زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۵۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نظر سنجی فقط از خانوم ها

ارسال:
۲۴ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۵ ب.ظ، توسط mjjoon.)
نظر سنجی فقط از خانوم ها
سلام به همه خانوم ها و آقایون . البته من این نظر سنجی رو دادم واسه خانوم ها و البته بد نیست آقایون هم نظرشون رو بدن. شرایط زیر رو در نظر بگیرید بعد بگید کدوم رو انتخاب میکردین. اگه دوست دارید دلیلتون رو هم بگید اگه نه هم که فقط بگید کدوم یکی .

۲ نفر اومدن خواستگاری شما :

اولی یه آقا با تحصیلات لیسانس ، کارمند دولتی و با حقوق ماهیانه ۷۰۰ هزار تومان .

دومی با تحصیلات دیپلم ، از یه خانواده متشخص و بازاری ، با حقوق ماهیانه ۳ میلیون . البته ضمن اینکه این آقا با تحصیلات دیپلم به دلیل بزرگ شدن در یک خانواده متشخص رفتار مودبانه ای رو از خودش نشون میده (مثلا از تکنولوژی روز و فناوری و این جور چیزا کاملا سر در میاره)

هدف از این سوال اینه که میخوام بدونم مدرک لیسانس چقدر براتون مهمه.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: srj , Mänu , mohammad_13690
ارسال:
۲۴ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۱۷ ب.ظ
RE: نظر سنجی فقط از خانوم ها
(۲۴ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۴ ب.ظ)mjjoon نوشته شده توسط:  سلام به همه خانوم ها و آقایون . البته من این نظر سنجی رو دادم واسه خانوم ها و البته بد نیست آقایون هم نظرشون رو بدن. شرایط زیر رو در نظر بگیرید بعد بگید کدوم رو انتخاب میکردین. اگه دوست دارید دلیلتون رو هم بگید اگه نه هم که فقط بگید کدوم یکی .

۲ نفر اومدن خواستگاری شما :

اولی یه آقا با تحصیلات لیسانس ، کارمند دولتی و با حقوق ماهیانه ۷۰۰ هزار تومان .

دومی با تحصیلات دیپلم ، از یه خانواده متشخص و بازاری ، با حقوق ماهیانه ۳ میلیون . البته ضمن اینکه این آقا با تحصیلات دیپلم به دلیل بزرگ شدن در یک خانواده متشخص رفتار مودبانه ای رو از خودش نشون میده (مثلا از تکنولوژی روز و فناوری و این جور چیزا کاملا سر در میاره)

هدف از این سوال اینه که میخوام بدونم مدرک لیسانس چقدر براتون مهمه.

اینجور که معلومه از دومی بیشتر خوشتون اومده Big Grin میتونین بگین درسم بخونه Big Grin

بهترین ها پیش خواهد آمد
چون هم خواهانش هستی
هم سزاوارش
 سپاس‌گزاری شده توسط: mjjoon , sufia_lido
ارسال:
۲۴ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۵۵ ب.ظ
نظر سنجی فقط از خانوم ها
عجب سوالی!!!! مگه می خواید سیب زمینی بخرید ؟ Big Grin
مجموع صفات و رفتار یه ادم هست که مهمه...نه صرفا تحصیلات و یا صرفا پول و ....
شما باید ببینید معیار هاتون واسه زندگی چیه و بعد ببینید کدوم یکی از این دو نفر این معیارو دارن....یکی از استادام می گفت هر آدمی یه عیبی داره...اون فردی و انتخاب کنید که عیبی که داره واسه شما قابل تحمل باشه ..
البته به نظر منم شما دومی و بیشتر می پسندید... حالا اگر ۶ گوشه ی دلتون راضیه زیاد به تحصیلاتش گیر ندین... دانشگاه آزاد جدیدا بدون کنکور هم می خواد دانشجو بگیره Big Grin Big Grin

