تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت شهریورماه 92(کنکور ۹۳)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(16 شهریور 1392 11:22 ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط: [ -> ]جا همتون خالی
بعد از درس خوندن امشب رفتم حرم حضرت معصومه
واقعاً یه دنیایه دیگه بود اونجا
سلام
خیلی خوبه. اونجا بار معنوی و انرژی مثبتش زیاده.
خوبه برای باز شدن فکرمون و سبک شدنمون دلمون اونجا بریم.
مرسی که یادمون انداختی.
آخیش! فصل 5 هوش راهیان ارشد و راسل خوندم ! بالاخره یه صبح از خودم راضی بودم!! به امید صبح روزهای دیگه!! Wink
سلام به همه
خسته نباشید
یه سری ویدیو درسی عالی از سایت مکتبخونه گرفتم خیلی خوبه پیشنهاد می کنم شمام یه سری به این
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
بزنید.
make you fight for what you want Idea
سلام...من از شنبه ریاضی مهندسی رو شروع کردم.سیستم عامل هم فصل 5 باید تستاش رو بزنم.
یه سوال بچه ها شما یه فصل رو می خونید بعد تستاشو که می زنید چجوریه؟؟؟ چند درصد درست می زنید.
می خوام ببینم معقولانه چقدر باشه خوبه.
من معماری و نظریه رو خوندم ولی اصلا راضی نبودم.(کلیتش خوبه ولی از تست زدنم راضی نبودم)نمی دونم شاید تو دوره دوم درست بشه.
سلام.

بستگی ب خودتون داره ک اخر هر فصل تست بزنین یا کلی تست بزنین بعد از تموم کردن کتاب.روش مناسب بعد از هرفصله

مشکل نتونستن زدن تست عادیه.اغلب کنکوریا این مشکلو دارن.مطلبوکامل یادگرفتن اماموقع تست زدن ریپ میزنن و نمیتونن از خودشون راضی باشن.

با تکرار زیادتست زنی و حل مسایل مختلف اشکال تست زنی هر فصل برطرف میشه

پیروز باشید

Sent from my Desire HD using Tapatalk 2
بعد از یک هفته سفر، آن هم به اصرار اهل منزل Confused اومدم مانشت
دیدم Wo0o0o0ow چه خبرهBig Grin رسما ترکوندن بچه هاSmile
خب ما هم بعد از سفر، دوباره به روال قبلی بر می گردیم Blush
(16 شهریور 1392 08:26 ب.ظ)mehdi1902 نوشته شده توسط: [ -> ]بچه‌ها سعی کنین مثبت نگر باشین. این که کتاب هوش کلن ۶۰ تیکه میشه خوبه !! من امروز میخواستم برم جایی فقط فصل ۱۱ رو کندم بردم که سنگین نشه کیفم Big Grin Tongue

دانشگاه هم که از فردا شروع میشه و دیگه بلـــــــــــه !! Big Grin

دقیقا کتاب هوش راهیان منم 400 تیکه مساوی شده
(17 شهریور 1392 06:33 ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط: [ -> ]
(16 شهریور 1392 08:26 ب.ظ)mehdi1902 نوشته شده توسط: [ -> ]بچه‌ها سعی کنین مثبت نگر باشین. این که کتاب هوش کلن ۶۰ تیکه میشه خوبه !! من امروز میخواستم برم جایی فقط فصل ۱۱ رو کندم بردم که سنگین نشه کیفم Big Grin Tongue

دانشگاه هم که از فردا شروع میشه و دیگه بلـــــــــــه !! Big Grin

دقیقا کتاب هوش راهیان منم ۴۰۰ تیکه مساوی شده

اخی ، خیالم راحت شد ، پ مشکل از من و نحوه ی خوندن من نیست .Smile
دوستان سلام.منم تو جمعتون راه می دید؟Blush
از فردا من هم هدفمند شروع می کنم.من مهندسی نرم سه تا کتاب دارم پوران،سپاهان،پرسمن 7.دیوونه شدم Huhشما چی می خونید؟سپاهان خیلی خوبه ولی من احساس می کنم کافی نیست نظر شما چیه؟مرجع هم هی موقعه خوندن باید یک ساعت رمز گشایی کنم که چی گفته خیلی ترجمش مزخرفهAngry
بچه ها ! طراحی الگوریتم برنامه ریزی پویا رو خوندین؟ من هر وقت میرم سراغش جذبش نمیشم و نمیخونم! واسه همین هی الگوریتم رو میندازم عقب! از مقسمی میخونم ..clrs هم دارم .. چه کنم؟!
بچه ها شاید سوال خیلی ها باشه یا اصلا دقت نکرده باشین
واسه شبکه فصل لایه کاربردی تو سر فصل پارسه نیس تو کتابشم نیس حالا اصلا ازش سوال اومده؟ بخونیم؟
(17 شهریور 1392 08:04 ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها ! طراحی الگوریتم برنامه ریزی پویا رو خوندین؟ من هر وقت میرم سراغش جذبش نمیشم و نمیخونم! واسه همین هی الگوریتم رو میندازم عقب! از مقسمی میخونم ..clrs هم دارم .. چه کنم؟!

به نظر من همون مقسمی رو بخون بهتره، کافیه شما optimal substructure رو یاد بگیری، بقیش آسونه.
(17 شهریور 1392 07:51 ب.ظ)mohammad641 نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان سلام.منم تو جمعتون راه می دید؟Blush
از فردا من هم هدفمند شروع می کنم.من مهندسی نرم سه تا کتاب دارم پوران،سپاهان،پرسمن ۷/دیوونه شدم Huhشما چی می خونید؟سپاهان خیلی خوبه ولی من احساس می کنم کافی نیست نظر شما چیه؟مرجع هم هی موقعه خوندن باید یک ساعت رمز گشایی کنم که چی گفته خیلی ترجمش مزخرفهAngry

مترجمه پرسمنی که داری چه کسیه؟
اگه نمیتونی پرس بخونی از یه کتاب کنکوری بخون جاهایی که متوجه نشدی از پرس بخون

(17 شهریور 1392 08:04 ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها ! طراحی الگوریتم برنامه ریزی پویا رو خوندین؟ من هر وقت میرم سراغش جذبش نمیشم و نمیخونم! واسه همین هی الگوریتم رو میندازم عقب! از مقسمی میخونم ..clrs هم دارم .. چه کنم؟!

یکم بد قلقه ولی میفته اونقدم سخت نیست
سلام
امروز یه فصل آمار و یه قسمت طراحی الگوریتم و یه فصل هوش خوندم
دوستان خسته نباشین و
امیدوار و سرزنده باشین.

sharif92

همراه خوندن فصول تست می زنید؟یا اول خوندن کلیه دروس رو تموم می کنید و در ماه های بعد تست می زنید؟
لینک مرجع