تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت شهریورماه 92(کنکور ۹۳)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(08 شهریور 1392 12:46 ب.ظ)ahmad_gh1369 نوشته شده توسط: [ -> ]
نقل قول:
نقل قول: بنظر من ساختمان مقسمی خوبه
به نظر من که اصلا کتاب خوبی نیست. یه کتاب خلاصه است کلا. من تا درخت های ویژه خوندم و یه کمم گراف. الان پشیمونم که چرا گرفتم! نو هم هست. اگر کسی خواست بگه بدم بهش.
پس چی خوبه بخونیم واسه ساختمان و الگوریتم ؟
من یه فصل پارسه خوندم جالبی نبود :| !

ااا ببخشید من با ساختمان پوران اشتباه گرفتم. ساختمان مقسمی خیلی خوبه. من پوران رو داشتم، اصلا راضی نبودم.
ساختمان پوران که خیلی بده :|
اصن همه چیو میخواد حفظی بگه، با یه مشت فرمول پشت سر هم.
من که اصن درسنامه رو ول کردم رفتم سر تستاش !!
چرا بعضی درسا اینجوریه؟ مثل ساختمان، طراحی!!! اصلا یه جوری میزنه تو ذوق آدم که دیگه هر چی با خودم کلنجار میرم نمیتونم برم سمتش Sad اما عذاب وجدان هم داره خفم میکنه Sad
بچه ها برای ساختمان داده الگوریتم نباید خیلی سریع انتظار داشته باشید که تست ها رو بتونید درست حل کنید

بنظرمن برای این دو درس اگر خیلی پایه ای مشکل دارید باید مفاهیم اصلی رو از روی یه کتاب مرجع خوند مثلا CLRS یا کتاب دکتر قدسی البته نه تمام کتاب رو مباحث خیلی خیلی مهم رو مثلا مرتبه زمانی و پیچیدگیها

بعد مثالهای زیادی حل کنید تا دستتون بیاد که باید چیکار کنید
از بین کتابای کنکوری میتونم بگم مقسمی در سطح مقدماتی خوبه ولی بعد از اون کتاب پوران یا پارسه طورانی مفیده.--- (کتابهای سپاهان هم قبلا توی مصاحبه ها خوندم که خلاصه جالبی از CLRS هستند ولی خودم نخوندم!)
این چند سال اخیر هم اینقدر از همه جای کتاب CLRS سوال دادن که به نظرم با خوندن دقیق تستها میشه به سطح خوبی رسید.

من که خودم امسال فقط از کتاب پوران خوندم این مباحث رو البته خیلی دقیق و ریز و تک تک تمریناتی هم که اورده سعی کردم حل کنم

موفق باشید
(08 شهریور 1392 07:47 ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها برای ساختمان داده الگوریتم نباید خیلی سریع انتظار داشته باشید که تست ها رو بتونید درست حل کنید

بنظرمن برای این دو درس باید مفاهیم اصلی رو از روی یه کتاب مرجع خوند مثلا CLRS یا کتاب دکتر قدسی البته نه تمام کتاب رو مباحث خیلی خیلی مهم رو مثلا مرتبه زمانی و پیچیدگیها

بعد مثالهای زیادی حل کنید تا دستتون بیاد که باید چیکار کنید
از بین کتابای کنکوری میتونم بگم مقسمی در سطح مقدماتی خوبه ولی بعد از اون کتاب پوران یا پارسه طورانی مفیده.--- (کتابهای سپاهان هم قبلا توی مصاحبه ها خوندم که خلاصه جالبی از CLRS هستند ولی خودم نخوندم!)
این چند سال اخیر هم اینقدر از همه جای کتاب CLRS سوال دادن که به نظرم با خوندن دقیق تستها میشه به سطح خوبی رسید.

من که خودم امسال فقط از کتاب پوران خوندم این مباحث رو البته خیلی دقیق و ریز و تک تک تمریناتی هم که اورده سعی کردم حل کنم

موفق باشید
یه سوالی :
من پوران رو خوندم. البته به جز فصل فصل آخرش که مال مرتب سازیه.
البته درخت‌ها و گراف رو درسنامه رو کامل نخوندم.
رفتم سراغ تست. درصد و اینا نگرفتم ولی بالای 50 میزنم فعلن. Big Grin
امیدوار باشم یعنی ؟؟؟ Smile))
(08 شهریور 1392 08:01 ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط: [ -> ]یعنی با این وضع میخواید امیدوارم نباشید Big Grin

به نظرم واسه بار اول خوندن عالیه البته اگر این ۵۰% که میگید تست های تابلو نباشن p-:
من اصولن تستای سراسری کامپیوتر یا IT یا علوم کامپیوتر رو میزنم. اگه زده باشه آزاد خیلی نگاهش نمیکنم Big Grin
تستا رو خوب میزنماااا. اگه اشتباه بزنم چند تا دلیل داره :
- بی دقتی
- بی دقتی
- درست نخوندن سوال
- بی دقتی
- بلد نبودن تست
Big Grin Tongue
سلام دوستان من تازه می خوام ساختمان داده و طراحی شروع کنم پارسال از کتاب ماهان خوندم بنظرم در سطح خوبی نکات رو گفته بود، امسال کتاب 600 تست دکتر قدسی رو گرفتم، بچه ها واسه درس بنظرتون از کدوم کتابا ساختمان و الگوریتم رو بخونم؟؟؟
سلام دوستان مانشتی
منم از فردا انشالله شروع میکنم
از بچه های گرایش هوش کسی شروع کرده ؟