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
 سپاس‌گزاری شده توسط: mjjoon , Manix , M*Gh
ارسال:
۲۴ آذر ۱۳۹۱, ۱۰:۵۱ ب.ظ
نظر سنجی فقط از خانوم ها
البته من نمی دانم ولی اگه به مشخصات mjjoon مراجعه شود ایشان خودشان را آقا معرفی کرده اند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , mjjoon
ارسال:
۲۴ آذر ۱۳۹۱, ۱۱:۱۵ ب.ظ
نظر سنجی فقط از خانوم ها
اگه اون دومی مثلا املاکی داشته باشه با حقوق ۳میلیون منکه هیچ وقت قبول نمیکنم،کلا هم تحصیلات از پول برام مهمتره،اون کارمندم حالا بستگی داره بقیه خصوصیاتش چطور باشه؟چون خیلی چیزا هم به لیسانس داشتن نیست

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: mjjoon , elynn66
ارسال:
۲۴ آذر ۱۳۹۱, ۱۱:۳۲ ب.ظ
نظر سنجی فقط از خانوم ها
مدرک که شعور و تربیت نمیاره.
من بودم دومی رو انتخاب می کردم البته با اجازه بزرگتراااااااااااااااااااااااا
 سپاس‌گزاری شده توسط: mjjoon , Manix , aatwo , zeinab , mohammad_13690
ارسال:
۲۴ آذر ۱۳۹۱, ۱۱:۵۲ ب.ظ
نظر سنجی فقط از خانوم ها
به نظرم مقایسه درست نیست!! چون در مورد اول اصلا در مورد شخصیت یا خانواده صحبت نشده! به نوعی به نظر میاد خواسته شده که تحصیلات پایین تر با بیان شخصیت یا خانواده جبران بشه. ضمن این که معیارهای هر کس کاملا به خودش مربوطه و این که بقیه چه نظری داشته باشن از چند نظر نمی تونه کمکی کنه. یکی همین که معیارها کاملا متفاوته و در بحث ازدواج اگر ۹۹ نفر گفتن مورد x و یه نفر گفت مورد y نمی شه گفت پس مورد x بهتره! ضمن این که بقیه که شناختی ندارن که نظر بدن به نظرم خیلی معیارهای دیگه می تونه مهم باشه و مقایسه زمانی درسته که دو نفر کاملا شرایطشون یکسانه و تنها تفاوت ها همین ها باشه که گفته شده که عموما همچین چیزی پیش نمیاد!

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu , sir_ams , mjjoon , narges_r , Manix , Mehman , Xilinx , fatemeh85 , banafshe , blackhalo1989 , M*Gh
ارسال:
۲۴ آذر ۱۳۹۱, ۱۱:۵۲ ب.ظ
(۲۴ آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۲ ب.ظ)nana2010 نوشته شده توسط:  مدرک که شعور و تربیت نمیاره.
من بودم دومی رو انتخاب می کردم البته با اجازه بزرگتراااااااااااااااااااااااا

از کجا فهمیدید شعور و تربیت دومی بیشتره؟ چون دیپلم بود یا چون ۳ میلیون در آمد داشت؟؟؟؟ Huh

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
 سپاس‌گزاری شده توسط: bagion , sir_ams , mjjoon , Mänu , Mehman
ارسال:
۲۵ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ دى ۱۳۹۱ ۱۲:۵۳ ق.ظ، توسط Maryam-X.)
نظر سنجی فقط از خانوم ها
بستگی به تیپ شخصیتی خودتون داره...
مثلا من یکی اصلا تصور زندگی با شخص دارای کار آزاد هم برام سخته.
فرقی هم نمی کنه حقوقش ماهی ۳ میلیون تومان باشه یا ۳۰ میلیون تومان!
شاید یکی از علت هاش اینه که خانواده خودم همه دارای شغل دولتی هستند.
البته برای نیروی کار ماهر و متخصصی که در بخش خصوصی مشغول به کار هستند نیز احترام خاصی قائلم.

ولی شخصیت و اخلاق بر همه ی اینها مقدمه.
اگر فرد اخلاق و ایمان درست و حسابی نداشته باشه دیگه فرقی نمی کنه شغل یا مدرکش چیه!Shy
خصوصا این اولیه که پدر صاحب تمام زندگی های این دورو زمونه رو در آورده!!

