تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت شهریورماه 92(کنکور ۹۳)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(22 شهریور 1392 01:26 ق.ظ)hiddenman نوشته شده توسط: [ -> ]
(21 شهریور 1392 11:10 ب.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط: [ -> ]
(21 شهریور 1392 10:46 ب.ظ)hiddenman نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان نظریه رو هنوز شروع نکردم و تا حالا نخوندم میشه بگید درسش چطوریه ؟؟؟ (سخته ی معمولی - حفظیه یا محاسباتی ))

نظریه وقت گیره وقت گیر البته تمارینش که مهمم هست ولی جالبه آخرش احساس باهوشی به آدم دست میدهSmile

ممنون از جوابت - میشه یه کتاب روون براش معرفی کنی تا زودتر شروع کنم Big Grin

(22 شهریور 1392 12:45 ق.ظ)sajaddandy نوشته شده توسط: [ -> ]
(21 شهریور 1392 11:10 ب.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط: [ -> ]
(21 شهریور 1392 10:46 ب.ظ)hiddenman نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان نظریه رو هنوز شروع نکردم و تا حالا نخوندم میشه بگید درسش چطوریه ؟؟؟ (سخته ی معمولی - حفظیه یا محاسباتی ))

نظریه وقت گیره وقت گیر البته تمارینش که مهمم هست ولی جالبه آخرش احساس باهوشی به آدم دست میدهSmile

اتفاقا وقت گیر نیس! :| درس جالبی هست.... من که سریع تمومش کردم
سخت نیس! یه خرده باید باهوش باشی مباحثشو بگیری که چی به چیه

با این تعاریف باید کم کم شروعش کنم میشه بگی شما کدوم کتابو براش پیشنهاد میکنی (روون و قابل فهم باشه Tongue)

راجع به کتاب کنکوری والا نظری ندارم که بدم! چون کتاب کنکوریشو نخوندم بگم کدوم خوبه!
من کتاب پیترلینز رو خوندم.
(21 شهریور 1392 11:07 ب.ظ)black_knight نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
محاسبات تموم(مرحله بعدی تست)
۱ درس ۵۰۴(درس ۱۳Big Grin)
آخر شبم معماری
از شنبه تایمو به حداقل ۵ و تعداد درسارو به ۴ تا می رسونمConfused البته اگه نشد قول می دم شنبه بعدش حــــــــتما بشهSmile
راستی بچه ها الگوریتم من نیپولیتان می خونم من که چیزی ازش نفهمیدم خداییش.. می خوام یه کتاب دیگه بگیرم
پیشنهادتون چیه؟؟پلیز هلپ می!

من طراحی الگوریتم مقسمی خوندم تموم کردم راضی بودم ازش Cool

من از اواسط مرداد شروع کردم
Sad
(22 شهریور 1392 01:32 ق.ظ)esisonic نوشته شده توسط: [ -> ]کتاب طورانی رو اگه می خونی حتما ً آخر فصل هم از هر مبحث چند تا تست با هاش حل کن...واگرنه خیلی سخت مطلب برات جا میوفته!!
آره. همین کارو کردم این 2 فصل قبلی که خوندم. یه 10 تا تست حدودن زدم از هر فصل Smile))
کمه ولی همین کمش هم خوبه Big Grin

به نظرم خیــــــلی بهتر از ریاضیه این آمار Big Grin
سلام صبح بخیر دیگه!!
یه جک درسی : قرار شده گسسته بخونم ولی قبلش گفتم این همه درس اول اونا (مثل الاغه که یه هویج گرفتی جلوش و سوارش شدی هر چی میدوه نمیرسه به هویجه!!) همه رو میخونم چون گسسته نخونم بازم دوباره اونا رو مرور هم میخونم تا گسسته نخونم !! فک نکنم هویجی گیرم بیاد!!!!

