زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۴۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۷۲۹۱
۰۴ تیر ۱۳۹۶, ۰۹:۲۳ ب.ظ
دوستان عید مبارک با کلی آرزوهای خوب برای همهHeart
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , kilookiloo , diligent , salam5
ارسال: #۳۷۲۹۲
۰۴ تیر ۱۳۹۶, ۱۰:۱۳ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۶ اسفند ۱۳۹۵ ۰۹:۳۱ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  توی سال آینده کنکورم خوب شه (فقط یکی از دانشگاه های خوب تهران Cool ) و بعدش پروژه پایانی رو اونجور که دلم میخواد انجام بدم . امتحانارو بدم و لیسانس و بگیرم . بعدش توی تابستون تمرکزم رو بزارم روی کارم و بعدش هم ارشد شروع شه و آخرای پاییز یا اوایل زمستون برم ی شرکت خوبی استخدام شم .
۹۶ اینجوری میشه انشاالله Rolleyes
ارسال ۲۶ اسفنده پارساله Smile برای کنکور کم کاری کردم و شاید قبول نشم امسال ولی فعلا روی پروژه و کارم دارم تمرکز میکنم . ببینم به چندتا از اهداف کلی که گذاشتم میرسم Cool

ی کاربری بود به اسم alimamala و موقع کنکور ماشاالله توی قسمت سوالا خیلی فعال بود , الآن توی پست ها دیدم دلم خواست بفهمم رتبشون چند شده Smile

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5
ارسال: #۳۷۲۹۳
۰۴ تیر ۱۳۹۶, ۱۱:۴۳ ب.ظ
عید همگی مبارک

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo , gogooli , The BesT , diligent , sss , salam5 , همیلا , James Sullivan , SepidehP , RASPINA , shahlaj , stateless , nobody90
ارسال: #۳۷۲۹۴
۰۵ تیر ۱۳۹۶, ۱۲:۲۰ ق.ظ
(۰۴ تیر ۱۳۹۶ ۱۱:۴۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  عید همگی مبارک
خوش اومدین
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , salam5 , kilookiloo , RASPINA
ارسال: #۳۷۲۹۵
۰۵ تیر ۱۳۹۶, ۱۰:۴۵ ق.ظ
(۰۴ تیر ۱۳۹۶ ۱۱:۴۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  عید همگی مبارک
خوش برگشتین

باز میشه این در..صبح میشه این شب..صبر داشته باش
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo , blackhalo1989 , RASPINA
ارسال: #۳۷۲۹۶
۰۶ تیر ۱۳۹۶, ۰۱:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ تیر ۱۳۹۶ ۰۱:۲۸ ق.ظ، توسط Paraande.)
سوالی که جدیدا ذهنم رو مشغول کرده اینه که اونایی که تو کار برنامه نویسی فعالیت میکنن تو چند سالگی میتونن بازنشسته بشن‌؟؟ چون دنیای امروز جوریه که تقریبا هر دوسال زبان ها و فریمورک های جدید میان و همش باید به روز بود حالا کسی که مثلا ۴۵ سال یا بیشتر هست میتونه به اندازه جوون ها خودشو تطبیق بده و انگیزه داشته باشه؟ عملا خیلی سخته.

یه کتابی امروز خوندم که میگفت با کار تخصصی و حرفه ای همیشه باید در تکاپو باشی و هر درآمدی بدست میاری بیشترش یا برای مالیات میره یا بدهی و وام و اینکه در سن بالا هم واقعا پس اندازی که جمع میشه خیلی کمتر از تلاشی هستش که تو این مدت انجام دادی. پس راه حل اینه که سرمایه گذاری کرد که درآمد به گردش دربیاد و پول سازی انجام بده، مثل انجام یه معامله سودآور یا خرید سهام بورس و اینا... الان دارم فک میکنم کسی که صبح تا شب درگیر کار فکری مثلا برنامه نویسی هست مگه وقتی هم پیدا میکنه اینجور کارای مالی رو یاد بگیره یا تجربه کسب کنه. راه حلش چیه...

