زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۳۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص پذیرش بدون آزمون دانشجویان ممتاز کارشناسی در ارشد(۵/۹۱)

ارسال: #۱۶
۳۰ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۰۷ ق.ظ
کمک در پذیرش بدون آزمون مقطع کارشناسی ارشد
سلام دوستان

من یه سوال حیاتی درباره این پذیرش بدون آزمون داشتنم:
آیا میشه رشته رو عوض کرد؟ یعنی مثلا من کارشناسی علوم کامپیوتر دارم. میتونم از این شیوه پذیرش استفاده کنم اما رشته آی تی رو انتخاب کنم یا باید همون علوم کامپیوتر رو ادامه بدم؟
اگه میشه باید چکار کنم؟
یه سوال دیگه:
اگه انتخابی رو انحام بدم و قبول شم می تونم نرم و مثلا سال دیگه ارشد کنکور بدم؟ محرومیت نداره؟

من باید پس فردا برم سربازی! اگه میدونین لطف کنین کمک کنید تا از این بلا تکلیفی دربیام!
ممنون از همگی
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۳۰ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۳۰ ب.ظ
RE: کمک در پذیرش بدون آزمون مقطع کارشناسی ارشد
(۳۰ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ)TheHero نوشته شده توسط:  سلام دوستان

من یه سوال حیاتی درباره این پذیرش بدون آزمون داشتنم:
آیا میشه رشته رو عوض کرد؟ یعنی مثلا من کارشناسی علوم کامپیوتر دارم. میتونم از این شیوه پذیرش استفاده کنم اما رشته آی تی رو انتخاب کنم یا باید همون علوم کامپیوتر رو ادامه بدم؟
اگه میشه باید چکار کنم؟
یه سوال دیگه:
اگه انتخابی رو انحام بدم و قبول شم می تونم نرم و مثلا سال دیگه ارشد کنکور بدم؟ محرومیت نداره؟

من باید پس فردا برم سربازی! اگه میدونین لطف کنین کمک کنید تا از این بلا تکلیفی دربیام!
ممنون از همگی

سلام
پارسال دوست من رشتش علوم کامپیوتر بود معدلش ۱۸ به بالا بود آی تی انتخاب کرد قبولم شد الانم داره میره.در مورد سوال دوم هم بله میشه .صرفا شمارو معرفی میکنن .خواستید میرید نخواستید نمیرید.
۰
۰
ارسال: #۱۸
۳۰ مرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۱۳ ب.ظ
اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص پذیرش بدون آزمون دانشجویان ممتاز کارشناسی در ارشد(۵/۹۱)
سلام به دوستان عزیز .
من ورودی ۸۹ کارشناسی ناپیوسته غیرانتفاعی ام. چهار ترمه با یه درس معرفی با استاد درسم رو تموم کردم .معدلم هم تو ترم چهارم ۱۷ شد یعنی تو سه ترم اول ۱۶ خورده ای بود این ترم آخری ۱۷ شد . حالا اینکی سازمان سنجش گفته که بعد از گذشت سه نیم سال تحصیلی معدل ۱۷ شه ما را شامل میشه یا نه .معدل کاردانیم هم ۱۵ خورده ای بوده .
۰
۰
ارسال: #۱۹
۰۱ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۱۴ ب.ظ
دوستان اینکه گفته تاپایان ترم ۶ باید معدل ذکر بشه (توی فرم اصلی ) یعنی باید تا پایان ترم ۶ جز۱۰% باشیم یا تا پایان تحصیل . من ورودی ۸۶ بودم و الان فارغ التحصیل شدم . نمیدونم تا پایان ترم ۶ جزئ ۱۰% بودم یا نه !!
۰
۰
ارسال: #۲۰
۰۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۰۰ ب.ظ
این گزینه که نوشته : "متقاضی جایابی سازمانی می باشم" یعنی چی؟ اگه علامت بزنیم چی میشه؟ اگه نه چی؟

أَینَ الطّالِبُ بِدَمِ المَقتولِ بِکَربَلاء...
۱
۰
ارسال: #۲۱
۰۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۲۱ ب.ظ
سازمان سنجش در خصوص پذیرش بدون آزمون دانشجویان ممتاز کارشناسی در ارشد(۵/۹۱)
(۰۱ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۱۴ ب.ظ)iatii نوشته شده توسط:  دوستان اینکه گفته تاپایان ترم ۶ باید معدل ذکر بشه (توی فرم اصلی ) یعنی باید تا پایان ترم ۶ جز۱۰% باشیم یا تا پایان تحصیل . من ورودی ۸۶ بودم و الان فارغ التحصیل شدم . نمیدونم تا پایان ترم ۶ جزئ ۱۰% بودم یا نه !!