معماری رو یاد گرفتم!! ولی اگه بگم چه کارا که نکردم تا بفهمش شاید بیشتر نامیدتون کنم!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk 2
منم همین طور هی باقی درسارو میخونم ک گسسته نخونم Smile
(21 شهریور 1392 07:13 ب.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط: [ -> ]
(21 شهریور 1392 07:10 ب.ظ)modabber نوشته شده توسط: [ -> ][

واقعا ممنونم که جواب دادین آخه خیلی نا امید شدم ۲ تا کتاب و با هم شروع کردم یکی معماری و یکی هم طراحی الگوریتم ولی یکی از اون یکی سخت تر خیلی نا امید شدم احساس می کنم خیای سطحم پایینه واسه کنکور یا سال بعد شرکت کنم بهتره نمی دونم
خب دوست عزیز شما که از روحیات خودتون مطلعید و میدونید که اینجوری نا امید میشید بهتر نیست درسای سخت و آسون رو ترکیبی بخونید تا اینکه دوتا درس سخخخخت بردارید؟
البته در حد یه نظر بود آخه خودمم همینجوریمRolleyes
راستش و بخوای خودمم به همین نتیجه رسیدم و می خوام کتابام و تغییر بدم و با کتابای آسون تر شروع کنم ممنونم حرف خوبی زدی.

(22 شهریور 1392 08:24 ق.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام صبح بخیر دیگه!!
یه جک درسی : قرار شده گسسته بخونم ولی قبلش گفتم این همه درس اول اونا (مثل الاغه که یه هویج گرفتی جلوش و سوارش شدی هر چی میدوه نمیرسه به هویجه!!) همه رو میخونم چون گسسته نخونم بازم دوباره اونا رو مرور هم میخونم تا گسسته نخونم !! فک نکنم هویجی گیرم بیاد!!!!

معماری رو یاد گرفتم!! ولی اگه بگم چه کارا که نکردم تا بفهمش شاید بیشتر نامیدتون کنم!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk 2
میشه بگی معماری و چه جوری یاد گرفتی آخه منم نمی تونم هیچی ازش بفهمم
یه جک درسی : قرار شده گسسته بخونم ولی قبلش گفتم این همه درس اول اونا
(22 شهریور 1392 10:37 ق.ظ)atenaa نوشته شده توسط: [ -> ]منم همین طور هی باقی درسارو میخونم ک گسسته نخونم Smile
من فکر میکردم خودم فقط اینطوری ام Big Grin
خبر بد اینکه آخرش بیخیال گسسته شدم و به چندتا فصل اش اکتفا کردم! امیدوارم آخر شما مثل آخر من نشه.
آمار هم به نظرم فصل 4و5 اش رو باید خوند، باقی فصل ها خودشون میان، متوجه هستید که؟

راستی بچه ها شما جمعه ها هم درس میخونید؟
من که مثل کارمندای ادارات دولتی از پنجشنبه عصر وا میرم :|
(22 شهریور 1392 11:15 ق.ظ)هاتف نوشته شده توسط: [ -> ]
یه جک درسی : قرار شده گسسته بخونم ولی قبلش گفتم این همه درس اول اونا
(22 شهریور 1392 10:37 ق.ظ)atenaa نوشته شده توسط: [ -> ]منم همین طور هی باقی درسارو میخونم ک گسسته نخونم Smile
من فکر میکردم خودم فقط اینطوری ام Big Grin
خبر بد اینکه آخرش بیخیال گسسته شدم و به چندتا فصل اش اکتفا کردم! امیدوارم آخر شما مثل آخر من نشه.
آمار هم به نظرم فصل 4و5 اش رو باید خوند، باقی فصل ها خودشون میان، متوجه هستید که؟

درباره امار بهات موافقم منم همین کارو قبلا کردم.....
سلام صبح(ظهر) به خیر
معماریــــــــــــــــــــــــــــــی تمومSmile اصلا درس به این شیرین هست مگه
(22 شهریور 1392 11:15 ق.ظ)هاتف نوشته شده توسط: [ -> ]من فکر میکردم خودم فقط اینطوری ام Big Grin
آمار هم به نظرم فصل ۴و۵ اش رو باید خوند، باقی فصل ها خودشون میان، متوجه هستید که؟

