زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۲۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتیجه نهایی رشته آی تی

ارسال: #۱۳۶
۱۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۰۵ ق.ظ، توسط ashkan_cdi.)
RE: نتیجه نهایی رشته آی تی
(۱۴ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۳۵ ب.ظ)bamv نوشته شده توسط:  ۵۲۰ ->فناوری اطلاعات-غیرانتفاعی تعالی قم Dodgy
لطفا درصداتون رو بنویسید؟

(۱۴ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۳۵ ب.ظ)bamv نوشته شده توسط:  ۵۲۰ ->فناوری اطلاعات-غیرانتفاعی تعالی قم Dodgy
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۳۷
۱۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۱۹ ق.ظ، توسط farhoudjk.)
من با رتبه ۶۲ ، آی تی شهید بهشتی - روزانه
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: arixooo , **sara** , MoonRise , Helmaa , انرژی مثبت , uniquegirl , it866 , Tech
ارسال: #۱۳۸
۱۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۰۳ ق.ظ
من با رتبه ۵۶ آیتی پزشکی دانشگاه تهران- روزانه قبول شدم.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: arixooo , Helmaa , leilast , jameshenas , uniquegirl , **sara** , it866 , Tech , fatemeh_t
ارسال: #۱۳۹
۱۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۲۶ ق.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۴۴ ب.ظ)sahar1366 نوشته شده توسط:  سلام به همه مانشتی هااااااااا

من شبکه یزد شبانه آموزش محور قبول شدم ولی چون شهر خودم نیست نمی تونم برم Sad

به نظرتون می تونم به شبکه شبانه ارومیه انتقالی بگیرم؟

ممنون می شم اگه کسی اطلاعی داشته باشه بهم بگه

مرسی

سلام.
من دانشجو ارومیه هستم. بنظر من همون یزد بمون چون اینجا استاداش خیلی سختگیرن.
ولی اگه خواستی انتقالی به ارومیه بگیری فکر کنم به راحتی بهت بدن حتی میتونی با یکی جابجا کنی.
۰
۰
ارسال: #۱۴۰
۱۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۲۸ ق.ظ
نتیجه نهایی رشته آی تی
بچه ها کسی اینجا تجارت امیر کبیر قبول شده ؟
۰
۰
ارسال: #۱۴۱
۱۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۱۹ ب.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۰۳ ق.ظ)منتظرمنجی نوشته شده توسط:  من با رتبه ۵۶ آیتی پزشکی دانشگاه تهران- روزانه قبول شدم.
ترتیب انتخاب هات چجوری بوده؟

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۰
۰
ارسال: #۱۴۲
۱۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۴۵ ب.ظ، توسط منتظرمنجی.)
۱ ۳۳۱۴۷ دانشگاه صنعتی شریف || مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات || مهندسی فناوری اطلاعات || (روزانه)(متمرکز)
۲ ۳۳۱۴۳ دانشگاه تهران || مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات || مهندسی فناوری اطلاعات || (روزانه)(متمرکز)
۳ ۳۳۱۲۶ دانشگاه صنعتی امیرکبیر || مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات || مهندسی فناوری اطلاعات -شبکه های کامپیوتری || (روزانه)(متمرکز)
۴ ۳۳۱۱۹ دانشگاه صنعتی امیرکبیر || مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات || مهندسی فناوری اطلاعات -امنیت اطلاعات || (روزانه)(متمرکز)
۵ ۳۳۱۰۲ دانشگاه صنعتی امیرکبیر || مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات || مهندسی فناوری اطلاعات -تجارت الکترونیکی || (روزانه)(متمرکز)
۶ ۳۳۱۷۶ دانشگاه تهران || مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات || مهندسی فناوری اطلاعات پزشکی || (روزانه)(متمرکز)محل تحصیل دانشکده علوم وفنون نوین-باضرایب مهندسی فناوری اطلاعات

