زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۵۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)
۱۶ ۱

افکار سنجی عمومی: کدام موسسه؟

نظرسنجی: با در نظر گرفتن تمامی جوانب بالاخره در آزمون‌های آزمایشی کدام موسسه شرکت خواهید کرد؟
سازمان سنجش
پوران پژوهش
اکسین
پارسه
ماهان
نصیر
مدرسان شریف
هیچ‌کدام
سایر موسسات
[نمایش نتایج]

ارسال: #۷۶
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۵۳ ب.ظ
آخه چرا باید موسسات نرخ تعیین کنند؟؟؟؟
ماییم که میتونیم یک موسسه رو رونق بدیم.

پارسه رو کلا ببخیال شیم اصلا مشتری مدار نیستند فقط یک جامعه آماری داره که منتقلش میکنیم به یک موسسه دیگه.

اگه تمام بچه های مانشت دو تا موسسه ارزون رو ثبت نام کنن و به دوستاشون معرفی کنن خیلی زود جامعه آماری میزنه بالا.

من خودم نظرم روی مهستان و سنجش هستش چون هم سوالاتش نزدیکتر به کنکوره هم اینکه از لحاظ قیمت و هزینه مقرون به صرفه تره با بقیه پولت هم میری کتاب خوب میخری ۱۰۰% قبولیم همه ایشالا.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: moha , MS.rezvan , pita
ارسال: #۷۷
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۰۸ ب.ظ
من میخوام مهستان ثبت نام کنم به نظرم از همه جاهای دیگه بهتره،همه ی همکلاسی هام هم میان مهستان
۲
۰
ارسال: #۷۸
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۱۲ ب.ظ
RE: افکار سنجی عمومی: کدام موسسه؟
(۲۴ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۲۵ ق.ظ)beheshteh نوشته شده توسط:  من بعد از چند سال وقفه می خوام امسال ارشد بدم .بین مهستان و مدرسان شریف برای ازمون و کتاب کدوم بهتره؟
مدرسان شریف برای ازمون و کتاب ۴۹۵ هزار تومنه

به هیچ وجه کتابای مدرسان رو نگیر.. پولتو دور نریز.. منابعتو از پوران و ....... دیگه انتخاب کن ( تو مانشت بگرد همش هست)

چرااا.... چرا....
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: beheshteh
ارسال: #۷۹
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۵۸ ب.ظ
با این وصعیت منم احتمالا میرم مهستان ...
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: moha
ارسال: #۸۰
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۱۲ ق.ظ، توسط moha.)
(۲۵ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۵۸ ب.ظ)armin_b00ter نوشته شده توسط:  با این وصعیت منم احتمالا میرم مهستان ...

ما تعدادمون کم نیست اینجا،اگه بخوایم میتونیم یه جامعه آماری خوب توی مهستان داشته باشیم
من خودم با دوستام که حرف زدم همه راضی شدن بیان مهستان

امیدوارم همه موفق باشید
۱
۰
ارسال: #۸۱
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۲۲ ق.ظ
(۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۰۹ ق.ظ)moha نوشته شده توسط:  ما تعدادمون کم نیست اینجا،اگه بخوایم میتونیم یه جامعه آماری خوب توی مهستان داشته باشیم

امیدوارم همه موفق باشید
اگه بشه یه جمع بندی کلی بشه و در نهایت یه آزمون انتخاب شه که همه توش شرکت کنن و از طریق یه تاپیک دیگه اطلاع رسانی شه خیلی خوبه. فعلا که به با توجه به چیزایی که اینجا خوندم مهستان از همه بهتره.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: moha
ارسال: #۸۲
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۳۱ ق.ظ
(۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۲۲ ق.ظ)armin_b00ter نوشته شده توسط:  
(26 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۰۹ ق.ظ)moha نوشته شده توسط:  ما تعدادمون کم نیست اینجا،اگه بخوایم میتونیم یه جامعه آماری خوب توی مهستان داشته باشیم

امیدوارم همه موفق باشید
اگه بشه یه جمع بندی کلی بشه و در نهایت یه آزمون انتخاب شه که همه توش شرکت کنن و از طریق یه تاپیک دیگه اطلاع رسانی شه خیلی خوبه. فعلا که به با توجه به چیزایی که اینجا خوندم مهستان از همه بهتره.

