زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۳۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

لطفا مقایسه کنید و عبرت بگیرید(اصلاح شد)

ارسال: #۱۶
۰۷ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۵۲ ق.ظ
RE: لطفا مقایسه کنید و عبرت بگیرید(اصلاح شد)
(۰۶ مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۵۹ ب.ظ)cormen نوشته شده توسط:  دانشگاه آزاد و پیام نور در ۱ ودانشگاههای دولتی در ۱/۱ ضرب میشه

بله دوست عزیز امثال من و شما که در پیام نور تحصیل کردیم باید تمام طول ترم کتاب های حجیم و سنگین رو بخونیم ، آخر ترم هم اکثرا سوالات مشکل و سختی رو برامون طراحی کنن و نمراتمون پایین باشه و معدل ۱۵ برای ما خیلی خوب باشه و در آخر هم ضریبمون ۱ باشه !!!

خفته بودیم و شعاع آفتاب / بر سراپامان به نرمی می خزید
روی کاشی های ایوان ، دست نور / سایه هامان را شتابان می کشید

"فروغ فرخزاد"
۳
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Dark Knight , farhud , m_sardaari
ارسال: #۱۷
۰۷ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۰۴ ق.ظ، توسط m450ud.)
واقعا در حق دانشجوهای پیام نور ظلم میشه
کتابهای حجیم و بدون استاد و سوالات مشکل و هزار بدبختی دیگه که قابل مقایسه نیست
هر امتحان یک کنکور ارشد
جایی که ما درس خوندیم معدل بیشتر دانشجوهای کامپیوتر زیر ۱۳ هستش
خدا به دادمون برسه. امیدی هست؟
۴
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus , Dark Knight , m_sardaari
ارسال: #۱۸
۰۷ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۶ ب.ظ، توسط saho.)
(۰۷ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۵۲ ق.ظ)Pegasus نوشته شده توسط:  
(06 مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۵۹ ب.ظ)cormen نوشته شده توسط:  دانشگاه آزاد و پیام نور در ۱ ودانشگاههای دولتی در ۱/۱ ضرب میشه

بله دوست عزیز امثال من و شما که در پیام نور تحصیل کردیم باید تمام طول ترم کتاب های حجیم و سنگین رو بخونیم ، آخر ترم هم اکثرا سوالات مشکل و سختی رو برامون طراحی کنن و نمراتمون پایین باشه و معدل ۱۵ برای ما خیلی خوب باشه و در آخر هم ضریبمون ۱ باشه !!!

ببخشید اولا من دانشگاه دولتی میخونم اما ضریبش یک هستش.
تا ۴سال پیش هم ضریبش زیر یک بود.
دوما مثلا دانشگاه شریف فک کنم ضریب ۱/۰۸باشه .یا
دانشگاه فردوسی و گیلان تاجاییکه میدونم ۱/۰۴هستش
فکرنکنم ۱/۱ باشه اصلا
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus , zarei1991 , Jooybari
ارسال: #۱۹
۰۷ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۳۲ ب.ظ
وای خدا رحم کنه من که شنیده بودم زیاد تاثیر نداره!!!

شهر شلوغ شد قورباغه هفت تیر کش شد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus
ارسال: #۲۰
۰۷ مرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۱۹ ب.ظ
(۰۷ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۰۲ ق.ظ)m450ud نوشته شده توسط:  واقعا در حق دانشجوهای پیام نور ظلم میشه
کتابهای حجیم و بدون استاد و سوالات مشکل و هزار بدبختی دیگه که قابل مقایسه نیست
هر امتحان یک کنکور ارشد
جایی که ما درس خوندیم معدل بیشتر دانشجوهای کامپیوتر زیر ۱۳ هستش
خدا به دادمون برسه. امیدی هست؟

دقیقا همینطوره
در ضمن نمیدونم کی برای پست شما منفی داده
هرکی بوده آرزو میکنم براش فقط یک ترم در این دانشگاه درس بخونه.

