زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۰۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۲۵۷۶
۱۹ آبان ۱۳۹۸, ۰۵:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ ۰۵:۰۱ ب.ظ، توسط marvelous.)
من داشتم پذیرش میگرفتم که برم دانشگاه گوتینگن آلمان برای دکتری زبان شناسی که خب اصلا ازدواج کردم و مسیر زندگیم افتاد تو این خطی که الان هستم. بعد از ازدواجم دو ترم رفتم دانشگاه غیرانتفاعی کارشناسی آی تی، ولی متوجه شدم که برای من ارشد امتحان دادن بهتره و مجددا ارشد شرکت خواهم کرد برای هوش مصنوعی، الان هیچ ادعایی تو رشته ی فنی مهندسی ندارم، ولی تو رشته ی خودم دستی دارم و به زودی هم روی دستها بلند خواهد شد.

پ ن: ببین اگه دوس داری داستان زندگی منو بشنوی حاضرم برات تعریف کنم. یا مدرک میخوای اسکن کنم بزارم اینجا. اگه بهت بگم که یه سال آمریکا درس خوندم در شاخه بیومکانیک بدن در تئاتر چی میگی؟ Smile
من برای رسیدن به هدفم که الان تقریبا بهش نزدیک شدم خیلی کارها کردم، گفتم قبلا فضا هم خواهم رفت. Wink

(۱۹ آبان ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  نه ارشدم

ارشد نرم افزاری؟ عالیه، اگه کمک خواستی روی من حساب کن، مشاور منم ارشد نرم افزار میخونه میتونم کانکتتون کنم. دانشگاه تهرانه اون

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۵۲۵۷۷
۱۹ آبان ۱۳۹۸, ۰۹:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ ۰۹:۳۸ ب.ظ، توسط WILL.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
فضا رفتن که کاری ندارهSleepy

(۱۹ آبان ۱۳۹۸ ۰۲:۴۸ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من یه لایسنس رایگان به خاطر گذروندن دوره میکروتیک از خود میکروتیک دریافت کردم واسه یک نفرم اونو ترنسفر کردم کسی میدونه چطور باید لایسنسشو دریافت کنه؟؟؟؟

تبریک میگم
الان لابد استاد شبکه هستین

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال: #۵۲۵۷۸
۱۹ آبان ۱۳۹۸, ۰۹:۵۵ ب.ظ
(۱۹ آبان ۱۳۹۸ ۰۹:۲۷ ب.ظ)WILL نوشته شده توسط:  فضا رفتن که کاری ندارهSleepy

من یه لایسنس رایگان به خاطر گذروندن دوره میکروتیک از خود میکروتیک دریافت کردم واسه یک نفرم اونو ترنسفر کردم کسی میدونه چطور باید لایسنسشو دریافت کنه؟؟؟؟

تبریک میگم

اونجوری که شما فکر میکنی نه ها Big Grin اونطوریش من قانع نمیشم. Angel
من انوشه انصاری نیستم ولی انوشه انصاری بعدی خواهم بود. آدم همیشه میتونه اگه اراده کنه شبیه به رویاهاش بشه. شک نکن. Smile

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
ارسال: #۵۲۵۷۹
۱۹ آبان ۱۳۹۸, ۱۰:۱۸ ب.ظ
(۱۹ آبان ۱۳۹۸ ۰۹:۲۷ ب.ظ)WILL نوشته شده توسط:  فضا رفتن که کاری ندارهSleepy

تبریک میگم
Big GrinBig Grin
استاد که شمایینCool

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
ارسال: #۵۲۵۸۰
۲۰ آبان ۱۳۹۸, ۰۱:۰۹ ق.ظ
اینایی که تزشونو میدن بیرون بعد روشون میشه بگن دانشجوی ارشد هستن؟ همچین افرادی باید همون لیسانشونم ازشون پس گرفته بشه به نظر من.
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , ezra , big cloud
ارسال: #۵۲۵۸۱
۲۰ آبان ۱۳۹۸, ۰۱:۵۴ ق.ظ
(۲۰ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۹ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  اینایی که تزشونو میدن بیرون بعد روشون میشه بگن دانشجوی ارشد هستن؟ همچین افرادی باید همون لیسانشونم ازشون پس گرفته بشه به نظر من.

