زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۱۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۱۹۴۱
۲۵ آذر ۱۳۹۶, ۱۰:۰۵ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۵ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۵۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(25 آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۵۲ ب.ظ)reticent نوشته شده توسط:  وا!
مگه شماها همسر رو فقط برای همراهی در به بار نشستن زندگی و رسیدن تون به اون نقطه مالی مطلوب می خواید؟ مگه از الآن به بعد نمی خواید زندگی کنید؟ مگه از الآن به بعد دیگه سختی ها و بالا و پائین های زندگی و نیاز به داشتن یک همراه تموم شده؟ اصلا مگه تنهائی استفاده کردن از زندگی که ساختید لذت داره؟
درسته که با هم ساختن زندگی لذت داره، اما من فکر نمی کردم که یک آقا از اینکه دست پر بره خواستگاری و زندگی راحتی برای همسرش فراهم کنه ناراحت باشه! نمی دونم شایدم اشتباه می کردم!
بله کلی از بالا و پایین های زندگی من تموم شده دیگه مثل لیسانس، ارشد، کار، سربازی. فکر کنید اگه هر کدوم از اینها یه طور دیگه رقم می خورد شما الان کجا بودید. اگه کامپیوتر قبول نمی شدید احتمالا اصلا هیچ وقت عضو مانشت نمی شدید و این پست رو نمی زدید!
تنهایی استفاده کردن از زندگی لذت داره خوبشم داره. تنهایی میتونم مسافرت اروپایی برم. میتونم کاری که دوست دارم رو انجام بدم. میتونم یه ماشین با دو برابر قیمتی که الان میتونم بخرم رو بخرم.
اینکه آقا با دست پر بره خواستگاری (و قبلش رد شده باشه) این شاعبه رو پیش میاره که اصلا شخصیت آقا مهمه یا شرایطش؟ به علاوه اگه من مقدار خوبی از شرایطم ثابت شده توقع کیس شیش دنگ هم دارم دیگه.

بله. خب هر کس نظری داره. نظر همه محترمه.
فقط اُمیدوارم پشیمون نشید، یا اگر پشیمون شدید اونقدر دیر نشده باشه که بهاش سال های زیادی باشه که می تونستید کنار خانواده تون بگذرونید.
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , RASPINA
ارسال: #۴۱۹۴۲
۲۵ آذر ۱۳۹۶, ۱۰:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۰۸ ب.ظ، توسط MarkLand.)
(۲۵ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۵۹ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  حاج آقا مثالت تو حلقم Big Grin
مخلصیم! Smile

think positive
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421
ارسال: #۴۱۹۴۳
۲۵ آذر ۱۳۹۶, ۱۰:۰۸ ب.ظ
(۲۵ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۰۵ ب.ظ)reticent نوشته شده توسط:  بله. خب هر کس نظری داره. نظر همه محترمه.
فقط اُمیدوارم پشیمون نشید، یا اگر پشیمون شدید اونقدر دیر نشده باشه که بهاش سال های زیادی باشه که می تونستید کنار خانواده تون بگذرونید.
دیگه الان سالهای زیاد رفته دیگه. ۱۰ سال پیش باید یه اتفاقایی میفتاد. ۱۰ سال کم بوده؟ تازه گلِ جوونیم هم بود. Sad

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , Skyrim
ارسال: #۴۱۹۴۴
۲۵ آذر ۱۳۹۶, ۱۰:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۰۲ ب.ظ، توسط khayyam.)
با قدرت از نظرات جناب بلک یا بلک هالو حمایت می کنم
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

هر کی بحث ازدواج داره بیاد با من بحث کنه DodgyDodgy
ارسال: #۴۱۹۴۵
۲۵ آذر ۱۳۹۶, ۱۱:۰۸ ب.ظ
ازدواج باید اتفاق بیفته نمیشه زورش کرد که مثلا من امسال باید ازدواج کنم یا من دیگه ازدواج نمیکنم (چون اون موقع که باید می بودش نبودش)!!
یهو میبینید سال دیگه ازدواج کردید و وقتی یادتون میفته به این حرفا می بینید تجربه هاتون چقد زیادتر شدهRolleyes