بله این همون تا ترم ۶ منظورشه . البته شما که باید برین فرمش را دانشگاه تاییده بگیرین و اسکن کنین . خوب متوجه میشین هستین یا نه؟

عاقلان نقطه پرگار وجودند ولی
عشق داند که در این دایره سرگردانند
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: iatii
ارسال: #۲۲
۰۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۳۳ ب.ظ
ببخشید بچه ها این طرح فقط مختص کسایی هست که توی آزمون ارشد سال پیش شرکت کردن ؟؟؟ چون من مشخصاتمو که میزنم میگه مدارک موجود نیست !!!
اصلا صفحه شخصی رو نمیاره !

کسی میدونه مشکل از کجاست ؟؟

هر کسی از ظن خود شد یار من
از درون من نجست اسرار من
۰
۰
ارسال: #۲۳
۰۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۵۸ ب.ظ
(۰۱ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۳۳ ب.ظ)Mahbanoo313 نوشته شده توسط:  ببخشید بچه ها این طرح فقط مختص کسایی هست که توی آزمون ارشد سال پیش شرکت کردن ؟؟؟ چون من مشخصاتمو که میزنم میگه مدارک موجود نیست !!!
اصلا صفحه شخصی رو نمیاره !

کسی میدونه مشکل از کجاست ؟؟

منظورش آزمون سراسری سال ۸۷ . شما اگه ورودی ۸۷ هستین باید اونا بزنین. این را برای کسایی گذاشتن که طبق اون مصوبه رتبه کشوریشون خوب شده و تا ۲۰ درصد برتر هم میتونن باشن

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahbanoo313
ارسال: #۲۴
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۲۲ ق.ظ، توسط Fardad-A.)
سوال در مورد پذیرش بدون آزمون دانشجویان ممتاز کارشناسی
سلام دوستان
در مورد اطلاعیه ای که توی سایت سنجش واسه پذیرش بدون آزمون دانشجویان ممتاز کارشناسی زده کسی اطلاعات داره؟
گفته تا ۱۳ شهریور فرصت ارسالشه
پس کی جوابش میاد؟
بعد جوابا ارشد که تا ۱۳ ام میاد پس تکلیف این قبولیا چی میشه؟
اگه من شهرستان روزانه قبول شم و بعد توی این پذیرش تهران قبول شم تکلیف چیه؟
بعد از همین مهر شروع میشه یا از بهمن؟
کلن یکم اگه میشه اطلاعات بدین بهم
زیاد فرصت ندارم
ممنون می شــــــم
۱
۰
ارسال: #۲۵
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۲۵ ق.ظ، توسط Sunshine Off.)
RE: پذیرش بدون آزمون دانشجویان ممتاز کارشناسی
توی این قسمت در موردش بحث شده.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

