زمان کنونی: ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۰۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت شهریور ماه ( خواندن گروهی)

ارسال: #۴۵۱
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۰۲ ق.ظ
RE: گروه درسی مانشت شهریور ماه ( خواندن گروهی)
(۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۴۹ ب.ظ)SarahRad نوشته شده توسط:  تو رو خدا اسم دور اول و اینا نیارید!!!!!!! من فقط چند تا از کتابارو تموم کردم!!!!!! یک استرسی میگیرم که نگو و نپرس!!
رهرو آن نیست که گه خسته گهی تند رود رهرو آن هست که آهسته و پیوسته رود
منم مثل شما دوست عزیز.... ولی نگران نباشیدAngel

I definitely will win
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahbanoo313 , SarahRad
ارسال: #۴۵۲
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۳۹ ق.ظ
(۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۵۱ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  دور اولللللللللللللللللللللللل؟؟؟؟؟
واقعااااااااااااااااااااااااا
یعنی یه دور شما زدی؟Big Grin
کی؟؟ من؟؟...من هنوز دروس هوش ، مدارالکتریکی ، منطقی ، طراحی الگوریتم ، معماری ، گسسته و فصل ۵ آمار طورانیو تموم نکردم...دعا کنید تا آخر مهر تموم بشه اگه نشه کنکور آزمایشیها رو خراب میکنم...
(۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۵۳ ب.ظ)sir_ams نوشته شده توسط:  کی هست حالا؟
اگه هوش هستی من..من [تصویر: ۵۳۳۱۹_mrsbeasley.gif]
(۲۹ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۰۲ ق.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  رهرو آن نیست که گه خسته گهی تند رود رهرو آن هست که آهسته و پیوسته رود
با این حرف خیلی خیلی موافقم!!!

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas
ارسال: #۴۵۳
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۴۰ ق.ظ
بچه ها کسی جزو یا مثالهای حل شده از قسمت صفحه بندی و قطعه بندی سراغ نداره؟؟؟؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۴۵۴
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۴۴ ق.ظ
سلام
بچه ها clrs ترجمشو بخونم یا زبان اصلیشو(خیلی کند پیش میره با زبان اصلیSad

زندگی مرا بارها در هم کوبیده،
چیزهایی دیده ام که هیچگاه نمی خواهم
دوباره ببینم،اما از یک مسئله مطمئنم،
هرگز روی زمین نخواهم ماند،
همیشه بلند خواهم شد،
هرگز و هرگز و هرگز
تسلیم نخواهم شد.
۰
۰
ارسال: #۴۵۵
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۵۰ ب.ظ، توسط Mehran.)
(۲۹ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۴۴ ق.ظ)رعنا نوشته شده توسط:  سلام

به نظرم ترجمش رو بخونی بهتره... خیلی ازمسائل و اثبات هایی که توش هست به درد کنکور نمی خوره و فقط حجم کتاب رو برده بالا وقتی می خونیش یکم که خسته میشی با دیدن حجم کتاب خستگی آدم ۲برابر میشه...
نظر من اینه که ترجمش رو بخون و جاهایی که مشکل داری رو برو مثال هاش رو از clrs حل کن.
موفق باشی
۰
۰
ارسال: #۴۵۶
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۲۹ ق.ظ
بچه ها من که تازه می خوام شروع کنم!چرا اینقد حرف از دور کردن می زنید؟
۰
۰
ارسال: #۴۵۷
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۰۶ ق.ظ
(۲۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۱۹ ق.ظ)Mehran نوشته شده توسط:  
(29 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۴۴ ق.ظ)رعنا نوشته شده توسط:  سلام

به نظرم ترجمش رو بخونی بهتره... خیلی ازمسائل و اثبات هایی که توش هست به درد کنکور نمی خوره و فقط حجم کتاب رو برده بالا وقتی می خونیش یکم که خسته میشی با دیدن حجم کتاب خستگی آدم ۲برابر میشه...
نظر من اینه که ترجمش رو بخون و جاهایی که مشکل داری رو برو مثال هاش رو از clrs حل کن.
موفق باشی