معذرت میخوام اینطوری میگم، ولی اینا مدرک و درجه ی گشادی میگیرن، واقعا باید جلوی این مسئله گرفته بشه وگرنه فضای علمی فرهنگی به فنا میره.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
ارسال: #۵۲۵۸۲
۲۰ آبان ۱۳۹۸, ۰۲:۱۸ ق.ظ
پارسال میکروتیک تو ایران تحریم نبود تونستم دو تا از مدارک بین المللی میکروتیک رو بگیرم ولی دیگه نمیشه !
ارسال: #۵۲۵۸۳
۲۰ آبان ۱۳۹۸, ۰۲:۲۵ ق.ظ
راستی وضعیت در مورد مدارک مایکروسافت چطوره؟ هنوزم میشه رفت دنبالش؟
یادمه یه دوره ای خیلی کلاس داشتن. البته من دنبالشون نیستم فقط میخوام محض مرور خاطرات بدونم.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
ارسال: #۵۲۵۸۴
۲۰ آبان ۱۳۹۸, ۰۲:۴۰ ق.ظ
(۲۰ آبان ۱۳۹۸ ۰۲:۲۵ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  راستی وضعیت در مورد مدارک مایکروسافت چطوره؟ هنوزم میشه رفت دنبالش؟
یادمه یه دوره ای خیلی کلاس داشتن. البته من دنبالشون نیستم فقط میخوام محض مرور خاطرات بدونم.
کلاس داشتن چیه !
فکر کردم الان می گی من چند تا مدرک از شبکه هم دارم منتظر بودم اینم بگی !
ارسال: #۵۲۵۸۵
۲۰ آبان ۱۳۹۸, ۰۲:۵۴ ق.ظ
مشکل اتچ فایل حل شد!

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , فاطمه سلیمانی , big cloud
ارسال: #۵۲۵۸۶
۲۰ آبان ۱۳۹۸, ۰۳:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آبان ۱۳۹۸ ۰۳:۵۱ ق.ظ، توسط marvelous.)
(۲۰ آبان ۱۳۹۸ ۰۲:۴۰ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(20 آبان ۱۳۹۸ ۰۲:۲۵ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  راستی وضعیت در مورد مدارک مایکروسافت چطوره؟ هنوزم میشه رفت دنبالش؟
کلاس داشتن چیه !

من قبلا گفتم بازم میگم در زمینه ی کامپیوتر از بابت مهندسیش من کاره ای نیستم و تازه کارم و خیلی هنوز راه دارم تا یه چیزی بشم.
آخه من نمیدونم عاقا، این همه مدرک همه دارن، پس این چه وضعیه!

اگه مهم بود مدرک که اینطوری دچار پایان نامه چاپ کنی نمیشدیم! چی درسته تو این مملکت. منو که میبینی دانشگاه شریف رویای کودکی من بوده، روبروی خونمون بوده و من همش نگاهش میکردم از پشت بوم. میخوام بهش برسم که چیزی تو دلم نمونه. شاید اسمشو بزاری از روی خوشی، ولی نه، من فقط دارم یه تابلوی زیبایی به نام زندگی رو با آرزوهایی که دارم و بهشون میرسم نقاشی کنم. همین!

رابین ویلیامز یه فیلمی داره روانش شاد، اسمش هست
What Dreams May Come

توصیه میکنم این فیلم رو حتما ببینید. یه کم باور کنین که معجزه فقط کار خدا و پیامبرا نیست.

فیض روح القدس ار باز مدد فرماید
دیگران هم بکنند آنچه مسیحا میکرد

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
ارسال: #۵۲۵۸۷
۲۰ آبان ۱۳۹۸, ۰۴:۳۵ ق.ظ
۲۰ سال از فایت کلاب گذشت!

فقط زمانی آزادیم هر کاری خواستیم انجام بدیم که همه چیزمون رو از دست داده باشیم!

