تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت شهریورماه 92(کنکور ۹۳)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
بچه ها بنظرتون بهتر نیست گروه درسیمون بهتر بشه اینطوری قاطی پاتیه یه سریا جلو هستن یه سری ها تازه شروع می کنن بعدم اینطوری همش درهم صحبت می کنیم هرکسی یه چیزی میاد میگه میره بازم نظر جمع ولی به نظر من بهتره یکم مسنجم تر باشه نمیدونم باز هر طور راحتید
24 ساعته هیچی نخوندم یه ساعت دیگه هم وقت خوابمهSad
(31 شهریور 1392 10:53 ق.ظ)hamid88 نوشته شده توسط: [ -> ]Star جان پیام من ٣٠ بامداد فرستادم که میشه ٣١ شهریور
فرداشم که میشه ١ مهر
پس مشکلی نداره پیامم
موفق باشی

آقا hamid فکر کنم نه شما نه مانشت ساعتتونو عقب نکشیدیدBig Grin

دوستان شروع خوبی داشته باشید از فردا..
بوی ماه مهر خیلی وقته داره میاد
بگو یا علی..

Sent from my LT30p using Tapatalk 2
(31 شهریور 1392 11:08 ق.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط: [ -> ]باز من دچار حرص و آز شدم Sad

اینکه کتاب کم دارم... اینکه باید چاپ جدید کتابامو بگیرم ...

نه که خیلی هم میخونم !!!!!!
یکی نیست بم بگه تو مرد باش همینایی رو که داری بخون کتابای دیگه پیش کش !

تو مرد باش همینایی رو که داری بخون کتابای دیگه پیش کش !

(31 شهریور 1392 11:39 ق.ظ)Mahtab.R نوشته شده توسط: [ -> ]
(31 شهریور 1392 11:08 ق.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط: [ -> ]باز من دچار حرص و آز شدم Sad

منم هر چی کتاب میگیرم باز یه چیزی کم دارم،ولی اونایی که داری دیگه چاپ جدید نگیر مطالب که عوض نشده تازه کلی هم نطق برداری کردی زیر نکات خط کشیدی بری چاپ جدید بگیری دوباره از اول خوب نیست

دو سه تایی هست اگه چاپ قدیمشو داری خوبه عوض کنی چون خود ناشرش گفته چندتا اشتباه رو اصلاح کرده
افغانی لگد نمیکردماBig Grin پس پیش به سوی موفقیت Wink به قول آقا حمید می کشمشTongue
(31 شهریور 1392 12:44 ب.ظ)sara901 نوشته شده توسط: [ -> ]افغانی لگد نمیکردماBig Grin پس پیش به سوی موفقیت Wink به قول آقا حمید می کشمشTongue

لگد کن یه کم بخندیم روحیه بگیریمBig Grin
ایده ی کلیت رو توضیح بده راه حلی داری؟
(31 شهریور 1392 12:29 ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط: [ -> ]تو مرد باش همینایی رو که داری بخون کتابای دیگه پیش کش !

شدیدا متحول شدم .. پیش به سوی مرد شدن Smile

(31 شهریور 1392 12:29 ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط: [ -> ]
(31 شهریور 1392 11:39 ق.ظ)Mahtab.R نوشته شده توسط: [ -> ]

منم هر چی کتاب میگیرم باز یه چیزی کم دارم،ولی اونایی که داری دیگه چاپ جدید نگیر مطالب که عوض نشده تازه کلی هم نطق برداری کردی زیر نکات خط کشیدی بری چاپ جدید بگیری دوباره از اول خوب نیست

دو سه تایی هست اگه چاپ قدیمشو داری خوبه عوض کنی چون خود ناشرش گفته چندتا اشتباه رو اصلاح کرده

مثلا چه کتابایی؟
فرضا من نرم مدرسان رو دارم فک کنم مال سال 90 باشه ، متنش رو که با چاپ 92 چک کردم همون بود فقط توی چاپ جدید خلاصه اضافه شده و احتمالا مشکلاتی که توی تست ها بود رو برطرف کردن

یا مثلا مدیریت مدرسان مربوط به همون رشته مدیریت هست اما الان توی سایتش دیدم که برای فناوری اطلاعات چاپ ویژه داشتن و تعداد صفحاتش هم خیلی خیلی کمتره اون چیزیه که من دارم

کلا من عاشق رنگ و لعاب کتاب هم هستم این جدیداشون خوشکل هم هستن تازه ;; )