من جمعه ها کلاس دارم اما عصرا رو میخونم کلا مودی درس میخونمBig Grin
گسسته رو هم چون کلاس میرم فعلا به همونایی ک سرکلاس گوش میدم و میفهمم اکتفا میکنمBig Grin
تا بعدتموم شدن کلاسم بشینم تست بزنم
الگوریتم رو هم همچنین
(22 شهریور 1392 11:15 ق.ظ)هاتف نوشته شده توسط: [ -> ]من فکر میکردم خودم فقط اینطوری ام Big Grin

آقا هاتف میگمااا من 3 روزه دارم مثل .... میخونم این آمارو. تازه فصلای 1و2و3 تموم شد. الان تازه میخوام برم 4و5 ولی دیگه رمقی نمونده Smile))
ماشالا زیادم هست این 2 تا. بیشتر 50% کتابه. تنها امیدم اینه که این 3 فصلی که خوندم به فهمش کنه و زودتر بخونم Big Grin

تازه شماها رو نمیدونم ولی من نمیدونم چرا مثلن یه فصل 50 صفحه‌ای رو میخونم. ولی 3 صفحه آخرش دیگه حسش نیس Smile) Tongue

sharif92

(21 شهریور 1392 12:59 ق.ظ)sharif92 نوشته شده توسط: [ -> ]کتاب کروس و راس شبکه کدوم فصول باید مطالعه بشه؟(البته فعلا تهیه نکردم.)Big Grin
لطفا راهنمایی کنید!Rolleyes
(22 شهریور 1392 01:06 ب.ظ)mehdi1902 نوشته شده توسط: [ -> ]آقا هاتف میگمااا من 3 روزه دارم مثل .... میخونم این آمارو. تازه فصلای 1و2و3 تموم شد. الان تازه میخوام برم 4و5 ولی دیگه رمقی نمونده Smile))
تازه شماها رو نمیدونم ولی من نمیدونم چرا مثلن یه فصل 50 صفحه‌ای رو میخونم. ولی 3 صفحه آخرش دیگه حسش نیس Smile) Tongue
نمیخوام نا امیدت کنم ها، اما به فصل 5 که برسی دخلت اومده Tongue اصل آمار 4 و 5 هستند فصول قبلی اش که برای بچه دبیرستانی هاست.
به نظرم آمار طورانی هم زیادی زیاده، یعنی چون برای 3 رشته یک کتاب داده باید همه چیزو توش میاورد، شاید بهتر باشه یه نگاهی به کنکورهای گذشته بندازیم و اون بخش هایی رو که سابقه سوال نداشتن رو فاکتور بگیریم، یه بخش هایی هست که اصلا سابقه نداشته توی مهندسی کامپیوتر ازش سوال بدن.
(22 شهریور 1392 01:10 ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط: [ -> ]نمیخوام نا امیدت کنم ها، اما به فصل 5 که برسی دخلت اومده Tongue اصل آمار 4 و 5 هستند فصول قبلی اش که برای بچه دبیرستانی هاست.
عاشق خودمم که تو فصول دبیرستانی هم موندم Smile)))
فعلن قصد اینه که یه دور خونده بشه. تا بعدن یه فکری براش بکنم دیگه Big Grin

الان من تو مودشم. همچیــــــــــــــــن میخونم که ...
که هیچی Big Grin
پدرم در بیاد Big Grin

موفق باشیم همگی Tongue
(22 شهریور 1392 01:14 ب.ظ)mehdi1902 نوشته شده توسط: [ -> ]
(22 شهریور 1392 01:10 ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط: [ -> ]نمیخوام نا امیدت کنم ها، اما به فصل ۵ که برسی دخلت اومده Tongue اصل آمار ۴ و ۵ هستند فصول قبلی اش که برای بچه دبیرستانی هاست.
عاشق خودمم که تو فصول دبیرستانی هم موندم Smile)))
فعلن قصد اینه که یه دور خونده بشه. تا بعدن یه فکری براش بکنم دیگه Big Grin

الان من تو مودشم. همچیــــــــــــــــن میخونم که ...
که هیچی Big Grin
پدرم در بیاد Big Grin

موفق باشیم همگی Tongue
Wink خدا به داده من برسه که تازه فصل اولشو خوندم سخت بود برام
برسم فصل 5 که می رم تو فاز استیصالBig Grin
لینک مرجع