زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۴۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱

ارسال: #۱۵۱
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ، توسط fatima1537.)
RE: نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱
(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۳۱ ب.ظ)irisadaf نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۰۲ ب.ظ)reza_dev نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۳۴ ب.ظ)Ahad.mozafari نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۴۰ ب.ظ)reza_dev نوشته شده توسط:  یه چیزی می خوام بگم ولی به کسی برنخوره..
سهمیه رتبه اولی واقعا ظلم در حق بقیه هست.
شاید به نظر یا بعضی وقتها واقعا نا حقی باشه اما شما فرض کن ۷ یا ۸ ترم توی دانشگاه بهترین دانشجو باشی بعدش روز کنکور به هر دلیلی نتوانی خوب تست بزنی و یا مثل من کلا کار کردن بر روی پروژه را به خواندن کتاب تست ترجیح بدی و کنکور را ایده آل ندی
موفق باشیSmileد
بله اگه طرف شگرد اول تو شریف باشه حرفی نیست.
ولی اگه با رتبه ۵۰۰۰۰ کارشناسی بره یه دانشگاه ... شاگرد اول بشه اون موقع مشکل داره.
من نمی خوام کاملا از این سهمیه دفاع کنم ولی چند تا نکته :
۱- کسانی که با سهمیه سهمیه شاگرد اولی پذیرش میشن یا با سهمیه جایابی ، جای کسی را تنگ نمیکنن ، چون مازاد بر ظرفیت است .
دوست عزیز قبول حرفات من یه اشکال وارد میکنم اگه برات مقدوره جواب بده! من دوستم کاردانی باهم بودیم درسامون مثه هم و با هم شروع کردیم به خوندنه کنکور کارشناسی ناپیوسته! رتبه هامونم مثه هم شد من شدم ۱۹۴ اون شد ۱۲۷ اون رفت شهید اشرفی اصفهان من رفتم جهاد دانشگاهی به ما خیلی سخت گرفتن ریاضیارو با اینکه مسلط بودم با ۱۰ بزور پاس میکردم معدلم الان ۱۵ هست ولی دوستم میگفت ۱جزوه کوچیک واسه هردرس بیشتر نداریم و معدلش ۱۷/۵ هست! حالا فکر کن تو دانشگاهای دیگه و دور افتاده تر دیگه چه خبره من دوستم کارشناسی پیوسته زرین شهر میخونه اونم ضعیف بود درساش الان معدلش ۱۸هست! پس تاثیر معدل و سهمیه نا عادلانست
۱۵
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: arixooo , nastaran86 , sobhan1990 , somaye_tex
ارسال: #۱۵۲
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ، توسط fatima1537.)
(۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۳۳ ب.ظ)shahabkamali نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۳۱ ب.ظ)irisadaf نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۳۴ ب.ظ)Ahad.mozafari نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۴۰ ب.ظ)reza_dev نوشته شده توسط:  یه چیزی می خوام بگم ولی به کسی برنخوره..
سهمیه رتبه اولی واقعا ظلم در حق بقیه هست.
شاید به نظر یا بعضی وقتها واقعا نا حقی باشه اما شما فرض کن ۷ یا ۸ ترم توی دانشگاه بهترین دانشجو باشی ب
۱- کسانی که با سهمیه سهمیه شاگرد اولی پذیرش میشن یا با سهمیه جایابی ، جای کسی را تنگ نمیکنن ، چون مازاد بر ظرفیت است .
دوست عزیز قبول حرفات من یه اشکال وارد میکنم اگه برات مقدوره جواب بده!
هرکی خواست شاگرد اول بدون دردسر بشه بیاد پویش قم
این ترم معدلم شد ۱۹
اول دبستان هم ۱۹ نشدم Big Grin
۱۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: younes , salahi154 , arixooo , aryaeei , shahabkamali , memco , parisa68 , iajghan , beginner , cpt.mazi , sobhan1990
ارسال: #۱۵۳
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۱۰ ق.ظ، توسط fatima1537.)
RE: در مورد سهمیه شاگرد اولی
(۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۴۱ ب.ظ)ashraf11551 نوشته شده توسط:  کاملا واضحه که سهمیه نرم افزار بشدت کم شده
و این دقیقا به خاطر شاگرد اولیه
شدیدا با اینکه میفرمایید "سطح سواد کسانی که توی دانشگاههای دولتی درس میخونن خیلی بالاتر از کسانی است که توی غیر انتفاعی تحصیل میکنند" مخالفم. قبول دارم غیرانتفاعی سطح پایین هم داریم . لازم به ذکره اون غیرانتفاعیها اصلا داوطلب جدی برای ارشد ندارن ، ولی غیر انتفاعی خوب هم داریم ، مثل امام رضا ، شمال ، شیخ بهایی ، علم و فرهنگ و.... مسلما این غیرانتفاعی ها با دانشگاههای درجه ۱ روزانه خیلی متفاوتن ولی به نظر من با خیلی دانشگاههای روزانه درجه ۲ و ۳ معادلن به چند دلیل:

۱- اصلا خود کنکور سراسری ملاک خوبی برای پذیرش نبوده ، خیلیها هستن با معدل دیپلم بالای ۱۹، که جاشون دانشگاههای روزانست ولی به دلایل مشکلاتی نتونستن اونجا را تو کنکور بیارن و مجبور شدن بیان غیرانتفاعی.

