تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت شهریورماه 92(کنکور ۹۳)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(07 شهریور 1392 12:30 ب.ظ)explorer نوشته شده توسط: [ -> ]سلــــــــام من اومدم Big Grin
راند دوم DB
شاید گسسته رو هم اضافه کنم
خدمت تموم شد ؟؟؟ Smile)))
(07 شهریور 1392 04:22 ب.ظ)mehdi1902 نوشته شده توسط: [ -> ]خدمت تموم شد ؟؟؟ Smile)))
فعلا گفتن برو خونتون Big Grin
منم از خدا خواستهBig Grin
(07 شهریور 1392 12:53 ق.ظ)sahar bano نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها من clrs انتشارات نص رو تازه گرفتم جلد اولش کفایت میکنه برا ما یا جلد دومش رو هم بخرم؟
من از جند نفر شنیدم همون جلد اول کافیه به علاوه دو سه فصل از جلد دوم
سلام من می خام تازه شروع کنم، خیلی دیره؟ البته برای سال دوم Huh
سلام بچه ها شما نمیدونین مشهد کجا فروش تکی پارسه هس؟ خود پارسه که گفت بعد مهر فروش تک داریم اما فک نکنم راست بگنSmileBig Grin
(07 شهریور 1392 06:51 ب.ظ)Golnazzz نوشته شده توسط: [ -> ]سلام بچه ها شما نمیدونین مشهد کجا فروش تکی پارسه هس؟ خود پارسه که گفت بعد مهر فروش تک داریم اما فک نکنم راست بگنSmileBig Grin

آقا محمد میتونه از تهران واستون بگیره و پست کنه
(07 شهریور 1392 07:11 ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط: [ -> ]
(07 شهریور 1392 06:51 ب.ظ)Golnazzz نوشته شده توسط: [ -> ]سلام بچه ها شما نمیدونین مشهد کجا فروش تکی پارسه هس؟ خود پارسه که گفت بعد مهر فروش تک داریم اما فک نکنم راست بگنSmileBig Grin

دیدم نوشتن امکان ارسال ندارن و میتونن تهران فقط کتابا رو بدن Undecided
(07 شهریور 1392 07:17 ب.ظ)Golnazzz نوشته شده توسط: [ -> ]
(07 شهریور 1392 07:11 ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط: [ -> ]

دیدم نوشتن امکان ارسال ندارن و میتونن تهران فقط کتابا رو بدن Undecided

کدوم کتاباشو میخواین؟
سیستم عامل- نظریه- مدار الکتریکی-ریاضی مهندسی و آمار
(07 شهریور 1392 12:53 ق.ظ)sahar bano نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها من clrs انتشارات نص رو تازه گرفتم جلد اولش کفایت میکنه برا ما یا جلد دومش رو هم بخرم؟
به نظرمن جلد اول لازم و واجبه!
مخصوصا اگر پایه خوبی در مباحث پیچیدگی و مرتبه زمانی ها ندارید جلد دوم بیشتر درباره گراف ها و ایناست و بخش زیادیش که حذفه!

کلا پارسه یه فرمول خاص داره اینکه تابستون تا اواسط مرداد چون هنوز تب و تاب کنکور نیست تک فروشی دارن ولی از مهرنه میشه گفت اواخر آبان باز تک فروشی شروع میکنن!

امروز این قدر از این تابع بازگشتی و مرتبه زمانی های داده خوندم حرف زدنم شده تتا و اوردر Big Grin
امروز ۱۲تا لغت ۵۰۴ رو خوندمCool
میدونم که خسته نباشمBig GrinTongueBig Grin

دوستان یه راهنمایی کنن
مرتبه زمانی و بازگشتی (فصل اول همه کتابای ساختمان)رو از کی بخونم که راحت یاد بگیرم؟
(08 شهریور 1392 01:24 ق.ظ)hamid88 نوشته شده توسط: [ -> ]امروز ۱۲تا لغت ۵۰۴ رو خوندمCool
میدونم که خسته نباشمBig GrinTongueBig Grin

دوستان یه راهنمایی کنن
مرتبه زمانی و بازگشتی (فصل اول همه کتابای ساختمان)رو از کی بخونم که راحت یاد بگیرم؟
سلام
بنظر من ساختمان مقسمی خوبه
یا طراحی الگوریتم پوران

امروز درسته که کم خوندم اما خوشحالم که بالاخره با نظریه زبانها کنار اومدم و با علاقه فصل اول رو خوندم Idea
یه فصل ساختمان داده و یک فصل ریاضی خوندم
بچه ها خسته نباشین.Smile
من درس 23 از کتاب 504 (فقط لغت خوندم)
نظریه زبان هم الان "صدای 4" رو دارم گوش میدم
مدار منطقی هم 1 و نیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اینایی که معماری یه دور تموم کردن میرن دور دوم آخــــــــه چجوری؟؟؟؟ :O
اصن کلا اینایی که انقدر خوب خوندن تابستون رو دَمشون گرم :-<
(08 شهریور 1392 11:44 ق.ظ)El@he نوشته شده توسط: [ -> ]
(08 شهریور 1392 01:35 ق.ظ)Pegasus نوشته شده توسط: [ -> ]بنظر من ساختمان مقسمی خوبه
به نظر من که اصلا کتاب خوبی نیست. یه کتاب خلاصه است کلا. من تا درخت های ویژه خوندم و یه کمم گراف. الان پشیمونم که چرا گرفتم! نو هم هست. اگر کسی خواست بگه بدم بهش.
پس چی خوبه بخونیم واسه ساختمان و الگوریتم ؟
من یه فصل پارسه خوندم جالبی نبود :| !

دوستان یه سوال ،واسه شبکه من پارسرو میخونم
خیلی از دوستان میگفتن که کراس راس هم باید خونده بشه
میخاستم ببینم اینارو باید مبحثی و همزمان بخونم یا اینکه
مثلا اول پارسه بعدش اونو :/ ؟
انقد کتاب دور و برم جم شده گیج میزنم :|
سلااااااااااااااااااااااااااااااااام
بچه ها خسته نباشییییییییییییییید
من از سفر برگشتم اگه خدا قسمت کنه دیگه درس می خونم Tongue
با سه درس شروع می کنم .....Smile
بسم الله

(01 شهریور 1392 05:19 ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط: [ -> ]مرداد کی تموم شد؟؟؟ Confused

مرداد که تموم شد در حد تجربه بهش فکر کن . شهریورو بچسب دوست من Wink
لینک مرجع