موفق باشی

موفق باشی

میشه لطف کنید بگید کدوم ترجمه واسه clrs بهتره؟

زندگی مرا بارها در هم کوبیده،
چیزهایی دیده ام که هیچگاه نمی خواهم
دوباره ببینم،اما از یک مسئله مطمئنم،
هرگز روی زمین نخواهم ماند،
همیشه بلند خواهم شد،
هرگز و هرگز و هرگز
تسلیم نخواهم شد.
۰
۰
ارسال: #۴۵۸
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۵۶ ق.ظ
(۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۵۴ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  سارا جان اصلا استرس نگیر...Big Grin

من تازه امروز CLRS شروع کردم فقط هم تا فصل ۳ خوندم آخرش خیلی ریاضیاتی شد دیگه نتونستم تحملش کنم گذاشتمش واسه روز بعد!

راستی امروز یه تاپیک پیدا کردم از مانشت

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مرسی بابت لینکی که دادی. خیلی کار خوبی کردی CLRS رو شروع کردی من کند می خونم واسه همین جرات نکردم الان شروعش کنم وگرنه منم خیلی دوست داشتم .افرین Big Grin

من می خواهم و می توانم ...
۰
۰
ارسال: #۴۵۹
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۰۳ ق.ظ
من می خوام ای تی بخوتم.

-برای پایگاه داده راهیان ارشد یا پوران؟ مقسمی رو چاپ ۸۴ دارم. یک کتاب می خوام که هم مثالای به در بخور تو کنکور داشته باشه هم سوالای سال جدید رو؟

- شبکه دارم گارسیا می خونم یک جایی می گم راس بخونیم . یکه جا می گم شبکه پارسه کافی نیست. چی کار کنم.؟

- ساختمان داده کورمن یا هورویتز یا نئولیپتان؟ کتاب راهیان ارشد ساختمان داره چطوره؟

- من شاگرد متوسطیم . معماری رو بذارم کنار؟ می خوام وقتشو به بقیه درسا بدم.

- پارسه یا سنجش ؟

- از مهر می خوام راسل بخونم برا هوش . ویسای رهنمون و جزوه پارسه. کارم درسته؟ من چی کار کنم هوشم خوب شه؟

- مبحث پیچیدگی زمانی تو ساختمان داده و سوالای این جوری که این قسما برنامه چند بار اجرا میشه . برام دلهره اوره. از کجا بخونم که بتونم تستای حرفا ای شو جواب بدم.

- ممنون

من کسی خواهم شد که اراده می کنم بشم .
۰
۰
ارسال: #۴۶۰
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۱۳ ق.ظ، توسط samaneh@90.)
(۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۰۶ ب.ظ)sir_ams نوشته شده توسط:  
(28 شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۱۱ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  سلام چه گرایشی دوست داری؟
من شبکه میخونم یه دور مطالب رو خوندم البته تمرین حل نکردم فقط در حد اینکه بامطالب اشنا باشم امروز هم پارسه ثبت نام کردمSmile
سلام
خوش به حالتون که یه دور خوندین! من هنوز درست و حسابی نخوندم! تازه این ترمم ۱۷ واحد دارم که ۳تاش رو حذف میکنم میشه ۱۴ تا ۴ روووووووووووووووووووز! اونم تو ساعت های پراکنده! تازه من شهرستانم هستم و دور از خونواده! مشکلات غذا و....
هنوز درسایی مثه پایگاه و نرم و مدیریت رو نخوندم! هوش هم که خودم ندارم Big Grin اما درسش رو این ترم دارم!
من اگه خدا بخواد تلاشم برای امنیت هستش!
من هنوز موندم آزمون کجا برم!!!! مهستان؟؟ پارسه؟؟ کجــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــا؟(کش دار بخونید Big Grin)

(۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۱۹ ب.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط:  منم هستم :دی
به به به به این همه رقیب!
خب مثه این که من از همه عقب ترم!
دعا میکنم که همه موفق باشیم

اگه دیگران مخالف نباشند باید بگم اصلا مهم نیست تا الان چی خوندین یه آزمون ثبت نام کنین حالا هر چی مهم نیست چی باشه حتما اگه رگبار از اسمون هم باریدBig Grinاز برنامه خودتون جدا نکنین مطمئن باشین موفق میشین به شرط اینکه از مهر تا بهمن ناامید نشین اگه یه مطلب رو خوب نفهمیدین دوباره ودوباره اونو بخونین تا بلاخره قلقش دستتون بیاد و مهم تر از همه توکل کنین به خدا Smileپس شروع می کنیم.

(۲۹ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۰۲ ق.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  
(28 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۴۹ ب.ظ)SarahRad نوشته شده توسط:  تو رو خدا اسم دور اول و اینا نیارید!!!!!!! من فقط چند تا از کتابارو تموم کردم!!!!!! یک استرسی میگیرم که نگو و نپرس!!
رهرو آن نیست که گه خسته گهی تند رود رهرو آن هست که آهسته و پیوسته رود
منم مثل شما دوست عزیز.... ولی نگران نباشیدAngel

باور کن دور اول من فقط روخونی بود که وقتی با دوم میخوام بخونم ذهنم با مطالب آشنا باشه تجربه به من ثابت کرده زود شروع کردن فقط باعث استرس و خستگی در ماههای اخر که اصل زمان مطالعه است میشهSmile

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pita
ارسال: #۴۶۱
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۲۸ ق.ظ
(۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۱۱ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  منم هم مشکل شما رو داشتم....چن تا مطلب دارم خوب بهش فک کن...
۱-سوالات پارسه و برنامه ریزیش خوب ولی گروننننننننننننننننننننن که براش راه حل دارم
۲-سوالات مهستان عالی...میگن چن تا مشابه داشته تو کنکور....
۳-مدرسان که کلا من بیخیالشم چون الکی گرونه نه آزمون خب و نه سوال خوب فقط شاید آدم های آزمونش زیاد باشن...
۴- آزمون های تسلط سنجش...که سوالاش آسونه+برنامه آزمونیش۱/۳ هست و بقیه موسسات۱/۴
حالاااااااااااااااااااا ما باید چیکار کنیم که پول مفت نداریم بدیمBig Grin
من از سایت مانشت آزمون های پارسه+مهستان+و.... برای پارسال رو دانلود کردم برای خودم شبیه سازی کنم+شرکت در آزمون های سنجش که در سراسر کشور هم هست و از همشون ارزونتره ۱۶۷ تومن و فقط و فقط هم بخاطر حضور در جلسه و زمانبندیش شرکت میکنم.... + امسال هم سوال های پارسه رو بچه ها میزارن برای دانلود میگیریمBig Grin+یکی از دوستام مدرسان هم میره و ازش میگیرم خودم بزنم و تو سایت مانشت هم می زارمBig Grin
دیگه سوالی میمونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میشه لینک این ازمون ازمایشی که خودتون از مانشت دانلود کردید بذارید

من
در انتظـــــــــــــــــــــــــــار یک معجـــــــــــــــــــــــــزه...
۰
۰
ارسال: #۴۶۲
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۵۵ ق.ظ، توسط m@hboobe.)
کنکوریا....
کی داره ریاضی مهندسی پارسه میخونههههههههههههه؟؟!!!

مغزم دیگه نمیکشششششششششه Sad( هنگیدم!

شیطونه میگه.... بزارمش کنار Exclamation

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۰
۰
ارسال: #۴۶۳
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۲۴ ب.ظ
(۲۹ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۵۳ ق.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  کنکوریا....

تنها درسی که من واسه کنکور کنار گذاشتم همین ریاضی مهندسی هستش اونم به چند دلیل .

