زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۵۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نظر سنجی فقط از خانوم ها

ارسال: #۳۱
۰۷ دى ۱۳۹۱, ۰۳:۴۱ ق.ظ
نظر سنجی فقط از خانوم ها
اینها معیارهای اصلی نیستند.
مهمترین چیز صداقت و راستگویی هست.
ضمنا اخلاق و ادب هم خیلی مهمه
شاید دو نفر پشت تلفن خیلی چیزا به هم بگن ولی وقتی کنار هم هستن عشق یک طرفه باشه
مثلا دختر پسرو دوس داشته باشه ولی پسر می بینه دختره خودشو بیشتر از اون چیزی که هست جلوه میداده
----------
اینجاست که هر دو با شکست مواجه میشن.
------------
صداقت مهم تر از همست
باید طرفین خوب تحقسق کنن راجع به هم و تمام شرایط و ریز و بم های زندگی رو در بیارن
ممکنه خیلی چیزا دروغ گفته بشه
مسئله ی یه عمر زندگی هست.
قرار و مدارها نباید همینطوری گذاشته بشه
باید از تجربه های شکست دیگران عبرت بگیریم و خوب نسبت یه اخلاق طرف مقابلمون آگاه بشیم.
و از نزدیک رفتار و اخلاق و موارد دیگه ی فرد رو بررسی کنیم و بعد از تحقیق کامل و در نظر گرفتن همه ی معیار ها اعم از مهریه و تحصیل و اخلاق و ایمان و علاقه و هر چیز دیگه ای که لازم هست ،اقدام کنیم وگرنه همه چیز دروغ خواهد بود و با کوچکترین اخلافی ممکنه به تلاق کشیده بشه.
سعی کنیم حتما از دیگران و بزرگان یا دوستان خوب مشورت بگیریم.

ما می توانیمBig Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۱۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۵۳ ب.ظ
نظر سنجی فقط از خانوم ها
شما با این دید بازاریت بهتره ازدواج نکنی...

این الطالب بدم المقتول بکربلا...
ارسال: #۳۳
۱۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۲۳ ب.ظ
RE: نظر سنجی فقط از خانوم ها
(۰۵ دى ۱۳۹۱ ۱۰:۵۷ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  سلام.
اگه دومیه خیلییی ابله نباسه ١٠٠٪ دومی بهتره.
چون تو این دوره زمونه بی پولی بدبختی میاره.
(۲۴ آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۲ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  از کجا فهمیدید شعور و تربیت دومی بیشتره؟ چون دیپلم بود یا چون ۳ میلیون در آمد داشت؟؟؟؟ Huh
این چه نتیجه گیری بود؟!
این جمله که شعور به مدرک نیست کاملا صحیحه و اینو نتیجه نمیده که دومی از اولی باشعورتره!

Sent from my Google Galaxy Nexus using Tapatalk 2.4

من نتیجه گیری نکردم.از اون بنده خدایی که نتیجه گیری کرده بود پرسیدم از کدوم یکی از این دو تا اطلاعات متوجه شده که شعور دومی بیشتره Big Grin

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
ارسال: #۳۴
۱۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۵۵ ق.ظ
نظر سنجی فقط از خانوم ها
اگر صرف لیسانس داشتنه که همه جا پره اگه مهم علاقه به تحصیله باید دید اولی چقدر علاقه داره.وگرنه فقط صرف مدرکه خوب دومی هم میتونه راحت لیسانس بگیره
ارسال: #۳۵
۱۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۵۸ ب.ظ
نظر سنجی فقط از خانوم ها
با سلام
به هیچچچچچچچچچچچچچچچچچچچ وجه اصلا به ادم بی سواد با ماهیانه ۱۰۰۰۰۰۰ ملیونم فک نکنین
یکی با همچین امکاناتی که نتونسته درس بخونه و مفشو باباش براش بالا میکشه عاقبت کلفتی صب تا شب آماده کنی بزاری جلوش که بره مغازه بیاد شکمش گنده تر بشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

مورد اولم اصلا لیسانسم شد مدرک با ماهی ۷۰۰!!!!!!!!!!!!!! بره باهاش مجردی زندگی کنه فقطم قبضاشو بتونه پرداخت کنه!!!

ازدواج با هر دو این ادما آخرش یه جور بد بختیه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

تو این زمونه حداقل
پسر باید تحصیلات حداقل فوق لیسانس با کار عالی داشته باشه!! خونه ماشین همه چیز در کنارش میاد ...
البته مهمترین ملاک ها اخلاق و شخصیت هست !!!!!!

