زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۵۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۶۴۳۱
۲۳ آبان ۱۳۹۹, ۱۲:۳۴ ق.ظ
(۲۲ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۴۲ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  ای بابا گوشیت چی بود ؟

سونی
دیروز که برگشتم خونه با الکل ضدعفونیش کردم فکر کنم این یارو Oleophobicش به فنا رفت!
دچار سندروم تاچ بی‌اختیار شده!
الان یه ذره رام شد خدا بخواد!

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۶۴۳۲
۲۳ آبان ۱۳۹۹, ۰۸:۱۲ ب.ظ
دوستان یادگیری ماشین چقدر سخت است؟ یادگیریش خیلی زمان می برد؟
ارسال: #۵۶۴۳۳
۲۳ آبان ۱۳۹۹, ۰۹:۴۱ ب.ظ
با شما هستیم با سر خط اخبار:

- بحران کرونا انگاری خودش داره به یه issue تبدیل میشه در حوزه کامپیوتر! یه مقاله ای میخوندم که خیلیا معتقدن این اتمسفر کرونا در دوران پساکرونا قرار نیست بساطشو کامل جمع کنه بره و خیلی از این رفتارها و سبک هایی که بالاجبار تحمیل کرده به زندگی روزمره موندگار خواهند موند! از جمله در حوزه ی کسب و کارهای کامپیتوری و یه جورایی شرکت های دنیا به این نتیجه دارن میرسن که لزوم خاصی به حضور فیزیکی در محل کار نیست و علی‌الظاهر باید منتظر رشد چشمگیر همکاری های ریموتی باشیم. توییترم همینو گفت اگه اشتباه نکنم! بحث فراتر از اینها هم رفته و صرفاًَ محدود به حیطه‌ی کسب و کار نیست و در یه مقاله اقتصادی هم که چشم‌انداز نفت رو انرژی رو بررسی کرده بود به ریموتی شدن کسب و کارها اشاره کرده بود و به تبعش کاهش رفت و آمد و مصرف سوخت و الخ... . محیط زیست هم که اینروزا بحثش داغه قطعاً استقبال میکنه از این رویکرد! مهاجرتای کاری رو قطعاً تحت تاثیر قرار میده! از یه زاویه دیگه شاید نون استارتاپهایی که کارشون ساخت سامانه های میتینگ‌طور هست احتمالاً در انتظار روغنه!

- موضوعی که تبدیل به یه چالش بزرگ داره میشه؛ بازم به طور خاص در حوزه کامپیوتر و اونم اسمشو گذاشتن «Agile Anarchy»!! واقعاً سرعت رشد سرسام آور شده!! حتی دقیقترین هدف ها و برنامه‌ریزی‌ها هم تضمینی به موفقیتشون نیست!! سرعت به حدی بالا داره میره که قبل رسیدن به هدف, قضیه کلاً Obsolete شده! داستان بیخ پیدا کنه بعید نیست برندهای دستنیافتی مثل مایکروسافت و گوگل حتی تا ۲۰سال دیگه خاطره بشن! فضا داره آخرالزمانی میشه!

-بچه هایی که در بورسن دست به ماشه باشن برای گروه دارو؛ تک نرخی کردن ارز خیلی وقته بحثش هست و اینروزا برای شرکت های دارویی زمزمه هاش به گوش میرسه. البته حواستون باشه با شایعه رکب نخورید.

- رزومه به این میگن
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

- یکی از باگهای بزرگی که بیت کوین داره اینه که اگه طرف بمیره بحث وراثتش چی میشه!

- باتوجه به اینکه بانک جهانی رشد اقتصادی رو در امریکا و خیلی از کشورای اروپایی برای سالهای آینده منفی و برای چین مثبت ارزیابی کرده, دیگه امریکا رو نمیشه قدرقدرت جهان دونست

چرا شبیه مشروح اخبار شد؟!

