زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱

ارسال: #۹۱
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۵۷ ب.ظ
دوستانی که قبول شدید، تبریک صمیمانه من را پذیرا باشید.
با امید موفقیت روزافزون برای شما در سال تحصیلی جدید

خوشبختی نگاه خداست.
دعایت میکنم که:
خداوند هرگز چشم از تو برندارد.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: fateme66 , akfe , Ahad.mozafari , marzieh_s , Pakzad
ارسال: #۹۲
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۱۹ ب.ظ، توسط hadi_m.)
با سلام
رتبه ۳۲۵ روزانه هوش یزد گرایش رباتیک
اصلا انتظار یزد رو نداشتم و فکر میکردم قبل از یزد قبول بشم اما...
خدایا بازم شکر و شاکرم

( انان که طلبکار خدائید , خود ائید ) Heart ( حاجت ز طلب نیست شمائید , شمائید )
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fateme66 , lonelyforever , Ahad.mozafari , arman405 , homa , maryami , alirrrrrr , esi , **sara** , Mahbanoo313 , samaneh_aftab , marzieh_s , jameshenas , Pakzad , fatima1537
ارسال: #۹۳
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۳۶ ب.ظ
طرف با رتبه ۲۰۰۰ دانشگاه اصفهان هوش مصنوعی قبول شده ولی۴ ترم کارشناسی شاگرد اول بوده اونم از دانشگاه علمی کاربردی یه شهر دور افتاده !!!!
این کجاش انصافه...؟؟؟؟؟؟؟؟

اندکی صبر ، سحر نزدیک است
۱۲
۲
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ida_isp , کنکوری , fatemeh85 , Fantasy , cpt.mazi , nastaran86 , sobhan1990 , somaye_tex , reyhaneh64
ارسال: #۹۴
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۴۲ ب.ظ
RE: نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱
(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۲۰ ب.ظ)lonelyforever نوشته شده توسط:  من هم با ۲۷۴ هوش مصنوعی دانشگاه اصفهان
نمی دونم یه کم پیشمونم که چرا خوارزمی رو جلوتر ننداختم .به نظرتون کاره خوبی کردم؟
راستی همکلاسی هام دستا بالا Smile

be nazare man kare khubi kardid , keifiate uni esfahan az kharazmi balatare , albate tohin be bachehaye kharazmi nabashe . ,
homa، در تاریخ ۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۵۰ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

دوست عزیز ممنون میشم فارسی تایپ کنین و به صورت فینگلیش ننویسین.این جزء قوانین انجمن هست.

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: lonelyforever
ارسال: #۹۵
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۲۸ ب.ظ، توسط _MAjid_.)
رتبه ۴۳ هوش شریف-روزانه قبول شدم.فکرنمیکردم شریف قبول بشم
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ahad.mozafari , maryami , agentv , alirrrrrr , esi , **sara** , Mahbanoo313 , fateme66 , samaneh_aftab , EMT , marzieh_s , A V A , jameshenas , Mansoureh , Ali-B , Pakzad , bitbit , fatima1537 , cpt.mazi , soniasa , unicornux
ارسال: #۹۶
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۲۳ ب.ظ
Thumbs Up RE: نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱
من نرم افزار غیرانتفاعی امام رضا مشهد قبول شدم.قبلش روزانه نرم افزار گیلان و کاشان و اراک و زنجان رو هم زده بودم و نیاوردم...
خدا رو شکر که شهر خودممSmile ... موفق و پیروز باشید بچه ها.برای منم دعا کنید بچه خوبی باشم از اول مهرBig Grin

آن‌کس که بداند و بداند که بداند... اسب شَرف از گُنبد گردون بِجهاند

آن‌کس که بداند و نداند که بداند... بیدار کنیدش که بَسی خفته نماند

آن‌کس که نداند و بداند که نداند... لنگان خَرک خویش به منزل برساند

آن‌کس که نداند و نداند که نداند... در جهلِ مُرکب اَبَدالدّهر بماند
Idea
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ahad.mozafari , maryami , euruse , alirrrrrr , rasoul67 , **sara** , marzieh_s , Pakzad , bitbit
ارسال: #۹۷
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۲۵ ب.ظ
۱۳۳۷ هوش مجازی دانشگاه امام رضا (ع) مشهدhttps://manesht.ir/forum/images/smilies/sad.gif