------------------------------------------------------------------------------------------------------
اما از همه این حرفها که بگذریم.
با فرض " آقا" بودن شما من یه چیزی رو احتمال میدم:
اینکه شما خودتون خواستگار دوم (یا از آشناهای )هستید .و متاسفانه کیس شما یک خواستگار مثل مورد اول داره و در کل می خواهید بدونید تو کله ی دخترخانوم مورد نظر چی داره میگذره؟؟Cool

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۱۰
۲۵ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۳۹ ق.ظ
دوستان شرایط رو کاملاً یکسان فرض کنید. یعنی سایر مشخصات هر دو کیس مورد پسند دختر خانمه. فقط سر دوراهی مونده که لیسانس ۷۰۰ هزار تومنی بهتره یا دیپلم ۳ ملیونی. حالا شما کدوم رو انتخاب میکردین.

ضمناً من خودم پسرم و ازدواج هم کردم و این مساله برای یکی از دوستان پیش اومده که به نظرسنجی گذاشتم.
ارسال: #۱۱
۲۵ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۰۶ ق.ظ، توسط narges_r.)
نظر سنجی فقط از خانوم ها
دوست گرامی اشتباه نکنید هیچ دو نفری هیچ وقت نمیتونن مثل هم باشن!!!
البته این بستگی به نگاه شما داره، در نگاه سطحی به ادمها میشه خیلی از ادمها رو یکسان دید اما ازدواج معقوله ای که باید به طرفت نگاه عمیقتری داشته باشی و در نگاه عمیق به ادمها نمیتونی هیچ ادمی رو با دیگری یکسان ببینی

درضمن به نظر من نوعی بی احترامی به خود هست، مخصوصا در ضمینه ازدواج که بخوای فرد مقابل رو با مدرک و حقوق ماهیانه اش وزن کنی
 سپاس‌گزاری شده توسط: mjjoon , shahbazi
ارسال: #۱۲
۲۵ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۰ ق.ظ، توسط SaMiRa.e.)
به نظرمن در برخورد اول یا باتوجه به خانواده نمیشه شخصیت یه نفرتشخیص داد.
درسته مدرک نمیتونه معیارازدواج باشه ولی بازاری بودن و ماهی ۳ میلیون درآمد هم معیار خوبی برای تشخیص نیست .
خوبه سطح خانواده ها هم درنظر گرفته بشه . ( یکی میتونه با بازاری کنار بیاد یکی با کارمند )
 سپاس‌گزاری شده توسط: mjjoon
ارسال: #۱۳
۲۵ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۱۷ ق.ظ
(۲۵ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۹ ق.ظ)mjjoon نوشته شده توسط:  دوستان شرایط رو کاملاً یکسان فرض کنید. یعنی سایر مشخصات هر دو کیس مورد پسند دختر خانمه. فقط سر دوراهی مونده که لیسانس ۷۰۰ هزار تومنی بهتره یا دیپلم ۳ ملیونی. حالا شما کدوم رو انتخاب میکردین.

ضمناً من خودم پسرم و ازدواج هم کردم و این مساله برای یکی از دوستان پیش اومده که به نظرسنجی گذاشتم.

با این شرایط که هر دو از لحاظ اخلاق و رفتار مثله هم که گفتی خوب معلومه دومی اولی باید هر شب سیب زمینیBig Grin بخوری
پول اگه در کنار بعضی چیزها باشه خیلییی خوشبختی میاره زندگیت راحت تر باشه عشقت هم بیشتر میشه
تو جامعه ما پول یعنی خوشبختی البته اگه در کنارش بعضی چیزها باشه مثله سلامتی
اما بی پول باشی سلامتیت هم در خطرهHuh

drink 8 glasses of water a day

ارسال: #۱۴
۲۵ آذر ۱۳۹۱, ۱۰:۲۶ ق.ظ
نظر سنجی فقط از خانوم ها
اگه این دوفرد در مقایسه با معیارا یکسان باشه اون درصدشون توی این زمانی که ما زندگی میکنیم بهترین مورد اون که کارمند دولته نه بخاطر تحصیلات به خاطر ثبات شغلی چون اگه پولی برای زندگی حتی در حد کم نباشه زندگی تعطیله