البته زدن شرکت هم یکی از راه های پیشنهادیش بود که اونم دانش مالی و شناختن بازار و تجربه زیاد تو این زمینه میخواد.
ارسال: #۳۷۲۹۷
۰۶ تیر ۱۳۹۶, ۰۵:۴۶ ق.ظ
پارسال تو مصاحبه رتبه ۴ شبکه آقای جوکار خوندم که آقای نیمه محترم حقیقت پول دانشجو ها رو نمیخوان بلکه خودشون رو میخوان ولی امروز فهمیدم برعکسه!
ایشون از من عکس و مشخصات خواستن تا تو کانالشون بذارن ولی من از موسسه یا آزمون هاشون به هیچ وجه استفاده نکرده بودم
حالا ایشون به جای نام من اسم فردی به نام رضا مرادی رو در لیست خودشون نوشتن!

You Only Live Once
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01
ارسال: #۳۷۲۹۸
۰۶ تیر ۱۳۹۶, ۰۶:۲۰ ب.ظ
به بعضی‌ها باید گفت داداش داستانت خیلی تکراریه Smile
ارسال: #۳۷۲۹۹
۰۶ تیر ۱۳۹۶, ۰۶:۳۲ ب.ظ
چه روزای بی خاطره ایست این روزا
کاش سریعتر نتایج بیان تکلیفمون روشن بشه

ناخدایی که از طوفان بترسد هرگز به مقصد نخواهد رسید
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , pioneer01
ارسال: #۳۷۳۰۰
۰۶ تیر ۱۳۹۶, ۰۶:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ تیر ۱۳۹۶ ۰۸:۳۸ ب.ظ، توسط فاطمه سلیمانی.)
......

امام مهدی علیه السّلام:

أکثِروا الدُّعاءَ بِتَعجیلِ الفَرَجِ فَإنَّ ذلِکَ فَرَجُکُم.

براى تعجیل در فرج بسیار دعا کنید ، که در فرج من فرج شما نیز هست.
ارسال: #۳۷۳۰۱
۰۶ تیر ۱۳۹۶, ۰۹:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۲۶ ب.ظ، توسط RASPINA.)
...........................

(۰۶ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۲۴ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  ...........................
نمی خواستم نقطه چین بذارم ولی خب دوست داشتم یه پست هم بذارم و یه سلامی بکنم به همه مانشتی ها
تابستونی همه سرشون شلوغ شده
چه قدر خوبه قدیمی ها برگشتن به خونه اشون

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: فاطمه سلیمانی , همیلا , salam5
ارسال: #۳۷۳۰۲
۰۶ تیر ۱۳۹۶, ۱۰:۳۵ ب.ظ
رونالدو، بیل، موراتا، خامس، ایسکو.
لامصب یونایتد رو همه بازیکنا نظر داره. ول کنید بازیکنای ما رو. همون پوگبا رو گرفتید خرابش کردید بس نبود؟! کار شما با بازیکن درست نمیشه. ساختارتون مشکل داره.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۷۳۰۳
۰۶ تیر ۱۳۹۶, ۱۰:۵۴ ب.ظ
(۰۶ تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۳۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  رونالدو، بیل، موراتا، خامس، ایسکو.
لامصب یونایتد رو همه بازیکنا نظر داره. ول کنید بازیکنای ما رو. همون پوگبا رو گرفتید خرابش کردید بس نبود؟! کار شما با بازیکن درست نمیشه. ساختارتون مشکل داره.