نمی دونم ارزش رفتن یا نه خیلیم اطلاعات در مورد مجازی ندارم
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

به احتمال زیاد ساله بعدhttps://manesht.ir/forum/images/smilies/confused.gif
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , maryami
ارسال: #۹۸
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۳۹ ب.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۱۴ ب.ظ)رضا خان نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۱۵ ب.ظ)mine نوشته شده توسط:  من با ۳۸۲ هوش
روزانه خوارزمی قبول شدم
خدا رو شکر

من هم با رتبه ۳۴۶ هوش روزانه خوارزمی قبول شدم
هم کلاسی شدیم

منم باهاتون همکلاس شدم! با رتبه ۳۸۰ روزانه خوارزمی

هرچند خیلی ناراحت شدم که با ۱۰۰ علوم کامپیوتر شبانه امیرکبیر و تهران رو نیاوردم Sad پارسال آورده بودن Sad امسال فقط چون مهندسی دانش رو حذف کردن اینطوری شده Sad
اما هرچی خدا بخواد Smile
۳
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , رضا خان , maryami
ارسال: #۹۹
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۵۷ ب.ظ، توسط rozh66.)
Huhسلام به همگی ...وتبریک به اونایی که قبول شدن وخوشحالن...

۱۹۹۰ معماری
کدرشته ۳۳۲۰۹دانشگاه امام رضا/ع /-مشهد/غیرانتفاعی / || مجموعه مهندس- کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-معماری کامپیوتری || (مجازی غیر انتفاعی)(آموزش محور)فقط زن-شیوه آموزش محور
قبولیدم چیه؟چطوریه؟کلی سوال دارم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کسی میتونه یه کم راهنماییم کنهHuh
اصلا لازمه به خونواده م بگم الکی خوشحال شن.!!!!!!!!!!!!!!فک میکنم به درد نمیخوره

تنهاوظیفه انسان عشق ورزیدن است.......
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , maryami
ارسال: #۱۰۰
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۵۴ ب.ظ
سلام به همگی ...دوستان من با رتبه ۶۰۰معماری کامپیوتر روزانه اردبیل قبول شدم .....احتمالا آزاد هم قزوین قبول می شم ....به نظرتون کدوم رو باید برم؟
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: arman405 , esi , agentv , Ahad.mozafari , ghaderiyaser , **sara** , aryaeei , EMT , marzieh_s , maryami , Pakzad
ارسال: #۱۰۱
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۰۳ ق.ظ، توسط fatemeh85.)
(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۳۸ ب.ظ)djhm نوشته شده توسط:  به به همکلاسی عزیز تبریک میگم بهتون!
منم خیلی شوکه شدم ! ............................... چون فکر میکردم تهران قبولم!!!!!
.................................. پارسال ۲۵۲ معماری علم و صنعت شبانه قبول شد بدون هیچ سهمیه! اما امسال من با ۲۴۱ صنعتی اصفهان قبول شدم!
فک کنم زیر ۲۴۰ همپوشانی خیلی کم بود از شانس بد ما !!!
به هر حال ،نترسید اصلا، خیلی هم سخت نیست، بیشتر سخت گیری تو مقطع لیسانسه،.... از پسش بر میایم !!!
منم بهتون تبریک میگم
ایشالله دوره خوبی رو بگذرونیم Smile

تا حالا ۳ تا همکلاسی از مانشت تو صنعتی اصفهان گرایش معماری خوبهBig Grin

(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۵۴ ب.ظ)baran77 نوشته شده توسط:  سلام به همگی ...دوستان من با رتبه ۶۰۰معماری کامپیوتر روزانه اردبیل قبول شدم .....احتمالا آزاد هم قزوین قبول می شم ....به نظرتون کدوم رو باید برم؟

بهتون تبریک میگم

من اگه جای شما بودم روزانه اردبیل رو میرفتم برای ادامه تحصیل راحتترین ..
۰
۰
ارسال: #۱۰۲
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۱۹ ق.ظ
میدونم میدونید، خب منم خوشحالم دوست دارم بذارم .