هرجا که قبول بشید از هر کدوم را میتونیدبرید،اما اونایی که انتخاب رشته انجام دادند میتونستند فرم ممتازی کارشناسی را پرکنند واز دانشگاه بخواهند وارد سایت سنجش کنه واون موقع هم اگر مورد تایید بود توی رتبه تون لحاظ میشد ویک سوم تاثیر داشت که بیشترش بسته به نوع دانشگاهی هست که درس خوندید مثلا اگر روزانه بودید والان رتبه تون ۲۰۰ شد باسهمیه شاگرد اولی رتبه تون در حدود ۷۵ می شد(البته اینی که گفتم فقط برای شاگرد اول ها لحاظ میشه).هر دو هم از مهر شروع میشندالبته به شرطی که دانشگاههای که برای ورودی مهر دانشجو میخواهد رابزنی.
اما اگرجزء ده درصد هستید برای بدون آزمون شانس بهتری دارید.موفق باشید.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۰
۰
ارسال: #۲۶
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۵۸ ب.ظ
دوستان به سوال نفر قبلی من که سوال منم هست پاسخ بدین لطفا
برخی از دوستان به پذیرشی اشاره کردند که خود دانشگاه ها دارند در حالی که این پذیرش از طرف سازمان سنجش انجام میشه
بعد اگه مهر ماه اعلام کنند و قبلش ما با رتبه ی خود قبول شده باشیم و ثبت نام رو انجام داده باشیم باید چه کنیم؟
تمام امکانات قبیل خوابگاه و ... به این قبولی ها هم داده می شود؟ چون اگر مهر اعلام کنند که ظرفیت خوابگاه ها تا اون موقع پر میشه
لطفا جواب بدین که خیلی حیاتی شده
۱
۰
ارسال: #۲۷
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۰۳ ب.ظ
سوال در مورد پذیرش بدون آزمون دانشجویان ممتاز کارشناسی
این سهمیه ای که شما گفتید مربوط به شاگرد اولیه ولی دانشجویان ممتاز تا ۱۰درصد هستند
جواب این پذیرش کی اعلام میشه؟
یکی از دوستان گفت مهر ماه
اون موقع که خیلی دیره!!! پس تکلیف قبولی با رتبمون چی میشه؟
۱
۰
ارسال: #۲۸
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۰۹ ب.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۵۸ ب.ظ)ahoo_vahshi93 نوشته شده توسط:  دوستان به سوال نفر قبلی من که سوال منم هست پاسخ بدین لطفا
برخی از دوستان به پذیرشی اشاره کردند که خود دانشگاه ها دارند در حالی که این پذیرش از طرف سازمان سنجش انجام میشه
بعد اگه مهر ماه اعلام کنند و قبلش ما با رتبه ی خود قبول شده باشیم و ثبت نام رو انجام داده باشیم باید چه کنیم؟
تمام امکانات قبیل خوابگاه و ... به این قبولی ها هم داده می شود؟ چون اگر مهر اعلام کنند که ظرفیت خوابگاه ها تا اون موقع پر میشه
لطفا جواب بدین که خیلی حیاتی شده

من خودم تماس گرفتم سنجش ، قبولی روزانه الزام آور نیست ، نکته اصلی اینجاست که طبق تماسی که داشتم و طبق فرم های خود این ثبت نام اینه که :
سازمان سنجش طبق نمره معدل و طبق تبصره یا براساس همون قضیه ۱۰ درصد یا براساس قضیه ۲۰% و رتبه کنکور سراسری، میاد دانشجویان را صرفا معرفی به دانشگاه میکنه.
پس این امکان وجود داره که سازمان سنجش شما را معرفی کنه ولی دانشگاه ، شما را قبول نکنه .

این نکته را در تماس تلفنی متوجه شدم ، همچنین اگه دقت کنین تو همین فرمهای ثبت نام یکیش اینه که کسایی که سال پیش معرفی شدن، تنها در صورتی میتونن امسال از این تسهیلات استفاده کنن که دانشگاهی که معرفی شدن اونها را قبول نکرده. پس حتی اگه روزانه تهران هم دیدین سازمان سنجش معرفیتون کرده اولا خیلی خوشحال هم نشین چون ممکنه خود دانشگاه شما را قبول نکنه یا برای قبولی شما شرطی مثل داشتن مقاله و... بذاره چون این ظرفیتی بیش از ظرفیت معمولی دانشگاههاست و دانشگاهها مختارند که شما را قبول کنن یا نه و ثانیا در صورت معرفی حتی در روزانه ، هیچ الزامی نیست که شما برین ثبت نام کنین ،
البته ذکر این نکته ضروریه که اگه سازمان سنجش شما را به جایی معرفی کرد و شما نرفتین دنبالش دیگه امکان استفاده از این تسهیلات را ندارین مگه اینکه اون دانشگاه شما را قبول نکنه ! ولی میتونین کنکور بدین و مشکلی نداره ، اگه هم قبل اعلام نتایج معرفی شده ها دیدین جای خوبی تو کنکور امسال قبول شدین هم دیگه اصلا کاری به نتیجه این ندارین . هرچی میخواد باشه الزام آور برای شما و دانشگاه نیست.
تلفن سنجش: ۸۲۲۳۱۰۰۰ الی ۱

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , انرژی مثبت , Aurora , Mahbanoo313
ارسال: #۲۹
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۵۴ ب.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۲۶ ب.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  با سلام و تشکر از همه دوستان
حقیقتا بنده دانشجوی ناپیوسته غیرانتفاعی دانشگاه شمال هستم با رتبه اولی(معدل:۱۹/۵)(البته در دوره کاردانی هم رتبه اول بودم با معدل ۱۹/۱۶ از دانشگاه روزانه )،سه تا مقاله تو همایش های بین المللی دارم،یک کتاب نوشتم ،البته سه تا مقاله به ISC و سه تا مقاله به ISI هم ارسال کردم که مطمئنم اکسپت می شن،اما خب حداقل ۱ الی ۶ ماه وقت می گیره تا اکسپتش بیاد!

