زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۱۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)
۱۶ ۱

افکار سنجی عمومی: کدام موسسه؟

نظرسنجی: با در نظر گرفتن تمامی جوانب بالاخره در آزمون‌های آزمایشی کدام موسسه شرکت خواهید کرد؟
سازمان سنجش
پوران پژوهش
اکسین
پارسه
ماهان
نصیر
مدرسان شریف
هیچ‌کدام
سایر موسسات
[نمایش نتایج]

ارسال: #۴۶
۰۱ مرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۳۱ ق.ظ
RE: افکار سنجی عمومی: کدام موسسه؟
شاید این پروانه ها دانشجوهایی باشند که با تلاش زیاد از زیر سنگ هم که شده یه روش و یا یه ابزار مناسب و موثر برای موفقیت در کنکور را پیدا کنند.
به نظر من هر کسی یه شرایطی دارد:
بعضی شاید به شرکت در کلاسهای موسسات نیاز داشته باشند. برخی به آزمون برای کمک به برنامه ریزی خوندنشون نیاز داشته باشند. ممکنه کار بعضی ها با جزوه خوب راه بیفته. و بعضی ها هم به هیچ کدوم از اینا نیاز نداشته باشند.
با توجه به شرایط بالا هر کسی یه موسسه را انتخاب می کنه. مثلا یه موسسه استادهای خوبی داره . یه موسسه آزمونهای خوبی برگزار میکنه. و ...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۷
۰۴ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۲۷ ب.ظ
جالب اینجاست کسایی که الان بهترین هستند و در همین فروم هم میتونیم ببینیم کلاس کنکور نرفتن.
۰
۱
ارسال: #۴۸
۰۵ مرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۰۲ ب.ظ
این سازمان سنجش دیگه چیه؟
همون سنجش و دانش هست؟
۰
۱
ارسال: #۴۹
۰۶ مرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۵۵ ب.ظ
به نظر من ما پشت کنکوریا پروانه ایم;-) و مؤسسات هم این کلوخ ها هستند و به اندازه این کلوخ ها مؤسسات مختلف در اطراف ما هستند، بزرگی و کوچیکی کلوخ هام تبلیغات اونها رو نشون میده!
دوتا پروانه جلویی ام دوتا پشت کنکوری هستن که دارن باهم مشورت می کنن این طور که معلومه روشون به سمت اون سنگست که احتمالأ میشه پارسه،میخوان برن از اونجا پروازو شروع کنن که به هدفشون که رسیدن به گلهاست برسن:-) اون یکی پروانه ام که تنهایی داره فکر می کنه روشم به سمت مدرسانه ببخشید به سمت اون کلوخ بزرگس به این داره فکر میکنه که اگه بره رو اون، به نفعشه و زودتر از بقیه می رسه به گلا، هر۳تاشونم غافل از اینن که از همونجاهم که وایسادن میتونن به سمت گلها پرواز کنن و نیاز به واسطه ای چون کلوخ! ندارن!!!!!!!!!!!!

بی گمان زیباست آزادی ولی من چون قناری دوست دارم در قفس باشم که زیبا تر بخوانم
در همین ویرانه خواهم ماند و ازخاک سیاهش شعر هایم را به آبی های دنیا میرسانم
گر تو مجذوب کجا آباد دنیایی
من اما جذبه اى دارم که دنیا را به اینجا می کشانم
...
عقل یا احساس؟حق با چیست؟
پیش از رفتن ای خوب
ای کاش میشد این حقیقت را بدانی یا بدانم ..
۰
۰
ارسال: #۵۰
۰۷ مرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۰۱ ب.ظ
پارسه جامعه آماریش خوبه
۰
۰
ارسال: #۵۱
۱۰ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۱۴ ق.ظ
من فکر میکنم این پروانه ها یه هدف خوب رو پیش گرفتن.اینا میخوان دنباله رو نباشن بلکه رهبر باشن . شاید روی گل های زیادی نشستن که قبلا دست خورده دیگران بودن. اما اینا میخوان پیشرو باشن و منتظرن که یه گل سرش رو از خاک بیرون بیاره و اینا اولین پروانه هایی باشن که روی اون گلها میشینن.
به نظر من هر کسی با یه روشی که فقط خودش میدونه یادگیریش بیشتر میشه و هیچ موسسه ای نمیتونه بگه که من روشم بهترینه.
به نظر من هر شخص با شناخت شخصی از خودش و تلاش میتونه موفق باشه و نیازی به پیروی از روش دیگران ( حتی آدمای موفق) نداره.
۰
۱
ارسال: #۵۲
۱۰ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۷ ق.ظ، توسط LORD0098.)
سلام دوستان
من دو سه سال پیش پارسه شرکت کرده ام ولی ازمونهاش به کتابهاش اصلا نمی خورد برای مثال میگم مدار منطقی که کتاب نامور بود و خیلی خیلی کتاب چرتی بود و هر چه قدر هم می خوندی نمی تونستی حتی یه دونه سوال بزنی مجبور شدم برم کتاب پورانو بگیرم یا سیستم عامل عین سوالهای قبلی ارشد کپی کرده بوده اند و مثال های زیادی دارم .... که بماند
به نظر من اونهایی که نمی رسن خوب بخونن نرن دنبال ازمون به این دلیل که بعد اینکه نتونستن به برنامه زمانبندی برسن ناامیدمیشن فقط فقط ازمون های جامع رو شرکت کنن
البته من راستش با کلاسها موافقم ولی هزینه اش خیلی زیاده و روز به روز هم زیادتر میشه .

