زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۰۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کنکور آزمایشی مجازی مانشت

ارسال:
۲۸ فروردین ۱۳۹۱, ۱۰:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۳۴ ق.ظ، توسط admin.)
با سلام
رشد روز افزون فضای مجازی و قابلیت‌های ویژه آن، پتانسیلی بزرگ برای حرکتی جدید و نو است، تحقق آرزویی بزرگ برای دانشجویان جویای علم.
از این رو:
مانشت مفتخر است که اولین دوره آزمون‌های آزمایشی خود را در سه(و یا چهار) مرحله و به صورت جامع، برای شما داوطلب گرامی برگزار کند.
برای برگزاری این آزمون بزرگ از رتبه‌های تک رقمی کنکور، طراحان کنکور سراسری و برندگان المپیادهای جهانی کامپیوتر استفاده خواهد شد. آزمون‌های مانشت را بدون هیچ تردیدی می‌توان استانداردترین آزمون آزمایشی کشور و منطبق بر آزمون‌های سراسری برگزاری شده در کشور دانست.
سامانه کنکور مانشت، علاوه بر آزمون‌های آزمایشی چند مرحله‌ای، کنکورهای چند سال اخیر را به صورت رایگان برای شما شبیه‌سازی کرده و کارنامه و رتبه در آزمون سال مربوطه را برای شما صادر خواهد کرد.

با ما همراه باشید.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۶۷
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: a.hooshmand , انرژی مثبت , پشتکار , Bache Mosbat , pos , homa , Masoud05 , Mahbanoo313 , Fardad-A , Donna , اکتیو , M.H.P , parvaz_hj , Manix , nikou , maedeh , Lantern , یاقوت سرخ , **sara** , fatemeh85 , yarandish , مازیار صفایی , Jooybari , hkarimi , خانه سبز , karimi482 , eris229 , annmary , hamed_k2 , sarbaz1214 , nomad:D , Msccom , farazin , sarabb , Shiny , javadjj , t!r , - rasool - , Parva , SaMiRa.e , reyhaneh64 , farhud , kavehn , Mahtab_m , narges_r , sd_javadi , MSZ , Avicenna , 70raouf , anyone , capitan , yaser_ilam_com , najme60 , fateme66 , farahnaz , Mansoureh , Aurora , unique_as14 , mahdi20 , rozh66 , sohrablou , alamdar_761 , MONA_STAR , berkeley , alidata , sajad_8900 , باران سپهری , engeneer_19 , alirrrrrr , m450ud , ReihanehTorkzadeh , پروفسور , itman2011 , m_ok , raha0067 , hnarghani , fatima2007 , keivan1 , Payam92 , morovvatk , mohsen_4050 , jameshenas , foranyone , A V A , mis masi , zer0ne , asiehmohammadian , forouzan , egm1176 , un_nasim , Engineer , mohammadali1990 , ghasedak , leila taghizade , azad_ahmadi , احسان مومنی , mohamad1989 , (:مجید نوری راد-سرباز تایباد , sanar.m , Tio , Nasi Be , eh3an2010 , barghandan , tesna , lotus , pershang , hadirr , hiva60 , kaviresabz , رضا خان , rezvan_m , amash , iApp , mastercandidate , Doctorwho , Good! , m..ch , sss , AZADEH.k , الهه ماه , hanif , mohammad.ardeshiri , hamedmehdihamed , ریحان , IT86 , hsh88 , ف.ش , ramzi , delta , mohamad jafar , Aseman7 , faraaz_mb , mhr.ash , nazi takpar , pary , bahram_khan , mostafa181 , noyasystem
ارسال:
۲۸ فروردین ۱۳۹۱, ۰۲:۰۹ ب.ظ
RE: کنکور آزمایشی مجازی مانشت
(۲۸ فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۳۲ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  با سلام
رشد روز افزون فضای مجازی و قابلیت‌های ویژه آن، پتانسیلی بزرگ برای حرکتی جدید و نو است، تحقق آرزویی بزرگ برای دانشجویان جویای علم.
از این رو:
مانشت مفتخر است که اولین دوره آزمون‌های آزمایشی خود را در سه(و یا چهار) مرحله و به صورت جامع، برای شما داوطلب گرامی برگزار کند.
برای برگزاری این آزمون بزرگ از رتبه‌های تک رقمی کنکور، طراحان کنکور سراسری و برندگان المپیادهای جهانی کامپیوتر استفاده خواهد شد. آزمون‌های مانشت را بدون هیچ تردیدی می‌توان استانداردترین آزمون آزمایشی کشور و منطبق بر آزمون‌های سراسری برگزاری شده در کشور دانست.
سامانه کنکور مانشت، علاوه بر آزمون‌های آزمایشی چند مرحله‌ای، کنکورهای چند سال اخیر را به صورت رایگان برای شما شبیه‌سازی کرده و کارنامه و رتبه در آزمون سال مربوطه را برای شما صادر خواهد کرد.