آره اگه یه نظر سنجی بزارن خوبه و همه با هم یه آزمون بریم عالیهWink
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: armin_b00ter , sir_ams , MS.rezvan
ارسال: #۸۳
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۵۰ ب.ظ
(۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۳۱ ق.ظ)moha نوشته شده توسط:  
(26 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۲۲ ق.ظ)armin_b00ter نوشته شده توسط:  
(26 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۰۹ ق.ظ)moha نوشته شده توسط:  ما تعدادمون کم نیست اینجا،اگه بخوایم میتونیم یه جامعه آماری خوب توی مهستان داشته باشیم

امیدوارم همه موفق باشید

من بین پارسه و مدرسان و مهستان موندم!!!!
شما با دوستاتون همه آی تی هستید؟؟ چند نفرید؟؟؟
بقیه کسایی که این پست رو میخونید، شمام موافقید که بریم مهستان؟؟؟(بچه های آی تی)
ممنونSmile

Blushخدا یـــــــــــا شکــــــــــــــــرتAngel

هر چی که خدا بخواد همون میشه

آرامش سهم قلبیست که در تصرف خداست؛
۰
۰
ارسال: #۸۴
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۰۷ ب.ظ، توسط sadradin.)
سلام

کتاب های مدرسان افتضاحه اصلن به سمتش نرید .

طبق شنیده ها استادای اونجا کتاب های مدرسان رو اصلن قبول ندارند . در کل کتابش خیلییییییییییییییییییییییییییییییی بی خود هستش و البته پر اشتباه .

"در ضمن دکتر حقیقت استاد سیستم عامل سره همین موضوع ها دیگه مدرسان درس نمیده ."==> راست بودنش رو دیگه از بچه هایی که پارسال ترم مهر و تابستون اونجا رفتن کلاس بپرسید .

برای کتاب ها هیچ موسسه ایی صد در صد خوب نیست .
اما در کل کتاب های پارسه بهتره .
باید هر درسی رو ازیک کتاب خوند . مثلن پارسه سیستم عامل و ساختمان داده هاش حرف نداره .
برای هوش مصنویی کتاب راهیان ارشد بهترینه .
مهندسی نرم افزار پارسه بهترینه و همچنین مقسمی .
شبکه پارسه بهترینه , شبکه پوران پژوهش برای دولتی افتضاح است
...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: beheshteh , شاپری , pita
ارسال: #۸۵
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۵:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۰۰ ب.ظ، توسط moha.)
(۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۵۰ ب.ظ)sir_ams نوشته شده توسط:  
(26 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۳۱ ق.ظ)moha نوشته شده توسط:  
(26 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۲۲ ق.ظ)armin_b00ter نوشته شده توسط:  

امیدوارم همه موفق باشید

من بین پارسه و مدرسان و مهستان موندم!!!!
شما با دوستاتون همه آی تی هستید؟؟ چند نفرید؟؟؟
بقیه کسایی که این پست رو میخونید، شمام موافقید که بریم مهستان؟؟؟(بچه های آی تی)
ممنونSmile

خوب من و دوستام حدودا ده نفر هستیم و همه آی تی،هیچ کدومم عضو مانشت نیستن
تا اونجایی که من میدونم
کتابهایی مدرسان همه افتضاحه
پارسه هم یکی دو تا کتاب خوب داره
مقسمی هم همین طور
و ۶و۷ تا از منابع پوران بهترینه
پس ما میریم مهستان
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams
ارسال: #۸۶
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۳۵ ب.ظ
دوستان یه لطفی کنید درباره مهستان بیشتر بگین ک بشه تصمیم نهایی رو گرفت
آزموناش اینترنتیه؟ ممنون میشم کامل توضیح بدید