تو ثروتمند نیستی مگر آنکه چیزى داشته باشی که با پول نتوان خرید ...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zeinab
ارسال: #۵۳
۱۳ مرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۰۵ ب.ظ
من عضو پارسه بودم.۲ سال.فقط محض راهنمایی واسه بقیه بچه ها میگم.مزایای این نوع ازمون ها برنامه ریزی درسی یعنی زمانبندی درسی ،قرار گرفتن در شرایط رقابتی و زودتر سپری کردن ایام تا کنکوره.به نظرم آشنایی با سوالات در جایگاه بعدیه و قبلیا مهمتر بودن.یعنی خود درسا رو بخونی فرق زیادی با ازمون دادن نداره .
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zeinab , MS.rezvan , elhamak , Drk
ارسال: #۵۴
۱۶ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۰۲ ب.ظ
(۱۴ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۵ ب.ظ)babakk نوشته شده توسط:  به نظرم بجای اینکه اینهمه پول بدن بچه ها به این موسسات میتونین چنین کاری بکنین:
۱-تاپیکی به نام آزمون بسازین.
۲-مدیرای اینجا (اونایی که قبول شدن سال پیش) میتونن هر ۲ هفته از هر درس , تنها از یک فصل تعدادی تست رو تهیه کنن (هر مدیر تنها در یک یا دو درس که قویه) و به یه مدیر هماهنگ کننده بدن. (یک ساعت وقت میبره)
۳-مدیر هماهنگ کننده روز و ساعت آزمون رو مشخص کنه و سوالا رو سر ساعت در تاپیک آزمون قرار میده.
۴-شرکت کننده ها تو خونه حل میکنن و تنها جوابا رو به صورت گزینه ای در ارسالهای بعدی در همون تاپیک قرار میدن.
۵-پنج دقیقه بعد از اتمام آزمون تاپیک بسته بشه(تا ترافیک باعث نشه تعدادی نتونن جوابو بذارن).
۶-جوابها در یه تاپیک زیر مجموعه تاپیک قبلی گذاشته بشه و بچه ها روش بحث کنن.
۷-مسئله تقلب در اینجا اصلا مطرح نیست چون قرار نیست کسی جایزه بگیره یا از پولی که داده کم بشه.پس هر کسی تقلب کنه خودش ضرر میکنه.
یه مطلب دیگه اینکه مدیرای جدید هم بهتر بکارگیری میشن. نه صرفا برای مشاوره(که الان اکثرا تو بخش مشاوره فعالن).
هیچ هزینه ای هم نداره.