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , Avril89
ارسال: #۴۱۹۴۶
۲۵ آذر ۱۳۹۶, ۱۱:۱۱ ب.ظ
(۲۵ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۲۶ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  هر کی بحث ازدواج داره بیاد با من بحث کنه DodgyDodgy
با این آواتارت کسی جرات نمی کنه باهات بحث کنه. Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۴۱۹۴۷
۲۵ آذر ۱۳۹۶, ۱۱:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۱۰ ق.ظ، توسط khayyam.)
(۲۵ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۰۸ ب.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  ازدواج باید اتفاق بیفته نمیشه زورش کرد که مثلا من امسال باید ازدواج کنم یا من دیگه ازدواج نمیکنم (چون اون موقع که باید می بودش نبودش)!!
یهو میبینید سال دیگه ازدواج کردید و وقتی یادتون میفته به این حرفا می بینید تجربه هاتون چقد زیادتر شدهRolleyes

آدم از فرداش هم خبر نداره .
ارسال: #۴۱۹۴۸
۲۵ آذر ۱۳۹۶, ۱۱:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۲۹ ب.ظ، توسط Paraande.)
(۲۵ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۰۱ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  کدوم حرفم نشوندهنده گناهپنداری بود؟! متوجه حرفتون اصلا نشدم.
میدونم بخاطر باور عمیقی که رو این موضوع داشتین گفتین منم یه مدت طولانی اینجوری فک میکردم (نوجونی و تا همین چندسال پیش) ولی الان میبینم چقد این فکرا میتونن آزار دهنده باشن... اینکه اگه ازدواج کنی کمتر به گناه کشیده میشی و جامعه به فساد کشیده نمیشه. چرا باید انقد خودمون رو بدون کنترل فرض کنیم؟
یا اینکه اگه تنها باشیم به کمال نمیرسیم و اگه داریم اینجوری لذت میبریم یعنی در اشتباهیم و یه جای کارمون میلنگه!
ارسال: #۴۱۹۴۹
۲۵ آذر ۱۳۹۶, ۱۱:۵۱ ب.ظ
ازدواج عشق لازم داره و عشق واقعی هم یکی دو روزه بدست نمیاد و لازمش گذر زمانه

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , gogooli , ele , Avril89
ارسال: #۴۱۹۵۰
۲۶ آذر ۱۳۹۶, ۱۲:۰۴ ق.ظ
ماشالا کسایی که مشتاق به ازدواج نیستن و یا جبهه دارن نسبت بهش، بیشتر از بقیه فعالن توی این عرصه و با زبان و بی زبان اعلام میدارن. اشاره به کاربر خاصی میباشد و اول اسمش هم "خ" هست! Tongue Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , sss , gogooli , Skyrim
ارسال: #۴۱۹۵۱
۲۶ آذر ۱۳۹۶, ۱۲:۰۸ ق.ظ
(۲۶ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۰۴ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  ماشالا کسایی که مشتاق به ازدواج نیستن و یا جبهه دارن نسبت بهش، بیشتر از بقیه فعالن توی این عرصه و با زبان و بی زبان اعلام میدارن. اشاره به کاربر خاصی میباشد و اول اسمش هم "خ" هست! Tongue Big Grin
HuhHuh

به من بگو کیه اون کاربر برم گوشش رو بکشم Big GrinBig GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , blackhalo1989
ارسال: #۴۱۹۵۲
۲۶ آذر ۱۳۹۶, ۱۲:۲۸ ق.ظ
(۲۶ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۰۴ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  ماشالا کسایی که مشتاق به ازدواج نیستن و یا جبهه دارن نسبت بهش، بیشتر از بقیه فعالن توی این عرصه و با زبان و بی زبان اعلام میدارن. اشاره به کاربر خاصی میباشد و اول اسمش هم "خ" هست! Tongue Big Grin
یهو میگفتی اول اسمش خیامه Big Grin