ارسال: #۵۶۴۳۴
۲۳ آبان ۱۳۹۹, ۱۰:۵۷ ب.ظ
بچه های کریپتو باز؛ موقعیت ارزهای defi وسوسه انگیزه!
بخصوص crv! قیمت فعلی ۰/۶

ارسال: #۵۶۴۳۵
۲۴ آبان ۱۳۹۹, ۰۱:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ آبان ۱۳۹۹ ۰۱:۰۳ ق.ظ، توسط Riemann.)
سرعت اینترتم میاد پایین، مودم رو که خاموش روشن میکنم درست میشه، آیا ربطی داره؟
ارسال: #۵۶۴۳۶
۲۴ آبان ۱۳۹۹, ۰۲:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ آبان ۱۳۹۹ ۰۲:۱۱ ق.ظ، توسط MarkLand.)
(۲۴ آبان ۱۳۹۹ ۰۱:۰۱ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  سرعت اینترتم میاد پایین، مودم رو که خاموش روشن میکنم درست میشه، آیا ربطی داره؟
شاید مثلا ویندوز یا نرم افزاری دیگه اتومات داره اپدیت میشه خاموش که میشه اپدیته کنسل میشه

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۵۶۴۳۷
۲۴ آبان ۱۳۹۹, ۱۰:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۱۳ ق.ظ، توسط crevice.)
میدونم خیلی مهم نیس، ولی سایتیشنام شد سیصد تا کلی حس خوب دارم ((((:
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , .:tarannom:. , Amir V
ارسال: #۵۶۴۳۸
۲۴ آبان ۱۳۹۹, ۱۱:۰۹ ق.ظ
(۲۴ آبان ۱۳۹۹ ۰۱:۰۱ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  سرعت اینترتم میاد پایین، مودم رو که خاموش روشن میکنم درست میشه، آیا ربطی داره؟

منم دقیقا با همین معضل رو به رو هستم!
انقدر به این بیشرفای پشتیبانی زنگیدم که دیگه به دم و دستگاه خودم شک افتادم

ارسال: #۵۶۴۳۹
۲۴ آبان ۱۳۹۹, ۱۲:۳۹ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۰۹ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  
(24 آبان ۱۳۹۹ ۰۱:۰۱ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  سرعت اینترتم میاد پایین، مودم رو که خاموش روشن میکنم درست میشه، آیا ربطی داره؟

منم دقیقا با همین معضل رو به رو هستم!
جدیدا کلا اینترنت ضعیف شده من ۸ مگ گرفتم ولی یه ویدیو کال ساده نمی تونم داشته باشم هی بریده بریده میشه وسطش
موارد زیر رو تست کنید
تست سرعت اینترنت از طریق وب سایت هایی که هست
بررسی نویز خط از طریق کنسول مودم یا از طریق تماس با پشتیبانی ISP
بررسی نوزگیر و یا جابجایی مودم به یه پریز دیگه
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۵۶۴۴۰
۲۴ آبان ۱۳۹۹, ۰۳:۴۸ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
چه کنیم ...
بعضی روزا ی اتفاقاتی میفته، ی چیزایی یادت میاد یا ... که دوست داری زودتر شب بشه بخوابی ریست کنی ذهنتو

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , ezra , .:tarannom:.
ارسال: #۵۶۴۴۱
۲۴ آبان ۱۳۹۹, ۰۴:۰۳ ب.ظ
(۲۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۰۹ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  منم دقیقا با همین معضل رو به رو هستم!
اقا این چه طرزه نوشتنه؟ مگه چند درصد اون اپراتور پشتیبانی که برای یه حقوق ناقابل میره سر کار (اونم تو این روزا) مقصره؟ که اینجور شرفش اینجا به باد میره؟
مانشت حقیقتا نیاز به اصلاح داره به خصوص در حوزه گفتمان باید بسیار سختگیرتر بشه