۲- اساتید خوبی هم هستن تو این دانشگاهها ، مثلا عملا من با اینکه هیچ چی نخونده بودم برای ارشد امسال ، به جز اینکه ۳ هفته آخر فقط جزوه خوانی کردم به نظرم خیلی خوب بوده که شدم ۹۹۹/ خیلیها دانشگاههای روزانه هستن و تو همون یه دفعه ای که کنکور آزمایشیشونه برای ارشد رتبه های خیلی بدی میارن.

۳- بچه های دانشگاههای غیرانتفاعی بعضا مقاله های تاپی دارن و تو رباتیک هم رتبه های خوب بین المللی میگیرن ، به نظر شما باز هم میخواین بگین سطح سوادشون پایین تره؟!!!!!!!!!!!!

۴- این غیرانتفاعی های خوب ارشد نرم افزار یا هوش را هم دارن.

۵- منابع درسی ما و دانشگاههای روزانه یکیه . خداییش اکثر استادامون چیزی از درس کم نذاشتن و من زیاد چیزی از سرفصلها عقب نیستم . خیلی از بچه های غیرانتفاعی های خوب هم مثل من.

۶- ودر آخر تکرار میکنم : قبولی در ارشد و رتبه خوبی آوردن یه پروسه چند ماهست، ولی رتبه اول شدن یه پروسه ۴ سالست . رتبه اول شدن در بین ۴۰-۵۰ نفر شدن در طول ۸ ترم در هر دانشگاهی به نظر من خیلی مشکل تر از رتبه خوب ارشد شدنه. و سهمیه شاگرد اولی جای کسی را تنگ نمیکنه چون به صراحت تو دفترچه اومده که مازاد بر ظرفیتن.

و درآخر یک نکته و اون این که دانشجوهای غیرانتفاعی و پیام نور خیلی در استخدامها ، مصاحبه ها و .... مظلوم واقع میشن . چون تا میبینن که روزانه یا شبانه نبودن میگن برای شما جا نداریم . در حالیکه شاید سطح فنیشون خوب باشه یا معدلای خیلی خوبی داشته باشن. درضمن معدلهای دانشگاههای غیرانتفاعی و به خصوص پیام نوریها باید تراز بشه که متاسفانه ضریب ۱ میگیره و یه دانشگاه غیرانتفاعی خوب یا پیام نوری که خیلی سخت نمره میدن با بعضی غیرانتفاعی های سطح پایین که راحت نمره میدن ، یه ضریب معدل دارن . این هم از معایبه.

(۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۴۲ ب.ظ)ashkan_cdi نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۳۳ ب.ظ)shahabkamali نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۳۱ ب.ظ)irisadaf نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۳۴ ب.ظ)Ahad.mozafari نوشته شده توسط:  شاید به نظر یا بعضی وقتها واقعا نا حقی باشه اما شما فرض کن ۷ یا ۸ ترم توی دانشگاه بهترین دانشجو باشی بعدش روز کنکور به هر دلیلی نتوانی خوب تست بزنی
دوست عزیز قبول حرفات من یه اشکال وارد میکنم اگه برات مقدوره جواب بده!
هرکی خواست شاگرد اول بدون دردسر بشه بیاد پویش قم
این ترم معدلم شد ۱۹
اول دبستان هم ۱۹ نشدم Big Grin
بنده هم تایید میکنم که دانشگاههای غیرانتفاعی سطح پایین زیاد داریم ولی نباید به بهانه این دانشگاهها و موسسات ، سهمیه رتبه اولی را از همه دانشگاههای غیرانتفاعی گرفت . دانشگاههای غیرانتفاعی خیلی خوب هم داریم که البته ۱۰ تا نمیشن . اینا باید خود مسئولین بررسی کنن.