دورها آوایی است ک مرا می خواند
۰
۰
ارسال: #۸۷
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۴۸ ب.ظ
با سلام خدمت همه اعضا
من تازه با این سایت آشنا شدم . دوره کاردانی به کارشناسی کلاسهای مقسمی (کاوشگران ) رفتم و نتیجه خوب بود و شمسی پور قبول شدم. فکر می کنم کلاسهای کنکور یه جورایی درس خوندن آدمو بهینه می کنه . برای کسایی که شاغلند و وقت کم دارن می تونه کمک خوبی باشه که با وقت کمتر مطالب بیشتر و بهتری بخونن.بعلاوه باعث می شه با نظم بیشتری درس بخونیم.گرچه معتقدم کلاس کنکور بار علمی نداره و فقط دانشجو رو کوک می کنه تا کنکور قبول بشه .در کل کلاسهای مقسمی به نظرم انتخاب خوبی باشه .
۲
۰
ارسال: #۸۸
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۴۶ ق.ظ، توسط taghdir.)
با سلام به همه دوستان خوب .
ترو خدا راهنماییم کنید چند تا سوال دارم.!!!
من پیام نوری هستمو رشتم نرم افزاره یه ۵واحدم مونده تافارغ التحصیل بشم .برای اولین بار هم هست که می خوام کنکورارشد بدم همه ی این تاپیکها رو هم خوندم اما چیزی که می خواستم دستگیرم نشد.به موسسه های مدرسان ،پارسه ،سنجش ودانش هم رفتم .همه حوالی ۴۰۰تا ۵۰۰قیمت کتاباش وآزموناش هستش .حالا موندم چه کنم؟ !هردو (کتاب وآزمون )بخرم یا نه فقط آزموناشو بدم؟؟! ،اینکه کدوم موسسه بهتره هم که هیچ اطلاعی ندارم تا اینکه اینجارو خوندم اما بازم سرگردونم!!!
ازطرفی استادام هم کتابهایی معرفی کردن.من با خودم گفتم فقط آزمونای یکدوم رو بدم و همین کتابهایی که معرفی کردن رو بخونم اما تستاشو نمیدونم چه کنم ؟چه کتابهایی برای تست بخرم؟
ولی باز با خودم گفتم کتابهای یکدوم وآزموناشو بدم اگه قبول نشدم برای سال بعد هم خوبه دیگه کتابهای موسسه رو دارم اما پولش دست آدمو میبنده و نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم؟؟!!!
ممنونم وشرمنده بابت پر چونگی؟
۰
۰
ارسال: #۸۹
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۱۶ ق.ظ
سلام
در مورد پروانه ها میتونم بگم پروانه ها زیبان ولی ذات پروانه را ندارن چون به جای گل روی خاک نشستند و شک آدم را بر می‎انگیزن که شاید چیز دیگری در شکل پروانه باشن یا به عبارت دیگر چیزی به ظاهر پروانه.
اگر بخواهیم عکس را با بحث موسسات یکی کنیم یعنی موسساتی که در ظاهر برنامه‌های کاملی برای موفقیت متقاضیان دارند اما اگر عملکردشان را به طور دقیق بررسی کنیم متوجه تناقضات فراوانی می‌شویم.
خود من به عنوان شخصی که از این موسسات (سنجش تکمیلی) با ادعاهای زیاد استفاده کرده می‌توانم بگویم چیزی جز هدر دادن پول ، وقت و مهم‌تر ار همه آمادگی روحی برای کنکور نبود
فراموش نمیکنم که مرداد ماه برای ثبت نام رفتم و قرار بود ماه بعد جزوات به دست من برسد که این وعده تا آبان ماه به طول انجامید.
بعد از دریافت جزوات متوجه شدم که پولم را دور ریخته ام ، جزوه‌هایی با غلط تایپی زیاد و بد، در بعضی از موارد نارسا ... در کل بسیار بد بود که مجبور شدم با وقت کمی که داشتم کتاب‌های پوران پژوهش را بخرم . سر جلسه کنکور سوالات برایم آشنا می‌آمد اما توان پاسخگویی نداشتم.....Sad
در کل به نظرم دادن آزمون آزمایشی خوب است اما گرفتن جزوات پول دور ریختن است.
۰
۰
ارسال: #۹۰
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۱۶ ب.ظ
(۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۴۳ ق.ظ)taghdir نوشته شده توسط:  با سلام به همه دوستان خوب .
ترو خدا راهنماییم کنید چند تا سوال دارم.!!!
من پیام نوری هستمو رشتم نرم افزاره یه ۵واحدم مونده تافارغ التحصیل بشم .برای اولین بار هم هست که می خوام کنکورارشد بدم همه ی این تاپیکها رو هم خوندم اما چیزی که می خواستم دستگیرم نشد.به موسسه های مدرسان ،پارسه ،سنجش ودانش هم رفتم .همه حوالی ۴۰۰تا ۵۰۰قیمت کتاباش وآزموناش هستش .حالا موندم چه کنم؟ !هردو (کتاب وآزمون )بخرم یا نه فقط آزموناشو بدم؟؟! ،اینکه کدوم موسسه بهتره هم که هیچ اطلاعی ندارم تا اینکه اینجارو خوندم اما بازم سرگردونم!!!
ازطرفی استادام هم کتابهایی معرفی کردن.من با خودم گفتم فقط آزمونای یکدوم رو بدم و همین کتابهایی که معرفی کردن رو بخونم اما تستاشو نمیدونم چه کنم ؟چه کتابهایی برای تست بخرم؟
ولی باز با خودم گفتم کتابهای یکدوم وآزموناشو بدم اگه قبول نشدم برای سال بعد هم خوبه دیگه کتابهای موسسه رو دارم اما پولش دست آدمو میبنده و نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم؟؟!!!
ممنونم وشرمنده بابت پر چونگی؟
منابعو توی فروم بگردی پیدا میکنی‌ با کتاب تستاشون،اما پیشنهادم اینکه فقط آزمون ثبت‌نام کنی‌ کتابارو جدا بگیری چون هر موسسه‌ای ۱سری از کتاباش خوب، موفق باشی‌ Smile
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۳۴۳ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۳۹۱ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۶۳ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۴۲ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۰۱۳ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۸۰۳ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
  موسسه برتر کنکور ارشد؟؟؟ Fatemeh... ۰ ۱,۹۶۷ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh...
  موسسه زبان maryam_ak ۷ ۶,۵۳۷ ۳۰ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: saad
Question موسسه سه گام برای مشاوره ارشد marvelous ۱ ۳,۳۱۵ ۰۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Big Grin کدام منابع برای هوش مصنوعی برای مهندسی پزشکی؟ sajadg ۳ ۴,۱۰۷ ۱۱ آبان ۱۳۹۸ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close