زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۴۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور

ارسال: #۶۱
۰۷ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۱۶ ق.ظ
اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ در تاریخ ۱۲ شهریور
هرسال وضعیت همینه.سازمان سنجش بدقولی میکنه و توی مانشت همه نگرانند Smile

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۶۲
۰۷ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۲۰ ق.ظ
RE: اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ در تاریخ ۱۲ شهریور
(۰۷ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۱۶ ق.ظ)mthsh نوشته شده توسط:  هرسال وضعیت همینه.سازمان سنجش بدقولی میکنه و توی مانشت همه نگرانند Smile
کاش میشد ما اینجا بدقولی کنیم سازمان سنجش نگران بشه.Big Grin

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , y_amin , Sunshine Off , homa , Manix , fatemeh85 , fe_atash , Masoud05 , eris229
ارسال: #۶۳
۰۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۵۵ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
جلال طباطبایی در گفتگو با خبرنگار مهر، اضافه کرد: پس از اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد در ۱۲ شهریورماه، ثبت نام از پذیرفته شدگان ۱۸ شهریورماه در دانشگاهها آغاز خواهد شد که ممکن است این زمان در برخی دانشگاهها تغییر کند.

خبرگاری مهر
۸/۶/۹۱

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: homa , leilast , مازیار صفایی
ارسال: #۶۴
۰۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۳۳ ب.ظ
امیدوارم نگن بخاطر اجلاس سران چند روز عقب افتاد
...
۰
۰
ارسال: #۶۵
۰۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۴۴ ب.ظ
ای وای...نتیجه ارشد ما با برف سال آینده میاد....ای وای کشتین ما رو که....بالاخره این جمدون رو ببندیم یا نه

زندگی زیباست....بوی کاهگل باران خورده را دوست دارم!زندگی کاهگلی باران خورده است
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fe_atash
ارسال: #۶۶
۰۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۲۷ ب.ظ
من دعا میکنم همون ۱۲ ام بیاد دیگه نیان لحظات آخر ما رو تا لبه پرتگاه بفرستن یک روز یه روز عقب بندازن .....
دیگه اینجا همه میگن آخی پس نتایج شما کی میاد؟؟ پارسال امتحانتون نبود؟؟ من چی بگم به اینا ؟

کدام پل در کجای جهان شکسته است که هیچکس به خانه اش نمیرسد...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirrrrrr , younes
ارسال: #۶۷
۰۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۴۷ ب.ظ
(۰۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۲۷ ب.ظ)somayeh kashefi نوشته شده توسط:  من دعا میکنم همون ۱۲ ام بیاد دیگه نیان لحظات آخر ما رو تا لبه پرتگاه بفرستن یک روز یه روز عقب بندازن .....
دیگه اینجا همه میگن آخی پس نتایج شما کی میاد؟؟ پارسال امتحانتون نبود؟؟ من چی بگم به اینا ؟
واقعا ها!! من که آسی شدم از دست جواب پس دادن های پی در پی!
هر کی منو میبینه چپ و راست میپرسن چی شد؟! Confused دیگه کم کم همه حتی خونواده هم دارن بهم شک میکنن!!Big Grin داداشم به تشوخی میگفت اگه قبول نشدی عیبی نداره بگیا!!Wink
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: agentv , somayeh kashefi
ارسال: #۶۸
۰۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۵۰ ب.ظ
۶ مااااااه انتظار...انقدر گفتیم واسمون عادی شده هااا....خیلیه هااااااااااا

:-S
۰
۰
ارسال: #۶۹
۰۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۵۹ ب.ظ
والا استرس من که هر لحظه بیشتر و بیشتر میشه.
وای خدا اگه تربیت معلم قبول بشم که دیوانه میشمHuhSadSad
۰
۰
ارسال: #۷۰
۰۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۵۶ ق.ظ
انتظار کلمه‌ای عربی به معنای «چشم به راه بودن» است. انتظار مانند گرسنگی، تشنگی، خشم و بغض امری وجدانی است که هرگز با توصیفات ذهنی، حقیقت آن درک نمی‌شود.
و این شکلی است...