عاقلان نقطه پرگار وجودند ولی
عشق داند که در این دایره سرگردانند
۹
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: abbassep , Fatemeh , rasoul67
ارسال: #۱۵۴
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۰۲ ب.ظ
من از همه مدیران معذرت می خوام این پست من نامربوطه به بحث ...ولی یادمه موقغ کنکور کارشناسی مون یعنی سال ۸۷ اولین سالی بود که پذیرش سهمیه بومی !!! بومی گزینی !!! اعمال شد و طرف با ۳ تا ۴ هزار رتبه اختلاف تو دانشگاه دولتی شهر خودش قبول میشد و ولی ما نمی شدیم..بعد می پرسیدیم خوب چرا ؟ سازمان سنجش گفت بومی بوده! حالا هم رسیدیم به ارشد سهمیه شاگرد اولی ... تو فکرم واسه دکترا چه سهمیه ی جدیدی رو می کنند ؟ بگذریم که واسه دکترا باید ریاضی و فیزیک و انتگرال گیر خوبی باشی برای پذیرفته شدن!
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mmsaeed , taraneh123 , EMT , parisa68 , Andrew S.Tanenbaum , cpt.mazi , sobhan1990
ارسال: #۱۵۵
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۱۲ ب.ظ
سلام
بچه ها کسی صنعتی شیراز قبول نشده؟
من با ۲۱۹ صنعتی شیراز قبول شدم!!
به نظر شما توی انتخاب رشته م اشتباه کردم و باید اول خود دانشگاه شیراز رو میزدم؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: esi , jameshenas , Pakzad , **sara** , EMT , maryami , alirrrrrr
ارسال: #۱۵۶
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۱۶ ب.ظ
Smile نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱
Big GrinBig Grin۲۴- هوش شریف
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mmsaeed , 862222822 , mahsa_mb , esi , fateme66 , jameshenas , Pakzad , **sara** , EMT , arixooo , maryami , agentv , ghaderiyaser , m_zamani0575 , rasoul67
ارسال: #۱۵۷
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۴۶ ب.ظ، توسط skygirl_00.)
اصلا از سهمیه شاگرد اولی خوشم نیومد. خود من تو ی دانشگاه دولتی روزانه خوندم به خدا مثلا همین زبان تخصصی رو از ما چه امتتتتتتتتتتتتتتتحانی گرفت، پدرمون در اومد. ۲ تا کتاب به همرا ی جزوه ۱۰۰ صفحه ای. چرا؟ چون استاد از ما توقع داشت به خاطر دانشگاهمون. اما دوستم تو دانشگاه درچه n غیر انتفاعی با ی جزوه زبان ۲۰ برگ شده ۲۰/ بعد منم منمم داره!!!!! الان معدل اون کجا و من کجا...اما بار علمی من کجا و اون کجا؟
نشد ک نگم اینارو.
فکر نکنین اونایی که تو دانشگاه درجه n غیر انتفاعی با سهمیه شاگرد اولی میرن پس از من و امثال ماهایی که تو این ۴ سال درس خوند یا ۲ سال درس خوند(ناپیوسته) شاگرد اولی نشدیم بهترن! فکر نکنین من و امثال من چون نتونستیم بالافرض رتبه خوبی بیارم دارم اینارو میگم از حسادت.نههههههههه ؟.چرا؟؟؟ چون من خودم تو دانشگاه دولتی با رتبه دو رقمی قبول شدم پس من قوی بودم و اونی که الان داره از سهمیه استفاده میکنه تو دانشگاه غیر انتفاعی، قوی نبوده که رفته غیر انتفاعی فکر کنین!! ..... میدونم شرایط کنکور شانسیه و شاید بعضی ها به خاطر ی سری مسائل غیر انتفاعی رفته باشن.. اما همین که من و امثال من هم رفتیم دانشگاه عالی و دولتی. این اما شانسی نیست و این حتمی بود که ما قوی بودیم .
مخالفین و موافقین چه کنند

۲۰
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: mmsaeed , mahsa_mb , mahya92 , m_zamani0575 , jameshenas , inteligentium , zarei1991 , hp1361 , iajghan , memco , ana9940 , abulfazl.s , Abrekhoshhal , it866 , Msccom , nastaran86 , cpt.mazi , sobhan1990 , mohammadali1990 , nina69
ارسال: #۱۵۸
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۲۸ ب.ظ
حالا این چیزا رو بیخیال،هوش خوارزمی خوبه؟می ارزه برم؟
۲
۲
ارسال: #۱۵۹
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۳۰ ب.ظ
رتبه ۶۷۰ هوش -> یزد، شبانه، آموزش محور، رباتیک
.
.
کسی هوش چمران اهواز قبول نشده!؟
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , esi , fateme66 , arman405 , Pakzad , **sara** , موج , marzieh
ارسال: #۱۶۰
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۳۶ ب.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۲۹ ق.ظ)fahimehj63 نوشته شده توسط:  ۴۵۴ هوش مصنوعی - روزانه رباتیک شاهرود
دانشگاه شاهرود خوبه؟ رشته رباتیک چه طور رشته ایه؟ شاهرود در مقایسه با یزد؟
این بهتره یا هوش مصنوعی آزاد مشهد؟