خـــــــــــدایا شکر‌ به خاطره همهٔ داده‌ها و نداده هایت
داده‌هات نعمتــــــــــ ، نداده‌ها هم حکـــــــــــمت ...
ارسال: #۱۵
۲۵ آذر ۱۳۹۱, ۱۱:۱۸ ق.ظ
(۲۵ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۱۲ ق.ظ)SaMiRa63 نوشته شده توسط:  به نظرمن در برخورد اول یا باتوجه به خانواده نمیشه شخصیت یه نفرتشخیص داد.
درسته مدرک نمیتونه معیارازدواج باشه ولی بازاری بودن و ماهی ۳ میلیون درآمد هم معیار خوبی برای تشخیص نیست .
خوبه سطح خانواده ها هم درنظر گرفته بشه . ( یکی میتونه با بازاری کنار بیاد یکی با کارمند )
با شما هم عقیده ام، به قول یکی از دوستانم باید طرف به دلت بشینه، وقتی با کار طرف مشکل نداشته باشی ولی طرف به دلت نشینه که نمیشه زندگی کرد، این چیزا مهم هستن ولی ملاکهای خیلی بیشتری هست که باید اونارو سنجید، یکی با خوردن نون و آب هم حس خوشبختی داره

(۲۵ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۶ ق.ظ)*Najmeh* نوشته شده توسط:  اگه این دوفرد در مقایسه با معیارا یکسان باشه اون درصدشون توی این زمانی که ما زندگی میکنیم بهترین مورد اون که کارمند دولته نه بخاطر تحصیلات به خاطر ثبات شغلی چون اگه پولی برای زندگی حتی در حد کم نباشه زندگی تعطیله
کارمند دولت بودن و بقول شما ثبات شغلی برای روز خواستگاری خوبه، به نوعی خیلی از خانواده ها به ثبات شغلی خواستگار دخترشون توجه ویژه ای دارن(شغل دولتی)، اما به این نکته توجه کنیم که اون آقای بازاری سر پنج شش سال به اندازه سی سال حقوق کارمند میگیره و شایدم همین الان به اندازه سی سال اون آقا پس انداز داشته باشه، یعنی پول داره دیگه ثبات شغلی میخواد چیکار!!!Undecided

هست را اگر قدر ندانی می شود بود! و چه تلخ است هستی که بود شود و دارمی که داشتم!
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۲۹ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  نظر در رابطه با استاد داور علیصا ۰ ۱,۴۸۸ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
Wink دکتری فقط به خاطر مدرک!! pouya47 ۲ ۳,۵۸۱ ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۷:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: codin
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۲,۵۱۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
Star بهترین و پر درآمدترین شغل مربوط به کامپیوتر از نظر شما چیست؟ پشتکار ۶ ۱۳۲ ۱۴ آذر ۱۳۹۷ ۰۵:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: jaweed88
  شروع کار با وردپرس (اعمال تغییرات در تم مورد نظر) pioneer01 ۶ ۵,۳۳۹ ۰۵ مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamdolati
  چند درصد ظرفیت های نوشته شده در دفترچه برای سهمیه ای ها و اینا در نظر گرفته میشه؟ ynsdamob ۷ ۵,۹۹۰ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: anyone
Question به نظر شما منبع درس سیستم عامل برای آزمون دکتری چیه؟ z1393 ۹ ۸,۰۴۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: salam5
  آیا می توان فقط رشته شناور را انتخاب کرد ؟ moh3n.cinema ۷ ۱۵,۱۶۷ ۱۹ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: cyprus
  نکته های مهم که در طراحی فروشگاه اینترنتی باید در نظر داشته باشید resanehlab ۰ ۱,۷۷۵ ۱۱ آذر ۱۳۹۶ ۰۳:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: resanehlab

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close