[تصویر:  122140_1_1379089501.jpeg]

فایل‌(های) پیوست شده

۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: berkeley , younes
ارسال: #۷۱
۰۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۱۲ ق.ظ
عموم گفت مطمئنی ۱۰ شدیSad

برای مردی که اراده دارد، هیچ چیز غیر ممکن نیست.((میرابو))
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: berkeley , alirrrrrr , somayeh kashefi , eris229
ارسال: #۷۲
۰۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۰۲ ب.ظ، توسط esi.)
با توجه به فرمولی که سازمان سنجش تویه رتبه استفاده کرده ، اگه همین فرمول یا شبیه اون رو واسه انتخاب رشته اعمال کنه من هر احتمالی میدم. بازه این احتمال به ترتیب شریف،تهران ....... پیام نور، مجازی، ممنوع الکنکور برای سال بعد، ممنوع الکنکور برای ۲ سال بعد ، ...... ممنوع التصویر، ..... ممنوع الخروج ، ...... تبعید و .... روهم میدم.Big Grin
باور کنید با این وضع رسیدگی و نحوه محاسبات سنجش هیچ چیزی بعید نیست.Smile

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirrrrrr , younes
ارسال: #۷۳
۰۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۰۹ ب.ظ، توسط mcp.)
esi جان تا به حال حساب کردی چند بار شریف ، نوشتی تو پست هات ؟
من شمردم شد ۸۲ تا پست که حداقل یکبار تو هرکدومش گفتی شریف ، شریف واسه لیسانس شریفه ، عزیزم بیخیال.

آخرین ضربه رو محکمتر بزن
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: agentv
ارسال: #۷۴
۰۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۴۴ ب.ظ، توسط alirrrrrr.)
(۰۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۴۷ ب.ظ) pid=' نوشته شده توسط: عاصی
عاصی شدن . [ ش ُدَ ] (مص مرکب ) عصیان کردن . طغیان ورزیدن . تمرد کردن . متمرد شدن . گناه کردن . نافرمانی کردن . (ناظم الاطباء) : چون سلیمان برفت از دنیا وی را پسری بود... خلق به وی عاصی شدند. (قصص الانبیاء ص ۱۷۸).

مرسی آره کلا استعدادم تو ادبیات و اینا سفره!!!Tongue صفرهBig Grin
۰
۰
ارسال: #۷۵
۰۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۳۷ ب.ظ، توسط ahoo_vahshi93.)
از همون چیزی که می ترسیدیم به سرمون اومد Sad((((
به پاسخ بعدی من توجه کنید Sad((

اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد ۱۳ شهریور/
پذیرش ۸۵ هزار نفر در این آزمون فهرست اسامی بیش از ۸۵ هزار نفر به عنوان پذیرفته شدگان نهایی آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۱ از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور در روز دوشنبه ۱۳ شهریور ماه ۹۱ اعلام می‌شود.

حسین توکلی اظهار داشت: در آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۱ تعداد ۹۳۰ هزار و ۲۱۵ داوطلب ثبت نام کرده‌اند که از این تعداد ۴۷۲ هزار و ۸۹۴ نفر زن و ۴۵۷ هزار و ۳۲۱ نفر مرد هستند.

وی ادامه داد: از تعداد ۹۳۰ هزار و ۲۱۵ داوطلب واقعی تعداد ۷۸۵ هزار و ۱۳ نفر در جلسه آزمون حاضر و ۱۴۵ هزار و ۲۰۲ نفر غایب بودند به عبارت دیگر ۸۴،۳۹ درصد داوطلبان حاضر و ۱۵،۶۱ درصد داوطلبان غایب بودند.

توکلی افزود: از تعداد ۷۸۵ هزار و ۱۳ داوطلب حاضر در جلسه آزمون، ۷۱۸ هزار و ۹۵۶ نفر در آزمون یک کد رشته امتحانی و ۶۶ هزار و ۵۷ داوطلب در ۲ کد رشته امتحانی حاضر شدند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور بیان کرد: از حاضران در جلسه آزمون، ۳۰۵ هزار و ۴۷۲ نفر مجاز به انتخاب رشته شدند که از این تعداد ۱۵۵ هزار و ۱۰۵ نفر زن و ۱۵۰ هزار و ۳۶۷ نفر مرد هستند.

وی تأکید کرد: از تعداد ۳۰۵ هزار و ۴۷۲ داوطلب مجاز به انتخاب رشته تعداد ۱۵ هزار و ۸۳ داوطلب در ۲ کد رشته امتحانی مجاز شده‌اند و ۲۴۴ هزار و ۹۶۱ داوطلب انتخاب رشته کرده‌اند.

توکلی گفت: پس از انجام مراحل نهایی و انجام گزینش نهایی برابر ضوابط از بین ۲۴۴ هزار و ۹۶۱ داوطلب انتخاب رشته کننده فهرست اسامی بیش از ۸۵ هزار نفر به عنوان پذیرفته شدگان نهایی آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۱ از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور در روز دوشنبه ۱۳ شهریور ماه ۹۱ اعلام می‌شود.

(منابع خبر غیر رسمی حذف میشوند)
Fardad-A، در تاریخ ۰۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۳۸ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

لینک خبر اینه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirrrrrr

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۸۳ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۱,۷۳۹ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۷۰۱ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۲۰۹ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۴,۰۲۷ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۴۲۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۹۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۵۰۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۴۸۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۴۳ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close