۱۰----> شریف-معماری

برای مردی که اراده دارد، هیچ چیز غیر ممکن نیست.((میرابو))
۱۶
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: arman405 , Msccom , agentv , esi , rezatotti , alirrrrrr , unique_as14 , ghaderiyaser , **sara** , fatemeh85 , zarei1991 , Mahbanoo313 , najwa , samaneh_aftab , marzieh_s , A V A , maryami , jameshenas , Mohammad-A , Pakzad , پری , ماه بانو , younes , alireza.tabasi , نرگس-م , fatima1537 , ReihanehTorkzadeh , cpt.mazi , nastaran86 , soniasa , elhamak , saiedattar , انرژی مثبت
ارسال: #۱۰۳
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۲۳ ق.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۵۴ ب.ظ)z-poor نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۰۸ ب.ظ)ghareebe نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۳۶ ب.ظ)z-poor نوشته شده توسط:  سلام بر همه دوستان و عرض تبریک به اونایی که به چیزی که دلشون میخواست رسیدن
من با رتبه ۱۰۶۷ غیرانتفاعی صفاهان قبول شدم، گویا امسال سال اولیه که ارشد نرم افزار می گیره، سایتشو هم دیدم اما هیچ چیزی ازش نمی دونم. نمی دونم چی کار کنم؟ و نمی دونم چه جور دانشگاهیه؟ کسی هست اینجا اطلاعاتی درباره اش داشته باشه؟
جز این، آیا موقع انتشار کارنامه نهایی در اول مهر، میتونم دانشگاهو عوض کنم و اولویت های بعدی رو که قبول شدم، برم؟ اگر میتونم، باید الان هم صفاهان رو ثبت نام کنم یا نه؟؟ و اینکه آیا امیدی به تکمیل ظرفیت میشه داشت؟ اگه صفاهان رو ثبت نام کنم بازم میتونم از تکمیل ظرفیت استفاده کنم؟
اصلن با این وضعیت که ثبت نام دانشگاه ها از هجدهم تا بیستمه، خب ما چه جوری می تونیم از نتایج آزاد باخبر بشیم و تصمیم بگیریم که کدوم یکی رو بریم؟؟؟ اونم وقتی نتایج آزاد بیستم میاد...
واقعن نمی دونم باید چی کار کنم اگر کسی اطلاعاتی داره خواهشن راهنمایی ام کنه
سلام من صفاهان درس خوندم . استادای اونجا استادای دانشگاه اصفهان هستند. یعنی در کل موسسین این دانشگاه استادای دانشگاه اصفهان هستند. سطح آموزش نسبتا خوب هست. مکان توی شهر هستش توی یه کوچه که چند تا ساختمان اجاره کردند و کلاس ها اونجا بر قرار می شه. به نظر من قبل از ثبت نام بیا اصفهان یه سر بزن .
من سال ۸۸ از اونجا فارغ التحصیل شدم خودم هم اونجا را انتخاب کردم ولی قبول نشدم رتبه من ۱۸۰۰ شده. می دونم که هیئت علمی تازه تشکیل داده سطح استاداش عالی نیستند ولی خوب هستند تا اونجایی که می دونم. در مورد امکانات رفاهی دقیقا در جریان نیستم اون موقع که ما بودیم پانسیون اجاره می کردند. داخل شهر هستید حدود ۲۰ دقیقه تا دروازه شیراز فاصله(نمی دونم با اصفهان آشنا هستید) رئیسش دکتر لیاقت دار (تا اونجا که می دونم دکترا مدیریت آموزش از استرالیا داره تو همین مایه) . لطفا اگر قبت نام کردید و رفتید با من در تماس باشید می خوام بدونم تکمیل ظرفیت می گیره و آخرین رتبه ای که قبول شده چند هست. سوالی داشتید در خدمتم.