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , crevice , sss , blackhalo1989 , Skyrim
ارسال: #۴۱۹۵۳
۲۶ آذر ۱۳۹۶, ۱۲:۳۵ ق.ظ
بالاخره استادم را انتخاب نمودمSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , khayyam
ارسال: #۴۱۹۵۴
۲۶ آذر ۱۳۹۶, ۱۲:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۴۷ ق.ظ، توسط khayyam.)
(۲۶ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۲۸ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  
(26 آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۰۴ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  ماشالا کسایی که مشتاق به ازدواج نیستن و یا جبهه دارن نسبت بهش، بیشتر از بقیه فعالن توی این عرصه و با زبان و بی زبان اعلام میدارن. اشاره به کاربر خاصی میباشد و اول اسمش هم "خ" هست! Tongue Big Grin
یهو میگفتی اول اسمش خیامه Big Grin
هیچ پسری نیست مشتاق ازدواج کردن نباشه ، اونایی هم که می گن دوست نداریم ازدواج کنیم یا قبلا شکست عشقی خوردن یا دیدشون به دخترا بد شده و یا هنوز شرایط ازدواج رو ندارن . کی دوست داره به جای ازدواج راه خلاف شرع رو بره؟ ولی واقعا تو این زمونه صبر و استقامت خیلی سخته

پی نوشت : دوستان تایپیک جغدهای مانشت راس ساعت ۳ بامداد حضور به هم رسانید جلسه هست Big GrinBig GrinBig Grin
ارسال: #۴۱۹۵۵
۲۶ آذر ۱۳۹۶, ۰۱:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۱۵ ق.ظ، توسط codin.)
** سلب مسئولیت **
من از وقتی اومدم اینجا واقعا دیدم به دخترای ایرانی بد شده. توی ایران دختر هیچ احساس مسئولیتی در قبال سختی ها و مدیریت خانواده نداره و هرچند که روش سرپوش بزاریم تامین هزینه های مادیش را در قبال تامین جنسی طرف مقابلش برابر میبینه. اینجا دختر ها تن به سخت ترین کارها میدن، بی نهایت مستقلن و از پس زندگی خودشون بر میان.
ولی خب دخترهای اینجا یک سری ویژگی هایی دارن که به ماهایی ه ۲۵ سال توی ایران بزرگ شدیم نمیخوره و باید به مرور درکش کرد. من دیشب با یک خانم از اسپانیا ملاقات داشتم. بسیار مودب و دوستانه و خوب بود ولی کاملا معلومه که از از دو تا سیاره متفاوت اومدیم. من کم کم دارم تمام چیزهایی را که توی این ۲۵ سال بدون این که دلیلی براش داشته باشم پذیرفته بودم را زیر سوال میبرم و از اول بررسی میکنم. زندگی یکمی سخت شده خلاصه Smile

خب برای این که پستم منصفانه بشه ویژگی های بد مرد های ایرانی که اگر نگرشون دارن دختر ها از صد کیلومتریشون رد نمیشن Smile)
ما مرد های ایرانی نسبت به زن حس کنترل کنندگی داریم. یعنی یه جورایی حس میکنیم ما رییس هستیم و اون معاونمونه. اینجا مرد و زن کاملا برابرن. حتی نمیتونی از خانمت انتظار آشپزی و یا استریتایپ های زنانه ای که در ایران وجود داشتن داشته باشی. اینجا زن موظف به سرویس عاطفی و جنسی حتی به همسرش نیست. اگر مرد نتونه زنش را در رابطه راضی نگه داره زن بعد از مدتی سرد میشه و رابطه بهم میخوره. توی ایران ولی زن ها در این موارد خیلی مقاومت میکنن و حتی نیاز های خودشونه نادیده میگیرن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , mahyamk

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۸۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۹۸۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۱۶۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close