خفته بودیم و شعاع آفتاب / بر سراپامان به نرمی می خزید
روی کاشی های ایوان ، دست نور / سایه هامان را شتابان می کشید

"فروغ فرخزاد"
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: farhud , m_sardaari
ارسال: #۲۱
۰۷ مرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ مرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۰۵ ب.ظ، توسط cormen.)
شعر دانشگاه پیام نور:
نمره هایم را که بینم بس عجیب
گشته ام حیران به این کار قریب
آن کتابی که ندارم ده شدم
آن که ده بارش بخواندم رد شدم
گویدم مسئول کاری این چنین
ما نداریم و برو در خود ببین
ترم بعدی چون بخواندم من درست
نمره هایم گشت بدتر از نخست
در تمام این جهان همچون تو زور
من ندیدم مکتبی پیام نور
من که در مانده پشیمانم چرا
رو به سوی تو نهادم ابتدا
-----------------------------
این به واقع زبان حال ما پیام نوری هاست

ممتاز و نمونه شدن برای یکسال است،

و ماندگار شدن برای یک عمر؛
۹
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: kadoos , Pegasus , mirabi77 , farhud
ارسال: #۲۲
۰۷ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۵ ق.ظ، توسط zarei1991.)
برادر من اون موقع که من برای کنکور سراسری خودمو میکشتم تا دولتی قبول بشم...الان هر کسی از جاش بلند شده پیام نور قبول میشه...یکم فکر کنید اون زمانی که کنکور سراسری می دادید...یعنی هیچ فرقی بین اون که دولتی خونده با اون که پیام نور خونده نباشه!!!تا جایی هم که من خبر دارمو دارم دوستامو تو پیام نور میبینم نمره میانترم همه پیام نوری ها دست استاد هستش و ۶ رو همه استادا میدن...بعدشم استادای ما هم جزوه میگن هم کتاب...البته جزوه ای که از کتاب قطورتره...اکثر استادای ما از صنعتی اصفهان هستش که بیشترین آمار خودکشی دانشجوها در مورد تدریس و نحوه امتحان گرفتن استادارو داره...و در آخر اینکه امتحان پیام نوری ها تستی تشریحی هستش و برای ما فقط تشریحی...
۳
۲
ارسال: #۲۳
۰۷ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۹ ب.ظ، توسط cormen.)
آفرین بر شما
استحقاق دولتی داشتین بهش رسیدین. چرا؟ چون کنکور بهتر دادین
خب حرف منم همینه کنکور بهتر بده جای بهتری قبول شو
من که نمیگم شما به نا حق دولتی قبول شدین اتفاقا به حق بوده
از طرفی باید بگم سخت گیری در دانشگاههای دولتی به نفع دانشجو تموم میشه ولی تو پیام نور خودت هم نمیدونی چی کار داری میکنی فقط باید با درسها کلنجار بری آخرشم هیچی چون نه کلاس درست و حسابی داری که تمرینی توش حل بشه نه استاد وقت میکنه حتی نصف کتاب رو درس بده کتابا هم مثلا خود آموز هستن آخرش هم میری یه امتحان میدی با ۷۰ تا غلط بعد از کلی تلاش باید دعا کنی درس رو نیفتی . یادمه درس معماری رو خیلی مسلط بودم و نمره زیر ۱۸ انتظار نداشتم باور نمیکنید از یه جاهایی سوال داده بودند که الان که برا ارشد خوندم متوجه شدم چه طراحان بی سوادی رو میارن سوال طرح کنند امتحان رو ۱۱ شدم اونوقت رفیقم که یه دور نصفه و نیمه خونده بود شد ۱۲ بچه های پیام نور میدونن چی میگم مطمئنم براشون پیش اومده یه همچین حالتی . ما از اینهاش ناراحتیم وگرنه سخت گیری سازنده هست ولی این ساختار پیام نور مخرب هم هست . خدا کنه یه فکری براش بکنن..... چه استعداد هایی که تو پیام نور هدر رفتند ..... ولش کن داغمون تازه شد ..