سلام مرسی که جوابمو دادین. شما کارشناسی اونجا بودی درسته؟ امسال سال اوله که ارشد نرم افزار می گیرن؟ اساتیدی که تو گرایش نرم افزار اونجان، به لحاظ سطح علمی و وقتی که میزارن چطورن؟ سیستم آموزشی درست و حسابی و جاافتاده ای داره؟ تو سایت نوشتن خوابگاه میدن و سرویس ایاب و ذهاب و سلف سرویس و ...، وضعیت امکانات رفاهی اش چطوره؟ این برای منی که راهم دوره و دختر هستم واقعن مهمه... واقعن ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارین بدین.
۰
۰
ارسال: #۱۰۴
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۲۴ ق.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۵۴ ب.ظ)ehsan_ei نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
من ۲۰۸الگوریتم و ۲۵۸ نرم افزار شدم. فکر میکردم الگوریتم شبانه دانشگاه تهران قبول شم چون تا پارسال با ۲۴۰ هم قبول می شدن. اما با کمال ناباوری دیدم نرم افزار روزانه تبریز قبول شدم! فکر میکردم حداقل شبانه فردوسی مشهد رو قبول شم. بچه ها من الان تو شوکم. من نرم فردوسی و اصفهان و شیراز رو قبل از تبریز زدم ولی قبول نشدم. این انصافه؟ چون فکر میکردم تا قبل تبریز یکی رو قبول میشم زدم روزانه تبریز. ایکاش اصلا نمیزدم و قبول نمی شدم. حالا من یه سوال ازتون دارم:
طبق قانون چون من روزانه قبول شدم حق شرکت در کنکور را تا ۲سال ندارم. حالا اگه من امسال برم ولی سال دیگه هم شرکت کنم و جایی که میخوام قبول شم واز جای فعلیم انصراف بدم چی میشه؟ از کجا میفهمن که من پارسال روزانه قبول شدم؟میشه کاری کرد که سال بعد هم حق کنکور دادن هم داشته باشم؟ حتی اگه شده امسال نروم!
خواهشا اگه کسی اطلاعی داره جواب بده، دارم دیووونه میشم.
اصلا این دانشگاه تبریز چطوره در نرم افزار؟

فک کنم بتونی بری و کنکور بدی سال بعد بع عن.ان انتقالی بری حالا دقیق نیمدونم اما تبریز خوبه بری دیگه عادت میکنی ۲
۱
۱
ارسال: #۱۰۵
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۳۷ ق.ظ، توسط باران سپهری.)
(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۵۴ ب.ظ)baran77 نوشته شده توسط:  سلام به همگی ...دوستان من با رتبه ۶۰۰معماری کامپیوتر روزانه اردبیل قبول شدم .....احتمالا آزاد هم قزوین قبول می شم ....به نظرتون کدوم رو باید برم؟

سلام من هم با رتبه ۶۷۳معماری کامپیوتر شبانه اردبیل قبول شدم اما واقعا نمی دونم با توجه به دوری راهم به این شهر ارزش رفتن و هزینه کردن داره یانه؟! Huhدوستان عزیز در صورتی که کسی از این دانشگاه و سطح علمی و چگونگی برخوردشون با دانشجویان غیربومی اطلاعی داره خواهش می کنم راهنمایی کنه.
متشکرم

به قدرت بی کران خداوند ایمان داشته باشیم
و با خود تکرار کنیم که من لیاقت بهترین ها را دارم و با لطف خدای بزرگ به آنها خواهم رسید.
هرگز شعار خواستن، توانستن است را فراموش نکنیم و بدانیم که در سایه سعی و تلاش به آنچه بخواهیم می رسیم.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: arman405 , **sara** , marzieh_s , maryami

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۶۹ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۰۶ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۱۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۴۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۸۵۷ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  نمره کل نهایی شبانه بیشتر از روزانه Mania92 ۶ ۵,۱۱۴ ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  قبول نهایی شبانه و عدم ثبت نام siiib70 ۷ ۵,۸۲۵ ۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close