اینکه یه رئالی میاد میگه ول کنید بازیکنای ما رو خیلی خنده داره !
شما که ماشالله پرچمدار بازیکن قاپای عالمید !
نمونه ش همون رونالدو که الان ناراحتم هستی که روش نظر دارن !
که البته همون تو رئال بمونه بیشتر خوشحال میشیم !
در شان منچستر نیست کهکشانی باشه !
به هرحال جای فرگی رو مربیی گرفته که روزگاری رو نیمکت یه تیم سلطنتی مینشسته ! خوی اونا رو گرفته !
وگرنه ماهم یونایتدو با همون بازیکنای ناشناسش و با همون ساختار محکمش دوس داریم !

ارسال: #۳۷۳۰۴
۰۶ تیر ۱۳۹۶, ۱۰:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ تیر ۱۳۹۶ ۱۱:۰۰ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۶ تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۵۴ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  اینکه یه رئالی میاد میگه ول کنید بازیکنای ما رو خیلی خنده داره !
شما که ماشالله پرچمدار بازیکن قاپای عالمید !
نمونه ش همون رونالدو که الان ناراحتم هستی که روش نظر دارن !
که البته همون تو رئال بمونه بیشتر خوشحال میشیم !
در شان منچستر نیست کهکشانی باشه !
به هرحال جای فرگی رو مربیی گرفته که روزگاری رو نیمکت یه تیم سلطنتی مینشسته ! خوی اونا رو گرفته !
وگرنه ماهم یونایتدو با همون بازیکنای ناشناسش و با همون ساختار محکمش دوس داریم !
اول اینکه ما بازیکنا رو نمیخریم بعد خرابشون کنیم. دوم تیم شما فقط همون فرگی بود. همین که رفت تیمتون ترکید. بعدش چند تا مربی عوض کردید؟ کار به جایی رسیده که با زور جام یوفا میاید UCL. Tongue
تیمی که به فرد وابسته باشه با رفتنش هم میترکه Tongue

ارسال: #۳۷۳۰۵
۰۶ تیر ۱۳۹۶, ۱۱:۲۷ ب.ظ
(۰۶ تیر ۱۳۹۶ ۰۱:۲۰ ق.ظ)Paraande نوشته شده توسط:  سوالی که جدیدا ذهنم رو مشغول کرده اینه که اونایی که تو کار برنامه نویسی فعالیت میکنن تو چند سالگی میتونن بازنشسته بشن‌؟؟ چون دنیای امروز جوریه که تقریبا هر دوسال زبان ها و فریمورک های جدید میان و همش باید به روز بود حالا کسی که مثلا ۴۵ سال یا بیشتر هست میتونه به اندازه جوون ها خودشو تطبیق بده و انگیزه داشته باشه؟ عملا خیلی سخته.

یه کتابی امروز خوندم که میگفت با کار تخصصی و حرفه ای همیشه باید در تکاپو باشی و هر درآمدی بدست میاری بیشترش یا برای مالیات میره یا بدهی و وام و اینکه در سن بالا هم واقعا پس اندازی که جمع میشه خیلی کمتر از تلاشی هستش که تو این مدت انجام دادی. پس راه حل اینه که سرمایه گذاری کرد که درآمد به گردش دربیاد و پول سازی انجام بده، مثل انجام یه معامله سودآور یا خرید سهام بورس و اینا... الان دارم فک میکنم کسی که صبح تا شب درگیر کار فکری مثلا برنامه نویسی هست مگه وقتی هم پیدا میکنه اینجور کارای مالی رو یاد بگیره یا تجربه کسب کنه. راه حلش چیه...

البته زدن شرکت هم یکی از راه های پیشنهادیش بود که اونم دانش مالی و شناختن بازار و تجربه زیاد تو این زمینه میخواد.

این سایت مقاله ای جالب نوسته که قسمتی از اون درباره همین مطلبه (البته مقاله درباره شروع برنامه نویسیه)

فایل‌(های) پیوست شده

سپاس‌گزاری شده توسط: delete4all , gogooli , RASPINA , pioneer01

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۹۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۰۶۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۳۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۴۰۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۲۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۷۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۷۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۳۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close