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , ezra
ارسال: #۵۶۴۴۲
۲۴ آبان ۱۳۹۹, ۰۴:۱۲ ب.ظ
یه فایل یک گیگ و ۲۰۰ مگا بایت رو تو ۲۴ دقیقه با IDM دانلود کردم الان سرت اینترنتم خوبه ، متوسطه یا ضعیف ؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۵۶۴۴۳
۲۴ آبان ۱۳۹۹, ۱۱:۳۲ ب.ظ
(۲۴ آبان ۱۳۹۹ ۰۴:۰۳ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  اقا این چه طرزه نوشتنه؟ مگه چند درصد اون اپراتور پشتیبانی که برای یه حقوق ناقابل میره سر کار (اونم تو این روزا) مقصره؟ که اینجور شرفش اینجا به باد میره؟
مانشت حقیقتا نیاز به اصلاح داره به خصوص در حوزه گفتمان باید بسیار سختگیرتر بشه

اتفاقاً همون لحظه که داشتم صفت و موصوف رو تایپ میکردم پیش خودم گفتم الانه که باز یه ملانُقَطی پیدا بشه و جامه قبا کنه.
منظور پشتیبانی شرکته نه اپراتورِ پشتیبانی!
شلوغش نکن..
هکسره هم رعایت کن.

(۲۴ آبان ۱۳۹۹ ۰۴:۱۲ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  یه فایل یک گیگ و ۲۰۰ مگا بایت رو تو ۲۴ دقیقه با IDM دانلود کردم الان سرت اینترنتم خوبه ، متوسطه یا ضعیف ؟

الان ما دقیقاً با چه معیار و شاخصی باید تشخیص بدیم که سرعتت در چه حاله؟!!
با توجه به اطلاعاتی که دادی خوبه. البته پهنای باند معمولاً ۱ مگ هست. یه کوچولو جا واسه بهتر شدن داره ولی در کل خوبه

ارسال: #۵۶۴۴۴
۲۵ آبان ۱۳۹۹, ۱۲:۱۱ ق.ظ
(۲۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  منظور پشتیبانی شرکته نه اپراتورِ پشتیبانی!
(۲۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۰۹ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  منم دقیقا با همین معضل رو به رو هستم!
اون صفت ناشایست رو جمع بستی و تفاوتی بین کسی قائل نشدی بعد هم هزار علت نرم افزاری و سخت افزاری ممکنه تاثیر در سرعت اینترنت داشته باشه مثلا نویز روی سیم تلفن و... چه ربطی داره که به کسی بی احترامی کنیم؟ حالا هر شخصی که بوده شما مطمئنی ایشون از عمد این کار رو در حق شما کرده؟
شلوغ بازی هم که راه دست خودته اون زمانی که بچه مدرسه ای همسایه ما هم سهم می خرید و سود می کرد اینجا ادای گرگ وال استریت رو داشتی در می اوردی!

من نمی دونم یه سری (ای دی) دقیقا اوردشون واسه مانشت جز فحاشی چیه؟ چرا اینقد مماشات با انواع و اقسام فحش ها میشه؟ کسایی مورد لطف این ای دی های مجهول قرار می گیرن اصلا اینجا فرصت دفاع از خودشون رو ندارن بند سوم قوانین عضویت در مانشت:

۳. با ثبت نام شما در این انجمن شما می‌پذیرید که از ارسال هر مطلبی که محتوای دانستنی‌های غلط، مطالب بدون صحت، بد گویی، منفور و یا تجاوز به حقوق و شخصیت دیگران و مطالب غیر اخلاقی و یا هر مطلب دیگری که قوانین را نقض می‌کند خودداری می‌کنید.

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: nana2010
ارسال: #۵۶۴۴۵
۲۵ آبان ۱۳۹۹, ۱۲:۳۷ ق.ظ
این تایپیک کلا اینطوری شده که هر روز چند نفر میان اینجا سر می زنند از روی عادت یا علاقه بعد یکی یه پستی می زاره یا خودش بعد از دقایقی با چند نقطه پستش رو پاک می کنه یا یه پست بعد از چند بار reply شدن به دعوا ختم میشه !
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۳۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۴۹۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۴۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۵۷۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۳ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۹۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۸۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۴۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close