ممتاز و نمونه شدن برای یکسال است،

و ماندگار شدن برای یک عمر؛
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: arixooo , najme60 , Dark Knight , farhud , m_sardaari , Hamed92
ارسال: #۲۴
۰۷ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۲۵ ب.ظ
سختی قبل از کنکور یه حرفه...سختی بعدش یه حرف دیگه....البته اینو بگم که اکثرا ضریب ۱ دارن..بجز یه چنتا دانشگاه خیلی مطرح....از این حرفها بگذریم...نصیحت دوستمون این بود که معدل رو شوخی نگیرید...تا میتونید واسش زحمت بکشید که بعدا افسوس نخورید...حالا یکی بیاد بگه دانشگاه ما سخت گیره...اون یکی میاد میگه ماله ما همه استاداش با دانشجو ها دشمنی خونی دارن....اینها همه بهونست...با یکم زحمت بیشتر از هر استادی یا در هر دانشگاهی میشه نمره گرفت...

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۱
۰
ارسال: #۲۵
۰۸ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۰۷ ق.ظ
(۰۶ مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۵۹ ب.ظ)cormen نوشته شده توسط:  دانشگاه آزاد و پیام نور در ۱ ودانشگاههای دولتی در ۱/۱ ضرب میشه

سلام. ضریب دانشگاه اصفهان ۱/۰۳۵ هست.
۱
۲
ارسال: #۲۶
۰۸ مرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۴۲ ق.ظ، توسط fatima1537.)
باز تو هر دانشگاهی استاد تا استاد فرق داره مثلا ما یه استاد داریم که با بالاتر از ۱۲ پاس نمی کنه ولی باز یه استاد دیگه هست سوالاشو بخونی کمتر از ۱۸ بشی مشکل از خودته :دی استادم خیلی مهمه علاوه بر استاد
fatima1537، در تاریخ ۰۹ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۴۲ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

لطفا اسم اساتید را ننویسید .

۳
۰
ارسال: #۲۷
۰۸ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۳۹ ق.ظ
ولی یه چیز رو باید قبول کنی که پیام نور قبلا سخت بود الان خیلی راحت شده...من منکر این نیستم که کسانی مثل شما هستن که واقعا زحمت کشیدن...همیشه نباید نیمه خالی لیوان رو دید...من همه اینارو قبول دارم و حرفم اینه باید یه تفاوتی بین اون که شریف کارشناسی گرفته با منی که تو دولتی شهرضا میخونم یا کسی که پیام نور میخونه باشه...من حرفم اینه...
۳
۱
ارسال: #۲۸
۰۸ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۰۰ ب.ظ، توسط farhud.)
(۰۷ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۰۹ ب.ظ)zarei1991 نوشته شده توسط:  الان هر کسی از جاش بلند شده پیام نور قبول میشه...یکم فکر کنید اون زمانی که کنکور سراسری می دادید...یعنی هیچ فرقی بین اون که دولتی خونده با اون که پیام نور خونده نباشه!!!تا جایی هم که من خبر دارمو دارم دوستامو تو پیام نور میبینم نمره میانترم همه پیام نوری ها دست استاد هستش و ۶ رو همه استادا میدن
بحث راجع به پیام نور نیست ولی چن تا نکته رو خیلی می بینم توی تاپیکها نادیده گرفته میشه.
درسته که ظرفیت قبولی توی پیام نور خیلی خیلی زیاده ولی:
۱-به شخصه افراد بااستعداد زیادی رو میشناسم که فقط به خاطر غیرحضوری بودن کلاسها به پیام نور میرن. چون فرصتشون محدود هستش. بنابراین این جمله شما که هر کسی از جاش بلند شده پیام نور قبول میشه کمی به دور از ادب و اجحاف به اونهایی هست که به هر دلیلی توی پیام نور درس میخونند و از نظر استعداد لیاقت حضور توی دانشگاههای سطح بالاتری رو داشتن. نمونه ش دوستانی که با وجود همه سختیهای نمره و معدل و .. توی ارشد رتبه های خوبی به دست آوردن و خوشبختانه کم هم نیستند.

۲-سطح همه دانشگاههای پیام نور یکسان نیست. این طور نیست که پیام نور شهرهای کوچیک با پیام نور شهرای بزرگ الزاما یکی باشه از نظر علمی و سطح استادها و غیره. بنابراین این درست نیست که میانترم دست استاده و به همه شش رو میده و ...