دختر خانوما کمتر از این اقا اومد باید تحمل کنین!!!!!!
البته برعکسم هست که پسر چه دختری بخاد خواستین میگم!!!!!!!!!!!!!!!!
مرسی که خوندین!! :ی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۶
۱۵ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۵۲ ق.ظ
(۱۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۵۸ ب.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط:  با سلام
به هیچچچچچچچچچچچچچچچچچچچ وجه اصلا به ادم بی سواد با ماهیانه ۱۰۰۰۰۰۰ ملیونم فک نکنین
یکی با همچین امکاناتی که نتونسته درس بخونه و مفشو باباش براش بالا میکشه عاقبت کلفتی صب تا شب آماده کنی بزاری جلوش که بره مغازه بیاد شکمش گنده تر بشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

مورد اولم اصلا لیسانسم شد مدرک با ماهی ۷۰۰!!!!!!!!!!!!!! بره باهاش مجردی زندگی کنه فقطم قبضاشو بتونه پرداخت کنه!!!

ازدواج با هر دو این ادما آخرش یه جور بد بختیه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

تو این زمونه حداقل
پسر باید تحصیلات حداقل فوق لیسانس با کار عالی داشته باشه!! خونه ماشین همه چیز در کنارش میاد ...
البته مهمترین ملاک ها اخلاق و شخصیت هست !!!!!!

دختر خانوما کمتر از این اقا اومد باید تحمل کنین!!!!!!
البته برعکسم هست که پسر چه دختری بخاد خواستین میگم!!!!!!!!!!!!!!!!
مرسی که خوندین!! :ی

مثل اینکه نفست از جای گرم در میاد
برو حال کن با زندگیت
 سپاس‌گزاری شده توسط: eh3an2010 , Amir V , nina69
ارسال: #۳۷
۱۵ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۳۰ ب.ظ
نظر سنجی فقط از خانوم ها
اونی رو انتخاب کن که خانوادش اصالت و فرهنگ بیشتری داره.تحصیلات و پول و.....همه رو بریز دور.اگه از یه خانواده ی خوب باشه حتی اگه بعدن هم واست مشکلی پیش بیاد خانوادش مشکلتون رو به راحتی حل میکنند. پول و تحصیلات و...به دست میاد.یواش یواش.اما آرامش و اسایش مهمترین چیزه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: شاپری , Amir V , farahnaz
ارسال: #۳۸
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۰۸ ب.ظ
مهر
هیچ کدوم از شرایطی اعلام کردی مهم نیستند نه مدرک نه لیسانس ،نه متشخص بودن نه درآمد و حقوق،هیچ کدوم ،هیچ کدوم،اگه همه چیز مهیا باشه دل با دل نباشه بعدا همه چیز خراب میشه ولی اگه دل با دل باشه ،شغل ،درآمد ،خونه،پول،...همه نباشه مهم نیست با هم آرامش دارند و این یعنی همه چیز.
 سپاس‌گزاری شده توسط: گنجشک
ارسال: #۳۹
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۱۷ ب.ظ
RE: مهر
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۰۸ ب.ظ)bargreezan نوشته شده توسط:  هیچ کدوم از شرایطی اعلام کردی مهم نیستند نه مدرک نه لیسانس ،نه متشخص بودن نه درآمد و حقوق،هیچ کدوم ،هیچ کدوم،اگه همه چیز مهیا باشه دل با دل نباشه بعدا همه چیز خراب میشه ولی اگه دل با دل باشه ،شغل ،درآمد ،خونه،پول،...همه نباشه مهم نیست با هم آرامش دارند و این یعنی همه چیز.
شما ازدواج کردی ؟
دل با دل باشه یعنی چی ؟
چندین نفر رو میشناسم که دل با دل بودن کارشون به طلاق کشید به خاطر مشکلات زندگی . دل با دل بودن مهمه اما نه همه چیز . من خودم ازدواج کردم و دارم خرج زن و بچه میدم که اینو میگم. نمیدونم شما چقدر تجربه زندگی داری و چقدر بار زندگی رو دوشته . به هر حال . .....
 سپاس‌گزاری شده توسط: Maryam-X , Helmaa , nina69
ارسال: #۴۰
۲۵ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۱۰ ق.ظ
نظر سنجی فقط از خانوم ها
حرف مردم رو آدم چکار کنه؟؟؟
مدرک داشتن الان آسون شده
خونواده مهمه خیلییییییییی
ادب و احترام و مهر و محبت

غلام همت آنم که زیر چرخ کبود... ز هر چه رنگ تعلق پذیرد آزاد است
ارسال: #۴۱
۲۵ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۴۱ ق.ظ
نظر سنجی فقط از خانوم ها
"عاقلانه" ازدواج کنید....
"عاشقانه "زندگی کنید....