خیلی نظرتون عالی بود... خوشم اومد... منم موافقمBlush

چرااا.... چرا....
۰
۰
ارسال: #۵۵
۱۸ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۳۶ ب.ظ، توسط شاپری.)
با عرض سلام
من خودم بین پارسه و سنجش موندم!
چرا اینقدر اسم پارسه رو زبوناس !!! معجزه می کنه!!!؟؟؟؟

سنجش ۷ تا مرحله گذاشته۱۶۵۰۰۰هزار تومن
چون ارزونه کسی بها نمیده؟؟؟
طراحای سوالات (آزمون تسلط ویژه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد) چه کسایی هستن؟ نمیشه معتبرتر از بقیه موسسات نیست چون تحت نظر سنجشه؟؟ یا سوالاش نرمالتر نیست!
اینم سایت :http://sanjesh.org/ تو سمت چپ، پایین! نوشته آزمونهای آمادگی تسلط ۷ مرحله ! لطفا یه نگاه بندازین و نظر بدین؟

چرااا.... چرا....
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , zeinab
ارسال: #۵۶
۱۹ مرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۲۱ ب.ظ
منم کلاً قید پارسه رو زدم و مطمئناً تو یکی از موسسات سنجش یا مهستان شرکت می کنم ولی به احتمال زیاد مهستان میرم. چون حداقل سوالاش ابتکاریه (کپی کنکورای قبلی نیست هر چند که استاندارد نباشه).و طراحاش اساتید دانشگاهند به نظر من فقط پارسه و مهستان طراحاشون از اساتید دانشگاه هستن.
۱
۱
ارسال: #۵۷
۱۹ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۲۵ ب.ظ
من هم با تجربه ای که از پارسه دارم(فقط آزمون ها) به بچه ها عرض می کنم. انقدر ها هم اسم موسسه مهم نیست و بیشتر موسسات شبیه هم هستن و تفاوت چندانی ندارن، مهم اینه که شما به هدفتون برسید یعنی شرایط کنکور رو شبیه سازی و تجربه کنید، با سوالات جدید و تسلط در جوابگویی به سوالات جدید آشنا بشید، زمانبندی دروس در جوابگویی و....
یعنی رفتن به موسسه فقط ۲۰ درصد کاره و مابقی به خود شما بستگی داره. اگه تو هر موسسه برین و جز نفرات تک رقمی اونجا بشین واقعا میشه گفت احتمال یه رتبه خو کنکور بالاست.
بعضی موسسات هم پول محاسن خودشونو می خورن، مثلا پارسه و ماهان جامعه آماری بالایی دارن، سنجش میگه که طراحانش طراحان کنکور یا حداقل نزدیک به کنکور و ... پس ببینید معیارتون چیه و چقدر اون معیار تویه پیشرفت شما تاثیر داره اون موسسه رو انتخاب کنید

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
۲
۰
ارسال: #۵۸
۲۰ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۳۶ ق.ظ
[quote='esi' pid='117337' dateline='1344538505']
من هم با تجربه ای که از پارسه دارم(فقط آزمون ها) به بچه ها عرض می کنم. انقدر ها هم اسم موسسه مهم نیست و بیشتر موسسات شبیه هم هستن و تفاوت چندانی ندارن، مهم اینه که شما به هدفتون برسید یعنی شرایط کنکور رو شبیه سازی و تجربه کنید، با سوالات جدید و تسلط در جوابگویی به سوالات جدید آشنا بشید، زمانبندی دروس در جوابگویی و....

شما کجا میرین؟؟؟؟؟

چرااا.... چرا....
۰
۰
ارسال: #۵۹
۲۰ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۱۸ ق.ظ، توسط svk7.)
آزمون مرحله ی اول و کارنامه آزمون آزمایشی سازمان سنجش رو میتونید از
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
دانلود کنید .میتونه کمکتون کنه برا انتخاب بهتر و ببینید سوالاتش در چه سطحیه
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ttiiko
ارسال: #۶۰
۲۰ مرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۳۴ ب.ظ
من سال قبل کنکور های آزمایشی پوران شرکت کردم خوب بود حتی عین یکی از سوالای آن در کنکور اومده بود و به حرف اساتیدمون رسیدم که گفته بودن صحت کنکورهای پوران پژوهش بالاتر از پارسه است .
۱
۲

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۶۲ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۰۳ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۲۴ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۹۵ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۷۹۴ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
  موسسه برتر کنکور ارشد؟؟؟ Fatemeh... ۰ ۱,۹۵۲ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh...
  موسسه زبان maryam_ak ۷ ۶,۵۱۵ ۳۰ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: saad
Question موسسه سه گام برای مشاوره ارشد marvelous ۱ ۳,۳۰۲ ۰۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Big Grin کدام منابع برای هوش مصنوعی برای مهندسی پزشکی؟ sajadg ۳ ۴,۰۸۷ ۱۱ آبان ۱۳۹۸ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close