۳-سطح سوالات دانشگاه پیام نور توی بعضی از درسها مثل هر داشنگاه دیگه ممکنه پایین باشه. قبول دارم اینو. ولی بعضی از امتحانات چون تستی هستند بعضا سوالاتی توی سطح نزدیک به ارشد داده میشه.

۴-پیام نور از نظر نمره گرفتن (به هر حال برای همه مهمه نمره گرفتن دیگه) یه مزیتهایی داره و یه کمبودهایی. توی پیام نور امتحان به صورت سراسری هست. جزوه (که توی خیلی از دانشگاههای دیگه فقط جزوه گفته میشه, حداقل توی مصاحبه های مانشت قابل مشاهده ست) وجود نداره. یه منبعی معرفی میشه که غالبا هم منابع سنگینی هستند و شما باید از اون امتحان بدید. توی پیام نور این طور نیست که امتحان میان ترم از نصف کتاب و امتحان پایان ترم از نصف دیگه کتاب باشه.
از این زاویه نمره گرفتن توی پیام نور بسیار مشکلتر از خیلی دیگه از دانشگاههاست.(البته مطمئنا غیر از دانشگاههای سطح اول)
۱
۴
ارسال: #۲۹
۰۸ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اسفند ۱۳۹۱ ۰۴:۰۰ ب.ظ، توسط fatima1537.)
(۰۸ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۸ ب.ظ)farhud نوشته شده توسط:  4-پیام نور از نظر نمره گرفتن (به هر حال برای همه مهمه نمره گرفتن دیگه) یه مزیتهایی داره و یه کمبودهایی. توی پیام نور امتحان به صورت سراسری هست. جزوه (که توی خیلی از دانشگاههای دیگه فقط جزوه گفته میشه, حداقل توی مصاحبه های مانشت قابل مشاهده ست) وجود نداره. یه منبعی معرفی میشه که غالبا هم منابع سنگینی هستند و شما باید از اون امتحان بدید. توی پیام نور این طور نیست که امتحان میان ترم از نصف کتاب و بقیه امتحان از نصف دیگه کتاب باشه.
از این زاویه نمره گرفتن توی پیام نور بسیار مشکلتر از خیلی دیگه از دانشگاههاست.(البته مطمئنا غیر از دانشگاههای سطح اول)
یه سوال:به نظرتون درون مصاحبه های مانشت اکثرا دولتی خوندن یا پیام نور؟من بی احترامی به همه پیام نوری ها نکردم...به بعضیاشون...باور کنید شما بیاید من نفراتی رو به شما نشون میدم که اصلا درس نمیدونن چیه ولی ترم ۴ هستن و همه درسارم پاس می کنن.وقتیم میپرسی ازش میگه ۶ نمره که میانترمو همیشه دارم یعنی یه ۴ نمره هم نمیتونم از خودم بزنم؟من تو پست قبلی هم اشاره کردم درون دانشگاه پیام نور کسانی هستن که واقعا زحمت می کشن و نتیجشم می بینن...
۲
۱
ارسال: #۳۰
۰۸ مرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۴۶ ب.ظ
بیشتر از این که مهم باشه کجا هستی مهم اینه که خودت واسه موفقیتت چیکار میکنی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus , Pakzad

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۲۲۸ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۸۴۵ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۸۸۱ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928
Question یک اشکال ریز، کمک لطفا! marvelous ۶ ۵,۳۶۰ ۳۰ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  نحوه مطالعه دروس...راهنمایی لطفا... mona64 ۳ ۳,۹۰۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Sad وسواس فکری شدیدی دارم لطفا کمکم کنید help me plz ۲۸ ۲۳,۹۲۵ ۰۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه سلیمانی
  تست کمک کنین لطفا Sanazzz ۹ ۷,۷۶۸ ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۲:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نگاشت شرکت پذیر مجموعه ای لطفا کمک Sanazzz ۳ ۳,۷۷۸ ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ ۰۳:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz
  حذف از b tree کمک لطفا Sanazzz ۰ ۱,۶۷۱ ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ ۰۹:۳۴ ب.ظ
  کمک کنین لطفا Sanazzz ۲ ۲,۶۰۴ ۰۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۵۹ ب.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close