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: mjjoon , ghasedak , ریحان , M*Gh
ارسال: #۴۲
۲۵ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۰۱ ق.ظ
نظر سنجی فقط از خانوم ها
هرکدومشون یه خصوصیت خوبی دارن خب.در مورد اولی شاید تحصیلات بتونه دید آدم رو تقریبا باز کنه،حرف بندازه دهن مردم که همسر من لیسانس داره و دانشگاه رفته و ... اما همیشه نمیتونه جایگزین اخلاق خوب،فهم زیاد و... باشه.در زندگی معیارهایی برای ازدواج وجود داره که نمیشه با هیچ،هیچ،و هیچ مدرک و پولی اون رو خرید.
ارسال: #۴۳
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۲۱ ب.ظ، توسط ریحان.)
نظر سنجی فقط از خانوم ها
من به عنوان شخصی که تجربه ی تاهل داره بتون میگم خوب گوش کنین... ببینین کدوم معیار براتون مهمتره و نبود کدوم شما رو واقغا ادیت میکنه.شما مراقب باشین نباید روی ویزگی اون دوتا فکر کنین باید روی ویزگیهای خودتون زوم کنین...و اینکه اگر توی خانواده ی با شغل ازاد و بازاری بزرگ شدین به طبع زندگی بازاری واسه شما راحتتره ...من چون خودم دچار این دوگانگی شدم گفتم تجربم رو بگم...شبهادوست دارم تا دیروقت بیدارباشم اماهمسرم باید ۶ صبح بیدارشن.ازاون طرف دوست دارم صبحها بیشتربخوابم ایشون کله سحر/البته از نظرمن کله سحر!!!! و ز نظر ایشون صبح /بیدارن...یا خانواده من اگه ناهار دعوت کنن ما ۱ یا ۲تازه میریم اونجا و حدود ۳ تازه ناهار صرف میشه ولی خانواده همسرم اگه ما ۱۲ اونجا نباشیم تلفن میکنن که طوری شده که نیومدین؟؟؟ و نگران شدن و سایر مهمانها هم اومدن و من اعصابم قاطی میشه اصولا ما دورهم بودنامون بعد از ناهاره و همسرم اینا قبل ناهار تا بتونن بعده ناهار به استراحت و خواب برسن چون صبح زود بیدار شدن!!! میبینین چقدر این موضوعات بدیهی و سطحی به نظر میاد؟ اما کل زندگی ما در گیرشه.شکر خدامن همسرم کنار شغل دولتی یه شقل ازاد هم دارن و روحیه ی شغل ازادیها راهم دارن و گرنه که.....بعدشم اگه مباحث مالی براتون مهمه و دلتون بیشرفت میخواد و ریسک بذیرم هستین و عاشق زرق و برق و تجمل و بریز و بباش..خب شغل ازاد اما اگه روحیه اروم دارین و یه زندگی معمولی در سطح متوسط و البته مطمین و متانت اجتماعی ...خب شغل اداری..راستی تا یادم نرفته..هستن شغل ازادهایی که مال و منالشون مال خودشونه و غیرقابل خرج کردن!!!!.امیدوارم متوجه منظورم بشین...لطفا مراقب باشین یهو همه را نبازین...هشیار باشین...راستی حالا اینا یی که گفتم رو بگذارین گوشه ذهنتون باشه ...مهمتر از همه ببینین طرف چقدر مرد زندگیه.چقدر توان مبارزه با سختیها را داره...این در همه ی حالات نجات بخشه زندگیتونه ..من اینو به عینه درک کردم.اینا گوشه ای از تجربیاتم بود ببینین کدوماش به کار شما میاد.. در نهایت شما نمیتونین مامان وبابای خودتون رو خودتون انتخاب کنین اما قادرین مامان و بابای همسرتون رو خودتون انتخاب کنین...خوشبخت باشین...من را هم دعا کنین...که دلبندی ۶ ماهه دارم که دکترم هنگام تولدش دیر اومد و بچه ادیت شد و خفگی بش دست داده و یه دکتره نامرده دیگه نمیتونه اکسیزن را به گل من برسونه ۸ دقیقه و بعده ۸ دقیقه یه دکتر دیگه را خبر میکنن اون سریع میاد لوله را میکنه داخل نای دخترم...نرگسم زنده میمونه اما...اسیب شدید مغزی دیده...بینایی و شنوایی و راه رفتن و تکلم و هرچی که یه انسان داره اون قادر نیست...ارزوم ادامه تحصیل بود و دانشگاه شریف هر چند ساکن شهرستانم و متاهل باهمسری که میگن فقط شهر خودمون وحالام با نرگسم که...مسخرس؟؟؟ اما...چه کنم با دلم و این عشق به تحصیل توی بهترین دانشگاه...که هنوزم شبها خوابشو میبینم....که ارزوی یه عمرم بود...نرگسم معجزه میخواد...دعاش کنین که توی ۲۵ سالگی سالخورده شدم...

