تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت شهریورماه 92(کنکور ۹۳)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.

sharif92

(19 شهریور 1392 03:54 ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط: [ -> ]خوندن فصل های پیچیدگی و روابط بازگشتی ساختمان داده سخت ترین کاره دنیاست. یه منبع یا جزوه درست درمونم نیست که.
بچه ها شما این فصل ها رو چیکار میکنید؟
ساختمان داده ها و الگوریتم نصیر.Cool
(19 شهریور 1392 04:50 ب.ظ)sharif92 نوشته شده توسط: [ -> ]ساختمان داده ها و الگوریتم نصیر.

فقط معرفی که کافی نیست Smile))

برسان دست یاری به این ناتوان ^_^
(19 شهریور 1392 05:50 ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط: [ -> ]
(19 شهریور 1392 04:50 ب.ظ)sharif92 نوشته شده توسط: [ -> ]ساختمان داده ها و الگوریتم نصیر.

به نظر من پوران و مقسمی کافیه.با یک بار خوندن چیزی عایدتون نمیشه.چند بار بخونین من با همینا کاملا فهمیدم.
اما بعضی از بچه ها کتاب دکتر قدسی رو معرفی میکنن.من اهل مرجع نیستم.

sharif92

کتاب رو چه طور برسونم؟؟؟Tongue
(19 شهریور 1392 04:50 ب.ظ)sharif92 نوشته شده توسط: [ -> ]
(19 شهریور 1392 03:54 ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط: [ -> ]خوندن فصل های پیچیدگی و روابط بازگشتی ساختمان داده سخت ترین کاره دنیاست. یه منبع یا جزوه درست درمونم نیست که.
ساختمان داده ها و الگوریتم نصیر.Cool

منم با این 2 فصل خیلی مشکل داشتن طوری که روز اول که خوندمش کلا ناامید شدم ولی به توصیه دوستان مقسمی چاپ جدیدش رو گرفتم واقعا عالیه عالی - خیلی روون و قابل فهم Smile
(18 شهریور 1392 10:04 ب.ظ)sara_sb92 نوشته شده توسط: [ -> ]
(18 شهریور 1392 11:58 ق.ظ)mrpking نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوست عزیز
شمام مثل منی
منم کنکور ۹۲ رتبم ۴۳۲ شد و ترم ۵ بودم و امسال اول تابستون خوب شروع کردم و هدفم رتبه یک بود و واقعا با اون تلاشم میتونستم بهش برسم ولی یهو بعد هفته ی اول ماه رمضون چندتا مشکل واسم پیش اومد و تمرکزم بهم ریخت و دیگه نمیتونستنم درس بخونم و این مشکلات وقتمو خیلی گرفت و دیگه تا یه ماه دیگه نمیتونمن بخونم و بعدشم که شروع کنم وقتم خیلی کمه و از طرفی شکر خدا سهمیه شاگرد اولی هم تا الانش دارم و دیگه سبک و سنگین کردم دیدم امسال هر کاری کنم رتبه یک و حتی تک رقمی نمیتونم بیارم و دیگه گذاشتم واسه سال آینده
ایشاالله همه ی دوستان در طول راهشون موفق و پر انرِِِِِزی باشن

راجع ترجمه حاج رسولیها دوست عزیز بهتره ویرایش ۶ رو بخونی چون تو ویرایش ششم هم مطالب راحتتر گفته و علاوه بر سوالات ویرایش ۵ یه سری سوال جون دار و خوب و جدید داره
موفق باشی
سلام
نباید زود نا امید بشی. شما که شاگرد اولی و پایه درسی خوبی داری می تونی با تلاش نتیجه ی خوبی بگیری.
ترم ۵ بودی همه درسارو پاس نکرده بودی رتبت ۴۳۲ شد و لی حالا که ترم ۷ ای احتمالا بیشتر درسارو پاس کردی و اینکه احتمالا خیلی درسارو مفهومی کار کردی.
همه مشکل دارن و هر کس مشکلش براش بزرگترین مشکل دنیاست ولی مهم اینه که مقاومت کنی و از پسش بربیای.
اگه درصدهای قبولی های کنکور گذشته رو ببینی و دقت کنی می بینی که با پایه خوب و تلاش مضاعفت می تونی رتبه خوبی بیاری و از سهمیه شاگرد اولیت هم می تونی استفاده کنی.
یه برنامه خوب بریز و با توکل بر خدا حسابی تلاش کن. انشا... نتیجه خوبی می گیری.
وقتی نتایج اومد می فهمی که تلاش کردنت خیلی بهتر از تلاش نکردنت بوده.
موفق باشی. حق نگهدارت.

ممنوم آبجی جون
کاش همه چیز راحت بود و با یه گفتن حل میشد
شایدم امتحان اللهیه ولی روم فشار زیاد بود و اصلا تمرکز واسه خوندن درسا نداشتم و همش مشکلاتم جلو چشام بود
بچه ها شاید اینجا جای سوالم نباشه.. ولی شماها به تاپیکای دیگه سر نمیزنین! من کتاب ساختمان و الگوریتم مقسمی چاپ 90 رو دارم...به نظرتون ویرایش جدید مقسمی رو بخرم یا کتاب پوران؟
(19 شهریور 1392 07:07 ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها شاید اینجا جای سوالم نباشه.. ولی شماها به تاپیکای دیگه سر نمیزنین! من کتاب ساختمان و الگوریتم مقسمی چاپ ۹۰ رو دارم...به نظرتون ویرایش جدید مقسمی رو بخرم یا کتاب پوران؟

