زمان کنونی: ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چه جوری ویدئو های سایت های ف.ی.ل.ت.ر رو دانلود کنم؟

ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۱۷ ب.ظ، توسط RadMan.)
بدون vpn، اگه راهی نداره، vpn از کجا بگیرم؟ یوتیوب میخوام.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۵۷ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RadMan
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۵:۱۸ ب.ظ
RE: چه جوری ویدئو های سایت های ف.ی.ل.ت.ر رو دانلود کنم؟
یوتیوب چی؟

ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۵۳ ب.ظ
سلام
اگه از ویندوز استفاده میکنید از Hotspot Shield Launch استفاده کنید.

...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Marcel
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۴۴ ب.ظ، توسط m450ud.)
میتونی از UltraVPN, Psiphon هم استفاده کنی و اگه پراکسی هم کارتو راه میندازه Ultrasurf , Freegate رو هم بهش اضافه کن

توصیه اکید:از Vpn هایی که تو تبلیغات سایتها هستن استفاده نکنید
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۳۰ ب.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۴۰ ب.ظ)m450ud نوشته شده توسط:  توصیه اکید:از Vpn هایی که تو تبلیغات سایتها هستن استفاده نکنید
چرا؟
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۲۱ ق.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۰ ب.ظ)**sara** نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۴۰ ب.ظ)m450ud نوشته شده توسط:  توصیه اکید:از Vpn هایی که تو تبلیغات سایتها هستن استفاده نکنید
چرا؟
فکر کنم ممکنه اطلاعاتتون رو بدزدن.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara**
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۴۵ ق.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۰ ب.ظ)**sara** نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۴۰ ب.ظ)m450ud نوشته شده توسط:  توصیه اکید:از Vpn هایی که تو تبلیغات سایتها هستن استفاده نکنید
چرا؟

چون هیچ تضمینی برای امنیتشون وجود نداره و معمولا به خاطر سرور انکریپشن غیر فعاله
کسی که راهش انداخته هم ناشناسه و معلوم نیست با دیتا چکار کنن
ممکنه بخوان از این طریق هم کسی یا کسایی رو شناسایی کنن
.
.
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara**
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۴۰ ق.ظ
من دوستی دارم که خودش سرور وی پ*ی ا*ن راه انداخته، باهاش صحبت می کردم، کلیه دیتاهایی که رد و بدل میشه رو می تونه مانیتور کنه، کاملا هم آمار کاربرانش رو داشت که کی کجا میره!
بهش گفتم فکر نمی کنی فروش وی*پی ا*ن ایراد داشته باشه، گفت نه اکثرا میرن فیسبوک، فلان تا کاربر ثابت دارم که کارشون اینه، فلان تا دیگه اینجوری اند، یه عده کمی هم فلان Big Grin

خلاصه، کاملا رد پاهاتون log میشه.

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , eris229
ارسال: #۱۰
۱۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۲۱ ب.ظ
برای دانلود ویدیوهای یوتوب بدون نیاز به استفاده از روش‌های گفته شده میتونید از سایت زیر استفاده کنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ادرس ویدیو مورد نظر را وارد فیلد خالی کرده دکمه انتقال را زده بعد از قسمت YouTube Video Format Selector
فرمت و رزولوشن مورد نظر انتخاب کرده وبعد دکمه Transload File فشار داده بعد فایل مورد نظر را دانلود کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , HRZ
ارسال: #۱۱
۱۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۴۱ ب.ظ
سلام
۱-بار کردن سایت های مسدود به روش دستی
برای اینکار از روش های سنتی استفاده میکنیم که انواع راه ها رو من نمیگم چون داستان مسدود و رد کردن خیلی قدیمی هست که اول اسم بود بعد شد ای پی بعد محتوا
اما یکی از روش ها تبدیل نام سایت به کدهای هگز و باینری هست
روش دیگه شناسایی و استفاده از پروتکل های دیگر سایت مورد نظر ما هست
مثلا ما اگه بزنیم http://youtube مسدوده اما اگه از پروتکل امنیتی بریم باز هست یعنی https://youtube

۲- روش دوم استفاده از نرم افزارها و ...... برای عبور هست

و جواب نهایی هم اینه که شما دانلود منیجر IDM رو نصب کنیدو بعد ای پی ۱۲۷/۰/۰/۱ به همراه پورت مربوط به نرم افزاری که برای عبور استفاده میکنید رو در تنظیمات برنامه ست کنید. اینجوری هر ویدئو قابل پخش برای شما قابل دانلود نیز خواهد بود

راه های خشگل تر هم هست که بنا به دلایلی نمیشه گفت و خودتون پیدا کنید
 سپاس‌گزاری شده توسط: bagherok , fifa2020

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات استعداد تحصیلی ازمون دکتری ۹۱ انرژی مثبت ۱۶ ۱۹,۷۸۹ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۶,۰۰۵ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۳۸۸ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۸۳۰ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۱,۶۵۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۲,۰۴۴ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  دانلود حل المسائل A First Course in Mathematical Modeling, 5th Edition jazana ۱ ۳,۰۵۸ ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: مرجان فهمیده
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۱,۰۶۷ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۵,۹۳۷ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۹۸۹ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close