متاسفانه در این شیوه پذیرش تنها آیتم مورد اهمیت معدل و ظاهرا نوع دانشگاه مقطع کارشناسی است(یعنی نمیشه مقالات و کتاب و... رو وارد کرد)!یکی از دوستان( zer0ne ) گفته بودن که احتمال داره سنجش اجازه بده در صورتی که دانشجوی غیرانتفاعی معدلش بالا باشه وارد دانشگاه روزانه بشه!می خواستم بدونم کسی در این زمنیه اطلاع قطعی ای داره؟!(من که خیلی نا امیدم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
حقیقتا من فقط به دنبال پذیرش روزانه هستم حالا اگه از این شرایط نشه، انشاالله میشینم واسه کنکور می خونم!اما در خواست من از همه دوستان عزیز اینه که اگه کسی می تونه راهنمایی ای در مورد نحوه انتخاب رشته این پذیرش بهم بکنه واقعا یه دنیا ازش ممنون میشم!!!!

آخه یکی از محدودیت های این پذیرش تعداد کم رشته های انتخاب واحده که کلا میشه ده تا انتخاب انجام داد(نمی دونم چرا واقعا اینقدر کم گذاشتن!!!) این یعنی این ده انتخاب خیلی سرنوشت سازن!!!!!!!!!واقعا توی این انتخابا موندم!!!بیشتر به شبکه و امنیت علاقه دارم و بعد هوش اما با این تعداد کم و شرایط غیرانتفاعی بودنم موندم چیو انتخاب کنم!!!!!!!!
به هیچ عنوان نمی خوام غیر انتفاعی انتخاب کنم!!!!!!!!و انتخابای دانشگاههای تهران هم رسیک بسیار بالایی داره!اگه دوستان عزیز اطلاعاتی داید و می تونید راهنمایی کنید واقعا ممنونتون میشم!

تو تماسی که من با سنجش داشتم ، گفتن غیر انتفاعی ها هم میتونن روزانه بزنن و حتی ممکنه معرفی هم بشن ولی قبول کردنشون به عهده همون دانشگاهه.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation
ارسال: #۳۰
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۵۶ ب.ظ
ممنون از irisadaf
سوال دیگه ی من اینه که چرا من اطلاعاتم رو وارد می کنم میگه کسی با این اطلاعات پیدا نکرده؟؟؟؟؟ الان شما چطور وارد اون صفحه مخصوص خودتون میشین؟
سوال دیگه اینکه: اگه اول سازمان سنجش پذیرش کنه و به دانشگاه ها معرفی کنه و بعدش باز دانشگاه ها پذیرش کنند، این روند نمی تونه خیلی زمان کمی داشته باشه . پس این جواب نهایی کی میاد؟ می خوام به اینجا برسم که اگه دیرتر از شهریور و دیرتر از زمان ثبت نام دانشگاه ها بیاد و ما دانشگاه قبولی ب رتبه رو ثبت نام کنیم، اونوقت باید چه کار کنیم؟ اون موقع دیگه همه ی خوابگاه ها هم پر شده و به این پذیرفته ها خوابگاه نمی رسه
ممنون می شم از راهنماییتون
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود حل المسائل A First Course in Mathematical Modeling, 5th Edition jazana ۱ ۳,۰۴۲ ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: مرجان فهمیده
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۷۸ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  دکتری بدون آزمون wskf ۱ ۲,۲۰۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۳۴ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۰۱۰ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۴۱۱ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  انتقال داده از ص a به ص b بدون php با js amirmtf ۰ ۲,۰۰۱ ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: amirmtf
  کسب درآمد از طریق ارزهای دیجیتال بدون سرمایه alem1 ۰ ۳,۰۸۶ ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  نحوه محاسبه دفیق لگاریتم بدون ماشین حساب mcse2010 ۲ ۸۰,۲۷۳ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: chemical_darton29
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۰۸۷ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close