با ما همراه باشید.

ممنون اقای دکتر تنهایی
فقط ی لطف کنید قیمت ازمونها رو جوری تعیین کن تا بیشتر افراد بتونند ثبت نام کنند و استفاده کنند نه اینکه مثه پارسه فقط و فقط دنبال پول باشید.مررررررررررررررسی
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: M.H.P , parvaz_hj , Shiny , باران سپهری , sadaf1
ارسال:
۲۸ فروردین ۱۳۹۱, ۰۲:۲۲ ب.ظ
(۲۸ فروردین ۱۳۹۱ ۰۲:۰۹ ب.ظ)موج نو نوشته شده توسط:  
(28 فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۳۲ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  با سلام
از این رو:

با ما همراه باشید.

ممنون اقای دکتر تنهایی
فقط ی لطف کنید قیمت ازمونها رو جوری تعیین کن تا بیشتر افراد بتونند ثبت نام کنند و استفاده کنند نه اینکه مثه پارسه فقط و فقط دنبال پول باشید.مررررررررررررررسی

آقای تنهایی تنها چیزی که فکر نمی کنم از این راه دنبالش باشه، پوله!

به خلوص نیت ایشون اعتماد کنید. Shy
۱۰
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: باران سپهری , samanium
ارسال:
۲۸ فروردین ۱۳۹۱, ۰۲:۲۳ ب.ظ
(۲۸ فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۳۲ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  با سلام
از این رو:

با ما همراه باشید.

با شما همراه هستیم

ولی توضیحات بیشتر بدید

مرسی

"وقتی تنها می شوی بدان خدا همه را بیرون کرده تا با تو تنها باشد"
۱
۰
ارسال:
۲۸ فروردین ۱۳۹۱, ۰۲:۳۱ ب.ظ
(۲۸ فروردین ۱۳۹۱ ۰۲:۰۹ ب.ظ)موج نو نوشته شده توسط:  فقط ی لطف کنید قیمت ازمونها رو جوری تعیین کن تا بیشتر افراد بتونند ثبت نام کنند و استفاده کنند نه اینکه مثه پارسه فقط و فقط دنبال پول باشید.مررررررررررررررسی
برخی هزینه‌های آزمون ثابت هستند، مثل هزینه مربوط به اساتید و طراحان سوال، هزینه‌های سرور (که دیگه سرور کنونی جوابگوش نخواهد بود) و ... طبیعی هست که با افزایش تعداد شرکت کننده هزینه کمتر بشه.
باید تخمین درستی از تعداد داشته باشیم که بشه کمترین هزینه رو محاسبه کرد. شاید بد نباشه یه پیش ثبت‌نام بگذاریم که روند تعداد افراد به دستمون بیاد بعدش بتونیم قیمت‌گذاری کنیم.

۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی , M.H.P , خانه سبز , Breeze , Parva , **sara** , باران سپهری , berkeley
ارسال:
۲۹ فروردین ۱۳۹۱, ۱۱:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ فروردین ۱۳۹۱ ۱۱:۱۳ ق.ظ، توسط a.hooshmand.)
دکتر شاید اگر روش کار را تغییرات کوچکی بدهید در کار موفقتر باشد.

چند پیشنهاد من و دلایل آن:

۱- هیچ هزینه ای مستقیم بابت کنکور نگیرید => باعث می شود تعداد شرکت کننده ها خیلی زیاد شود.

۲- جهت نفرات برتر یک جاییزه کوچک در نظر بگیرید => باعث می شود تلاش بیشتری برای بهتر پاسخ دادن توسط شرکت کننده ها انجام شود.

۳- از توانمندیهای اعضای فعال سایت جهت طرح سوالات استفاده شود=> کاهش هزینه
۴- هزینه های آزمون را می توانی به روش غیر مستقیم مانند روش همین حالای سایت + برگزاری آزمون باعث بالا رفتن ارزش اعتباری سایت می شود==>ارزش تبلیغ در سایت نیز افزایش می یابد.

۵-خیلی از سایتهایی معتبر مثل گوگل و فیسبوک و ... هزینه را مستقیم از استفاده کننده نهایی نمی گیرند. و در صورت دریافت مستقیم هزینه باعث افت شدید جایگاه این سایتها می شود.

