیوتر میرفتم. چون هم تسلطم و هم علاقم روی درسای این رشتست.
بجای اینکه بگیم کدوم گرایش بهتره؛ بهتره که این گرایش هارو معرفی کنیم. هر گرایش چه پیش نیازهایی میخاد؟ درسای ارشدش چجوریه؟ زمینه کاریش چیه؟ اگه تعریف درست از یه گرایش داشته باشیم راحت تر اونو انتخاب میکنیم.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sadeghb , aatwo , Happiness.72
ارسال: #۱۴
۱۶ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۳۷ ب.ظ، توسط sadeghb.)
منم با حرف های آقای jooybari کاملا موافقم بعنوان مثال اگر قرار باشه گرایش مهندسی نرم افزار از همه ی گرایش ها بهتر باشه (از نظر همه) همه میرن به این گرایش، دانشگاه ها ظریفت این گرایش را بیشتر میکنند و کمتر کسی میره مابقی گرایشها و میبینی اون گرایش ها بهتره.
به نظر من از همین حالا یک گرایش انتخاب کنید(البته به خودمم میگم) و تا آخرش وایستید و نزارید هیچکس نظرتون را عوض کنه که موفق میشید.
یه مثال دیگه: میگن رشته پزشکی خیلی درآمد داره و یا برقکشی ساختمان در امد کمی در حالی برقکاری هست که اندازه ۲،۳ تا پزشک در آمد داره شما میتونید مثل انها باشید مشروط بر اینکه بر روی نظرتون ثابت قدم باشید و علاقه هم خیلی مهمه.
در کل طرز فکر افراد با هم خیلی فرق میکنه.

انقدر شکست می خورم تا راه شکست دادن را بیاموزم.(پطر)
۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۶ بهمن ۱۳۹۱, ۰۴:۱۳ ب.ظ
گرایش شبکه بازار خوبی داره ، از لحاظ تئوری هم دامنه پیشرفتش گسترده تر است البته این نظر منه ، هر زمینه ای علاقه داشته باشه و پشتکار قطعا موفق میشی همه گرایش های دیگه در جایگاه خودشان عالی اند و هر روز هم شاهد پیشرفتشان تو دنیا هستیم......
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۵۲۶ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۶,۰۰۱ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۹۵ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۲۹۶ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۵۴۳ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۷۷ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۵۸۶ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  نظر در رابطه با استاد داور علیصا ۰ ۱,۵۱۰ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۴۰ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  تولدت مبارک به انگلیسی + بهترین معادل انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۱,۵۵۰ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close