زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۰۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۵۵۵۶
۲۵ خرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۱۰ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۵۶ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(25 خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۴۶ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  جمله ام واضح بود. باز کنم ضمیرش شخص بنده هستم نه شما.
Big GrinBig GrinBig Grin
چرا خشن برخورد می کنی !؟
خشن نبود. سو تفاهم شده بود. توضیح دادم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421 , khayyam
ارسال: #۴۵۵۵۷
۲۵ خرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۴۰ ق.ظ
سلام
بچه های ۹۷ چرا مصاحبه نمیکنن آخههههههههههههههههههههه
 سپاس‌گزاری شده توسط: abolfazl pepco
ارسال: #۴۵۵۵۸
۲۵ خرداد ۱۳۹۷, ۰۱:۰۸ ب.ظ
(۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۲۸ ق.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  قصد سر بحث باز کردن نداشتم! کلامتون رو متوجه نشدم. جمله تون برام نامفهوم بود وگرنه نظرات رو در این باره که خوندم فقط خندیدم، بحث برانگیز نبود.
قسمتای خنده‌دارش رو هایلایت کنید مام بخندیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421 , khayyam , big cloud
ارسال: #۴۵۵۵۹
۲۵ خرداد ۱۳۹۷, ۰۱:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۴۸ ب.ظ، توسط Amir V.)
(۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۰۷ ق.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  با سلام
دوستان فرق nerd با geek در چیست؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , H-Arshad
ارسال: #۴۵۵۶۰
۲۵ خرداد ۱۳۹۷, ۰۶:۱۵ ب.ظ
دوستان سایت خوبی می شناسید برای تماشای آنلاین بازی فوتبال از طریق اینترنت .

مجبومرم از طرق لپ تاپ ببینم
ارسال: #۴۵۵۶۱
۲۵ خرداد ۱۳۹۷, ۰۶:۳۲ ب.ظ
(۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۴۵ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  فقط یکی از حسابهای بانکیم بهم تبریک میگه UndecidedUndecided
کاش منم چندتا حساب بانکی داشتم ولی کسی تولدمو تبریک نمیگفت Big GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۴۵۵۶۲
۲۵ خرداد ۱۳۹۷, ۰۸:۲۵ ب.ظ
فردوسی پور را توصیف کنید: پررو .ترسو . و بی اعتماد به نفس.
واقعا گزارش مزخرفی بود.
 سپاس‌گزاری شده توسط: H-Arshad
ارسال: #۴۵۵۶۳
۲۵ خرداد ۱۳۹۷, ۰۸:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۳۱ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
و وقتی عربهای عربستان سعودی از ما در مقابل مراکش حمایت می کنن!
رو سیاهیش موند برای اونایی که آرزو می کردن عربستان دیروز ببازه.

سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , ele , SepidehP
ارسال: #۴۵۵۶۴
۲۵ خرداد ۱۳۹۷, ۰۹:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۳۸ ب.ظ، توسط diligent.)
خیلی پاس اشتباه دادیم، همش اعصابمون خرد شد. آزمون و شجاعی هم امروز زیاد خوب نبودن اما خدا رو شکر خوش شانس بودیم
+آشیلم درست پیش بینی کرد : )

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۴۵۵۶۵
۲۵ خرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۰۷ ب.ظ
اگه اسپانیا پرتغال مساوی کنن ایران صدر گروهه تا بازیهای بعدی Big Grin

think positive
ارسال: #۴۵۵۶۶
۲۶ خرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۴۵ ق.ظ
(۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۰۷ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  اگه اسپانیا پرتغال مساوی کنن ایران صدر گروهه تا بازیهای بعدی [تصویر:  biggrin.gif]
مساوی کردن
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand
ارسال: #۴۵۵۶۷
۲۶ خرداد ۱۳۹۷, ۰۹:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ خرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۱۷ ق.ظ، توسط MarkLand.)
میشه خوشبینانه هم نگاه کرد دیشب جواد نکونام بعد بازی اسپانیا پرتغال گفت که بازی جلو این دوتا فلانه بسانه یعنی خلاصه بازنده هستیم و امیدی نداشته باشیم ایشون یادشون رفته جلو ارژانتین چقد ایران خوب بازی کرد و اگه سوتی همین اقا وسط زمین نبود مساوی رو گرفته بودیم
از هر دوتاشون می تونیم مساوی بگیریم اگه همون روحیه بازی با ارژانتین باشه