۶-دریافت مستقیم پول باعث ایجاد رقابت مستقیم سایت با موسسات آموزشی می شود که سالهاست هزینه های میلیاردی جهت تبلیغات و ... می کنند که احتمال موفقیت در رقابت را خیلی سخت می کند.

۷-توجه به برگزاری منظم و دقیق آزمون در موفقیت این طرح و ادامه آن خیلی می تواند موثر باشد.

موفق باشید.
۸
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: admin , پشتکار , sajad_8900 , باران سپهری , Engineer , kingxerxes , pershang , sss , aaa@hgg.com , bahram_khan
ارسال:
۲۹ فروردین ۱۳۹۱, ۰۱:۳۴ ب.ظ
(۲۹ فروردین ۱۳۹۱ ۱۱:۰۴ ق.ظ)a.hooshmand نوشته شده توسط:  هزینه های آزمون را می توانی به روش غیر مستقیم مانند روش همین حالای سایت + برگزاری آزمون باعث بالا رفتن ارزش اعتباری سایت می شود==>ارزش تبلیغ در سایت نیز افزایش می یابد.
هزینه‌های مانشت همین الانش هم تامین نمی‌شه!!

۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی , a.hooshmand , Donna
ارسال:
۳۰ فروردین ۱۳۹۱, ۰۶:۱۸ ق.ظ
آقای دکتر سیستم پیش ثبت نام رو راه بندازین تا بیاییم و ثبت نام کنم اونجا تا معلوم شه حدود نفرات چندتا هست
اینطور میشه دقیق تر در مورد هزینه و مسائل دیگه صحبت کرد

ولی هزینه این آزمونها هرچی باشه، فکر میکنم نسبت به موسسات کنکوری خیلی کمتر خواهد بود

فقط یه پیشنهاد هم دارم:
در راستای همین طرح، اگر بتونین یک سری جزوات خلاصه برای بچه هایی که ثبت نام می کنن (خلاصه، یعنی تا این حد که یه ماه مونده به کنکور بخوننش) بدین خیلی خیلی عالی میشه

باز هم تشکر میکنم
۴
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: esisonic , Maryam-X , sajad_8900
ارسال:
۳۰ فروردین ۱۳۹۱, ۰۹:۵۰ ق.ظ
سلام.
منم می خوام شرکت کنم ولی به قول اون دوست مانشتیمون اگه یه سری جزوه خلاصه باشه خیلی خوب می شه فقط شرایط ثبت نامم بگین.مرسی
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: amash
ارسال: #۱۰
۳۰ فروردین ۱۳۹۱, ۱۰:۵۱ ق.ظ
اینجا پیش‌ثبت‌نام انجام می‌شه
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یه ۲۰ درصد تخفیف هم در نظر گرفتیم که اجر کارتون حفظ بشه Big Grin
مشکل اینجاست که هر چقدر هم که من بچه‌های المپیادی و یه سری از طراح‌ها رو بیارم تو میدون تا تعداد از یه حدی بیشتر نشه آزمون، آزمون موفقی نخواهد بود. خوبی آزمون‌های موسساتی مثل پارسه و ماهان در کیفیت آزمونشون نیست در جامعه آماری هست که کمک می‌کنه دید درستری نسبت به خودمون داشته باشیم.
به همین خاطر تعداد آزمون‌های مانشت رو تا اونجا که می‌تونیم کم می‌کنیم تا هم هزینه مجموع کم بشه، هم کیفیت بیاد بالا و هم تعداد بیشتری بتونن شرکت کنن. البته در صورت نیاوردن حد نصاب مورد نظر آزمون رو برای سال آینده برنامه‌ریزی خواهیم کرد.

۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , MSZ , maedeh , homa , jameshenas , sss , ITgirl
ارسال: #۱۱
۳۰ فروردین ۱۳۹۱, ۱۲:۵۴ ب.ظ
منم ثبت نام کردم
(۲۹ فروردین ۱۳۹۱ ۱۱:۰۴ ق.ظ)a.hooshmand نوشته شده توسط:  دکتر شاید اگر روش کار را تغییرات کوچکی بدهید در کار موفقتر باشد.
چند پیشنهاد من و دلایل آن:
۱- هیچ هزینه ای مستقیم بابت کنکور نگیرید => باعث می شود تعداد شرکت کننده ها خیلی زیاد شود.
۲- جهت نفرات برتر یک جاییزه کوچک در نظر بگیرید => باعث می شود تلاش بیشتری برای بهتر پاسخ دادن توسط شرکت کننده ها انجام شود.
۳- از توانمندیهای اعضای فعال سایت جهت طرح سوالات استفاده شود=> کاهش هزینه
۴- هزینه های آزمون را می توانی به روش غیر مستقیم مانند روش همین حالای سایت + برگزاری آزمون باعث بالا رفتن ارزش اعتباری سایت می شود==>ارزش تبلیغ در سایت نیز افزایش می یابد.
۵-خیلی از سایتهایی معتبر مثل گوگل و فیسبوک و ... هزینه را مستقیم از استفاده کننده نهایی نمی گیرند. و در صورت دریافت مستقیم هزینه باعث افت شدید جایگاه این سایتها می شود.
۶-دریافت مستقیم پول باعث ایجاد رقابت مستقیم سایت با موسسات آموزشی می شود که سالهاست هزینه های میلیاردی جهت تبلیغات و ... می کنند که احتمال موفقیت در رقابت را خیلی سخت می کند.
۷-توجه به برگزاری منظم و دقیق آزمون در موفقیت این طرح و ادامه آن خیلی می تواند موثر باشد.
موفق باشید.
سلام
باید عرض کنم به این راحتی که شما می فرمایید نیست
حالا حالا ها هیچکس حاضر نیست توی این فروم تبلیغات بده
به قول معروف این تفکرات شما فقط روی ماشین حساب جواب میده
من چون خودم فروم دار بودم عرض می کنم
با چند نفر دیگه شریک بودم توی فرومی که معمولا ۳۰۰ تا کاربر آنلاین داشت و اعضاش ۶۰ هزار تا شده بودن
ولی بازم هیچ کس حاضر نبود تبلیغات بده.
من آقای تنهایی رو نمیشناسم که بگم ایشون دنبال پول نیست یا هست
ولی مطمئنم حالا حالا ها از این فروم پولی در نمیاد

Angryاگر جز به کام من آید جواب – من و گرز و میدان و افراسیابAngry
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: a.hooshmand , admin
ارسال: #۱۲
۳۰ فروردین ۱۳۹۱, ۰۱:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ فروردین ۱۳۹۱ ۰۳:۰۰ ب.ظ، توسط Masoud05.)
به نظرم باید روی ظرفیت های خود مانشت بیشتر تکیه کنیم .من خودم آزمون های موسسات ماهان ، پارسه و نصیر رو رفتم ( همه آزمون و یا فقط آزمون جامع ) سوالات و کیفیت آزمون چندان چنگی به دل نمیزنه هر چند که در بعضی دروس سوالات خوبی طرح میشه اما بطور میانگین جالب نیست! غلط هم کم نداره . اگه بخوایید جناب دکتر براتون نمونه هاش رو میفرستم تا ببینید چقدر غلط علمی داره و سطح سوالاتش چقدر برای برخی دروس خنده داره ( با سند اثبات میکنم ! )
در ضمن اینکه اگه از مانشتی هایی که اخیر آزمون کنکور دادن استفاده بشه این مزیت داره که با جو و نحوه سوالات خیلی آشنا تر از مدرسان کنکور هستن. اینطوری کیفیت و هزینه پایین میاد
میتونیم از این متد استفاده کنیم : برای هر درس یه طراح داشته باشیم بعدش هر مجموعه دروس ( مشترک - ریاضی - تخصصی هر گرایش ) توسط یک فرد باسواد و مطلع ، سوالات از نظر کیفیت و نحوه توزیع موضوعی بررسی بشه و گزارشی به شخص شما بشه اگه از طراحی راضی نبودید اونو حذف کنید
تعداد آزمون ۴ مرحله بسیار مناسبه و با توجه به اینترنتی بودن ، هزینه ها خیلی بالا نمیره ( زیر ساختش برای سالهای بعد هم قابل استفاده هست ) و میتونه به فرم زیر باشه :
۱- ۳۰% اول مطالب
۲- ۶۰% اول مطالب
۳- آزمون جامع ۱
۴- آزمون جامع ۲
۵- آزمون جامع ۳ ----------> اختیاری اما توصیه شده !