سحر خانوم دیگه این سوال داره؟
مقسمی که هچ اصلاً تغییر نکرده و همونه(فقط تستاش به روزتر شده)
نظر شخصیه من اینه که کتاب ساختمان پارسه(طورانی) رو خریداری کنین
مقسمی +پارسه مکمل هم هستنWink
موفق باشین
(19 شهریور 1392 06:07 ب.ظ)sharif92 نوشته شده توسط: [ -> ]

کتاب رو چه طور برسونم؟؟؟Tongue

البته نصیر تو سایتش فصل اول (تحلیل الگوریتم‎ها) این کتابو واسه دانلود گذاشته >>
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

پیش‎نویس کل کتاب رو هم یکی از نویسنده‎هاش اینجا گذاشته بود.
(19 شهریور 1392 06:01 ب.ظ)par par_92 نوشته شده توسط: [ -> ]به نظر من پوران و مقسمی کافیه.با یک بار خوندن چیزی عایدتون نمیشه.چند بار بخونین من با همینا کاملا فهمیدم.

من الان با مقسمی جلو میرم . اما باهاش مشکل دارم. من پارسال این فصل و از فصل اول طراحی راهیان خوندم کاملا فهمیده بودم.
اما الان یادم رفته مثینکه مغزم دوباره این مبحث و قبول نمیکنه. کِرِدیت داشت فکر کنم Smile

(19 شهریور 1392 06:56 ب.ظ)hiddenman نوشته شده توسط: [ -> ]منم با این ۲ فصل خیلی مشکل داشتن طوری که روز اول که خوندمش کلا ناامید شدم ولی به توصیه دوستان مقسمی چاپ جدیدش رو گرفتم واقعا عالیه عالی - خیلی روون و قابل فهم
کجاش روونه باو.... سطح انتظارت پایینه ها Smile))

(19 شهریور 1392 07:13 ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط: [ -> ]نظر شخصیه من اینه که کتاب ساختمان پارسه(طورانی) رو خریداری کنین
پارسال اینو خوندم. مثال کم داره آخه. فصلای آخر هم کلا فرمولی گفته. وگرنه خوبه خدایی ....

(19 شهریور 1392 06:07 ب.ظ)sharif92 نوشته شده توسط: [ -> ]کتاب رو چه طور برسونم؟؟؟

با پست پیشتاز Smile هزینه هم پای خودتون... منم قول میدم سال بعد مصاحبه خوبی بکنم و تو مصاحبم میگم که اگه کتابه شما نبود موفقیت منم میسر نمیشد Tongue

به نتیجه ای اگر رسیدید مارو هم درجریان بذارید

من پارسه رو میخونم .. یه نگاهی هم به کتاب دکتر قدسی میندازم

البته تازه شروع کردم
امروز هوش و زبان خوندم و کلی وقت از دستم رفت
بچه ها اعلام وضعیت کنین

sharif92

(19 شهریور 1392 11:33 ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط: [ -> ]
(19 شهریور 1392 06:01 ب.ظ)par par_92 نوشته شده توسط: [ -> ]به نظر من پوران و مقسمی کافیه.با یک بار خوندن چیزی عایدتون نمیشه.چند بار بخونین من با همینا کاملا فهمیدم.

من الان با مقسمی جلو میرم . اما باهاش مشکل دارم. من پارسال این فصل و از فصل اول طراحی راهیان خوندم کاملا فهمیده بودم.
اما الان یادم رفته مثینکه مغزم دوباره این مبحث و قبول نمیکنه. کِرِدیت داشت فکر کنم Smile

(19 شهریور 1392 06:56 ب.ظ)hiddenman نوشته شده توسط: [ -> ]منم با این ۲ فصل خیلی مشکل داشتن طوری که روز اول که خوندمش کلا ناامید شدم ولی به توصیه دوستان مقسمی چاپ جدیدش رو گرفتم واقعا عالیه عالی - خیلی روون و قابل فهم
کجاش روونه باو.... سطح انتظارت پایینه ها Smile))

(19 شهریور 1392 07:13 ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط: [ -> ]نظر شخصیه من اینه که کتاب ساختمان پارسه(طورانی) رو خریداری کنین
پارسال اینو خوندم. مثال کم داره آخه. فصلای آخر هم کلا فرمولی گفته. وگرنه خوبه خدایی ....

(19 شهریور 1392 06:07 ب.ظ)sharif92 نوشته شده توسط: [ -> ]کتاب رو چه طور برسونم؟؟؟

با پست پیشتاز Smile هزینه هم پای خودتون... منم قول میدم سال بعد مصاحبه خوبی بکنم و تو مصاحبم میگم که اگه کتابه شما نبود موفقیت منم میسر نمیشد Tongue
برفرض فرستادم اون موقع خودم از چی بخونم؟؟؟Dodgy حتما کپی شدش رو بخونم!!!Big Grin
آفرین بر شما بانوی این مرز بوم که میخوای برای موفقیت یک پسر ایرانی از کتابه خودت بگذری و کلا نخونی تا من بخونم و موفق شم (به این میگن گردن افتادن Big Grin )

Sent from my ME172V using Tapatalk 4

sharif92

(20 شهریور 1392 01:34 ق.ظ)unicornux نوشته شده توسط: [ -> ]آفرین بر شما بانوی این مرز بوم که میخوای برای موفقیت یک پسر ایرانی از کتابه خودت بگذری و کلا نخونی تا من بخونم و موفق شم (به این میگن گردن افتادن Big Grin )

Sent from my ME172V using Tapatalk 4

به این میگن گردن افتادن!!!Huhاین قسمتو متوجه نشدم!
لینک مرجع