سلام
تبریک میگم بهتون
راستی رباتیک را با رتبه هوش مصنوعی انتخاب کردید یا از طریق خود رباتیک؟

همیشه چاره "بودن" نیست ، گاهى باید به "فاصله" فرصت داد
۰
۰
ارسال: #۱۶۱
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۳۷ ب.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۱۲ ب.ظ)mmsaeed نوشته شده توسط:  سلام
بچه ها کسی صنعتی شیراز قبول نشده؟
من با ۲۱۹ صنعتی شیراز قبول شدم!!
به نظر شما توی انتخاب رشته م اشتباه کردم و باید اول خود دانشگاه شیراز رو میزدم؟

باید دانشگاه شیرازو اول میزدی.

منم قوچان بودم. ناپیوسته ورودی ۸۸/
شما ؟؟؟

وظیفه تو تغییر جامعه نیست ، وظیفه تو تغییر خودت است. امام علی(ع)
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirrrrrr
ارسال: #۱۶۲
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۴۷ ب.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۴۷ ق.ظ)amirrezaak نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۵۰ ب.ظ)star90 نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۵۲ ق.ظ)mahdi_1012 نوشته شده توسط:  سلام
من با ۷۰۰ مجازی شهید بهشتی قبول شدم. به نظر شما تکمیل ظرفیت ممکنه جای دیگه قبول شم؟

منم با ۸۰۰ مجازی بهشتی قبول شدم.میخوام برم.زمان ثبت نامش میدونید کیه؟
سلام؛منم همین سوالو دارم،کسی اطلاعات در مورد این رشته داره؟ثبت نامش کیه؟
سلام.امروز زنگ زدن دانشگاه پرسیدم.۲۰ و ۲۱ ام روزای ثبت نامشه.اینم لینک اطلاعیش
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

تو سایت دانشگاه نوشته همه چی.من رشتم معماری کامپیوتره. با شرایطم و سختی رفت و آمد مجازی این دانشگاه که از همه مجازی های دیگه معتبرتره برام بهترین گزینه بود.مدرکش در خارج از کشور هم اعتبار داره.برای ادامه تحصیل هم بستگی به تلاش خود شخص داره.باید تلاش کرد.....Shy
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۶۳
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۵۵ ب.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۴۸ ب.ظ)ashkan_d13 نوشته شده توسط:  منم شریف قبول شدم Big Grin - نرم‌افزار روزانه (رتبه ۶۸ + سهمیه‌ی اولی)

در مورد سهمیه البته مازاد هست ولی خب دانشگاه احتمالاً موقع اعلام ظرفیت این مسئله رو در نظر می‌گیره!
ولی انقدر جای بحث نداره! اون‌طور که تو دفترچه نوشته برای ظرفیت بیشتر از ۹ نفر، فقط ۳ نفر با سهمیه‌ی رتبه اول قبول می‌کنن (+ داشتن ۸۰% نمره‌ی آخرین نفر)

شنیده بودم افرادی که سهمیه شاگرد اولی دارند رتبشون تقسیم به سه میشه .
این مطلب صحت داره؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sobhan1990
ارسال: #۱۶۴
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۵:۰۰ ب.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۱۳ ق.ظ)۸۶۲۲۲۲۸۲۲ نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان و عرض تبریک Smile
معماری علم و صنعت روزانه، رتبه ۱۳۴

تبریک میگم.شماره دانشجوییتون نشون میده که از دانشگاه خودمون(نوشیروانی) هستید.خوشحال شدم.موفق باشیدShy
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸۶۲۲۲۲۸۲۲
ارسال: #۱۶۵
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۵:۱۱ ب.ظ
دوستان عزیز

این تاپیک برای اعلام نتایح قبولی نهایی هست نه مشاوره و بحث در مورد دانشگاه ها و موارد مشابه

لطف کنید برای مسائلی غیر از اعلام رتبه به محل مناسب مراجعه کنید تا کاربری که بعدها این تاپیک رو می خونه صرفا اعلام رتبه باشه نه چیز دیگه.

پیشاپیش ممنون

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۷
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: esi , fateme66 , jameshenas , Pakzad , **sara** , EMT , Helmaa , zarei1991 , fattaneh66 , mmsaeed , marzieh

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۶۴ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۰۲ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۱۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۴۴ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۸۰۵ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  نمره کل نهایی شبانه بیشتر از روزانه Mania92 ۶ ۵,۰۹۹ ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  قبول نهایی شبانه و عدم ثبت نام siiib70 ۷ ۵,۸۰۰ ۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close