زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۵۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مسائل مربوط به ثبت نام، انتخاب واحد و خوابگاه دانشگاه صنعتی امیرکبیر

ارسال: #۱۶
۳۰ مرداد ۱۳۸۹, ۰۲:۲۶ ق.ظ
RE: دانشگاه امیرکبیر
سلام بر همگی اقای تنهایی منم لیسانس دانشگاه اصفهان بودم میخوام امسال علوم کامپیوتر شرکت کنم میخواستم بدونم سیستم هوشمند امیرکبیر چطور رشته ایه و فرقش با هوش مصنوعی چیه و از لحاظ اینده(دکترا)چطوره؟ ممنون

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۰۷ شهریور ۱۳۸۹, ۰۷:۵۰ ب.ظ
(۳۰ مرداد ۱۳۸۹ ۰۲:۲۶ ق.ظ)matu نوشته شده توسط:  سلام بر همگی اقای تنهایی منم لیسانس دانشگاه اصفهان بودم میخوام امسال علوم کامپیوتر شرکت کنم میخواستم بدونم سیستم هوشمند امیرکبیر چطور رشته ایه و فرقش با هوش مصنوعی چیه و از لحاظ اینده(دکترا)چطوره؟ ممنون

هوش امیر کبیر خوبه و برخی اعتقاد دارند که از شریف هم بهتره. اما به هر حال گروه سخت گیری دارند و حسابی بچه هاشونو می چزونند. فکر می کنم این سیستم هوشمند جزیی از هوش باشه و بیشتر به یادگیری ماشین نزدیک باشه. به هر حال جزو همونه. از لحاظ دکتری هم فرق زیادی نداره و مهم مقاله‌ها و تزیه که تعریف می کنید.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۱
۰
ارسال: #۱۸
۱۸ شهریور ۱۳۸۹, ۱۲:۱۵ ق.ظ
دانشگاه امیرکبیر
این امیرکبیر هم دانشگاه جالبیه میگه از بیستم انتخاب واحد کنید همون روز بیایید سر کلاسها بعد بیست و ششم خوابگاه میدیم.انگار از لحاظ امکانات رفاهی زیر صفر هست
۱
۰
ارسال: #۱۹
۱۹ شهریور ۱۳۸۹, ۰۳:۳۸ ب.ظ
دانشگاه امیرکبیر
من از آقای تنهایی گله دارم .... واقعا دارن به شریف بی حرمتی می کنن
ایشون هیچ اطلاعی از نمره دروس بچه های هوش ندارن و میگن شریف خوب نمره میده؟ چرا بدون اطلاعات صحبت می کنی آقای تنهایی؟
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۰
۱۹ شهریور ۱۳۸۹, ۰۷:۳۳ ب.ظ
دانشگاه امیرکبیر
به نظر شما مشگلی نیست فردا که تعطیله انتخاب واحده؟ من از این میترسم که فردا انتخاب واحدم با مشگل مواجه بشه ،اونوقت باید چکار کنم؟شما که ورودی جدیدین با نام کاربری تون می تونید ورد پورتال دانشکده تون بشید؟ من نمی تونم .میترسم فردا هم نتونم.

Ideaسخت ترین راه همیشه بهترین راه نیست
۰
۰
ارسال: #۲۱
۱۹ شهریور ۱۳۸۹, ۰۷:۵۴ ب.ظ
(۰۷ شهریور ۱۳۸۹ ۰۷:۵۰ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  
(30 مرداد ۱۳۸۹ ۰۲:۲۶ ق.ظ)matu نوشته شده توسط:  سلام بر همگی اقای تنهایی منم لیسانس دانشگاه اصفهان بودم میخوام امسال علوم کامپیوتر شرکت کنم میخواستم بدونم سیستم هوشمند امیرکبیر چطور رشته ایه و فرقش با هوش مصنوعی چیه و از لحاظ اینده(دکترا)چطوره؟ ممنون

هوش امیر کبیر خوبه و برخی اعتقاد دارند که از شریف هم بهتره. اما به هر حال گروه سخت گیری دارند و حسابی بچه هاشونو می چزونند. فکر می کنم این سیستم هوشمند جزیی از هوش باشه و بیشتر به یادگیری ماشین نزدیک باشه. به هر حال جزو همونه. از لحاظ دکتری هم فرق زیادی نداره و مهم مقاله‌ها و تزیه که تعریف می کنید.

یکی از دوستای من هوش امیر کبیر قبول شد‌، از بس بهشون کار میدن افسردگی گرفته‌، ۲۴ ساعتش پره ‌، بیچاره اصلا بیکار نمیشه .!!!

حالم خوب است
هنوز خواب می‌بینم
ابری می‌آید
و مرا تا سرآغازِ روییدن ... بدرقه می‌کند.
۱
۰
ارسال: #۲۲
۲۰ شهریور ۱۳۸۹, ۰۸:۰۳ ق.ظ
دانشگاه امیرکبیر
ss252 جون شما میتونین از این آدرس
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
وارد بشین
منم نمیتونم به پرتال دانشجویی و دانشکده وارد بشم باید اونو پرس و جو کنیم

رفتنی می‌رود و آمدنی می‌آید
شدنی می‌شود و غصه به ما می‌ماند
۰
۰
ارسال: #۲۳
۲۰ شهریور ۱۳۸۹, ۰۸:۵۸ ق.ظ
دانشگاه امیرکبیر
بچه های امیرکبیری تونستن انتخاب واحد کنن؟
به من خطای دسترسی میده.

