تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت شهریورماه 92(کنکور ۹۳)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
آقا افشین به همین خیال باشین
(29 شهریور 1392 03:39 ق.ظ)sellena نوشته شده توسط: [ -> ]آقا افشین به همین خیال باشین

کدوم خیال؟Huh
(28 شهریور 1392 07:27 ب.ظ)sellena نوشته شده توسط: [ -> ]مرسی آتناجون و معصومه جونHeart شما هم خسته نباشید. دخترا امسال بزنیم رو دست پسراBig Grin
اینجا کیا برای کنکور آیتی هستن؟Cool

منم آی تی Smile بله ما میتونیم چرا نتونیم خواستن توانستن است Smile
(29 شهریور 1392 03:51 ق.ظ)afshin18 نوشته شده توسط: [ -> ]
(29 شهریور 1392 03:39 ق.ظ)sellena نوشته شده توسط: [ -> ]آقا افشین به همین خیال باشین

کدوم خیال؟Huh
که جوک بود :دی خیال اینکه ما دخترا نمی تونیم
(29 شهریور 1392 03:18 ق.ظ)هانی الرضا نوشته شده توسط: [ -> ]فردا قراره آخرین جمعه‎ای باشه که من زیاد درس نمی‎خونم توش! قراره یه کاپ PES.2012 با پَچِ ۲۰۱۳ بزاریم و من تک تک رقبا رو دو رقمی کنم بفرستم خونه! Cool

عجیبه!
بررسی درصدهای ۱۰ نفر از افرادیکه امسال روزانه شریف یا امیرکبیر قبول شدن نشون میده که میانگین دروس مشترک در بین این افراد کمتر از ۴۰ درصد بوده یعنی معادل کمتر از ۱۲ سوال صحیح از ۳۰ تا. حالا نکته اینجاست که چون سوالات مهندسی نرم‎افزار آسون بوده اکثرا این سوالات رو جواب دادن احتمالا. یعنی مثلا اگه خوشبینانه نگاه کنیم و ۶ تا مهندسی رو به عنوان صحیح کنار بزاریم می‎مونه ۵ یا ۶ تست صحیح دیگه از ۲۴ سوال که خیلی کمه! شاید واقعا سر جلسه یه اتفاقی میفته که اینطوری میشه، از بیرون که عجیب به نظر میاد.

چقدر جالب واقعا من به علت نداشتن یه منبع درست حسابی برای نرم افزار درست حسابی نتونستم جواب بدم سوالاشو و حالا میبینم چه کلاه بزرگی رفته سرم Sad
(29 شهریور 1392 04:22 ق.ظ)sellena نوشته شده توسط: [ -> ]
(29 شهریور 1392 03:51 ق.ظ)afshin18 نوشته شده توسط: [ -> ]

کدوم خیال؟Huh
که جوک بود :دی خیال اینکه ما دخترا نمی تونیم

اره جوک یه نوع خیاله برا همین گفتم که جوک بودهBig Grin
ولی جدا خودت می تونی قبول کنی یه دختر بتونه یک بشه؟Big Grin
این موقع شب اینجا چقدر ساکته! ! !

نظریه خوندن الان بیشتر میچسبه فکر کنم!
بهتره بیخیال این بحثای الکی بشیم و موقع اعلام نتایج ببینیم کی به حرفش عمل کرده، الان مهم تلاشه که فردا نگیم که، هعی چقدر بیخیال بودم، یا اگه بیشتر میخوندم بهتر میشد !
بجنبید دوستان تابستان هم تموم شد.
سلام دیروز نظریه زبانها و سیستم عامل و گسسته خوتدم
راستی از بین دوستان کسی هست که همه دروس رو با هم پیش ببره?
خسته نباشین و امیدوار باشین و پرتلاش Smile
من از یک هفته سرماخوردگی با گلو درد و آبریزش بینی و همه متعلقات بد این مریضی میام، یک هفته ی بد با عقب افتادگی زیاد از برنامه اما انشالله یک ماه خوب پیش رو دارم، تا رسیدن به اولین آزمونی که رقابت مون جدی تر بشه.
منتظرتونم بچه ها Wink
منم دیروز یه مسافرت یه روزه داشتم رفرش شدمSmile
پیش به سوی یه پایان خوب واسه تابستون....
(29 شهریور 1392 12:19 ب.ظ)Pegasus نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دیروز نظریه زبانها و سیستم عامل و گسسته خوتدم
من از یه مولتی لِ ول کیو استفاده میکنم
لِ ول اول دروس مشترک
لِ ول دوم اختصاصیان
لِ ول سوم ریاضی
لِ ول چهارمم زبان
Big GrinBig GrinBig Grin
(29 شهریور 1392 12:19 ب.ظ)Pegasus نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دیروز نظریه زبانها و سیستم عامل و گسسته خوتدم

من کمی تا قسمتی با هم میخونم . با برنامه پارسه . فقط ریاضی ها رو نمیدونم چه کنم واقعا Sad(
بچه ها من پارسه ثبت نام کردم آزمون و کتاباش باهم شد ۶۵۷تومان به دلایلی میخوام از آزمون های پارسه انصراف بدم کسی هست که من بهش آزمون و کتابای پارسه انتقال بدم؟ هرکی بخواد بهش تخفیف میدم باهم به توافق میرسیمTongue هردوطرف راضی باشیمShy...
راستی من از مازندران هستم.آیا کسی هست که بخواد؟

ازمدیران مانشت عذرخواهی میکنم اینجا پست دادم گفتم شاید کسی اونجا نبینه اینجاهم گذاشتم زودتربه جواب برسم
لینک مرجع