یه توصیه هم به داوطلبین : حتماً آزمون مانشت اسم بنویسین بنا به دلایل زیر :
۱- چون قصد درآمد زایی نیست پس هدف ایجاد آزمون با کیفیت و کمک به دوستان هست
۲- هزینه ها پایینه
۳- طراحان از دوستان شما هستن که در درسی تبحر دارن و به تازگی کنکور دادن در نتیجه هم سوالات شبیه سازی شده خوبی طراحی میکنن و هم به راحتی میتونید از اونا انتقاد کنید و یا پیشنهاد بدید
۴- میتونیم جلسه حل تست توسط طراح بزاریم که این یه مزیت بزرگه و در ضمن هر کسی میتونه راه حل خودش رو بیاد اعلام کنه و بهترین راه حل برای حل اینگونه تست ها مشخص بشه .
۵- اگه اسم بنویسید با توجه به مطالب فوق یک جامعه آماری مناسب تولید میشه

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , fatima1537 , maedeh , **sara** , M.H.P , Mahbanoo313 , homa , Mansoureh , MONA_STAR , sajad_8900 , Engineer , iApp , sss
ارسال: #۱۳
۳۰ فروردین ۱۳۹۱, ۰۱:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ فروردین ۱۳۹۱ ۰۱:۲۸ ب.ظ، توسط anyone.)
معمولا پیش میاد در طول درس خوندن برای کنکور به سوالات یا تمریناتی بر می خوریم که به نظر ارزش سوال کنکور بودن رو دارند پیشنهادم اینه که مانشت هم یه بخشی شبیه به دیتابیس سوالات داشته باشه که بشه این سوالات رو بهش اضافه کرد و با نظارت چند مدیر سوالات پیشنهادی کاربر تایید بشه، با تایید سوال برای کاربر امتیاز مثبت در نظر گرفته. به نظر در طولانی مدت بشه مجموعه خوبی از سوالات با ارزش داشته باشیم.
در حالت ایده ال هم ،برای فعال تر شدن اعضا این امکان هم به سایت اضافه بشه که کاربر بر حسب امتیازش بتونه بخشی از هزینه ازمون رو بپردازه
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۷۰raouf , Masoud05 , موج , انرژی مثبت , fatemeh85 , **sara** , homa , Maryam-X , MONA_STAR , sajad_8900 , باران سپهری , Engineer , good-wishes , iApp
ارسال: #۱۴
۳۰ فروردین ۱۳۹۱, ۰۸:۲۴ ب.ظ
(۳۰ فروردین ۱۳۹۱ ۰۱:۲۷ ب.ظ)anyone نوشته شده توسط:  معمولا پیش میاد در طول درس خوندن برای کنکور به سوالات یا تمریناتی بر می خوریم که به نظر ارزش سوال کنکور بودن رو دارند پیشنهادم اینه که مانشت هم یه بخشی شبیه به دیتابیس سوالات داشته باشه که بشه این سوالات رو بهش اضافه کرد و با نظارت چند مدیر سوالات پیشنهادی کاربر تایید بشه، با تایید سوال برای کاربر امتیاز مثبت در نظر گرفته. به نظر در طولانی مدت بشه مجموعه خوبی از سوالات با ارزش داشته باشیم.
در حالت ایده ال هم ،برای فعال تر شدن اعضا این امکان هم به سایت اضافه بشه که کاربر بر حسب امتیازش بتونه بخشی از هزینه ازمون رو بپردازه
چنین قابلیتی در سامانه چویر در نظر گرفته شده. ایده خوبیه که هر سوال در صورت تایید بتونه بخشی از هزینه و یا کل هزینه رو تقبل کنه. هم انگیزه‌ها برای طرح سوال خوب بالا می‌ره و هم هزینه آزمون برای طراح از میان می‌ره. خیلی ایده خوب و پخته‌ای هست.
در مورد استفاده از اعضای مانشت تا اونجا که امکان داشته باشه استفاده می‌کنیم. اما آزمون‌ها (در صورت برگزاری) یه سری سورپرایز هم خواهد داشت. حالا از ما گفتن بود!! یهو می‌بینید طراح کنکور سراسری براتون سوال طرح کردهSmile

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: anyone , مازیار صفایی , MONA_STAR , باران سپهری , Engineer , sss
ارسال: #۱۵
۳۰ فروردین ۱۳۹۱, ۰۹:۰۷ ب.ظ
زمان برگزاری کی هست؟

از زندگانیم گله دارد جوانیم
شرمنده ی جوانی از این زندگانیم
"شهریار"
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۶۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۰۹۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
Question مجازی ساز virtual box M...D ۰ ۱,۴۶۸ ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M...D
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۴۵ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۲۰ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۴,۹۰۳ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  هوش مجازی مالک اشتر mona64 ۳ ۳,۱۹۰ ۱۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۷۲۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Tongue انجمن پسران مانشتی aatwo ۴۰ ۲۹,۸۳۲ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  اکانت تست جهت کلاس مجازی رایگان SamanehRashvand ۰ ۱,۹۴۸ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SamanehRashvand

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close