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 4 Beta
(08 شهریور 1392 10:17 ب.ظ)yasin68 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان مانشتی
منم از فردا انشالله شروع میکنم
از بچه های گرایش هوش کسی شروع کرده ؟

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 4 Beta

سلام دوست عزیز
انشالا با موفقیت شروع کنی Smile
بله من شروع کردم

راستی بچه ها نمیدونم چرا روزهای جمعه زیاد نمیشه خوند
فقط تونستم سد خوندن مدار الکتریکی رو بشکنم و یه قسمت بخونم
یکمی هم مدار منطقی
خسته نباشین.
(08 شهریور 1392 10:10 ب.ظ)Mindhunter نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان من تازه می خوام ساختمان داده و طراحی شروع کنم پارسال از کتاب ماهان خوندم بنظرم در سطح خوبی نکات رو گفته بود، امسال کتاب ۶۰۰ تست دکتر قدسی رو گرفتم، بچه ها واسه درس بنظرتون از کدوم کتابا ساختمان و الگوریتم رو بخونم؟؟؟

وقت داری از Cormen بخون نداری از پوران هادی یوسفی یا مقسمی یا هردوش ولی فکر نکن راحت یاد میگیری

در ضمن کتال دکتر قدسی کتاب المپیادیه خوبیه!
سلام به همگی
واسه سیستم عامل باید کتاب دکتر حقیقت رو بخونیم؟
پر انرژی باشید.
وضعیت:
کتاب‎های مبانی مدیریت رابینز + رفتار سازمانی رابینز تموم شد. همپوشانی مطالب این دو تا کتاب بالاست.
‌فکر کنم دیگه باید والیبال صبحگاهی رو موقتا تعطیل کنم! زیاد انرژی می‎گیره ازم! Big Grin

(08 شهریور 1392 04:42 ب.ظ)The Rose نوشته شده توسط: [ -> ]چرا بعضی درسا اینجوریه؟ مثل ساختمان، طراحی!!! اصلا یه جوری میزنه تو ذوق آدم که دیگه هر چی با خودم کلنجار میرم نمیتونم برم سمتش Sad اما عذاب وجدان هم داره خفم میکنه Sad

اتفاقا خوبه که عذاب وجدان دارین! Smile بابا کم نیست که، ۱۲ تست ضریب ۴ دارن این دو تا!
مشکلتون چیه دقیقا؟ ساختمان خیلی درس شیرینیه که! شاید منبعتون خوب نیست.

(09 شهریور 1392 06:16 ب.ظ)soha1 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به همگی

سلام
البته خب تو هیچ زمینه‎ای بایدی در کار نیست ولی میشه گفت این کتاب بهترین کتاب کنکوری سیستم عامل در حال حاضره. به عنوان یه منبع کم‎حجم‎تر هم اگه تو بخش منابع دقت کنید بیشتر کتاب پوران (موسوی طیبی) رو معرفی کردند.
(09 شهریور 1392 06:36 ب.ظ)هانی الرضا نوشته شده توسط: [ -> ]وضعیت:
کتاب‎های مبانی مدیریت رابینز + رفتار سازمانی رابینز تموم شد. همپوشانی مطالب این دو تا کتاب بالاست.
‌فکر کنم دیگه باید والیبال صبحگاهی رو موقتا تعطیل کنم! زیاد انرژی می‎گیره ازم! Big Grin

(08 شهریور 1392 04:42 ب.ظ)The Rose نوشته شده توسط: [ -> ]چرا بعضی درسا اینجوریه؟ مثل ساختمان، طراحی!!! اصلا یه جوری میزنه تو ذوق آدم که دیگه هر چی با خودم کلنجار میرم نمیتونم برم سمتش Sad اما عذاب وجدان هم داره خفم میکنه Sad

اتفاقا خوبه که عذاب وجدان دارین! Smile بابا کم نیست که، ۱۲ تست ضریب ۴ دارن این دو تا!
مشکلتون چیه دقیقا؟ ساختمان خیلی درس شیرینیه که! شاید منبعتون خوب نیست.

سلام
البته خب تو هیچ زمینه‎ای بایدی در کار نیست ولی میشه گفت این کتاب بهترین کتاب کنکوری سیستم عامل در حال حاضره. به عنوان یه منبع کم‎حجم‎تر هم اگه تو بخش منابع دقت کنید بیشتر کتاب پوران (موسوی طیبی) رو معرفی کردند.

سلام
بین دو تاکتاب سیستم عامل پوران ومقسمی خوندن کدوم واسه کنکور مفیدتره؟
فقط پوران
پر انرژی باشید.

من بین پارسه و پوران شک داشتم، اما دیدم بچه ها امسال تو مصاحبه هاشون از هر دو به یه اندازه تمجید کردند BlushBig Grin پوران رو دیدم کم حجمتره اونو انتخاب کردم
لینک مرجع