(۱۵ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۴۳ ب.ظ)منتظرمنجی نوشته شده توسط:  ۱ ۳۳۱۴۷ دانشگاه صنعتی شریف || مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات || مهندسی فناوری اطلاعات || (روزانه)(متمرکز)
۲ ۳۳۱۴۳ دانشگاه تهران || مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات || مهندسی فناوری اطلاعات || (روزانه)(متمرکز)
۳ ۳۳۱۲۶ دانشگاه صنعتی امیرکبیر || مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات || مهندسی فناوری اطلاعات -شبکه های کامپیوتری || (روزانه)(متمرکز)
۴ ۳۳۱۱۹ دانشگاه صنعتی امیرکبیر || مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات || مهندسی فناوری اطلاعات -امنیت اطلاعات || (روزانه)(متمرکز)
۵ ۳۳۱۰۲ دانشگاه صنعتی امیرکبیر || مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات || مهندسی فناوری اطلاعات -تجارت الکترونیکی || (روزانه)(متمرکز)
۶ ۳۳۱۷۶ دانشگاه تهران || مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات || مهندسی فناوری اطلاعات پزشکی || (روزانه)(متمرکز)محل تحصیل دانشکده علوم وفنون نوین-باضرایب مهندسی فناوری اطلاعات
انتخاب ۶ام را قبول شدم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: leilast , arixooo
ارسال: #۱۴۳
۱۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۰۵ ب.ظ، توسط zibaazad.)
نتیجه نهایی رشته آی تی
بنظرتون دانشگاه علم و صنعت بهتر بود یا شهید بهشتی؟
۰
۰
ارسال: #۱۴۴
۱۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۵۵ ب.ظ
من با ۷۹ ای تی پزشکی رو نیاوردم
خیلی دوست داشتم بیارم ,پارسال تا ۱۲۰ اورده بودن
۰
۰
ارسال: #۱۴۵
۱۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۰۴ ب.ظ
نتیجه نهایی رشته آی تی
خیلی عجیبه...یهویی این رشته محبوب شد مثل اینکه...این دوستمون با رتبه ۵۰ رفته اونجا..

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۰
۱
ارسال: #۱۴۶
۱۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۰۵ ب.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۰۵ ق.ظ)ashkan_cdi نوشته شده توسط:  
(14 شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۳۵ ب.ظ)bamv نوشته شده توسط:  ۵۲۰ ->فناوری اطلاعات-غیرانتفاعی تعالی قم Dodgy

بفرما Rolleyes-->
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۱۴۷
۱۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۰۵ ب.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۵۵ ب.ظ)zibaazad نوشته شده توسط:  بنظرتون دانشگاه علم و صنعت بهتر بود یا شهید بهشتی؟

فرقی نمیکنه...جفتشون خوبن...

Erza Pound
۰
۰
ارسال: #۱۴۸
۱۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۱۰ ب.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۰۵ ب.ظ)arixooo نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۵۵ ب.ظ)zibaazad نوشته شده توسط:  بنظرتون دانشگاه علم و صنعت بهتر بود یا شهید بهشتی؟

فرقی نمیکنه...جفتشون خوبن...

ممنونم که جوابم رو دادین ولی تجارت الکترونیک تو علم و صنعت تو دانشکده صنایع هست آخه Huh
۰
۰
ارسال: #۱۴۹
۱۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۱۴ ب.ظ
نتیجه نهایی رشته آی تی
مهمه مگه؟
اصلا صنایع مگه بد رشته ای یه...خیلی از درس های ما مشترکه...یه ۲ تا درس صنایع هم گیریم گذروندید...چیزی ازتون کم نمیشه هیچ...بلکه خیلی هم اضافه میشه..
شهید بهشتی هم گرایش معماری سازمانی داره فقط....زیاد جالب نباید باشه...تجارت بهتره

Erza Pound
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mojtaba14405 , jameshenas
ارسال: #۱۵۰
۱۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۳۹ ب.ظ، توسط Mohammad-A.)
نتیجه نهایی رشته آی تی
کلاً‌ چیزی که هست هنوز دید درسی نسبت به آی‌تی در ایران وجود نداره. بعضی‌ها معادل شبکه میدونند٬ بعضی‌ها نزدیک مدیریت می‌برنش... بعضی که ممکنه اطلاعات کمتری داشته باشند میگن «همون کامپیوتر دیگه...!» (این رو از چند نفر با تحصیلات عالیه شنیدم). چارت درسی آی‌تی در لیسانس هم که از همه‌ی رشته‌ها توش داره... مدیریت٬ صنایع٬ سخت‌افزار٬ برق٬ نرم‌افزار و... برای همینه که هنوز به گمانم دانشکده‌ی خوب و کاملاً مجزا برای آی‌تی وجود نداره

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: arixooo , Mahbanoo313 , uniquegirl , Tech , jameshenas , sohrablou

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۴۲۹ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۶۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  نتیجه انتخاب رشته دکتری ۹۹ nazanin2020 ۴ ۳,۱۵۴ ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: q88lp
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۷۴ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  نمره کل نهایی شبانه بیشتر از روزانه Mania92 ۶ ۵,۰۹۵ ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  قبول نهایی شبانه و عدم ثبت نام siiib70 ۷ ۵,۷۹۵ ۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  تکنولوژی و مزایای تین کلاینت maral00 ۰ ۱,۷۷۶ ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: maral00
  با خصوصیات تین کلاینت آشنا شوید zohreeee ۰ ۱,۶۷۰ ۱۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: zohreeee

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close