[تصویر:  471974_Fight-Club-Quotes-1.jpg]

سپاس‌گزاری شده توسط: salam5
ارسال: #۵۲۵۸۸
۲۰ آبان ۱۳۹۸, ۱۱:۵۰ ق.ظ
The first rule of the fight club is dont talk about fight club

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
ارسال: #۵۲۵۸۹
۲۰ آبان ۱۳۹۸, ۱۲:۰۱ ب.ظ
(۲۰ آبان ۱۳۹۸ ۰۳:۴۸ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  
(20 آبان ۱۳۹۸ ۰۲:۴۰ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(20 آبان ۱۳۹۸ ۰۲:۲۵ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  راستی وضعیت در مورد مدارک مایکروسافت چطوره؟ هنوزم میشه رفت دنبالش؟
کلاس داشتن چیه !

من قبلا گفتم بازم میگم در زمینه ی کامپیوتر از بابت مهندسیش من کاره ای نیستم و تازه کارم و خیلی هنوز راه دارم تا یه چیزی بشم.
آخه من نمیدونم عاقا، این همه مدرک همه دارن، پس این چه وضعیه!

اگه مهم بود مدرک که اینطوری دچار پایان نامه چاپ کنی نمیشدیم! چی درسته تو این مملکت. منو که میبینی دانشگاه شریف رویای کودکی من بوده، روبروی خونمون بوده و من همش نگاهش میکردم از پشت بوم. میخوام بهش برسم که چیزی تو دلم نمونه. شاید اسمشو بزاری از روی خوشی، ولی نه، من فقط دارم یه تابلوی زیبایی به نام زندگی رو با آرزوهایی که دارم و بهشون میرسم نقاشی کنم. همین!

رابین ویلیامز یه فیلمی داره روانش شاد، اسمش هست
What Dreams May Come

توصیه میکنم این فیلم رو حتما ببینید. یه کم باور کنین که معجزه فقط کار خدا و پیامبرا نیست.

فیض روح القدس ار باز مدد فرماید
دیگران هم بکنند آنچه مسیحا میکرد
من که اخر نفهمیدم شما چه کاره ای ! تا اینجا من این اطلاعات رو درباره شما دارم که ۴۰ سالتونه به تازگی ازدواج کردی و با مادرشوهرت مشکل داری امریکا و اروپا بودی و کارگردان بودی ! دکتری هنر داری و الان داری برای ارشد هوش مصنوعی می خونی ! خونتون تهرانه و روبروی دانشگاه شریف ! شوهرتون سربازه و خیلی دوستش داری ! البته یه بار گفتی منو درک نمی کنه ولی فکر می کنی تمام تقصیرات رو تو مادرشوهرتون می دونید !
ببین این حرفا رو خودت تو پست های مختلف گفتی مگرنه من دوست ندارم تو زندگی شخصی مردم دخالت کنم ! اگه دوست داری یکبار برای همیشه شفاف سازی کن !
ارسال: #۵۲۵۹۰
۲۰ آبان ۱۳۹۸, ۱۲:۰۹ ب.ظ
من دکتری ندارم، پروپوزال دکتری نوشتم و پذیرش رو گرفتم ولی قسمت منو همینجا موندگار کرد. من فوق لیسانس کارگردانی دارم از دانشگاه تهران، بعدم باقیش زندگی شخصی منه که حالا بعضی اوقات یه چیزایی گفتم دلیل نمیشه که دست بگیری راه بیفتی همینطوری کنجکاوی کنی.
آره همسرم رو خیلی دوس دارم و با دنیا هم عوضش نمیکنم. مادرش رو هم مثل مادرم دوس دارم. ممکنه گاهی یه دلخوریایی پیش بیاد ولی زندگی هست و علاقه و احترام همه چی رو دوباره محکم میکنه. اینا همه زندگی شخصی بود.

هیچ دلیلی نمیبینم بیام در مورد سفرهام یا کارهایی که کردم بیشتر توضیح بدم. به اینی که الان هستم افتخار میکنم و بهتر از اینم خواهم شد. فقط اراده میخواد که من دارم.

نبود؟

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۸۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۴,۳۶۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۱۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۸۳۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۲۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۴۲ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close