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , diligent , Amir V , SepidehP
ارسال: #۴۵۵۶۸
۲۶ خرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۲۶ ق.ظ
از وقتی یادم میاد عاشق رشته های هنری بودم و دیوانه وار به سازهای مختلف و نقاشی عشق می ورزیدم، اما سالها پیش تابلوهام و تمام رنگ و قلموها را جمع کردم و یه برنامه نویس شدم، چون هنر پول توش نبود! آدمی که با دیدن یه تابلو نقاشی یا یه نوازنده آه بکشه و مسیر نگاهش را عوض کنه، شاید زنده باشه اما در حقیقت سالهاست مرده! فقط منتظره زمان این بازی زندگی برای همیشه تمام بشه بره پی کارش Undecided
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه
ارسال: #۴۵۵۶۹
۲۶ خرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۱۸ ب.ظ
(۲۶ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۲۶ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  از وقتی یادم میاد عاشق رشته های هنری بودم و دیوانه وار به سازهای مختلف و نقاشی عشق می ورزیدم، اما سالها پیش تابلوهام و تمام رنگ و قلموها را جمع کردم و یه برنامه نویس شدم، چون هنر پول توش نبود! آدمی که با دیدن یه تابلو نقاشی یا یه نوازنده آه بکشه و مسیر نگاهش را عوض کنه، شاید زنده باشه اما در حقیقت سالهاست مرده! فقط منتظره زمان این بازی زندگی برای همیشه تمام بشه بره پی کارش Undecided

شبیه حس تو رو تجربه کردم. آه نکش برای هر دو بجنگ. زندگیت لذت بخش تر میشه. یه جعبه مداد رنگی و یه دفتر نقاشی بذار تو کیفت هر جا منتظر کسی بودی تو مترو تو وقتای مرده بشین نقاشی بکش نه که حتما داوینچی بشی که البته میتونی بشی ؛ واسه آه نکشیدن واسه لذت بردن. آه نکش برادر جان بیشتر بجنگ.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , diligent
ارسال: #۴۵۵۷۰
۲۶ خرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۳۹ ب.ظ
(۲۶ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۸ ب.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  شبیه حس تو رو تجربه کردم. آه نکش برای هر دو بجنگ. زندگیت لذت بخش تر میشه. یه جعبه مداد رنگی و یه دفتر نقاشی بذار تو کیفت هر جا منتظر کسی بودی تو مترو تو وقتای مرده بشین نقاشی بکش نه که حتما داوینچی بشی که البته میتونی بشی ؛ واسه آه نکشیدن واسه لذت بردن. آه نکش برادر جان بیشتر بجنگ.
زمان برای هر دو کار را انجام دادن واقعا کمه، روح من متاسفانه بلند پروازه و با یه دفتر نقاشی ارضا نمیشه.همیشه وقتی یه کاری را انجام میدم جوری خوودم را وقف میکنم که کارهای دیگه میرن تو حاشیه و میشن ناممکن. هنر روح آزاد و رها میخوا با یه ذهن آزاد که متاسفانه من ندارم. حتی زمان های بیکاریم یا دارم سودو کو حل میکنم یا الگوریتم های پر رمز و راز را بررسی میکنم. حس میکنم مغزم از حالت نرمال کاملا خارج شده!
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۴۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۲۱۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۸۱ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۶۹۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۸۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۹ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close