تنبلی دزد آرزوهاست...
 سپاس‌گزاری شده توسط: mjjoon , nina69 , ubc , ali007 , گنجشک , M*Gh
ارسال: #۴۴
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۳۹ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۲۷ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  من به عنوان شخصی که تجربه ی تاهل داره بتون میگم خوب گوش کنین... ببینین کدوم معیار براتون مهمتره و نبود کدوم شما رو واقغا ادیت میکنه.شما مراقب باشین نباید روی ویزگی اون دوتا فکر کنین باید روی ویزگیهای خودتون زوم کنین...و اینکه اگر توی خانواده ی با شغل ازاد و بازاری بزرگ شدین به طبع زندگی بازاری واسه شما راحتتره ...من چون خودم دچار این دوگانگی شدم گفتم تجربم رو بگم...شبهادوست دارم تا دیروقت بیدارباشم اماهمسرم باید ۶ صبح بیدارشن.ازاون طرف دوست دارم صبحها بیشتربخوابم ایشون کله

سلام . از صحبتهای شما ممنونم و واقعا آرزوی سلامتی برای دخترتون دارم . خیلی ناراحت شدم . انشاا.. که مشکل شما زودتر حل شه
 سپاس‌گزاری شده توسط: nina69 , M*Gh
ارسال: #۴۵
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۱۳ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۳۹ ب.ظ)mjjoon نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۲۷ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  من به عنوان شخصی که تجربه ی تاهل داره بتون میگم خوب گوش کنین... ببینین کدوم معیار براتون مهمتره و نبود کدوم شما رو واقغا ادیت میکنه.شما مراقب باشین نباید روی ویزگی اون دوتا فکر کنین باید روی ویزگیهای خودتون زوم کنین...و اینکه اگر توی خانواده ی با شغل ازاد و بازاری بزرگ شدین به طبع زندگی بازاری واسه شما راحتتره ...من چون خودم دچار این دوگانگی شدم گفتم تجربم رو بگم...شبهادوست دارم تا دیروقت بیدارباشم اماهمسرم باید ۶ صبح بیدارشن.ازاون طرف دوست دارم صبحها بیشتربخوابم ایشون کله

سلام . از صحبتهای شما ممنونم و واقعا آرزوی سلامتی برای دخترتون دارم . خیلی ناراحت شدم . انشاا.. که مشکل شما زودتر حل شه

سلام ان شاالله فرزند دلبندتان صحت و سلامتی رو بدست آورند.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۳۴ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  نظر در رابطه با استاد داور علیصا ۰ ۱,۴۸۹ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
Wink دکتری فقط به خاطر مدرک!! pouya47 ۲ ۳,۵۸۱ ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۷:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: codin
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۲,۵۲۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
Star بهترین و پر درآمدترین شغل مربوط به کامپیوتر از نظر شما چیست؟ پشتکار ۶ ۱۳۲ ۱۴ آذر ۱۳۹۷ ۰۵:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: jaweed88
  شروع کار با وردپرس (اعمال تغییرات در تم مورد نظر) pioneer01 ۶ ۵,۳۴۰ ۰۵ مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamdolati
  چند درصد ظرفیت های نوشته شده در دفترچه برای سهمیه ای ها و اینا در نظر گرفته میشه؟ ynsdamob ۷ ۵,۹۹۲ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: anyone
Question به نظر شما منبع درس سیستم عامل برای آزمون دکتری چیه؟ z1393 ۹ ۸,۰۵۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: salam5
  آیا می توان فقط رشته شناور را انتخاب کرد ؟ moh3n.cinema ۷ ۱۵,۱۶۷ ۱۹ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: cyprus
  نکته های مهم که در طراحی فروشگاه اینترنتی باید در نظر داشته باشید resanehlab ۰ ۱,۷۷۸ ۱۱ آذر ۱۳۹۶ ۰۳:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: resanehlab

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close