۰
۰
ارسال: #۲۴
۲۰ شهریور ۱۳۸۹, ۰۹:۳۱ ق.ظ
دانشگاه امیرکبیر
منم نتونستم انتخاب واحد کنم با همین خطای دسترسی!!!!!!!:۰
من فکر می کنم امروز انتخاب واحد کنسل شده باشه و فردا portal رو باز کنند
۰
۰
ارسال: #۲۵
۲۰ شهریور ۱۳۸۹, ۰۹:۳۶ ق.ظ
دانشگاه امیرکبیر
یعنی به نظر شما تا فردا صبر کنیم؟ اصلا اطلاعیه ای تو سایت نزدن. بازم خدارا شکر که این مشکل همه اس.فکر می کردم فقط واسه من اینطوره.

۰
۰
ارسال: #۲۶
۲۰ شهریور ۱۳۸۹, ۰۹:۴۵ ق.ظ
دانشگاه امیرکبیر
سلام به بچه های امیر کبیر -من داخل پورتال میشم و واحد‌ها رو میبینم ولی نمیتونم بردارم میگه سال ورودی شما در محدوده مجاز ثبت نام نیست.اینم مثلا جز دانشگاه های برتر کشوره . وضعش اینجوریه.نه اطلاعیه ای نه خبری.بی خود نیست که دانشگاههای ایران تو رنکینگ تو اخرها واستادند.یک دونه سایت درست و حسابی هم ندارند.فقط اسمشون بزرگه
۰
۰
ارسال: #۲۷
۲۰ شهریور ۱۳۸۹, ۰۹:۴۹ ق.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۸۹ ۰۹:۴۵ ق.ظ)qaranqush نوشته شده توسط:  سلام به بچه های امیر کبیر -من داخل پورتال میشم و واحد‌ها رو میبینم ولی نمیتونم بردارم میگه سال ورودی شما در محدوده مجاز ثبت نام نیست.اینم مثلا جز دانشگاه های برتر کشوره . وضعش اینجوریه.نه اطلاعیه ای نه خبری.بی خود نیست که دانشگاههای ایران تو رنکینگ تو اخرها واستادند.یک دونه سایت درست و حسابی هم ندارند.فقط اسمشون بزرگه
اینقدر حرص نخور (نمیدونم حرصو درست نوشتم یا نه).درست میشه.لابد رفتن تعطیلات یادشون رفته اطلاعیه بزنن.Big Grin

۰
۰
ارسال: #۲۸
۲۰ شهریور ۱۳۸۹, ۱۰:۰۱ ق.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۸۹ ۰۹:۴۹ ق.ظ)ss252 نوشته شده توسط:  
(20 شهریور ۱۳۸۹ ۰۹:۴۵ ق.ظ)qaranqush نوشته شده توسط:  سلام به بچه های امیر کبیر -من داخل پورتال میشم و واحد‌ها رو میبینم ولی نمیتونم بردارم میگه سال ورودی شما در محدوده مجاز ثبت نام نیست.اینم مثلا جز دانشگاه های برتر کشوره . وضعش اینجوریه.نه اطلاعیه ای نه خبری.بی خود نیست که دانشگاههای ایران تو رنکینگ تو اخرها واستادند.یک دونه سایت درست و حسابی هم ندارند.فقط اسمشون بزرگه
اینقدر حرص نخور (نمیدونم حرصو درست نوشتم یا نه).درست میشه.لابد رفتن تعطیلات یادشون رفته اطلاعیه بزنن.Big Grin

نه بابا حرص نمیخورم (راستش منم نمیدونم با کدوم س یا ص مینویسندBig Grin)فقط واسه این میگم که این دانشگاه‌ها صبح تا شب واسه هم پپسی باز میکنند.این میگه من اینجوریم اونم میگه من اونجوریند.بعدش یک دونه انتخاب واحد درست و حسابی هم ندارندBig Grin
۱
۰
ارسال: #۲۹
۲۰ شهریور ۱۳۸۹, ۰۴:۱۳ ب.ظ
دانشگاه امیرکبیر
آره حرص نخورین بچه ها،این یه مشکل کوچیکه که فردا حل میشه،راستی کی گفته امیر کبیر دانشگاه بزرگیه .فقط تصور ما این دروغ رو برای ما بوجود آورده گرچه یه اشتباه کوچیک در زمان انتخاب واحد دلیلی بر افتضاح بودن این دانشگا نیست
خوب من که می خوام دانشگاه رو تنبیه کنم و این هفته سر کلاس‌ها نیام Big Grin Tongue
۰
۰
ارسال: #۳۰
۲۱ شهریور ۱۳۸۹, ۰۷:۵۴ ق.ظ
دانشگاه امیرکبیر
دوستان این قدر پاستوریزه نباشید
من ترم اول ارشد توی حذف اضافه واحد‌ها رو گرفتم

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۳۳۵ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۷۵۱ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  تست ۸۷ کامپیوتر مربوط به عامل ها Shekarchi_shab ۳ ۱,۷۸۸ ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۲۵ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  سختگیری امیرکبیر رتبه۱سال۹۴ ۴ ۶,۳۴۲ ۰۵ تیر ۱۴۰۰ ۱۲:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: amir-1995
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۳۳۷ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۵۰ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  دانشگاه صنعتی شاهرود Distance ۳ ۳,۹۹۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  خوابگاه sinbadcity ۳ ۵,۱۵۱ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۲:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: bita.z
Information فروش کتابهای گسسته گریمالدی ۴ جلد + راهنمای حل مسائل tabassomesayna ۱ ۳,۳۷۵ ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: tabassomesayna

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close