حالا با این اوصاف تکلیف اینجانب چیست ؟؟
ایده ی کلی که ندارم ولی یکی از دغدغه های من موقع خوندن این تاپیک این بود که مثلا میخواستم ببینم که کسی داره در مورد یه درس چطوری میخونه یا باید کل صفحات از اول میخوندم یا سوال تکراری میپرسیدم که اونم معمولا به جز یه نفر جوابی نمیدادWink و همینطور اگه گروه درسیه باید یکم محرک باشه نه اینکه فقط بیایم بگیم اینقد خوندم اونقد نخوندم یعنی اگه بشه این گروهمون دسته بندی بشه و اون دسته از احوال هم با خبر باشن و همینطور تو یه سطح باشن و پیگیر کارای هم این میشه یه گروه Wink نه اینکه هی بیام بنویسیم اینقد نخوندم
(31 شهریور 1392 01:22 ب.ظ)sara901 نوشته شده توسط: [ -> ]ایده ی کلی که ندارم ولی یکی از دغدغه های من موقع خوندن این تاپیک این بود که مثلا میخواستم ببینم که کسی داره در مورد یه درس چطوری میخونه یا باید کل صفحات از اول میخوندم یا سوال تکراری میپرسیدم که اونم معمولا به جز یه نفر جوابی نمیدادWink و همینطور اگه گروه درسیه باید یکم محرک باشه نه اینکه فقط بیایم بگیم اینقد خوندم اونقد نخوندم یعنی اگه بشه این گروهمون دسته بندی بشه و اون دسته از احوال هم با خبر باشن و همینطور تو یه سطح باشن و پیگیر کارای هم این میشه یه گروه Wink نه اینکه هی بیام بنویسیم اینقد نخوندم

راجع به این موضوع که گروه توی خوندن کتابا با هم پیش برن رو اصلا نمیشه با هم مَچ کرد! چون هر کسی برنامه خاص خودشو داره!
اما با رسیدن کنکورهای آزمایشی موسسات خود به خود به این سمتی که شما میگی پیش میره! چون باید اون سرفصلها خونده بشه دیگه! پس همه مجبورن اون سرفصلها رو بخونن و برنامه خوندن مباحث در بین اعضا تقریبا یکی میشه....
(31 شهریور 1392 01:22 ب.ظ)sara901 نوشته شده توسط: [ -> ]ایده ی کلی که ندارم ولی یکی از دغدغه های من موقع خوندن این تاپیک این بود که مثلا میخواستم ببینم که کسی داره در مورد یه درس چطوری میخونه یا باید کل صفحات از اول میخوندم یا سوال تکراری میپرسیدم که اونم معمولا به جز یه نفر جوابی نمیدادWink و همینطور اگه گروه درسیه باید یکم محرک باشه نه اینکه فقط بیایم بگیم اینقد خوندم اونقد نخوندم یعنی اگه بشه این گروهمون دسته بندی بشه و اون دسته از احوال هم با خبر باشن و همینطور تو یه سطح باشن و پیگیر کارای هم این میشه یه گروه Wink نه اینکه هی بیام بنویسیم اینقد نخوندم
منم خوشم نمی آد بنویسم چی خوندم ولی
وقتی بیای ببینی همه دارن می خونن خودش محرک میشه که درس بخونی
پس تو باید تلافی کنی و هر چی خوندی رو بنویسی
بعدش برنامه ها با هم فرق دارن
(البته یه عده که همسطح باشند می تونن برنامه یکسان داشته باشند )

(31 شهریور 1392 01:35 ب.ظ)sajaddandy نوشته شده توسط: [ -> ]

راجع به این موضوع که گروه توی خوندن کتابا با هم پیش برن رو اصلا نمیشه با هم مَچ کرد! چون هر کسی برنامه خاص خودشو داره!
اما با رسیدن کنکورهای آزمایشی موسسات خود به خود به این سمتی که شما میگی پیش میره! چون باید اون سرفصلها خونده بشه دیگه! پس همه مجبورن اون سرفصلها رو بخونن و برنامه خوندن مباحث در بین اعضا تقریبا یکی میشه....

دقیقا
بچه ها شما این روش درس خوندنو از کجا اوردین؟مطمئنید روشتون درسته؟
یعنی شما ی کتابو کامل میخونیدو تموم میشه بعد میرید سراغ یکی دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اینجوری که همش یادتون میره
من که تو ی برنامه 44 روزه کل درسامو موازی میخوام با هم بخونم البته بدون تست
بعد ی برنامه40 روزه تست هاشونو میزنم
(31 شهریور 1392 03:09 ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط: [ -> ]کل درسامو موازی میخوام با هم بخونم
درستشم همینه! حالا یا همش یا تعداد خاصی از دروس
فاز اول درس امروز تموم شد با سیستم عامل، منطقی و کامپایلر ، الانم میریم دانشگاه سر کلاس مهندسی اینترنت و بیسیم تا بعد از ظهر !

پر انرژی باشید که رتبه های خوب مال ماست !
(31 شهریور 1392 12:44 ب.ظ)sara901 نوشته شده توسط: [ -> ]افغانی لگد نمیکردما[تصویر:  biggrin.gif]
ههههههه مردم از خنده
:| شهریور بره راحت شیم از دستش :| خیلی ماه مزخرفی بود برام
دیگه داریم وارد رقابت اصلی میشیم :دی
پیش به سوی کنکور
لینک مرجع