۱/ من میدنم هر چی بخونمش باز احتمالا نمیتونم تست زنم . البته توی دانشگاه خوب پاسشس کردم و با این که استاد نامرد سوالات ارشد برق رو آورده بود چون یکی از بچه ها همون موقع واسه درسش این پارسه رو می خوند و سوالات امتحان رو بعدش نگاه کردیم تست های ارشد برق بودن ولی باز با این حال من ۱۸ گرفتم. ولی فک کنم نمیتونم با اون استرس امتحان تست های اینو بزنم.

۲/ ماهیت این درس اینطوره دیگه احتمال اشتباه زیاده و منم اونقدی پایه ریاضیم قوی نیست که احتمال اشتباه رو صفر کنم.

۳/ کلا درس ریاضی وقت میگیره . حالا باز گسسته و آمار و محاسبات یه کم بحث محاسباتشون به نسبه کمتره .

۴/ به جاش من این سه تای دیگه رو خیلی خیلی خیلی خوب دارم میخونم . مخصوصا گسسته و آمار رو و خدا رو شکر راحت سوال هاشو رو دارم جواب میدم و توی دانشگاه هم هرو دوتا رو با ۲۰ پاس کردم. اگه بتونم توی این سه درس خوب تست بزنم تقریبا می تونم ریاضی مهندسی رو پوشش بدم.

اینم دلایل من که ان شالله قبولشون کنین Tongue
۰
۰
ارسال: #۴۶۴
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۳۳ ب.ظ
(۲۹ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۲۴ ب.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  
(29 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۵۳ ق.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  کنکوریا....

تنها درسی که من واسه کنکور کنار گذاشتم همین ریاضی مهندسی هستش اونم به چند دلیل .

۱/ من میدنم هر چی بخونمش باز احتمالا نمیتونم تست زنم . البته توی دانشگاه خوب پاسشس کردم و با این که استاد نامرد سوالات ارشد برق رو آورده بود چون یکی از بچه ها همون موقع واسه درسش این پارسه رو می خوند و سوالات امتحان رو بعدش نگاه کردیم تست های ارشد برق بودن ولی باز با این حال من ۱۸ گرفتم. ولی فک کنم نمیتونم با اون استرس امتحان تست های اینو بزنم.

۲/ ماهیت این درس اینطوره دیگه احتمال اشتباه زیاده و منم اونقدی پایه ریاضیم قوی نیست که احتمال اشتباه رو صفر کنم.

۳/ کلا درس ریاضی وقت میگیره . حالا باز گسسته و آمار و محاسبات یه کم بحث محاسباتشون به نسبه کمتره .

۴/ به جاش من این سه تای دیگه رو خیلی خیلی خیلی خوب دارم میخونم . مخصوصا گسسته و آمار رو و خدا رو شکر راحت سوال هاشو رو دارم جواب میدم و توی دانشگاه هم هرو دوتا رو با ۲۰ پاس کردم. اگه بتونم توی این سه درس خوب تست بزنم تقریبا می تونم ریاضی مهندسی رو پوشش بدم.

اینم دلایل من که ان شالله قبولشون کنین Tongue
شما برا گسسته منبعتون چی هست؟

من
در انتظـــــــــــــــــــــــــــار یک معجـــــــــــــــــــــــــزه...
۰
۰
ارسال: #۴۶۵
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۵۸ ب.ظ
سلام.
دیروز همینطوری بازی بازی فصل صفحه بندی و قطعه بندی سیستم عامل رو تموم کردم. و امروز می خوام برم و تست ها و مثال های حل شده مربوط به این فصل رو حل کنم . اگه کسی هست که لینک یا منبعی داشته باشه که مثالهای حل شده ی این فصل توش باشه ممنون میشم بهم کمک کنه.
از اون طرف هم امروز مدار منطقی رو شروع می کنم همراه با زدن تست های نظریه...
بقیه اوضاعشون چطوره؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۳۳ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۹۱۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۸,۰۲۲ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۴۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۸۶ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۶۴۴ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۴۰۱ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۸۴۱ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۸۲۱ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۰۱۴ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close